Keresés

Részletes keresés

Cooper911 Creative Commons License 2005.10.03 0 0 8
Hali!

Az elsö inditásnál nekem is ilyen volt. Nyomtam egy ESCet és bejött a játék. A többi inditásnál már játszotta a videot is.

Nem tudom mi az a crack ( :) ) de a google bármit megtalál neked.
Előzmény: Menyus_1 (7)
Menyus_1 Creative Commons License 2005.10.02 0 0 7

Hello!

Most tettem fel az Emergency 3-t, láttam a hozzászólásodat, hogy te tudsz segíteni.

Indulásnál csak a hang jött be, valami videót játszhatott éppen. Nem tudnál valami helyet ahol crack-et tölthetnék le?

 

Köszi

Menyus_1

Előzmény: _only (2)
Cooper911 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 6
Ugroköteles? Én is azt csinálom éppen.
A legelején nagyongyorsan egy tüzoltó kocsival menj a vasuti átjáró elé. (legyen benne egy buvár is) az egyik tüzoltóval rohanj be a hid közepére és vedd fel a csajt. Jönni fog a vonat, a mozi közben klikkelj egyet és akkor talán jó irányba megy és nem üti el a vonat. Save game. Utánna rendelj egy hidépitöt és csinálj hidat a folyóra. A tüzoltó kocsival menj a tópartra és a buvárral huzd ki a csókát a tóból. Közben hivj hozzá egy mentöt. Meg rendelj néhány kutyás mentöt és kerestesd a másik fickót a kutyákkal.

Persze még nem sikerült megcsinálnom, mert nem volt rá elég idöm, de igy kell kezdeni a dogokat.
Előzmény: Zsizseee (4)
Cooper911 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 5
5. ik? Az az autópálya balesetes? Ott a szerelövel be kell kapcsolni az elektromos jelzötáblákat, aztán egy rendörrel elterelni a forgalmat. Utánna pedig menteni a sérülteket. A pálya tuloldalára meg küldj egy helikoptert és zavard el a bámészkodókat.
Előzmény: Kisbuta (-)
Zsizseee Creative Commons License 2005.09.11 0 0 4
Sziasztok!

Valaki megtudná mondani, hogy mit kell csinálni az ugróköteles pályán?
Már negyedszerre ugrok neki, de mindig elakadok valahol.

Köszi!
zajcev_21 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 3
Sziasztok!

Volna egy kérdésem. Feltelepítettem az Emergency 3-t, de már a telepítésnél gondok voltak, mert csak nehezen ismerte fel a 2.cd-t. Utána elindítom a játékot, az intró szépen lefut, majd jön a hidegzuhany, a játék fagy. Minden indítás után ezt csinálja, vagy ha nem, akkor akadozik a hang, a kép, stb. Esetleg gond lehet a videókártyával: GeForce 4 MX440? Minden más követelmény megvan, csak erre tudok gondolni.

Nektek milyen ötletetek van?
_only Creative Commons License 2005.03.29 0 0 2
Ha valakinek bármien kérdése van akkor nyugodtan felteheti!!!!!!!!!!!
_only Creative Commons License 2005.02.17 0 0 1

az emergency 3 mikor jelent meg?

 

mert ha nemrég akkor honnan szerezhetem meg?

 

 

 

bindera Creative Commons License 2005.02.16 0 0 0
nekem a O sikerült:))
Kisbuta Creative Commons License 2005.02.16 0 0 topiknyitó
Szóval van nekem ilyen játékom, az ötödik pályán sikerült elakadnom... Találtam német nyelvű oldalakt, de az ott leírtak sem sokat segítettek... Hátha valaki itt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!