Keresés

Részletes keresés

Pirimidin76 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 93
tényleg sok sikert, irigyellek. nekünk nem jött össze rá a tőke eddig, most meg már nem érdemes, ketten sokan lennénk:)
Előzmény: Törölt nick (92)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 91
Te legalább beismerted, becsülendő. sok sikert nektek, gondolon, nem volt kis beruházás, én is terveztem hasonlót.
Előzmény: Törölt nick (90)
314Sti Creative Commons License 2007.06.11 0 0 89
:-)  A második hely is dobogós hely. Lemaradtam picit.
314Sti Creative Commons License 2007.06.11 0 0 88

Na, kezdődik...

 

 

"...Én legalább nem saját dícséretünkből faragtam reklámot mint egyesek..."

 

 

Ezt tudod valamivel bizonyítani, vagy csak vádaskodással akarod elterelni a figyelmet az elég rosszul elsült önreklámodról?

Előzmény: Törölt nick (86)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 87

Én legalább nem saját dícséretünkből faragtam reklámot mint egyesek.



Üdv Mindenkinek!

Az ország keleti régiójában is működik már kisállat hamvasztás.

Mi a telephelyükre (Kisvárdára) vittük a spánielünket elhamvasztatni, de az ő hamvasztójuk is mobil, és telefonos egyeztetés után bárhová elmennek. Ha esetleg valakit érdekel, a telefonszámuk: 06/70-940-8884

Honlapuk is van, ott bővebben utána lehet nézni: http://allathamvasztas.uw.hu/



nem hát:)))
Előzmény: Törölt nick (86)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 85
teljesen egyértelmű a dolog, gyenge próbálkozás volt.
Előzmény: gretzki (84)
gretzki Creative Commons License 2007.06.11 0 0 84
Ja. És a startlap fórumán ugyanezzel a nicknévvel is a saját vállalkozását reklámozza.  :-)
Előzmény: Pirimidin76 (83)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 83
ez tényleg röhejes, gondolkozz már el!
Előzmény: Törölt nick (78)
314Sti Creative Commons License 2007.06.09 0 0 82
Kedves erika69!


Én kérek elnézést, hogy észre, és szóvá mertem tenni a hozzászólásod és a bemutatkozásod közötti "parányi" ellentmondást.
Előzmény: Törölt nick (81)
314Sti Creative Commons License 2007.06.09 0 0 80
Hmmm!!?? Akkor te hamvasztani vitted a kutyusod, vagy reklámozod a vállalkozásod?

A hozzászólásod szerint hamvasztattál, a bemutatkozásod szerint meg közöd van a vállalkozáshoz.

Nick: erika69
Email: küld
Weboldal:
Bemutatkozás: kisállat hamvasztással foglalkozunk, az ország keleti régiójában
Előzmény: Törölt nick (78)
Lilian30 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 77
Úgy gondolom, hogy akinek problémája van a fórummal, az ne olvassa! Miért baj az, ha valaki megpróbál segíteni "sorstársainak"? Aki igazán állatbarát, annak bizony gondot okoz, hogy kedvencével mi legyen, ha itt az idő.
Nem egymás hozzászólásait kellene fikázni, hanem inkább segítséget nyújtani!
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 76
Én, mert lemaradt a vigyori pofa a végéről...
Előzmény: Pirimidin76 (75)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 75
Én kérek elnézést!
Előzmény: gretzki (74)
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 74

Tíz emberből kilencet csak a végeredmény érdekel. Legyen állattemető, és jól működjön.

Az, hogy hogyan jutottál el addig a pontig, hogy működőképes legyen, az keveseket fog érdekelni. Ez meg az a kategória.

Előzmény: Pirimidin76 (73)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 73
Köszönöm. de ahogy a topic címét nézem, ez a topictéma:)
Előzmény: gretzki (72)
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 72
Majd e-mailben megírom mire gondoltam. Ez ne legyen már topictéma.
Előzmény: Pirimidin76 (71)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 71
Mivel ő nem temetővel foglalkozik, nem valószínű, hogy segíthetne. a másik két temető üzemeltetőjével kapcsolatban vagyok, de a bürokrácia az bürokrácia. van egy rendelet a kisállattemetőről, aminek meg kell felelni. és én egyelőre nem tudok megfelelni a rendelet több pontjának sem. Van kb 5 hatóság, akinek az engedélye kellene, oda hiába megyek Balogh Csabával:(
Előzmény: gretzki (70)
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 70
Erre irtam azt, hogy ha együttműködnél Balogh Csabával előrébb jutnál temető ügyileg. A bürokrácia malmai is gyorsabban örölnének. Gondold végig.
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 69
igen, törvényellenes.
ezért is kellene a mi környékünkön is egy temető, persze akkor is sokan csak elásnák. (jobb esetben)
Előzmény: gretzki (66)
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 68
De Pirimidin topictárs szerintem nem hamvasztás utáni temetésről beszélt.
Előzmény: Vera. (67)
Vera. Creative Commons License 2007.01.11 0 0 67
Én nem igazán tudom, hogy ez hogyan működik, de elvileg elhamvasztás után urnában már eltemetheted a saját kertedben nem?
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 66
Ezt a kerti temetést ne nagyon reklámozd. Tudomásom szerint ez manapság  az aktuális jogszabályok megsértésének minősül.
Előzmény: Pirimidin76 (65)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 65
én is méltón szoktam elbúcsúzni kedvenceimtől, képzeld. mivel a közelünkben még nincs temető (ezért is szeretnék), a kertemben szoktam őket eltemetni.
Sajnos most ment el két macskánk is, és képzeld, koporsót is csináltam nekik, amiben a kezvenc rongyukon fekszenek. Fejfájuk is van.
erről ennyit.
Előzmény: gretzki (64)
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 64

 

 

"nem hamvasztót akarok, tehát nem konkurencia, ráadásul az ország másik részén lakom."

 

Én nem is hamvasztóról irtam. Olvasd vissza.

De te tényleg nem tudod miről beszélek? Hmm.. Érdekes és elgondolkodtató.

 

 


"milyen két év?"

 

Igazad van. Irhattam volnat hármat is. Idézet tőled: "....évek óta szeretnék egy temetőt létrehozni, de nem könnyű a bürokrácia miatt."

 

 

Részemről ennyi. Hagyjuk meg a topikot azoknak, akik méltóan szeretnének elbúcsúzni kedvenceiktől.

 

 

 

 

Előzmény: Pirimidin76 (63)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 63
nem hamvasztót akarok, tehát nem konkurencia, ráadásul az ország másik részén lakom.
itt nem az együttműködésről volt szó, de tényleg ejtsük a témát. csak furi volt a több igen hasonló hozzászólás.
milyen két év?
Előzmény: gretzki (61)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 62
a hozzáállásomról az állatokhoz nem tudom, mit tudsz, én az önreklámról beszéltem.
de hagyjuk a témát.
Előzmény: Cleomónika (60)
gretzki Creative Commons License 2007.01.11 0 0 61
Ha valóban állattemetőt akarnál, nem jobban járnál ha nem fikáznád Balogh Csabát, hanem együttműködnél vele? Mind a ketten jól járnátok. Vagy a konkurenciával működsz együtt, és ezért a fikázás?
Ha két éve az ügyön vagy, akkor tudod miről beszélek. Ha nem, akkor még ráadásul kamuzol is.
Előzmény: Pirimidin76 (53)
Cleomónika Creative Commons License 2007.01.11 0 0 60

Temetőt??? A te hozzáállásoddal??? Mellesleg ki az a Mico cica? Vagy már odáig süllyedsz, hogy a leveleket összeollózod? Vagy csak unatkoztok a haveroddal (Auqies-el) és nincs jobb ötletetek, mint mások érzéseibe belegázolni? Hány évesek vagytok? Mindketten szánalmasak vagytok! Küldjek nektek egy-két programajánlót?

Egyébként pont ti reklámozzátok a legjobban a kétkedésetekkel!

Előzmény: Pirimidin76 (53)
gretzki Creative Commons License 2007.01.10 0 0 59
Hali!

Nem egy hozzászólásos nick vagyok, meg nincs se kutyám, se macskám.
Viszont van szerencsém ismerni Balogh Csabát és a vállalkozását.

Szeretném a kétkedőket megnyugtatni, hogy Balogh Csaba nincs rászorulva arra, hogy az általatok feltételezett módon reklámozza magát egy olyan topicban, ami szűk két év alatt megért hatvan egynéhány hozzászólást, amiből 10 hozzászólás a fikázásotok, ami duplája az általatok önreklámnak vélt beirásoknak. Van a reklámnak ennél hatékonyabb formája is.

Ti is voltatok 1 hozzászólásos nickek. Száljatok magatokba, gondolkodjatok el rajta milyen indittatásból, melyik fórumhoz, miért szóltatok először hozzá.
Ha valakinek elpusztul egy olyan állata - legyen az kutya, macska, vadászgörény - aki szinte családtagnak számitott, és kap egy ilyen, kis hazánkban újdonságnak számitó szolgáltatást, nincs sok lehetősége elmondani tapasztalatát. Ha egyforma szolgáltatást kapnak, csak hasonlóan tudnak nyiltakozni.
Gondolom, neked, mint macskatenyésztőnek van tapasztalatod. Te mit éreztél, amikor a macskád, amivel esetleg dijakat nyertél elpusztult? Mert biztos volt ilyen.

Különben is: Rossz az, ki rosszra gondol!
(Ezt nem tudom ki mondta - lehet hogy ez is egy régi dakota közmondás? :-)))

Előzmény: Augies (57)
Vera. Creative Commons License 2007.01.10 0 0 58

Auquies!

 

ha rám gondoltál, hogy én is Balogh Csaba vagyok, elgondolkodtató,  tudtommal én még nő vagyok......akkor ennyi erővel itt mindenki Balogh Csaba...nem kéne már abbahagyni ezt a témát?

Előzmény: Augies (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!