Keresés

Részletes keresés

TamásTab Creative Commons License 3 napja 0 0 1754

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

2 éve nyaraltunk KRK szigeten Polje településen.Az apartman tulajdonos hölgytől kaptunk névjegykártyát is,hátha még megyünk,de sajnos költöztünk is és nem találjuk sehol.

Ha esetleg valaki felismeri az épületet vagy ismeri a tulajdonost,akkor szeretnék kérni bármilyen elérhetőséget,amin fel tudjuk vele venni a kapcsolatot.E-mail,tel...

Augusztusban újra mennénk és nála akarunk megszállni.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv.: Tamás

Az előző bejegyzésnél lemaradtak a képek ;)

TamásTab Creative Commons License 3 napja 0 0 1753

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

2 éve nyaraltunk KRK szigeten Polje településen.Az apartman tulajdonos hölgytől kaptunk névjegykártyát is,hátha még megyünk,de sajnos költöztünk is és nem találjuk sehol.

Ha esetleg valaki felismeri az épületet vagy ismeri a tulajdonost,akkor szeretnék kérni bármilyen elérhetőséget,amin fel tudjuk vele venni a kapcsolatot.E-mail,tel...

Augusztusban újra mennénk és nála akarunk megszállni.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv.: Tamás

szsze1 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 1752

Sziasztok!

Krk szigeten , Malinska-n tudtok-e szallast ajanlani? 

Koszonom. 

princess_h Creative Commons License 2017.05.11 0 0 1751

Kedves Zita!

Köszönöm a segítséget, írok emailt! :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1750)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.10 0 0 1750

Szia! Igen van természetesen :-) Krk városban a kikötőből indul több "cég" is. Punatról is indulnak a kikötőből - ebben biztos vagyok (a többi várost nem tudom). De van nagyobb hajós is, amire gondolom több ember mehet egyszerre (6-8) horgászni.

(Ha szállás is érdekelne, Krk óvárosi apartmanjainktól 90-100 méterre található a kikötő, www.krkapartman.com :-) - illetve vendégeinknek szívesen segítünk program szervezésben, -tervezésben, -ajánlatban igény szerint)

Előzmény: princess_h (1749)
princess_h Creative Commons License 2017.05.10 0 0 1749

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy Krk-en van-e lehetőség tengeri horgászatra hajóról? Ilyesmire gondolok: http://www.tunana-fishing.com/big-game/

Ez sajnos Medulinban van, ami jóval messzebb van, mint Krk :( Örülnék, ha sikerülne a szigeten találni ilyesmit.

Köszönöm :)

kuff Creative Commons License 2017.05.07 0 1 1748

köszönöm :) addig is lehet nézegetni a kinti/lenti árakat a Konzumban és a Lidlben :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1747)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1747

Most néztem utána: május elején akartak kinyitni, de valószínűleg csúszásban vannak kicsit, így a legvalószínűbb a május végi nyitás.

Előzmény: kuff (1745)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1746

Nem tudom... Már áll, úgy tűnik, hogy az épület kész. Gondolom, hogy próbálnak mielőbb nyitni... Konkrét időpontról nem tudok.

Előzmény: kuff (1745)
kuff Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1745

Zita, nem tudjatok meg, mikorra keszül el a lenti Lidl? :)

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1743)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.05 0 0 1744

Ma reggel már 16 fokos volt :-D http://vrijeme.hr/more_e.html

Előzmény: Gál A (1742)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.05.05 0 0 1743

Kedves Gál A!

Szerintem nyugodtan tegeződhetünk, ha kérhetem :-)

Képeimet szerettem volna linkkel beilleszteni az indáról, hát úgy tűnik nem sikerült...

Még nem derült ki számomra, h hogyan lehetne itt a fórumon normál/eredeti méretű képeket megjeleníteni (kicsinyítgetéssel pedig nem fogok szórakozni).

Apartmanjaink Krk város óvárosában találhatóak egész pontosan, de részletek, térképen bejelölve, képek, stb:  www.krkapartman.com  

Előzmény: Gál A (1741)
Gál A Creative Commons License 2017.05.01 0 0 1742
Kissé friss a tenger hőmérséklete KRK nél 14C
Előzmény: Gál A (1741)
Gál A Creative Commons License 2017.04.30 0 0 1741
On az apartmanjat reklámozza? Meg akartam nyitni,hogy megnezzem de nem nyitotta meg igaz mobiltelefonról próbáltam. A szigeten merre van az apartmanja?
Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1740)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.04.29 0 0 1740
Gál A Creative Commons License 2017.04.29 0 0 1739
Igen furcsaljak is hogy nem untuk meg. De itt nem érhet meglepetés és olyan biztonsagerzete van az embernek ami mindent megér. Van gyógyszertár pékség bank közért zöldséges posta bank minden elérhető közelségben van
Előzmény: wdriver (1738)
wdriver Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1738

Megértem  hogy szeretitek bár kicsit fura hogy épp ott tetszik nektek.

De persze mindenkinek más. Mi azért járunk Krk re sokat ' mert ismerős van ott és hiába megyünk és ismerjük mindig ad a sziget újat vagyis inkább keressük is az újat :)

És én is mindenkinek ajánlom tényleg. Közel van, mármint Bp-hez vagyis a szokásos 7es úthoz.. Változatos rövid távolságokon belül, ennyi... Szóval jó kikapcsolódást nektek is!

Előzmény: Gál A (1736)
Gál A Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1737
Nagyon szuper hely.
Előzmény: wdriver (1735)
Gál A Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1736
Minden! Minden! Szezon előtt felujitjak. Mi júniusban megyünk nincs tumultus már atkuldtek az étlapot is az árakkal nincs változás a multevhez képest. Van gyógyszertár posta a sétány végén egy közért is, bank, bankomat stb

Nagyon szuper hely. Voltunk Basaka -n is de az inkább balatonfuredre emlékeztet az "emberek" tumultus stb stb
Előzmény: wdriver (1735)
wdriver Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1735

Most voltunk a szigeten húsvétkor. Njivice épp felújítás alatt mármint a kis központi kikötő. Nagy daruhajó áll bent sehol egy csónak, de ha kész lesz nyárra nagyon szép lesz. A sétány végig új burkolat, led benne sorban. Aztán az éttermek kicsivel olcsóbbak mint krk városban. Ott durván elszálltak az árakkal... A kis kavicsos strand pedig tényleg jó. Nem tudom szezonban mennyire lesz tele. 

Előzmény: Gál A (1734)
Gál A Creative Commons License 2017.04.28 0 0 1734
Üdv mi Njivice be járunk már 6 éve ez a sziget elején van 500 egynéhány km itthonról. Nem lehet megunni nem unalmas mindig döbbenettel és csodálattal tölt el a tenger látványa kicsit ijesztő lehet a szerpentinen autózni főleg ha szembe is jönnek fantasztikus olcsóbb mint itthon nyaralni és ráadásul rajottek,hogy a turizmusbol meg lehet élni. Sajnos ezt idehaza meg nem sikerült teljesen magukévátenni. Viszont a fizetőkapuknal figyelni kell,hogy a visszajaro jól adtak e vissza :)
Njivice ben nincsennek diszkók nyugalom van lehet pihenni nincsennek fehér lakkcipőben vonuló társaságok németül simán lehet beszélni velük. Sőt tavaj már magyarul is!!
Njivice ben van apró kavicsos strand is de a strandcipo elengedhetetlen.
Njivice csaladbarat település ha akarnék sem tudnék rosszat mondani idén is megyünk.
Előzmény: fabyen82 (1728)
Naqual Creative Commons License 2017.03.29 0 0 1733

Ha idén már másképpen is megismerned KRK szigetet... Azaz bérelj motorcsónakot, vagy vitorlást. Jó pár év tapasztalata alapján egy teljesen más oldalát mutatja meg Horvátország a víz felöl. És mit élmény.... :) Nos egyedi és örök. Ok, akárki nem tud hajót vagy csónakot bérelni, de erre is van megoldás, nem kell máshoz fordulni, hisz te magad megteheted. :)

http://tengerikalandok.com/horvatb/

A többi csak rajtad áll. :)

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.03.28 0 0 1732

Krk-sziget Krk városának történelmi városközpontjában idén is várjuk vendégeinket két apartmanunkba! Facebook oldalunkon továbbra is hasznos információkkal, program lehetőségekkel, stb... várjuk az érdeklődőket: https://www.facebook.com/ApartmanKrk/?ref=aymt_homepage_panel vagy weboldalunkon: http://www.krkapartman.com/

wdriver Creative Commons License 2017.01.10 0 0 1731
gyerekkel strandoláshoz nézz rá a Soline öbölre, érdekes hely. Klimno, Silo van még ott.
fabyen82 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 1730

Köszönöm szépen! Olvasgatok itt is, amennyit tudok, hogy nyárra felkészültek legyünk :-)

Előzmény: wdriver (1729)
wdriver Creative Commons License 2017.01.03 0 0 1729
szia, öcsém leírása: http://www.myownreality.hu/blog/nyaralas-a-krk-szigeten-horvatorszag/
és még ha ebben a topikban
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004047
rámkeresel jó sok Krk szigetet fogsz találni. remélem segít :-)
fabyen82 Creative Commons License 2017.01.01 0 0 1728

Sziasztok! 
Még nem jártam a Krk szigeten, bár elég sok helyen az országban. Három gyerekkel mennénk nyáron (1, 3 és 9 évesek) és a véleményeteket szeretném kérni, hogy hová érdemes velük? Észak vagy inkább déli részén a szigetnek, homokos, de legalábbis apró kavicsos, lassan mélyülő partot szeretnénk elsősorban és hangulatos kis városokat néznénk meg szívesen. A fagyi a szigeten is olyan,mint máshol az országban? Kempinget tud valaki javasolni?

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2016.11.15 0 0 1727

Új weboldalunk elkészült: www.krkapartman.com - folyamatos tartalomfeltöltéssel.

Apartmanjainkról megtudhatóak a legfontosabbak, illetve állandóan bővül a Hasznos menüpont - érdekességekkel, hasznos információkkal Krk-szigetről, Krk városról.

hedith Creative Commons License 2016.09.05 0 0 1726

Szia! Az indulást kb.-ra terveztük, a pihenőket pedig mi  is  így terveztük. Ti gyorsabbak vagytok, majd utolértek Bennünket : ) / Super B-vel azért gyorsabb  : )/ ! Mi 50-es házaspár vagyunk és ketten megyünk. Bicajok a tetőcsomagtartón.Üdv., akkor találkozunk a pályán : )!Jó utat!

Előzmény: EMPS (1725)
EMPS Creative Commons License 2016.09.05 0 0 1725

Értem, gondolom végig a sztrádán.

Fél 5-re nem hiszem, hogy odaérünk, pl. fehérvárhoz, ahhoz 3 körül kellene indulnunk innen.

Figyelünk az úton, hátha találkozunk, egy fekete SuperB-vel megyünk, a zalakomáromi és a Zágráb utáni pihenőben akarunk megállni.

Úgy tervezem fél 8 köröl legyünk a határon.

A szállásunk nekünk is a városban van. 

45+-os házaspár, ill. 25+-os "gyerekek"

Előzmény: hedith (1724)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!