Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.16 0 0 66

Uhh emlékszem amikor szerelmesen hallgattam tőlük a The Rivert.:D

Szeretem őket.

Erunis Creative Commons License 2006.08.26 0 0 65

Megint én. Már azt hittétek fel adtam teljesen, de nem. Csak majdnem:.(((

Erunis Creative Commons License 2006.08.04 0 0 64

Próbáltam kedvesen, próbáltam kevésbé kedvesen buzdítani a rajongókat az írásra. De úgy látszik sehol senki. Nem baj, a remény hal meg utoljára.

Még nem késő. Remélem  csak vetődik majd erre felé valaki.

HOLD ON....

 

Erunis Creative Commons License 2006.07.31 0 0 63

Na. Gyerekek vegyétek úgy, hogy le vagytok ba****va. Ha vkit érdekel a www.youtube.com -on csomó jó videó van. ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍrjatokkkkkkkkk!!!!!!!!!!

Addíg is a gc legyen veletek.

 

ÍÍÍRRRJJJAAATTTOOOKKK!!!
Erunis Creative Commons License 2006.07.27 0 0 62

Na helló. Látom még mindíg senki nem ír ide. De végre vissza kaptam az itthoni számítógépet a javítóból. Teszek is fel 1-2 képet.

 

A Hold on klip másáraEgy jó kis képregény a Hold On mintájára:D)))

 

És az egyik kedvenc képem ami megven poszterben is szerencsére.

 

Erunis Creative Commons License 2006.07.25 0 0 61

Nem jön senki?:(((((

Nem baj nem adom fel!

Addíg írogatok ide amíg valaki nem jön. Meg aztán is:))

Egyébként alig várom már a lemezüket ami már készen is van és októberben adják ki.

Billy az egyik interjúban pedíg elmondta, hogy az album megjelenése után turnéra indulnak. Remélem jönnek mo.-ra is!!

Addíg is a gc legyen veletek:)))

Erunis Creative Commons License 2006.07.23 0 0 60

Naaa. Miért nem él ez a fórum??? Megkisérelhetnénk feltámasztani, nem? Jöjjön minden GC fan!!!

 

MOzdulj!
kisholgy Creative Commons License 2005.04.21 0 0 59
megy megy megyeget elvagyok....
Előzmény: Megatroncsi (58)
Megatroncsi Creative Commons License 2005.04.19 0 0 58
Hogy megy a suli?
Előzmény: kisholgy (57)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.19 0 0 57
látom sokan írnak..................................................................
kisholgy Creative Commons License 2005.04.09 0 0 55
Az dalt nem én írtam .Természetesen Mártának az osztálytársnőmnek sikerült rájönni egyébként már én is csak röhögök ezen a sok bolondon...........Na én inkább maradok a HP forumnál még onan is ki nem utálnak
karbalán Creative Commons License 2005.04.09 0 0 54
OFF (Bár itt minden az):Szia Kishölgy! Remélem, még elolvasod ezt a hozzászólást, mielőtt reagálnál a többire.

Kezdő fórumozó vagy itt az index kultúrán, emiatt nem ismered a szokásokat. Itt a hozzászólók egy része olyan dolgokat talál viccesnek, amit a legtöbb ember nem találna annak. Tekintsd tréfának ezeket, és annak megfelelően reagálj rájuk. Ez nem azt jelenti, hogy az ilyen hozzászólásoknak itt a helyük, úgyhogy nyugodtan írj a moderátornak (igazából majdnem a teljes topicot ki kellene töröltetni). Ez nem árulkodás. Ugyanis, mint a topic létrehozójának, nincs jogod a szemetet kitakarítani, de vannak moderátorok, akiket meg tudsz kérni erre.

Soha ne durváskodj, és ne személyeskedj (pl. ne mondd a hozzászólónak hogy szerinted micsoda az anyukája, stb.), ugyanis ezért akkor is téged fog kitiltani a fórumból a moderátor, ha neked van igazad, ugyanis ütközik a fórumszabályzatba. Az itteni "kedves" hozzászólók tatasztalt fórumosok, és vigyáznak arra, hogy ők maguk ne lépjék át azt a határt, amiért kitiltás jár.

De nem minden hozzászóló ilyen. Itt lejjebb ez a roncsderbi egy úgynevezett fikanick, amit azért hozott létre a tulajdonosa, hogy olyasmit írogathasson, amiért biztosan ki fogják tiltani. Ezekre nagyon kell figyelni, és még véletlenül sem szabad rájuk válaszolni, mert a szerzőnek az jelenti a sikerélményt, ha nem csak őt tiltják ki, hanem téged is. Az illetőnek egyébként biztosan van olyan nickje is, amivel a fórumszabályzatnak megfelelő hozzászólásokat ír. Nem lepődnék meg, ha szólt is volna már ezen a néven a topicodhoz.

Még egy tip: a hozzászólások fejlécében ha rákattintasz a hozzászóló nevére, akkor meg tudod nézni az illető összes korábbi hozzászólását, és innen kiderül, hogy az illető hogy szokott viselkedni. Ha csak kevés hozzászólása van, és azok az idegroncs kollégáéhoz hasonlóak, akkor az egy tipikus fikanick.
MERLINN Creative Commons License 2005.04.08 0 0 53

Akkor minek nyitottad a topicot, aranyom?

 

Ja, és nem sikaszt, hanem sikkaszt. Csak a pontosság kedvéért.

Előzmény: kisholgy (39)
Megatroncsi Creative Commons License 2005.04.08 0 1 52
Na, úgy látom, ennek a Bránernek, vagy nem is emlékszek pontosan, mi volt a nickje, rendet kéne tenni a fejében, mert kicsit meg van zavarodva. Bránerkém, figyelj csak, Kisholgy nem szereti, sőt kifejezetten gyűlöli a magadfajta spicliket, besúgókat, vamzereket, hányni tudna tőlük, ezért szépen kérlek, távozz a Topic-ból. Ha nem vetted volna észre, a kezdeti félreértés tisztázása után érdekes beszélgetés alakult ki a Topic-ban a katolikus schoolról, a tanárok által elkövetett, diákokkal szembeni atrocitásokról és sokminden másról, és itt szeretnék köszönetet mondani Kisholgynak, hogy nem zavart el minket, amiért nem csak a Topic témájáról, a Good Charlotte zenekarról beszélünk, hanem egyéb, fontosabb dolgokról is. Mert hát azért mindennek megvan a helye az életbe, a szórakozásnak is és a komoly dolgoknak is, nem a GC zenekar a világ közepe, és ezt Kisholgy is fölismerte nagyon helyesen. Szóval arra kérlek, ne zavard köreinket, a Topic-lakóknak pedig további kellemes és hasznos eszmecserét kívánok.
retisonic Creative Commons License 2005.04.08 0 0 50
Szia, benned van még az ördög?
Előzmény: kisholgy (49)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 49
Egyébként ismerted mogorvát?
Előzmény: Törölt nick (47)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 48
kösz.
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.08 0 0 47
tessék, még egy képet is kerestem neked



(látjátok, kedves moderátorok, nincs itt topikrombolás, egészségetekre, hukk)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 46
Nem csak utálom ha hülyének nézznek tura is írta hogy valami örüült nem jó dalszöveget adott meg és leírta az eredetit
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.08 0 0 45
kisholgy, ne vegyél már mindent komolyan, az kamu dalszöveg, nem létező, fake, talmi, hamisítvány

nem gondoltam, hogy így belehergeled magad :(
Előzmény: kisholgy (44)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 44
ÉS ERRE VÁLASZOLJ HONNAN SZEDTED??
Előzmény: kisholgy (37)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 43
Megírom a gyászbeszédem és ha ilyen leszek felkötöm magam............................................
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.08 0 0 42
most kellene meghallgatnod a helikoffer című számot, az biztos megnyugtatna, elringatna :DDDDDDDddd
Előzmény: kisholgy (40)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 41

MILYEN JOGON ITÉLSZ MÁSOKAT??????????? SEGGFEJ PÖCS ERRE IGAZ A MÁRTA VERSE!

"Ez is pöcs

  Az is pöcs

  Meg azok is pöcsök

  De mi nem vagyunk pöcsök

  Aleluja aleluja"

Pont rád igaz esküszöm lehetett volna a cime Lamarc a PÖCS

Előzmény: Törölt nick (36)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 40
EBBEN A PILLANATBAN JELENTEM KI , HOGY HA MÉG EGYSZER IGY BESZÉLSZ KARBALÁNNAL  NAGYON NAGY BAJOK LESZNEK!MERT MILYEN JOGON BESZÉLSZ TE AKINEK ELSŐ KÉRDÉSE DIDIK FENÉK!ÉS AKKOR MÉG TE BESZÉLSZ ,HOGY ÉN LESZEK LELKI BETEG IGEN AZ ILYEN FOGYATÉKOSOKTÓL MINT TE!
Előzmény: Törölt nick (36)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 39
Nem nem vagyok hajlandó más GC imádokkal beszélni én nekem elég halgatni a zenét
Előzmény: MERLINN (21)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 38
Nem csak van benne jó érzés és tudja hogy bárkinek bármijen zene tetszhet de nem az számit hanem milyen belül!
Előzmény: Törölt nick (33)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 37
Nem tudom valaki miért hazudozik tura is ezt mondta

The motivation proclamation by ChioChioSane


lustán töltött, végtelen őrült napok, a fejemben,
Olyan önzo vagy, nem te vagy az egyetlen, aki azt hiszi magáról, hogy halott
fizetve vagyok, hogy mosolyogjak, most egy bírósági tárgyaláson vagyok azért amit hittél, hogy mondok
De sohasem mondtam, hogy minden rendbe jön majd,
És sohasem mondtam, hogy élni fogunk, hogy lássuk a holnapot
[Chorus]
Ösztönöz, Ki akarok kelni ebbol az ágyból,
Lenyugöz, Jó gondolatokat szeretnék a fejembe,
Ha elesek, odajössz-e értem és rögtön felveszel-e majd a földszintrol
[Chorus Ends]

Realista és nárcisztikus vagyok,
Azt mondtad, hogy önzo és abszurd vagyok
Megpróbáltál változtatni, megpróbáltál megmenteni
Azt mondtad, hogy tanulni fogok, annyira vak vagyok,
Kifutottam az idobol, Annyira barátságtalan vagy néha,
Soha nem hazudtam, Soha nem hazudtam, Soha nem hazudtam
Mert sosem mondtam, hogy minden rendbe jön majd,
És sohasem mondtam, hogy élni fogunk, hogy lássuk a holnapot…

[Chorus]
[Chorus Vége]

Mert minden rendbe jön,
Tudod, hogy élni fogunk, hogy lássuk a holnapot,
Igen…Igen…
Ösztönöz...igen,

 

HU de durva........Hol van a killer?

The Motivation Proclamation

Kill yer parents / burn their bodies
bury the ashes / find out what you want
Motivation Proclamation!

kill yer parents / the voices in yer head
Motivation Proclamation/ freedom lies ahead

now you're sick and dying too
all alone in a black lifeless room
with nothing to do
death, it doesn't seem to phase me
but people crying over dying never seizes to amaze me

kill yer teachers / live as life dies
a burning world / seen through burning eyes
Motivation Proclamation"


Hol van benne hogy nyírd ki a szüleid és égesd el a testüket legalább jól hazudnál meg van az angol szöveg is ha kell

az sincs benne hogy nyird ki a tanárod .Minimum szintű angol tudással is rájöttem hogy a dalban egyszer se hallatszik el a Motivation Promoclation

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.08 0 0 36
utál, és nem útál
Előzmény: karbalán (34)
kisholgy Creative Commons License 2005.04.08 0 0 35

Köszönöm Karbalán!

Látom  sírva fakadok és azt állitják hogy a gyerek a hülye........

Mert csókolozni úgy talán 18 lehet Mi nem azt mondom hogy fűvel fával de ha valaki szerelmes akkor annak lehetnek érzelmei és PL.Lehet akár anny a megcsalás  hogy a másikkal csókolozik!Sírva fakadok Zalatnay meg sikaszt thát Ő a TÖKÉLETES Példakép ŐK legalább elmondják véleményüket!

Előzmény: Törölt nick (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!