Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

cscope másfél órája Creative Commons License 4743
Előzmény: kardasierik (4742)
kardasierik másfél órája Creative Commons License 4742

szó szerint össze volt gyűrve ahoz képest    egész jó lett..:D

Előzmény: cscope (4740)
cscope másfél órája Creative Commons License 4741
Előzmény: kardasierik (4739)
cscope másfél órája Creative Commons License 4740

III. Béla tálkapénz, igaz egy kicsit ki van egyenesítve.

Előzmény: kardasierik (4739)
kardasierik másfél órája Creative Commons License 4739

kicsit megtakarítottam az érmét  egész jó lett ahoz képest   ..

http://www.kephost.com/image/PoP

Előzmény: kardasierik (4738)
kardasierik két órája Creative Commons License 4738

ma ezek jöttek:

http://www.kephost.com/image/PhT

cscope 4 órája Creative Commons License 4737

Nem írok márkát, de mindenképpen középfrekvenciás gépet (10 - 15 kHz) ajánlok. Te is olvass utána.

http://femkeresok.europefreeforum.com/melyik-a-jobb-keres-t89.html

Előzmény: emdés (4735)
kerub 5 órája Creative Commons License 4736

Köszönöm a szakértői válaszokat.
Lehet, hogy eladom.

emdés 5 órája Creative Commons License 4735

Sziasztok!

Tallérozáshoz milyen gépet javasolnátok?

cscope 5 órája Creative Commons License 4734

Nem a frekvencia határozza meg, hogy egy gép gyenge vagy nem. Ennek nagyon sok összetevője van. Olvass sokat a gépekről akár itt is. http://femkeresok.europefreeforum.com/melyik-a-jobb-keres-t89.html

Tudom, hogy hosszú, de ha elolvasod akár felületesen is, már jobban tisztában leszel a gépek közti különbségekkel és akkor még nem beszéltem arról, hogy ki, hogy tudja kezelni, mert ez is sokat számít, no meg a fej és a terület.

Előzmény: kerub (4732)
szabi 123 5 órája Creative Commons License 4733

Üdv! Nem gyenge, vagy erős, hanem erre, vagy arra való.Kisebb freki mélyebbre hatol (kevésbé nyelődik el a földben),és jobb szelekciót kínál(amit a gyártó vagy kihasznál, vagy nem.)Viszont a kicsi tárgyakban kevesebb örvényáramot generál, tehát az igazán kicsiket lehet, hogy nem veszi észre.De ez is csak elvileg, mert ezt is lehetne kompenzálni nagyobb áramimpulzussal, amit a gyártó vagy megtesz, vagy nem. A kisebb frekisek általában a nagyobb "típusú" érmékhez való, pl: rómaiak, stb, vagy roncsozáshoz, vh.-záshoz, stb.A magas frekisek főleg középkori  törpe érmékhez ideálisak.(pl: árpádkoriak, obulusok ,stb.

Előzmény: kerub (4732)
kerub 12 órája Creative Commons License 4732

http://metaldetectorreviews.net/detectors/115-1-bhtimeranger.html

Ez itt  nem egészen 7 khz, akkor ez gyengusz gép?

Előzmény: partneres (4728)
hopecke. 25 órája Creative Commons License 4731

Akkor szolj neki hogy regizzen.. 

Előzmény: bufika1990 (4726)
szabi 123 28 órája Creative Commons License 4730

Szerintem 70 körül adja most, ha jól emlékszem, de 3 szor annyit ér, mint a 150-es, az biztos!

Előzmény: szabi 123 (4729)
szabi 123 28 órája Creative Commons License 4729

Üdv! Írtam már ebben a fórumban is erről, de röviden:SMW4; SMW5; SX7,;és az újabb 3 hangú (triton) gép volt a kezemben már.Nehezek, és kicsit házilagos kinézetűek , de ez felejthető.(sztem).Egyelőre az SMW 4 tűnik a legjobbnak, stabilabb, mint az 5-ös, és erősebb a többinél is. Jólsikerült darab, na!

Nagyon mélyre lát, példa erre a zalaköveskúti kancsósteszt, amit csak ő látott, meg a delta.A tesztsoron is szépen  végigment.Vasas talajon keveset hoz, vas mellől nemigen veszi ki az érmét, ugyanúgy, mint a cobra, meg még egypár másik "nagyágyú" :)  Akik folyamatosan használják, panaszkodnak a bizonytalan vasjelekre, de ez azért nem egyedi eset.Tehát Rómára, és depózni kiváló, kk-ra semmmiképp! Bőven megéri az árát! Mateatek jó arc, vigyél neki  sok sört! :)

Előzmény: partneres (4728)
partneres 29 órája Creative Commons License 4728

Sziasztok mi a véleményetek az smw gépekről ?? Nekem nagyon tetszik főleg az árkategóriájában szinte talán a legjobb ,de ez csak az én véleményem kb olyan ace-150 árában van. Nagyon gondolkodok benne, és szimpatikus a gyártó is.

Mondjuk én csak fejet és panelt vennék az kicsit még olcsóbb 14 khz-t ajánlott nekem ,gyáriból a kedvencem a c.scope egyébként ami ugye 17 khz .  

skylineworld 30 órája Creative Commons License 4727

Szokd meg ha sokat kérdezgetsz furcsa lesz ! :D:D:D Jó értelemben !

Előzmény: bufika1990 (4726)
bufika1990 1 napja Creative Commons License 4726

hm   érdekes emberek vannak itt..  most ezen mi olyan hihetetlen?  haverom aki sokat jár  velem keresőzni nem akart csak ezért a kérdését felregisztrálni ide és megkérdeztem én a nevében. ez tényleg annyira  hihetetlen?:D

Előzmény: hopecke. (4725)
hopecke. 1 napja Creative Commons License 4725

Elég sokat hezitálsz ahhoz kepest hogy nem rég beirtad,hogy Nexus Mk II őt veszel..  nem kell ide képzelet beli barát hogy tanácsot kérj.  Te nem  tudsz dönteni nem a "haverod"..

Előzmény: bufika1990 (4724)
bufika1990 1 napja Creative Commons License 4724

igen eléggé vicces:)    egyik haverom kitalálta mert sokat járt  velem keresőzni hogy most már magának is vesz egy   gépet és   a Tesoro Tejon ( használtan 130  ért)  és egy AT Pro között nem tud dönteni  ( szintén használt 140 ért)     és még én se nagyon tudom eldönteni igazából szerintetek? 

Előzmény: hopecke. (4722)
Krisztián Kovács 2 napja Creative Commons License 4723

120 az új,az előző deltámat is 85 ért vettem de ha lesz szólok szívesen.

Előzmény: hopecke. (4716)
hopecke. 2 napja Creative Commons License 4722

Fel fog az még menni.. az eladó elég hulyen allototta be a licit.lépcsöt. 5000ft  :)   meg az a szoveg a szonyeg ala dugta a gyuruket es megtalalta:)

Előzmény: bufika1990 (4721)
bufika1990 2 napja Creative Commons License 4721

http://elektronika.vatera.hu/muszerek_alkatreszek/merestechnika/femkereso_1963030637.html

ha nem licitál rá senki ennyiért elviszem az utolsó pillanatban :D:D:D na jó nem..  ha lenne pénzem megtenném

skylineworld 2 napja Creative Commons License 4720

Ja

Most jön  a szezon

hihi

Előzmény: morisz102 (4719)
morisz102 2 napja Creative Commons License 4719

Szedtétek a fuxot a turisták után, mi? :-)

Előzmény: skylineworld (4718)
skylineworld 2 napja Creative Commons License 4718

skylineworld 2 napja Creative Commons License 4717

Kell neked ilyen nagy fej ami nekem van?

Előzmény: hopecke. (4716)
hopecke. 2 napja Creative Commons License 4716

Deltát keres nekem is 100 ért megveszem:)

Előzmény: Krisztián Kovács (4715)
Krisztián Kovács 2 napja Creative Commons License 4715

Sziasztok,gépet vennék Delta Cobra vagy hasonló tudású érdekel 100 ezerig Fejér vagy Komárom megye előny ajánlatot a krisztin.kovcs@gmail.com címre várok köszönöm.

cscope 2 napja Creative Commons License 4714

Nem darálót, hanem szeletelőt kellett volna írnom. A végén volt a cserélhető kés. Nem kemény, hanem konyhai dolgokra használták.

Előzmény: +orákulum+ (4712)