Keresés

Részletes keresés

Yvonne B. Creative Commons License 2014.11.28 0 0 5945

Szerintem most a legjobb a Raiffeisen új díjcsomagja , de havi 150 000 ft  kell h érkezzen rá havonta .  OTP-nél jó a Prémium Plusz , de ott is vannak feltételek ... Amúgy teljesen attól függ, milyen szokásaid vannak , veszel-e fel kp-t? hányszor utalsz, fizetésed  megy-e rá?  Vannak-e befektetéseid?  Ezeket kell mérlegelni...

Előzmény: Zsuzskacic (5944)
Zsuzskacic Creative Commons License 2014.11.28 0 0 5944

OTP-s számlacsomagokról mi a véleményetek a váltás kapcsán? Nincsenek túl jó emlékeim róluk...

Yvonne B. Creative Commons License 2014.11.28 0 0 5943

Valami más oka lehet itt a felmondásnak. Nekem soha nem volt a Citibanknál egy fityingem sem, mert a folyószámlámat  másik banknál vezetem . Viszont van egy ShellCiti  hitelkártyám , ami még a régi rendszer szerint limit nélküli és bármennyit tankolhatok , 3% visszajár belőle . Tudatos használóként mindig időre (ráadásul az utolsó pillanatban! ) egyenlítem ki . Tehát gyakorlatilag rajtam idáig még csak veszített a Citi Bank .  Most vagy arra játszanak, hogy előbb-utóbb elvétem a hitelkiegyenlítést , vagy szimpatikus vagyok nekik........... 

 

Amúgy pedig bárki, bármikor bankot válthat , nincs ezzel semmi gond , sose volt. Jöhet egy jobb folyószámlacsomag...változhatnak a felhasználói szokások , változtatni kell . Nem úgy kell ezt felfogni, mintha elhagyott volna egy jóbarát.......

Előzmény: Zsuzskacic (5940)
Zsuzskacic Creative Commons License 2014.11.28 0 0 5942

köszönöm :-)

Előzmény: szocske_ (5941)
szocske_ Creative Commons License 2014.11.28 0 0 5941

igazából nem értem mit szerettél volna elérni, van két fél között egy szerződés, bármikor bármelyik felmondhatja, a bank megtette.

hogy ez neked szarul esik azt értem, de gondolj bele, mi lenne a véleményed fordított esetben, ha te akartad volna felmondani, és nem tehetnéd??

új számlának jövedelemtől függően nézd meg ezeket:
CIB online (min. havi 50 ezer jóváírásnál kb. 400 Ft havidíj, utalás netbankon ingyenes, kártyás fizetés ingyenes, bankkártyának van éves díja, kp. felvét a törvény szerint (max 150ezer Ft, max 2 alkalom), felette nemtudom)
Raiffesen díjnullázó plusz (min. 150 ezer jóváírás, 0 Ft havidíj, többi részlet kb. mint a cib online)
Raiffesen Prémium gold (min 280 ezer jóváírás, de lehet 2 részletben is, minden ingyenes, bankkártya éves díj 2. évtől csak akkor 0, ha az előző évben elértél bizonyos forgalmat vele)

 

Előzmény: Zsuzskacic (5940)
Zsuzskacic Creative Commons License 2014.11.28 0 0 5940

sziasztok!

 

Citibankos vagyok én is, októberben kaptam meg, hogy a O Ft-os TOP számlacsomagot tovább már nem tudják részemre biztosítani (alapos felülvizsgálat után... :-(

4-5 éve vagyok ebben a csomagban, mindig jó ügyfél voltam...most már nem...

 

A dolog addig "fajult", hogy én a Bankfelügyelet "Békéltető testületéhez" fordultam segítségért...a héten volt a meghallgatás és a Békéltető testület vezetője úgy viselkedett, mintha ő képviselné a bankot és annak álláspontját. Tehát a vége az lett, hogy elutasították a beadványom. Én szerettem volna tudni, miért nem vagyok most már jó ügyfél ? Persze valószínűleg azért nem, mert nincsen sok milliós megtakarításom a számlámon...így a felajánlott új díjcsomagok egyike feltételeinek nem felelek meg a másik csomag pedig 4000 Ft-os havi díja nekem drága. Természetesen én kompromisszum kész lettem volna, de számomra nem alternatíva az, hogy eddig valóban 0 Ft-ot fizettem, ezután pedig fizessek majdnem 50.000 Ft-ot évente...ez vicc. A bank nem volt hajlandó egyedi megállapodást kötni.

 

Azt hittem a Békéltető Testület segít megoldást találni, hogy legalább addig maradhassak a Citi ügyfele, amíg kiderül, mi lesz a lakossági üzletág sorsa...de  csalódnom kellett.

 

A bank, bár nem ismerte el, hogy bármi szerződésszegést követne el a számlám felmondásával - időközben ugyanis ezt is megtették - , mégis felajánlott nekem egy kisebb - nevetséges - összeget azért, hogy elálljak minden jövőbeli igényemtől velük szemben és csendesen elváljunk egymástól.

Itt tartok most.

 

Tudtam eddig is, hogy ebből kényszerű bank váltás lesz.

Mely bankok mely számlacsomagjait tartjátok kedvezőnek volt Citibankosok részére? Ha valaki már túl van a váltáson, kérem írjon, mik a tapasztalatai más bankoknál!

 

Köszönöm

Zsuzskacic

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 5939

rosszul hiszed.   ha már nem él a folyószámla, akkor semmit nem tudsz a kártyával kezdeni, hiszen nincs mögötte pénz. 

Előzmény: hilz (5934)
hilz Creative Commons License 2014.11.21 0 0 5934

Használd egészséggel

 

Nem biztos, hogy a topszámla felmondása egyenlő a kártyaszámla megszüntetésével. Lehet kártyaszámla topszámla nélkül is, asszem.

Előzmény: gyb78 (5931)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2014.11.21 0 0 5933

A GE döntött úgy,hogy meg akar szabadulni bizonyos kelet európai érdekeltségeitől,így nem sok értelme lenne az USA segítségét kérni az önszántából végrehajtott eladáshoz. :)

 

Ahogy a Citibank fejéhez sem tartott senki pisztolyt,hogy elmenjen.

 

Megjegyzem mindkettő nyereségesen üzemelt de a GE életében egy körömpiszok a BB nyeresége.

 

A tesco is hasonló példa,ott is felkerült mint lehetséges szcenárióként a kivonulás,mert a tesco nyeresége 70%-ban az angol piacból jön. Az összes többi tesco érdekeltségből származik a maradék 30% tehát a magyar piac a 700 milliárdos árbevétel ellenére is egy szelet a 100 szeletes tortából.

 

Inkább rákoncentrál a nagyobb piacokra és oda összpontosítja a fókuszát.  Kár túllihegni.

Előzmény: Alonso8y (5932)
Alonso8y Creative Commons License 2014.11.21 0 0 5932

A Budapest Bank kérheti az USA segítségét, elvégre a General Electric a világ legnagyobb vállalatai közé tartozik, az USA kormánya nyilván megteheti hogy kiáll mellette.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5926)
gyb78 Creative Commons License 2014.11.20 0 0 5931

Msfél hete megszűnt a citi 0ft-s top számlacsomagom a bank általi felmondás következtében.

A mai postával pedig megérkezett a -megszűnt- bankszla-hoz tartozó  új bankkártya..

Szerintetek!? :-)

 

Yvonne B. Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5930

Egy könnycseppet morzsoltam el a bankokért most . Ha feleannyi bank lenne  jelen az országban ,  épp elegendő lenne .  A bankok nem népjóléti intézmények..   Az a torta  pontosan akkora lesz akkor is, ha kevesebb bank vesz részt a piacon  . Legfeljebb nagyobb szelet jut nekik....és igen, az államnak is . Ami ugye  ,  mi vagyunk .

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5926)
bounty112 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5929

Végre sikerült nekem is ma.

Előzmény: judit56 (5928)
judit56 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5928

ma váltottam, semmi gond nem volt vele. 

Előzmény: bounty112 (5918)
nyman Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5927

Hehe, a BB-t anno allami penzbol tokesitettek fel, es adtak el jelkepes aron meg Bokrosek. Most meg visszavesszuk az adofizetok penzebol. Jo bolt. A banknak.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5926)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5926

Részben értek csak egyet.

 

De ez már nagyon off itt.

 

Budapest Bank is nemsokára állami kézbe kerül,szóval a véletlenek egybeesése picit rózsaszín elképzelés ebben az esetben.

 

Lehet olyan helyzetet teremteni,ahol jópár bank azt fogja mondani  (már el is kezdték megtenni),hogy köszönjük,ebből nem kérünk többet.

 

Máris megnyílt az út abba az irányba,hogy az államnak lényegesen nagyobb szelet jusson a piaci tortából. Ennyi.

Előzmény: Yvonne B. (5924)
nyman Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5925

en ma valtottam 5000-ret, rendben ment.

Előzmény: bounty112 (5918)
Yvonne B. Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5924

Nincs itt mit politizálni. A világon nincs még egy ország, ahol ennyi bank lenne . Egy embert ebből egy...max kettő érdekel . 

Előzmény: nyman (5916)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5923

Ez így van. Sokan kombiban használják,ezt is azt is.

 

Dec 12-től január 15-ig az összes hústermék lesz 50%-os akcióban. (max 3000 Ft-visszatérítéssel)

Előzmény: Törölt nick (5922)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5922

Néha tárgyaljuk itt a citilife alternatívákat, szerintem a BB Tesco nem rossz (feltéve ha a Tesco nem vonul ki:-).

 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5921)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5921

Ez Citibank topic,tehát teljesen off de azért segítünk.

 

Nem kell hozzá lista.

 

Édesség minden olyan termék,ami az édesség osztályon kapható., Nápolyi,cukor,csoki stb...   (Túrórudi nem,mert tejtermék,bár egy speciális magyar találmány és édes de ettől még tejtermék.)

 

Alkohol:  Az alkohol. Ehhez megint nem kell lista. Ha alkohol van benne,bármilyen mennyiség,akkor az alkoholos ital. :)

A többivel kapcsolatban mi a konkrét kérdés?  Hogy igaz-e?  Igen,igaz. :)

Előzmény: Törölt nick (5920)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5920

Sziasztok!

Van Tesco kártyám, itt van aki ért hozzá:

http://tescoszolgaltatasok.hu/hu/vasarlokartya/aktualis-akcio 

Mi minősül édességnek és alkoholos italnak? Sehol nem találom a listát. A túrórudi pl. édesség?

Más: a +1000 pont + 3 % visszatérítés a normál 3* clubcard pont mellett eléggé jól hangzik, bár házhoz kell rendelni ilyenkor (de van online láncreakció kuponom + egyéb is).

http://tescoszolgaltatasok.hu/hu/vasarlokartya/tovabbi-akciok/

Próbálta már valaki?

blueye Creative Commons License 2014.11.18 0 0 5919

Ez így van. A bankárom is megerősítette :)

Előzmény: hilz (5915)
bounty112 Creative Commons License 2014.11.18 0 0 5918

Másnak se megy a citift beváltás a weboldalon? Napok óta próbálom.

nyman Creative Commons License 2014.11.18 0 0 5917

Azert jo, hogy igy ajnarozzak ezt a bankot es tudom, hogy halottakrol jot v. semmit, de azert megemlithette volna, hogy az internetbankja igy fejlesztes utan sem tud nehany alap dolgot, koztuk olyanokat sem, amiket mas bankot egy v. masfel evtizede mar beepitettek a rendszerukbe. Gondolok itt pl. a csoportos beszedesek sorbanallasaira, esetleg a limit feletti beszedes sms-es ertesitesere stb.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5902)
nyman Creative Commons License 2014.11.18 0 0 5916

politikai felhangot probaltam ebbe belecsempeszni :)

Előzmény: Yvonne B. (5913)
hilz Creative Commons License 2014.11.17 0 0 5915

Nyílván nem áll meg az élet attól, hogy ki akarnak vonulni és lehet ezzel is "kelendőbbé" akarják tenni a banki üzletágat, hogy minőségi ügyfélkört alakítanak ki.

Előzmény: nyman (5909)
tibi2626 Creative Commons License 2014.11.17 0 0 5914

Igen, ott.

A számlakivonaton a neve mellett ott is a kis kék life logo, utalván arra, hogy partnerüzlet.

Mindjárt megreklamálom, ezért is érdemes utánaszámolni a pontoknak a kivonat alapján.

Előzmény: ac07 (5912)
Yvonne B. Creative Commons License 2014.11.17 0 0 5913

Nincs azzal semmi gond .  Nekem momentán is olyan folyószámlám van, igaz nem a Citinél ...csak nem kaptam okostelefont hozzá a nyitáskor  és nem ingyenes a pénzfelvétel, valamint az átutalások sem.   

Kivonulni??? Eszük ágában sincs ....miért tennék?  A bankoknak az a dolguk, hogy a betétesek pénzeit gyűjtögessék , majd  odaadják jó pénzért azoknak, akiknek szüksége van rá.  

Előzmény: nyman (5909)
ac07 Creative Commons License 2014.11.17 0 0 5912

Én igen, anyósnak vettünk hűtőt. Ugye az ilyen logos expertben vásároltál?

Előzmény: tibi2626 (5908)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!