Keresés

Részletes keresés

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2018.05.11 0 0 1772

Elnézést, de valamiért lemaradtak a képek :-( Nagyon sajnálom.

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2018.05.11 0 0 1771

Néhány tavaszi kép Krk városból (április, májusban készültek) <3

Udvarunkban pálma virágzás :-)

dzsidzsi30 Creative Commons License 2018.03.04 0 0 1770

Eladó apartman foglalás terasszal és kilátással a tengerre 3 fő részére. ( 4 főre is módosítható: 490 Euro) csendes helyen

27 m2 + 13 m2 (Terasz) Ágyak száma: 2 + 2 Kategorizálás: ***

Strand: 700 m

2018. augusztus 14 - augusztus 21.

Krk-sziget: Kornic. (Krk várostól 6,  Baskától 15 km)

441 Euro/7 éjj

A szállás a Bookingon.com-on lett foglalva, de az időpont számunkra mégsem megfelelő.

A Bookinggal előzetesen egyeztetve a szállás eladása és átírása lehetséges.

Előleg 220,50 Euro melyből lejön a 30 Euro átírási díj melyet mi fizetünk. Így előlegként 190,50 Euro fizetendő. A fennmaradó Összeg a szálláson.

Az ár tartalmazza: Áfa, tartózkodási illeték, parkolás, Wifi, végleges takarítás, vasaló, vasalódeszka, hajszárító, Tv, udvar, grillezési lehetőség

(Erre az időpontra foglalva van még szintén Kornicban egy másik apartman 6 fő részére szintén a Bookingnál. Itt nem kell előleget fizetni. 581 Euro/7 éj/ 6fő.)

gilmore73 Creative Commons License 2018.03.04 0 0 1769

Én is információt szeretnék kérni KRK-ről, aki már esetleg többször járt itt, mit lehet tudni a Soline, Klimno, Silo környékéről?

Mi már nagyon sok helyen jártunk Horvátországban, de ez a sziget eddig kimaradt. Nyáron egy nagyobb (12 fős) társasággal keresünk szállást, lehetőleg olyat, ahol csak mi lennénk, van kertje, esténként esetleg tudunk sütögetni a kertben...

Nem nagyon válogathatunk a szállások között, de a fenti települések közelében találtunk ilyet. Az érdekelne, hogy vannak-e jó strandolási lehetőségek ezen a részen, vagy csak a sziget túloldalán? 

Szeretjük az öblöket, ha sziklás, ha kavicsos, de a betonos partokat nem igazán... Tudtok esetleg a környékről információkkal segíteni vagy egyéb szállás ötletekkel? :-)

dzsidzsi30 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 1768

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, esetleg adott-e már valaki lefoglalt szállást, amiért valami miatt nem sikerült elmennie nyaralni úgy hogy az előleg már ki lett fizetve? Sajnos úgy néz ki, hogy nem tudunk elmenni a lefoglalt időszakban. 

wdriver Creative Commons License 2018.01.09 0 0 1767

öcsém egyik beszámolója:

http://www.myownreality.hu/blog/nyaralas-a-krk-szigeten-horvatorszag/

és ha kutakodsz, a nevem alatt a Horvátország topikban is írtam sokat Krk-ről,

sokat jártunk arra.

Előzmény: Marjannka (1765)
Szilárd 76 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 1766

Szia!

Én itt kezdtem az informálódást: http://utikritika.hu/kvarner-obol/krk-sziget

Sok jó tippet találtam ezen oldalon.

Előzmény: Marjannka (1765)
Marjannka Creative Commons License 2018.01.02 0 0 1765

Búék Mindenkinek! Sziasztok! Idén KRK szigetre esett a választásunk.Eddig csak közép Dalmáciában jártunk.Szeretnék egy kis segítséget kérni nem tudom mi alapján kutakodjak  melyik részén keresgéljek apartmant? A nyugisabb,eldugottabb  helyeket kedveljük,apró kavicsos strand esténként kis sétálgatás...ennyi lenne az igényünk. :) Kocsival úgyis körbejárjuk majd.

Szilárd 76 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 1764

Sándor élménybeszámolója és lélegzetelállító drón felvételei a KRK szigetről:

https://www.youtube.com/user/ceotasnadi/videos

galizoli1970 Creative Commons License 2017.08.12 0 0 1763

Üdv !

2018-ban a szigetre szeretnénk menni. Tudnátok jó apartman ajánlani.

4 felnőtt.

Előre is köszönöm.

Üdv

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.29 0 0 1762

Nem ismerem áraikat. Igen, a vízi taxi lényege az, hogy kivisznek adott helyre, és a megbeszélt időpontra visszamennek értetek. Kellemes nyaralást!

Előzmény: TamásTab (1761)
TamásTab Creative Commons License 2017.07.24 0 0 1761

Szia!

Nagyon kedves vagy,köszönöm szépen a választ!

A vízitaxissal azt is meg lehetne beszélni,hogy délelőtt elvigyen minket és este értünk jöjjön?

Van valami tapasztalat,hogy ez mennyibe kerülne két felnőttnek és két gyereknek?

Köszönök minden segítséget!

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1760)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.23 0 0 1760

Szia!

Szerintem a legkézenfekvőbb és egyértelműbb a vízitaxi. Azt hiszem Punaton még magyarul beszélő vízitaxis "cég" is van, de lehet h keverem vmivel. Mindenesetre vízi taxi tuti van Punaton.

Előzmény: TamásTab (1759)
TamásTab Creative Commons License 2017.07.20 0 0 1759

Sziasztok!
Krk szigeten Stara Baska és Punat között a Golden beach vagy mellette valamelyik öböl megközelítésére milyen lehetőségek vannak.Egy 1 és egy 3 éves gyerkőccel mennénk,de velük gyalog nem vágnánk neki.Többször megjártuk gyalog az utat a hegyeken keresztül,de most más lehetőség kellene.Van bármilyen alkalmatosság,ami kora délelőtt elvinne minket és késő délután visszaszállítana?Akár Stara Baska,akár Punat megfelelne.Előre is köszönöm a válaszokat!

Vik0327 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1758

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem :-) Párommal és két éves törpénkkel széretnénk menni Augusztusba kempingezni. Van egy 4 szem. motorcsónakunk amit vinnénk magunkkal... Tudnátok olyan kempinget ajánlani, ahol a kempingen belül vízre tudjuk tenni és ott is lehet hagyni? Előre is köszönöm mindenkinek!!!

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.04 0 0 1757

Ismerőseink kb 3 éve (vagy 2, nem tudom hirtelen) voltak Krk-szigeten július végén. Kempingezni készültek elsőroban Krk városban. Ahova készültek tele volt, kérdezték máshol is, az is, Punaton is érdeklődtek, szintén tele volt. Végül szabad helyet a starabaskai kempingben találtak.

Előzmény: nbarbiii (1755)
Terka3 Creative Commons License 2017.06.30 0 0 1756

Kb. 15 éve kempingeztünk a Jezevac kempingben. Úgy tűnt tele van a kemping, mégis találtunk helyet, nem is rosszat. Nekem akkor és ott, úgy tűnt, hogy nem voltak parcellák. Kempingeztünk a Njivicei kempingben is, talán a neve is ez. Nagyon jó volt, ott is találtunk helyet, s ott sem emlékszem parcellákra. Persze ez sem most volt, azóta sok minden változhatott. Áramért kell fizetni, meleg vízért nem, az benne van a kemping árában. Njivicén szuper vizes blokkok voltak, mindig tiszta volt minden, mindig volt WC papír, s mindig volt meleg víz. Nézd, ha van a kempingben parcella, talán érdemes foglalni. Sátoronként kell fizetni és személyenként. Autóért is kell fizetni. Azt nem tudom akkor mi van, ha egy parcellára két sátor van felállítva.  A magam részéről Krk város Jezevac kempingjét ajánlanám, a város közelsége miatt. Nézd meg a kempingek honlapját, s tájékozódj az árakról. Mi leszoktunk a kempingezésről, mert nagyon elszálltak az árak. 20 éve még fillérekből tudtunk kempingben nyaralni, most már ugyan azon az áron apartmanban lehet. Ezzel nem beszéllek le a kempingről, mert az egy külön világ, szép világ.

Előzmény: nbarbiii (1755)
nbarbiii Creative Commons License 2017.06.30 0 0 1755

Sziasztok!

Egy ideje már olvasgatom a fórumot, elkezdtem a legelejétől, de még nem jutottam a végéig, úgyhogy ha már volt kérdés, akkor bocsi. :)

Július végén szeretnénk menni a szigetre 4-en és sátorozni tervezünk. Olvastam, hogy a Jezevac kempinget többen ajánlottátok. Erről és a többi kempingről szeretnék minél több infót megtudni. A honlapokon sajnos nem tudok kiigazodni, pedig már többet is megnéztem.

Ha csak sátorozni szeretnénk az hogy működik? Egy parcellát kell foglalnunk és arra felállíthatjuk a két sátrat, vagy sátoronként kell fizetni? A melegvízért és az áramért is kell, ugye?  Érdemes foglalni, vagy ezek a kempingek nagyok és biztosan lesz hely? Ja és a legfontosabb, úgy kb.-ra milyen árban vannak?

Most hirtelen csak ennyi kérdés jutott eszembe, de minden plusz infónak örülök, mert ez az első hogy kempingbe megyünk. :)

Köszönöm!

TamásTab Creative Commons License 2017.06.22 0 0 1754

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

2 éve nyaraltunk KRK szigeten Polje településen.Az apartman tulajdonos hölgytől kaptunk névjegykártyát is,hátha még megyünk,de sajnos költöztünk is és nem találjuk sehol.

Ha esetleg valaki felismeri az épületet vagy ismeri a tulajdonost,akkor szeretnék kérni bármilyen elérhetőséget,amin fel tudjuk vele venni a kapcsolatot.E-mail,tel...

Augusztusban újra mennénk és nála akarunk megszállni.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv.: Tamás

Az előző bejegyzésnél lemaradtak a képek ;)

TamásTab Creative Commons License 2017.06.22 0 0 1753

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

2 éve nyaraltunk KRK szigeten Polje településen.Az apartman tulajdonos hölgytől kaptunk névjegykártyát is,hátha még megyünk,de sajnos költöztünk is és nem találjuk sehol.

Ha esetleg valaki felismeri az épületet vagy ismeri a tulajdonost,akkor szeretnék kérni bármilyen elérhetőséget,amin fel tudjuk vele venni a kapcsolatot.E-mail,tel...

Augusztusban újra mennénk és nála akarunk megszállni.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv.: Tamás

szsze1 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 1752

Sziasztok!

Krk szigeten , Malinska-n tudtok-e szallast ajanlani? 

Koszonom. 

princess_h Creative Commons License 2017.05.11 0 0 1751

Kedves Zita!

Köszönöm a segítséget, írok emailt! :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1750)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.10 0 0 1750

Szia! Igen van természetesen :-) Krk városban a kikötőből indul több "cég" is. Punatról is indulnak a kikötőből - ebben biztos vagyok (a többi várost nem tudom). De van nagyobb hajós is, amire gondolom több ember mehet egyszerre (6-8) horgászni.

(Ha szállás is érdekelne, Krk óvárosi apartmanjainktól 90-100 méterre található a kikötő, www.krkapartman.com :-) - illetve vendégeinknek szívesen segítünk program szervezésben, -tervezésben, -ajánlatban igény szerint)

Előzmény: princess_h (1749)
princess_h Creative Commons License 2017.05.10 0 0 1749

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy Krk-en van-e lehetőség tengeri horgászatra hajóról? Ilyesmire gondolok: http://www.tunana-fishing.com/big-game/

Ez sajnos Medulinban van, ami jóval messzebb van, mint Krk :( Örülnék, ha sikerülne a szigeten találni ilyesmit.

Köszönöm :)

kuff Creative Commons License 2017.05.07 0 1 1748

köszönöm :) addig is lehet nézegetni a kinti/lenti árakat a Konzumban és a Lidlben :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1747)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1747

Most néztem utána: május elején akartak kinyitni, de valószínűleg csúszásban vannak kicsit, így a legvalószínűbb a május végi nyitás.

Előzmény: kuff (1745)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1746

Nem tudom... Már áll, úgy tűnik, hogy az épület kész. Gondolom, hogy próbálnak mielőbb nyitni... Konkrét időpontról nem tudok.

Előzmény: kuff (1745)
kuff Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1745

Zita, nem tudjatok meg, mikorra keszül el a lenti Lidl? :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1743)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.05 0 0 1744

Ma reggel már 16 fokos volt :-D http://vrijeme.hr/more_e.html

Előzmény: Gál A (1742)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.05 0 0 1743

Kedves Gál A!

Szerintem nyugodtan tegeződhetünk, ha kérhetem :-)

Képeimet szerettem volna linkkel beilleszteni az indáról, hát úgy tűnik nem sikerült...

Még nem derült ki számomra, h hogyan lehetne itt a fórumon normál/eredeti méretű képeket megjeleníteni (kicsinyítgetéssel pedig nem fogok szórakozni).

Apartmanjaink Krk város óvárosában találhatóak egész pontosan, de részletek, térképen bejelölve, képek, stb:  www.krkapartman.com  

Előzmény: Gál A (1741)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!