Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

c-scope 11 órája © 4541

Én díjazom, ha valaki analóg gépet vesz. Nekem eddig csak analóg volt. Amikor én kezdtem a digitális szó még nem is létezett. ;)

Előzmény: fafiú (4540)
fafiú 12 órája © 4540

Mindenképpen analóg gépet szeretnék és nem szeretném eladni. A Delta etalon, aki ismeri ezt aláírja. Nem vagyok olyan fajta, aki csak úgy simán beleugrik egy új hobbiba, mert azt hallotta, hogy az milyen jó és csak szórom a pénzt félévente mindenféle gépekre, mert egyik sem áll kézre, vagy zavar a hangja stb..... Nem azért szeretnék deltát, mert mindenki azt dicséri a legjobban, a Deus-t is ezerrel dicsérik, mégsem vennék soha olyat még ha 300-al olcsóbb is lenne. (bár akkor már meggondolandó). Köszönöm a jó tanácsokat! :)

Előzmény: c-scope (4538)
fafiú 12 órája © 4539

Ja hogy ez a privát!!!!!! Én meg eddig azért nem küldtem neki, mert a privát üzenet küldést kerestem, de itt csak mail van! :) heh, köszi!

Előzmény: c-scope (4537)
c-scope 12 órája © 4538

Ha Deltát veszel és azzal tanulod ki a szakmát akkor soha nem fogod eladni. A digit gépesek, ha lecserélik Deltára a gépeiket, mert sok jót hallottak róla, egy hónap után eladják. Nem mindegy, hogy analóg vagy digit a tanuló gép.

Előzmény: fafiú (4532)
c-scope 12 órája © 4537

Menj be adatlap › küldre jobb egérgomb › email cím másolás. Belépsz az email fiókodba › levélírás › beilleszted az e-mail címet. Ennyire egyszerű.

Előzmény: fafiú (4532)
fafiú 13 órája © 4536

Köszönöm! Nekem nem sikerült megállapítanom a képekről mert nem láttam a fejet. De a beállítás már ismerős.... :) ;)

Előzmény: szabi 123 (4534)
szabi 123 14 órája © 4535

Anno te írtad, hogy milyen megszállott vagy. Télben, sárban, stb. Akkor mi ez a cukorseggüség? Amúgy felénk kellemes az idő, meleg sincs.

Előzmény: +orákulum+ (4525)
szabi 123 14 órája © 4534

Hát a 17-18 khz-esek  általában a kisebb, 20 cm-es szondával készültek.Neki  30-as fejjel van, 14 khz.

Előzmény: fafiú (4533)
fafiú 15 órája © 4533

Ez még a 14 Khz körüli, vagy már a 17-18 Khz-es? Mondjuk az idei már lilla, csak a legfrissebbeket nem láttam még! Grat hozzá! :)

Előzmény: c-scope (4528)
fafiú 15 órája © 4532

tudom, hogy ott a küld, csak nem reagál.... ja és nem teljesen nulla, csak saját gépem nem volt még. voltam már terepen többször másokkal, és azért szeretnék deltát, mert jónak tartom ár/érték arányban, illetve pont arra jó, amire nekem kell. A fülem jó, és előnybe részesítem az analóg gépeket, de minelab-ra még nem telik sajnos. Pedig volna most egy két jó vétel. Gondolkodtam már multifrekis gépen, de a 13,5-14,3 Khz (delta) nekem tökéletes kezdésnek. Talán majd idővel az új magas frekis delta is szóba jöhet....

Előzmény: hopecke. (4531)
hopecke. 15 órája © 4531

a másik,hogy nulla detektoros múltal ne akarj Deláthoz ragaszkodni..  ez a gép  nem kezdőknek való. Pont ezért adják el sokan, a fórumokon mert nem tudnak össze szokni vele.

Előzmény: fafiú (4529)
hopecke. 15 órája © 4530

mért ne tudnál privit küldeni? rákatt a nevemre és ott az adatlapomon hogy küldés

Előzmény: fafiú (4527)
fafiú 16 órája © 4529

Hálás köszönet ezért a cinkelésért! :) Ha bevetés közbeni képeket tettél volna fel, sírógörcsöt kaptam volna. Így csak az arcomat tépem. :)

Előzmény: c-scope (4528)
c-scope 16 órája © 4528

Hát nem tudom, hogy eladjam e a Deltámat?

Úgy döntöttem nem adom el!

Előzmény: fafiú (4527)
fafiú 16 órája © 4527

Nem tudok privit küldeni, de asszem a Garrette kiesett a pikszisből. Talán igazatok van abban, hogy félmegoldást nem érdemes ebben sem, marad a delta. Ha idén nem, akkor jövőre....

Előzmény: hopecke. (4523)
c-scope 20 órája © 4526

+orákulum+ sikerült a spulnit szétszedni?

+orákulum+ 21 órája © 4525

Főszezon?....Ja igen, ideális 24-30 fok, szélmentes, bárányfelhős idő, enyhe napsütés, ideális útviszonyok, barátok, bőséges reggeli, teljes felszerelés, kemping szék, nap szemcsi, védő kesztyű, sapi, hod táska egészségügyi készlet, kullancsriasztó, nap tejcsi, stb,stb.

Keresős uborkaszezon, hallelúja!!!

eszemfaszom

Előzmény: fafiú (4518)
hopecke. 30 órája © 4524

bocsánat ez a jó videó..

Előzmény: fafiú (4521)
hopecke. 1 napja © 4523

irj privátot tudok neked egy korrekt hivatalos forgalmazót..

Előzmény: fafiú (4521)
hopecke. 1 napja © 4522

Az Auro Acet ha megveszed kizáratlak a fórumból beszélek az Adminisztrátorral:)   szar gép..  és ezt nem akarom tovább fokozni..   Garrett 150  250  ezekbe gondolkozz ha már garrett  vagy   az Atpro vagy Atgold de ezek már drágábbak.  a többiek már unják a videóm de  csak miatatd teszem fel az Euro Ace ről.. én magam készitettem,,

mi ez ha nem egy rakás sz@r?

fafiú 1 napja © 4521

hoppááá ;) célpont bemérve, dánke schén :)

Előzmény: hopecke. (4520)
hopecke. 1 napja © 4520
fafiú 1 napja © 4519

akarom mondani DD fejjel :)

fafiú 1 napja © 4518

nem rossz a gép főleg s.e.f. fejjel, és még egy euro ace is szóba jöhet. A cobra is esélyes, de főszezonban 90-ért felejtős, kivéve a nagyon leharcolt.

Előzmény: hopecke. (4516)
fafiú 1 napja © 4517

Szia ijblo2!

Köszönöm, hogy segíteni szeretnél a gépválasztásban, de nekem ennél komolyabb és ismertebb gép kell. Ezek sem rosszak, de én nem csak a fű alatti dolgokat keresem, hanem a mélyebbeket. Köszi még egyszer. 

Előzmény: ijblo2 (4514)
hopecke. 1 napja © 4516

Fa amit ajanlot az minden csak nem detektor..   én az eurotek pro-t ajánlom  5 év garival  meg is tudod venni  és profi kis gép.

Előzmény: fafiú (4513)
szabi 123 1 napja © 4515

Remélem nem baj, ha írok...

Nem rossz a kínai.

Mondjuk a pekingi kacsa, stb.

Nem látok ezek között megfelelőt,csak nagyon kezdőknek.Pedig nem vagyok snob.

Legalább megismertem ezt a webáruházat is.

Előzmény: ijblo2 (4514)
ijblo2 1 napja © 4514
Előzmény: fafiú (4513)
fafiú 1 napja © 4513

Oksa, értettem! Akkor megvételre keresek egy jó állapotú, jó mélységű gépet érmezésre 90e körül! Lehet zaklatni kérem szépen ajánlatokkal! :)

Előzmény: hopecke. (4509)
hopecke. 1 napja © 4512

:)

Előzmény: DunapartiNapoleon (4511)