Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

hopecke. 4 órája Creative Commons License 5364

Fater azt hallottam hogy a rómaiak nak volt olyan település ahol nem kő meg cserép ből épitkeztek..hanem fábol? Igaz ez?

Előzmény: cscope (5363)
cscope 7 órája Creative Commons License 5363

Ne ess kétségbe! A feleségem gépe is Garrett 250-es és sok jó dolgot talált vele. Az a lényeg, hogy kitartásod legyen és találj középkori vagy római helyeket. Menni menni és menni, közben olvasni és ha van az ismerőseid között keresős akkor hozzá csapódni. Nézd meg, hogy a környékeden a szántókban hol találhatók cserép tégla maradványok. Na ezeket a helyeket kell átvizsgálni. Nem tudom, hogy az ország mely részén laksz?

Előzmény: wdriver (5361)
hopecke. 7 órája Creative Commons License 5362

Mindenki elkezdte valahol.. majd alakul:)

Előzmény: wdriver (5361)
wdriver 7 órája Creative Commons License 5361

nem tudom hogy szűrte, de nagyon fényes nappal nagyon napos időben ezer túristával (mint én ) az oldalán nézte a vizet. :-))

a kollégát azért tettem idézőjelbe mert én hiába vettem egy gépet, eddig csak otthoni tájékon kapargattam, igaz egy olyan 24 éves relikvia került elő ami nem ér sokat de fotón ott van és így nagy ámulás volt hogy a 250es garrett gyári fejjel előhozta elég mélyről, szép alu lapról van szó (10x10cm) és esős vizes volt a talaj.

egy telek kijelölés darabja névvel, ami csak fotón volt meg eddig azóta :-)

szóval hogy én azért nem vagyok olyan igazi kolléga mint Ti,

csak tényleg ritkán veszem elő a gépet és akkor is magánozok.

persze simán változhat ez is :-)))

gép plusz nagyobb DDfej megvan, szóval van még mit tanulnom.

Előzmény: hopecke. (5348)
Törpapa01 9 órája Creative Commons License 5360

köszi

Előzmény: cscope (5359)
cscope 9 órája Creative Commons License 5359

Átküldtem a másikon!

Előzmény: Törpapa01 (5357)
cscope 9 órája Creative Commons License 5358

Ne keseredjetek el mert a talaj nedvessége minősége, anyaga, ásványi anyag tartalma befolyásolja mindezt.

Csak akkor lenne korrekt a teszt, ha ugyanazt mindegyik gép ugyanabban az időben teszteli.

Előzmény: hopecke. (5355)
Törpapa01 9 órája Creative Commons License 5357

nem megy úgy se

Előzmény: cscope (5354)
cscope 9 órája Creative Commons License 5356

Mehet Törpapa01-nek a címed?

Előzmény: hopecke. (5355)
hopecke. 9 órája Creative Commons License 5355

fater magától megtiszteltetés a segitség:) holnap   korán 7 kor indulás Erdő mező:)

Nono val tegnap teszteltük az új Deusát. Hát igy első körben nem győzöttmeg az új 28 as fej. Semmivel nem látodd mélyebben és nem volt csendesebb. nagyjábol ugyanaz a kettő.. Táv vezérlőt mutogatta  sok állitási lehetőség van rajta mondhatni túlsok felesleges apró dolog. 29 cm nél elvéreztünk az 1 ft osnál.   beástuk megtapostuk.  úgyhogy  Delta vs Deus   1:0    de ez is csak lehet hogy settings kérdése.

Előzmény: cscope (5354)
cscope 9 órája Creative Commons License 5354

Lépj be. Kattints a hopecke. névre, beugrik az oldala. Ott jelöld ki a küld szót és jobb egérgomb és másolás. A saját e-mailodba pedig a címbe beillesztés és már meg is van. Ha nem megy én a másik fórumon megírom neked, ha hopecke engedi.

Előzmény: Törpapa01 (5353)
Törpapa01 10 órája Creative Commons License 5353

ez jó kérdés rákattintok és nem csinál semmit

Előzmény: hopecke. (5351)
hopecke. 10 órája Creative Commons License 5352

Sajnos jol látod. Nagy szerencse kell 

Előzmény: emdés (5349)
hopecke. 10 órája Creative Commons License 5351

Mért nem?

Előzmény: Törpapa01 (5350)
Törpapa01 11 órája Creative Commons License 5350

nem todok privátot írni 

Előzmény: hopecke. (5347)
emdés 11 órája Creative Commons License 5349

"Eddig még nem találkoztam olyan detektorossal aki megbánta a strandot."

Akkor én vagyok az első. 2x próbáltam a Balcsit. A tököm lefagyott, a taknyom liftezett és az eredmény csupa szemét, de még az is kevés. A helyiek szezon alatt is járják. Tök felesleges idő és pénzpocsékolás a nagyobb strandhelyekre vidékieknek kimenni. Túl sokan vagyunk, a hely meg kevés. 10-20 éve lehetett kánaán amíg csak 1-2 ember járta a strandokat, mert ami a vízfenéken volt, az évtizedeken át termelődött, de azt már az elmúlt években szépen kipucolták. Most meg ha elejtenek egy gyűrűt, az pár héten belül kikerül a vízből.

Előzmény: +orákulum+ (5346)
hopecke. 12 órája Creative Commons License 5348

Legális ha a strand üzemeltetőjétöl kértél engedélyt..  amugy nagyon nem az.

Előzmény: +orákulum+ (5346)
hopecke. 12 órája Creative Commons License 5347

Vasárnap kereslek  csak irj privatot 

Előzmény: Törpapa01 (5345)
+orákulum+ 19 órája Creative Commons License 5346

Nem véletlenül "nyomatta". A vízben való lengetés teljesen legális. És mindegy, hogy mit pakoltak a meder aljára :0) A strandolók azóta is fürödtek benne. Ott eléggé megéri keveset is találni, egy nagyobb pecsétgyűrű, vagy egy jobb karlánc, lánc, már megéri a befektetett energiát.

Eddig még nem találkoztam olyan detektorossal aki megbánta a strandot. Sőt!

Van egy távoli ismerősöm, egy óriási turistahajóra ment a kis csávó informatikusnak.

Dicsekedett, hogy mennyit keres. Elmesélte, hogy a dúsgazdag amerikai, svájci, kínai stb turisták ezrével sütköréznek a homokon, másnap cserélődnek.

Életében nem hallott a detektorról.

Felhomályosítottam, hogy mi lenne ha a pihenő idejében nem a tökeit vakargatná, hanem lengetne.

Halottam róla azóta dolgokat az apjától. Már nem a fizetése a buli. De egy köszönöm nem tudná elhagyni a pofikáját.

Előzmény: wdriver (5342)
Törpapa01 27 órája Creative Commons License 5345

Szeretek de autóm nincs!!

Előzmény: hopecke. (5340)
hopecke. 1 napja Creative Commons License 5344

Hiába kaprigál ott.)  én beszéltem az üzemeltetővel. Ki lett kaparva a meder,és valami rácsos müanyag lett lerakva 20 cm mélyen az aljnövényzet miatt..   ott semmi nem jön ez fix.

skylineworld 1 napja Creative Commons License 5343

Haha mint mi pár hónapja !

wdriver 1 napja Creative Commons License 5342

még szeptember végén voltam családdal Velencén :-)

egy "kolléga" nyomatta a hideg vízben:

cscope 1 napja Creative Commons License 5341

Szabikám!

Én nem törlöm el a múltat!

Maradok haragtartó azzal akire megharagudtam!

Én nem kommentálom annak az írását akivel haragban vagyok, elvárom, hogy ő se kommentálja, ne szóljon bele a mi értekezésünkbe.

Senkitől sem kérek rá választ!

Előzmény: szabi 123 (5335)
hopecke. 1 napja Creative Commons License 5340

Arra hiába lengetsz  de Tarján fele tudok egy helyet ha szeretsz dombot mászni:)

Előzmény: Törpapa01 (5339)
Törpapa01 1 napja Creative Commons License 5339

Hétvégén nem akar valaki tatabányán lengetni?

Törpapa01 1 napja Creative Commons License 5338
atapata 1 napja Creative Commons License 5337

Arhangelszkben leesett a hó!  Veszek is egy halina csizmát, abba mégse fázik annyira a lábam,  ha keresőzni megyek a kertembe.

SzótlanJoe 1 napja Creative Commons License 5336

Dr Detector, +orakulum+ (stb amilyen neveid meg vannak). 

Szolok halkan, hogy az artatlan özike szempilla rebegtetes nem sokat szamit.

Egy topik  eletet a benne lakok hatarozzak meg. Ha valahonnan kilogsz, akkor a moderacio csak segiteni tud, hogy ez gyorsan lezarodjon.

Ezen beiras nem vitaindito, igy kerem ne valaszoljon ra senki. Köszönöm.

Előzmény: Dr Detector (5331)
szabi 123 1 napja Creative Commons License 5335

Hát ez bájos... Egy nyalintás jobbra,egy nyalintás balra, minden rendben,ugye gyerekek...  megható, hol a zsepim... a múlt, amit eltöröltünk,meg sem történt...

Előzmény: +orákulum+ (5334)