Keresés

Részletes keresés

RontóPál Creative Commons License 2010.06.23 0 0 62755
Tévedésben vagy, éppen azt lehetett megérteni, h bármit lehet, és azóta sokkal erősebbek...
Előzmény: ámbátor (62754)
ámbátor Creative Commons License 2010.06.23 0 0 62754
Már megint a Kékessyék
http://www.hirszerzo.hu/cikk.gyuruzik_a_diachem-gate_tokajba_es_orban_bizalmasahoz_vezetnek_a_milliardos_ipari_kemkedes_szalai_.69198.html

Nem sikerült megérteni a céggyűlési sztoriból, hogy nem szabad nyomokat hagyni.
ámbátor Creative Commons License 2010.05.22 0 0 62753
Úgy tűnik SzabóZ túl sokat pattogott a szőlő körül a bizottságban.
Gyanús lett ez a SzabóZ. Nagyon gyanús. Sőt gyanúsított.
ámbátor Creative Commons License 2010.05.21 0 0 62752
Ez az itélet szar.
Ja, és a TK bora is.

Upszi, nem ezt akartam mondani, hanem azt, hogy mindkettő minősíthetetlen trágya és kategóriájának szégyene. Restellheti magát, aki előállította. Remélem ezt szabad mondani. Csak a szarra harapnak.
(A trágyát persze majd védekezésemben úgy prezentálom, mint erőteljes táptalaj, mely megtermékenyíti a környezetet, melybe gondos kezek helyezik)
Előzmény: kábelbúvár (62751)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.05.19 0 0 62751

OFF

 

A Legfelsőbb Bíróság becsületsértés miatt megrovásban részesítette Uj Pétert, amiért a Népszabadságban két éve azt írta a Tokaj Kereskedőház olcsó boráról, hogy: szar. A TASZ a Strasbourgi Emberi Jogok Európai Bíróságához fordul az ügyben.

 

http://www.emasa.hu/cikk.php?page=sajtomunkas&id=6842

 

ON

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.16 0 0 62750

Szász kegyvesztett lett Orbánnál????

Lám, lám. A kegyencek sorsa.....

Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62749
A Legfelsőbb Bíróság által is elbírált jogerős ítéletben előírt alperesi kötelezettségek végrehajtása nem teljesülhetett maradéktalanul, mivel Révész Máriusz ismét valótlan állításokat tett az üggyel kapcsolatban.

„A Fidesz - Magyar Polgári Szövetség hivatalos internetes portálján http://fidesz.hu/index.php?Cikk=120563 a 2008. szeptember 22-én tartott sajtótájékoztatón – a cikkben közzétett kép-hang felvétel alapján -, több állítás nem felel meg a valóságnak.

A sajtótájékoztatón Révész Máriusz alábbi állításai tartalmaznak valótlan tényt, vagy tüntetnek fel valós tényeket hamis színben:

1. „Volt néhány vádlott, akit felmentettek.”

2. „A Rózsadomb legelegánsabb részén egy nagy házat vettek maguknak”

3. „Az az igazság, hogy ezt a bocsánatkérést én már Mayer Arankának jeleztem, hogyha elmondja, hogy miből fedezték a vételár különbözetet a szülei,- hiszen a ház egyébként az ő nevére lett írva a szülőknek a haszonélvezeti jogával -, akkor én ezt bírósági ítélet nélkül is megtettem volna azonnal.

4. „Sajnos ezt a mai napig Mayer Aranka nem tette meg.”

Fentiekre tekintettel az alábbi bekeretezett szöveget szíveskedjenek mielőbb közzétenni honlapjukon, a sajtótájékoztató felvétele alatt, a cikkben írott szöveggel egyenlő betűméretben, Révész Máriusz nyilatkozataként:

1. Helytelenül állítottam Mayer Aranka személyiségi jogának megsértése miatt indult per kapcsán, hogy vádlottakat mentettek fel, mivel ez nem büntetőper, hanem polgári per volt.

2. Valótlanul állítottam, hogy a Rózsadomb legelegánsabb részén van Mayerék háza, mert nem a Rózsadombon vettek házat.
Valótlanul állítottam, hogy Mayerék nagy házat vettek, mert valójában nem házat hanem házrészt és nem nagy, hanem egy átlagosnál jóval kisebb méretű házrészt vettek.

3. Valótlanul állítottam, hogy Mayer Arankának bocsánatkérési szándékomat jeleztem volna.
Valótlanul állítottam, hogy Mayer Arankát az üggyel kapcsolatban bármiről kérdeztem volna.

4. Elismerem, hogy nyilvánosságot félrevezető állítást tettem, amikor Mayer Arankától nem kérdeztem semmit, de mégis azt állítottam, hogy a mai napig nem adott magyarázatot az üggyel kapcsolatban.

Megjegyzés a 4. pont kapcsán: A Révész által hiányolt magyarázat több médiában ma is fellelhető (Népszava, Klubrádió, stb), és igen részletesen olvasható Tóth Bálint Péter „Szög a zsákból” című könyvében, mely könyv megjelenéséről a perbeli ellenkérelem alapján Révész is értesült.

Kérésem elutasítása, vagy válasz nélkül hagyása esetén, a jogorvoslat érdekében haladéktalanul megteszem a szükséges jogi intézkedést.

Budapest, 2008. szeptember 23. Mayer Aranka
Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62748
Köszi Neked is Pixy és az előtted szólóknak is.
Közben elkészültem a mondandómmal, amit el is küldtem az illetékeseknek, mindjárt felrakom Nektek is.
Előzmény: Törölt nick (62745)
wizes Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62747

És ha vettek volna kkor is mi köze hozzá? Orbán papa fia által lopott székházból ganyézott bányájája mi is? Mire hivatkoznak?

Rohadék genya banda!

Előzmény: Törölt nick (62739)
wizes Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62746

5 tonna tetűrtó eladó!

Előzmény: Baresi Boriska (62729)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62743
Jaj.
Előzmény: Mayer Aranka (62741)
Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62742
Hát igen, épp most fogalmazom ez ügyben a további lépéseimet.
Előzmény: Törölt nick (62739)
Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62741
Sajnos már mást kell megkérdeznem.
Kepecsné dr. Vas Klára tragikus körülmények között két hete meghalt. Ritka tisztességes, nagy szakmai tudású, remek ember volt, és szívügyének tekintve egy forintot nem kért tőlem soha.
Előzmény: Törölt nick (62737)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62740
Ha vége a Kontrának, hallgassátok vissza a Klub rádió honlapján. Nagyon érdekes, amit Szilvásy mond. Nagyon úgy néz ki, hogy nagy biliborogatás lesz.
JPBemondó Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62738

 

Tudjuk, tudjuk. Nemvóttaggyűlés, nem fideszes hanem "csak" fidesz-közeli, stb.

 

Lehet ezt csűrni-csavarni, csak rettenetesen gusztustalan mártíriuszka meg a többi fijjugg részéről.

 

Remélem, hamarosan megjelenik majd a végrehajtó a demakográciaközpontban. :)

Előzmény: ámbátor (62735)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62737

És kérdezd meg az ügyvédedet, hogy megfelel-e az ítélet szellemének ilyen szövegkörnyezetben kérni bocsánatot!

Előzmény: Mayer Aranka (62736)
Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62736
Átgondolom szavaidat. Köszi.
Előzmény: ámbátor (62735)
ámbátor Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62735

Hát azért nézd meg jól azt az itéletet.

Ha abban az áll, hogy RM köteles felperesTŐL bocsánatot kérni, akkor azt tőled kell kérnie, nem bele a levegőbe. Szerintem.

Börcögj tovább, hogy RM nem teljesíti az itéletben rá szabottakat.

Előzmény: Mayer Aranka (62734)
Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62734

Józan paraszti logika szerint tökéletesen igazad van.

 

Révészi logika szerint: ezt nem írta elő az ítélet.

Előzmény: ámbátor (62733)
ámbátor Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62733

Szerintem nem teljesítette az itéletet. Bocsánatkérést az érintett jelenléte nélkül meglehetősen nehéz foganatosítani.

 

Egy bocsánatkérés formailag teljes mondatban így néz ki:

"Én, Révész Máriusz, kérem Öntől, hogy bocsásson meg, azért, hogy ..."

 

Ezt lehet kutrítani úgy, hogy "Bocsánatot kérek, amiért ..." de azt valakitől kéri és nem a sajtón keresztül, hanem direktben.

 

Szerintem nincs bocsánatkérés személyes megszólítás nélkül.

 

 

Előzmény: Mayer Aranka (62732)
Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62732
KÖZLEMÉNY

 

Révész Máriusz Fidesz - MPSZ  országgyűlési képviselő 2008. 09. 22-én este sajtótájékoztatót tartott és bocsánatot kért tőlem azért, mert a bíróság jogerősen ítéletében megállapítást nyert, hogy Révész és a Fidesz jogsértést követtek el azzal, hogy valótlan tényt állítottak személyemmel kapcsolatosan.

 

Révész a sajtótájékoztatón ismét félrevezette a nyilvánosságot,  mikor valótlanul azt állította, hogy „Ezt a bocsánatkérést én már Mayer Arankának jeleztem, ha elmondja, hogy miből fedezték a vételár különbözetet a szülei” „Sajnos ezt a mai napig Mayer Aranka nem tette meg”

 

Révész Máriusz soha semmilyen formában nem jelzett felém bocsánatkérést, és soha nem tett fel nekem kérdést az ügyel kapcsolatban. 2005-ben tartott sajtótájékoztatója előtt nem keresett fel, és nem kérdezett meg, valamint az ügy tárgyalásain sem jelent meg. A három éves per folyamán sem ő, sem jogi képviselője nem tettek fel nekem semmilyen kérdést, ezzel ellentétben viszont nem válaszoltak az én beadványomra, melyben konkrét kérdéseket tettem fel.  

Írásban jelzett kérésemmel ellentétben Révész gyáva módon nem tájékoztatott a tegnap megtartott sajtótájékoztató időpontjáról, ahol ismét olyan hazugságot állított velem kapcsolatban, amire nem adott lehetőséget, hogy cáfoljam.

 

 

Budapest,    2008. szeptember 23.                                                     Mayer Aranka

boci boci tarka Creative Commons License 2008.09.23 0 0 62731

"Micsoda szemét, pofátlan, aljadék!"

És akkor még finoman fogalmaztál.

Előzmény: Törölt nick (62730)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 62730

Megnéztem.

Micsoda szemét, pofátlan, aljadék!

Kíváncsi volnék, mit szól ehhez egy ügyvéd. Ezzel a körítéssel ("hiába kértem, hogy mondja meg, miből...") jogilag eleget tett a bíróság ítéletének?

Én biztosan újból beperelném.

Előzmény: Törölt nick (62728)
Baresi Boriska Creative Commons License 2008.09.22 0 0 62729
szep nagy sajtotajekoztatot produkaltak... mindent tudnak a tetvek, csak vesziteni nem..
Előzmény: Törölt nick (62728)
Alpári Gnác Creative Commons License 2008.09.22 0 0 62727
Aszongya a rádió, hogy Révész bocsánatot kért...
wizes Creative Commons License 2008.09.18 0 0 62726
Lya Pucccc!
Előzmény: wizes (62725)
wizes Creative Commons License 2008.09.18 0 0 62725

o)

 

Naon helyes!

Irígyellek ezért a fantasztikus kitartásodért!

Remélem a gyümölcs beérik!

Oszt rohaggyon rájuk!

o))))

Előzmény: Mayer Aranka (62724)
Mayer Aranka Creative Commons License 2008.09.18 0 0 62724
Szia wizes!

Igyekszem a szálakat elvarrni, a legtöbbet sikerült.

A tegnapi szálvarrás is a csomó felé közelít.

Ugyanis tegnap kaptam meg a bíróság határozatát arról, hogy elrendelték a végrehajtást a gondola.hu ellen mivel nem teljesítették a jogerős ítéletet.
Előzmény: wizes (62723)
wizes Creative Commons License 2008.09.18 0 0 62723
Arnka Te helyedben a véksőkig elvinném ezek ellen a szemetek ellen!
wizes Creative Commons License 2008.09.18 0 0 62722

Mit karasol te ilyen köcsögöktől valami elnézésfélét?

Nevében benne!

;<))

Előzmény: Mayer Aranka (62702)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!