Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

hopecke. 5 órája Creative Commons License 5207

Hagyd a Safarit.. én láttam élesbe az E-trac et..  Sajnos nem sok gép léphet a közelébe.. 230 ért tudok egy majdnem újat..

Előzmény: Antos78 (5206)
Antos78 6 órája Creative Commons License 5206

Igen, én is abban gondolkodom. Vagy egy Safari vagy egy E-trac. Pontosan azt néztem, csak egy 13-mas SEF fej újonnan 90 ezer, használtan meg nem nagyon láttam még.

Előzmény: hopecke. (5205)
hopecke. 6 órája Creative Commons License 5205

4 kiló?  Azonnal vegyél egy használt E-trac et. és hozzá egy SEF fejet.. és viszel mindent:)  igaz nem könnyű de megéri..

Előzmény: Antos78 (5203)
B.Panther 8 órája Creative Commons License 5204

hogy-hogy? Pálfordulás? :)

Előzmény: skylineworld (5199)
Antos78 11 órája Creative Commons License 5203

Nem egyszerű az biztos. De nemsokára választok egyet, próbálok minél jobban dönteni, hogy ne kelljen évente, kétévente cserélni. Sajna kompromisszumot kell kötni, hogy mire is akarom használni. Azért 4 kilótól én sem nagyon szeretnék többet költeni. A "kompromisszum mentesek" afölött vannak jóval.

Előzmény: hopecke. (5202)
hopecke. 15 órája Creative Commons License 5202

Nem egyszerű a döntés ugye? Nekem anno sokkal könnyebb helyzetem volt. Volt pénzem egy használt Garrett 250 re azt jónapot.  Azzal róttam az erdőket. Aztán kinőttem és rájöttem az csak egy gyerek játék. Neked jobb a helyzeted. Több lehetőséged van úgy értem nagyobb a keret:)

Előzmény: Antos78 (5198)
skylineworld 21 órája Creative Commons License 5201

Van az is!

Előzmény: atapata (5200)
atapata 22 órája Creative Commons License 5200

Látom bélyeges téglát nem tudsz hozzá adni.   Hess-hess nem is kell!!

Előzmény: skylineworld (5199)
skylineworld 22 órája Creative Commons License 5199
Antos78 25 órája Creative Commons License 5198

Még nem vettem.

Előzmény: hopecke. (5195)
Törpapa01 28 órája Creative Commons License 5197

rákattintok de nem csinál semmit!

Előzmény: hopecke. (5196)
hopecke. 28 órája Creative Commons License 5196

Kattints a nevemre és ott van hogy küldés..  akkor már látom van kivel lenges:)

Előzmény: Törpapa01 (5191)
hopecke. 28 órája Creative Commons License 5195

Vettél már gépet?

Előzmény: Antos78 (5190)
szabi 123 1 napja Creative Commons License 5194

Igen, de valszeg nem ebben a topicban. Klikkelj rá atapata nicknévre , és meglátod, hogy messze ő az a tag, aki legjobban  bebarangolja a hálót keresztben-hosszában, tehát ha minden 5. topicban letilt egyet, akkor kijön kb a 10, nemtom amúgy nem számoltam ...

Előzmény: Antos78 (5190)
szabi 123 1 napja Creative Commons License 5193

Ez sajnálatos. Ha van melletted keresős társ nagyásóval, esetleg gázspay-vel, az sem segít?

Előzmény: atapata (5192)
atapata 1 napja Creative Commons License 5192

Én a saját kertemben keresem mit hagytak rám az  őseim, ritkán megyek a rétjeimre és az erdeimbe, mert lakott területen kívül kutyafóbiám van.

Előzmény: szabi 123 (5186)
Törpapa01 1 napja Creative Commons License 5191

Szombat vaárnap lengetés, kettő helyet megnézünk

Antos78 1 napja Creative Commons License 5190

Onnan gondoltam, hogy írta atapata, hogy neki 10 ember is le van tiltva, ha neki 10, akkor valószínűleg másnak is van ilyen :)

Előzmény: szabi 123 (5188)
Törpapa01 1 napja Creative Commons License 5189

Hát ha tudnám hogyan kell írni akkor már írtam volna

Előzmény: hopecke. (5176)
szabi 123 1 napja Creative Commons License 5188

Dehogyis sok! Ezt honnan veszed? Általában csak egy, de ő sok nickről...

Előzmény: Antos78 (5187)
Antos78 1 napja Creative Commons License 5187

De sok itt az egymásnak ellensége. Mire jó ez, nem tudom.

szabi 123 1 napja Creative Commons License 5186

Na, ezt most kipróbálom nálad atapata, mert lehet hogy én le vagyok nálad tiltva... a többi fórumtárs nem röhög!... Szervusz Kollega ! Merre lengetsz?

Előzmény: atapata (5184)
szabi 123 1 napja Creative Commons License 5185

Ok, értem, de ha kimész, mindenképp tegyél a zsebedbe egy marék aprót, hogy tényleg megtaláljon a következő arrajáró kollega  :)

Előzmény: morisz102 (5183)
atapata 1 napja Creative Commons License 5184

Elég a hozzászólás elrejtése ikonra kattintani, akkor nem látszik mit ír.

Én 10 tagnál alkalmazom, azóta nem borzolják az idegeimet és még véletlen se válaszolok.

morisz102 1 napja Creative Commons License 5183

Kedves szabi 123 ! Semmi gond, nem értettem félre semmit és semmi rosszindulatot és semmi "önfuttatást"  nem gondoltam szavaid mögött.

Nagyszájú fórum társunk a "Numizmatika éremgyűjtés" fórumon is futtatja magát, de már ott is levágták a többszörös nick nevét.

De Hopecke írja jól: Nem kell vele foglalkozni! :-)

Nálunk most szakad az eső és mocsárrá vált a föld. Várom hátha a hétvégére kicsit jobb lenne, mert ha így marad és kimegyek, elsülyedek és max valamelyik kolléga talál meg majd 30 cm-rel a föld alatt! :-D

Előzmény: szabi 123 (5180)
hopecke. 1 napja Creative Commons License 5182

Gyerekek ne legyen már ez a jóember  a téma egyszerűen nézzétek levegőnek azt majd talán észbe kap azt elhúz innen. Ha beszéltek róla azt élvezi. Ha nem reagáltok semmire ugy is megunja és feladja..   saját magának köszönheti. Ha feljön egy új emberke jó esélyel vissza olvassa és levágja mi a helyzet ha nem, burkoltan közlöm vele..

szabi 123 1 napja Creative Commons License 5181

Na és most átolvasva az előbbit... tehát: nem magamat futtattam azzal, hogy ismertem már rég a legendát, hanem ezzel azt akartam írni, hogy aki tudja hol van , az nem biztos hogy profi,(minthogy én sem voltam kiskoromban ugye, meg most sem) ahogy orál feltételezte rólad  megsértődve, és ezzel áldurcásan bevédve magát...

Előzmény: szabi 123 (5180)
szabi 123 1 napja Creative Commons License 5180

Nem, nem érted, de lehet, hogy én voltam félreérthető!!!Orák a  szemétkedő, mert így fedezi magát,és  hogy ezzel húzza ki magát a szarból, hogy" te nem vagy kezdő, meg minden," ezért nem segít neked!!!  Szerinted  ha ledobnák az országba akárhol, feltalálná magát 3 km-en belül?? Lehet, hogy nem is tud annyit, csak okoskodik, és menti magát mondvacsinált okokkal, hogy te foghegyről, meg rittyentesz, stb. :) Erre írtam, hogy milyen sötét dolog ez részéről!!!

Mert ha valaki kiejti, hogy csörsz árok, akkor szerinte az már nem is lehet kezdő? És ha valaki nem teljesen kezdő, de segítséget kér, akkor már nem is segít?! Miért is gúnyolódnék veled, hisz te  semmi rosszat itt még nem csináltál, intelligens módon kommunikálsz, stb. Ha sietek, sajnos előfordul, hogy nem írom ki a gondolataim, és tök félreérthető.

Előzmény: morisz102 (5177)
morisz102 1 napja Creative Commons License 5179

Nyugi, mindenki kiássa a "saját lyukait" az elején. Én is kiástam elég sokat! :-) Kitartás, előbb-utóbb meg lesz a gyümölcse!

Előzmény: Törpapa01 (5175)
morisz102 1 napja Creative Commons License 5178

Igazad van, a hozzászólásokból úgy tűnik Ori a legprofibb Magyar országon. Mondjuk futtatja magát más fórumon is. Az a baj, hogy a stílusa kiismerhetetlen. De legkisebb gondom is nagyobb attól, hogy Ori lelkivilágával foglalkozzam! :-)

Tényleg jó gép a 6MX! :-) Neked is sok szép találatot!

Köszi!

Előzmény: hopecke. (5172)