Keresés

Részletes keresés

Szilárd 76 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 1764

Sándor élménybeszámolója és lélegzetelállító drón felvételei a KRK szigetről:

https://www.youtube.com/user/ceotasnadi/videos

galizoli1970 Creative Commons License 2017.08.12 0 0 1763

Üdv !

2018-ban a szigetre szeretnénk menni. Tudnátok jó apartman ajánlani.

4 felnőtt.

Előre is köszönöm.

Üdv

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.29 0 0 1762

Nem ismerem áraikat. Igen, a vízi taxi lényege az, hogy kivisznek adott helyre, és a megbeszélt időpontra visszamennek értetek. Kellemes nyaralást!

Előzmény: TamásTab (1761)
TamásTab Creative Commons License 2017.07.24 0 0 1761

Szia!

Nagyon kedves vagy,köszönöm szépen a választ!

A vízitaxissal azt is meg lehetne beszélni,hogy délelőtt elvigyen minket és este értünk jöjjön?

Van valami tapasztalat,hogy ez mennyibe kerülne két felnőttnek és két gyereknek?

Köszönök minden segítséget!

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1760)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.23 0 0 1760

Szia!

Szerintem a legkézenfekvőbb és egyértelműbb a vízitaxi. Azt hiszem Punaton még magyarul beszélő vízitaxis "cég" is van, de lehet h keverem vmivel. Mindenesetre vízi taxi tuti van Punaton.

Előzmény: TamásTab (1759)
TamásTab Creative Commons License 2017.07.20 0 0 1759

Sziasztok!
Krk szigeten Stara Baska és Punat között a Golden beach vagy mellette valamelyik öböl megközelítésére milyen lehetőségek vannak.Egy 1 és egy 3 éves gyerkőccel mennénk,de velük gyalog nem vágnánk neki.Többször megjártuk gyalog az utat a hegyeken keresztül,de most más lehetőség kellene.Van bármilyen alkalmatosság,ami kora délelőtt elvinne minket és késő délután visszaszállítana?Akár Stara Baska,akár Punat megfelelne.Előre is köszönöm a válaszokat!

Vik0327 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1758

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem :-) Párommal és két éves törpénkkel széretnénk menni Augusztusba kempingezni. Van egy 4 szem. motorcsónakunk amit vinnénk magunkkal... Tudnátok olyan kempinget ajánlani, ahol a kempingen belül vízre tudjuk tenni és ott is lehet hagyni? Előre is köszönöm mindenkinek!!!

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.04 0 0 1757

Ismerőseink kb 3 éve (vagy 2, nem tudom hirtelen) voltak Krk-szigeten július végén. Kempingezni készültek elsőroban Krk városban. Ahova készültek tele volt, kérdezték máshol is, az is, Punaton is érdeklődtek, szintén tele volt. Végül szabad helyet a starabaskai kempingben találtak.

Előzmény: nbarbiii (1755)
Terka3 Creative Commons License 2017.06.30 0 0 1756

Kb. 15 éve kempingeztünk a Jezevac kempingben. Úgy tűnt tele van a kemping, mégis találtunk helyet, nem is rosszat. Nekem akkor és ott, úgy tűnt, hogy nem voltak parcellák. Kempingeztünk a Njivicei kempingben is, talán a neve is ez. Nagyon jó volt, ott is találtunk helyet, s ott sem emlékszem parcellákra. Persze ez sem most volt, azóta sok minden változhatott. Áramért kell fizetni, meleg vízért nem, az benne van a kemping árában. Njivicén szuper vizes blokkok voltak, mindig tiszta volt minden, mindig volt WC papír, s mindig volt meleg víz. Nézd, ha van a kempingben parcella, talán érdemes foglalni. Sátoronként kell fizetni és személyenként. Autóért is kell fizetni. Azt nem tudom akkor mi van, ha egy parcellára két sátor van felállítva.  A magam részéről Krk város Jezevac kempingjét ajánlanám, a város közelsége miatt. Nézd meg a kempingek honlapját, s tájékozódj az árakról. Mi leszoktunk a kempingezésről, mert nagyon elszálltak az árak. 20 éve még fillérekből tudtunk kempingben nyaralni, most már ugyan azon az áron apartmanban lehet. Ezzel nem beszéllek le a kempingről, mert az egy külön világ, szép világ.

Előzmény: nbarbiii (1755)
nbarbiii Creative Commons License 2017.06.30 0 0 1755

Sziasztok!

Egy ideje már olvasgatom a fórumot, elkezdtem a legelejétől, de még nem jutottam a végéig, úgyhogy ha már volt kérdés, akkor bocsi. :)

Július végén szeretnénk menni a szigetre 4-en és sátorozni tervezünk. Olvastam, hogy a Jezevac kempinget többen ajánlottátok. Erről és a többi kempingről szeretnék minél több infót megtudni. A honlapokon sajnos nem tudok kiigazodni, pedig már többet is megnéztem.

Ha csak sátorozni szeretnénk az hogy működik? Egy parcellát kell foglalnunk és arra felállíthatjuk a két sátrat, vagy sátoronként kell fizetni? A melegvízért és az áramért is kell, ugye?  Érdemes foglalni, vagy ezek a kempingek nagyok és biztosan lesz hely? Ja és a legfontosabb, úgy kb.-ra milyen árban vannak?

Most hirtelen csak ennyi kérdés jutott eszembe, de minden plusz infónak örülök, mert ez az első hogy kempingbe megyünk. :)

Köszönöm!

TamásTab Creative Commons License 2017.06.22 0 0 1754

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

2 éve nyaraltunk KRK szigeten Polje településen.Az apartman tulajdonos hölgytől kaptunk névjegykártyát is,hátha még megyünk,de sajnos költöztünk is és nem találjuk sehol.

Ha esetleg valaki felismeri az épületet vagy ismeri a tulajdonost,akkor szeretnék kérni bármilyen elérhetőséget,amin fel tudjuk vele venni a kapcsolatot.E-mail,tel...

Augusztusban újra mennénk és nála akarunk megszállni.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv.: Tamás

Az előző bejegyzésnél lemaradtak a képek ;)

TamásTab Creative Commons License 2017.06.22 0 0 1753

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

2 éve nyaraltunk KRK szigeten Polje településen.Az apartman tulajdonos hölgytől kaptunk névjegykártyát is,hátha még megyünk,de sajnos költöztünk is és nem találjuk sehol.

Ha esetleg valaki felismeri az épületet vagy ismeri a tulajdonost,akkor szeretnék kérni bármilyen elérhetőséget,amin fel tudjuk vele venni a kapcsolatot.E-mail,tel...

Augusztusban újra mennénk és nála akarunk megszállni.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv.: Tamás

szsze1 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 1752

Sziasztok!

Krk szigeten , Malinska-n tudtok-e szallast ajanlani? 

Koszonom. 

princess_h Creative Commons License 2017.05.11 0 0 1751

Kedves Zita!

Köszönöm a segítséget, írok emailt! :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1750)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.10 0 0 1750

Szia! Igen van természetesen :-) Krk városban a kikötőből indul több "cég" is. Punatról is indulnak a kikötőből - ebben biztos vagyok (a többi várost nem tudom). De van nagyobb hajós is, amire gondolom több ember mehet egyszerre (6-8) horgászni.

(Ha szállás is érdekelne, Krk óvárosi apartmanjainktól 90-100 méterre található a kikötő, www.krkapartman.com :-) - illetve vendégeinknek szívesen segítünk program szervezésben, -tervezésben, -ajánlatban igény szerint)

Előzmény: princess_h (1749)
princess_h Creative Commons License 2017.05.10 0 0 1749

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy Krk-en van-e lehetőség tengeri horgászatra hajóról? Ilyesmire gondolok: http://www.tunana-fishing.com/big-game/

Ez sajnos Medulinban van, ami jóval messzebb van, mint Krk :( Örülnék, ha sikerülne a szigeten találni ilyesmit.

Köszönöm :)

kuff Creative Commons License 2017.05.07 0 1 1748

köszönöm :) addig is lehet nézegetni a kinti/lenti árakat a Konzumban és a Lidlben :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1747)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1747

Most néztem utána: május elején akartak kinyitni, de valószínűleg csúszásban vannak kicsit, így a legvalószínűbb a május végi nyitás.

Előzmény: kuff (1745)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1746

Nem tudom... Már áll, úgy tűnik, hogy az épület kész. Gondolom, hogy próbálnak mielőbb nyitni... Konkrét időpontról nem tudok.

Előzmény: kuff (1745)
kuff Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1745

Zita, nem tudjatok meg, mikorra keszül el a lenti Lidl? :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1743)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.05 0 0 1744

Ma reggel már 16 fokos volt :-D http://vrijeme.hr/more_e.html

Előzmény: Gál A (1742)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.05 0 0 1743

Kedves Gál A!

Szerintem nyugodtan tegeződhetünk, ha kérhetem :-)

Képeimet szerettem volna linkkel beilleszteni az indáról, hát úgy tűnik nem sikerült...

Még nem derült ki számomra, h hogyan lehetne itt a fórumon normál/eredeti méretű képeket megjeleníteni (kicsinyítgetéssel pedig nem fogok szórakozni).

Apartmanjaink Krk város óvárosában találhatóak egész pontosan, de részletek, térképen bejelölve, képek, stb:  www.krkapartman.com  

Előzmény: Gál A (1741)
Gál A Creative Commons License 2017.05.01 0 0 1742
Kissé friss a tenger hőmérséklete KRK nél 14C
Előzmény: Gál A (1741)
Gál A Creative Commons License 2017.04.30 0 0 1741
On az apartmanjat reklámozza? Meg akartam nyitni,hogy megnezzem de nem nyitotta meg igaz mobiltelefonról próbáltam. A szigeten merre van az apartmanja?
Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1740)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.04.29 0 0 1740
Gál A Creative Commons License 2017.04.29 0 0 1739
Igen furcsaljak is hogy nem untuk meg. De itt nem érhet meglepetés és olyan biztonsagerzete van az embernek ami mindent megér. Van gyógyszertár pékség bank közért zöldséges posta bank minden elérhető közelségben van
Előzmény: wdriver (1738)
wdriver Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1738

Megértem  hogy szeretitek bár kicsit fura hogy épp ott tetszik nektek.

De persze mindenkinek más. Mi azért járunk Krk re sokat ' mert ismerős van ott és hiába megyünk és ismerjük mindig ad a sziget újat vagyis inkább keressük is az újat :)

És én is mindenkinek ajánlom tényleg. Közel van, mármint Bp-hez vagyis a szokásos 7es úthoz.. Változatos rövid távolságokon belül, ennyi... Szóval jó kikapcsolódást nektek is!

Előzmény: Gál A (1736)
Gál A Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1737
Nagyon szuper hely.
Előzmény: wdriver (1735)
Gál A Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1736
Minden! Minden! Szezon előtt felujitjak. Mi júniusban megyünk nincs tumultus már atkuldtek az étlapot is az árakkal nincs változás a multevhez képest. Van gyógyszertár posta a sétány végén egy közért is, bank, bankomat stb

Nagyon szuper hely. Voltunk Basaka -n is de az inkább balatonfuredre emlékeztet az "emberek" tumultus stb stb
Előzmény: wdriver (1735)
wdriver Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1735

Most voltunk a szigeten húsvétkor. Njivice épp felújítás alatt mármint a kis központi kikötő. Nagy daruhajó áll bent sehol egy csónak, de ha kész lesz nyárra nagyon szép lesz. A sétány végig új burkolat, led benne sorban. Aztán az éttermek kicsivel olcsóbbak mint krk városban. Ott durván elszálltak az árakkal... A kis kavicsos strand pedig tényleg jó. Nem tudom szezonban mennyire lesz tele. 

Előzmény: Gál A (1734)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!