Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

szabi 123 6 órája Creative Commons License 5181

Na és most átolvasva az előbbit... tehát: nem magamat futtattam azzal, hogy ismertem már rég a legendát, hanem ezzel azt akartam írni, hogy aki tudja hol van , az nem biztos hogy profi,(minthogy én sem voltam kiskoromban ugye, meg most sem) ahogy orál feltételezte rólad  megsértődve, és ezzel áldurcásan bevédve magát...

Előzmény: szabi 123 (5180)
szabi 123 6 órája Creative Commons License 5180

Nem, nem érted, de lehet, hogy én voltam félreérthető!!!Orák a  szemétkedő, mert így fedezi magát,és  hogy ezzel húzza ki magát a szarból, hogy" te nem vagy kezdő, meg minden," ezért nem segít neked!!!  Szerinted  ha ledobnák az országba akárhol, feltalálná magát 3 km-en belül?? Lehet, hogy nem is tud annyit, csak okoskodik, és menti magát mondvacsinált okokkal, hogy te foghegyről, meg rittyentesz, stb. :) Erre írtam, hogy milyen sötét dolog ez részéről!!!

Mert ha valaki kiejti, hogy csörsz árok, akkor szerinte az már nem is lehet kezdő? És ha valaki nem teljesen kezdő, de segítséget kér, akkor már nem is segít?! Miért is gúnyolódnék veled, hisz te  semmi rosszat itt még nem csináltál, intelligens módon kommunikálsz, stb. Ha sietek, sajnos előfordul, hogy nem írom ki a gondolataim, és tök félreérthető.

Előzmény: morisz102 (5177)
morisz102 6 órája Creative Commons License 5179

Nyugi, mindenki kiássa a "saját lyukait" az elején. Én is kiástam elég sokat! :-) Kitartás, előbb-utóbb meg lesz a gyümölcse!

Előzmény: Törpapa01 (5175)
morisz102 7 órája Creative Commons License 5178

Igazad van, a hozzászólásokból úgy tűnik Ori a legprofibb Magyar országon. Mondjuk futtatja magát más fórumon is. Az a baj, hogy a stílusa kiismerhetetlen. De legkisebb gondom is nagyobb attól, hogy Ori lelkivilágával foglalkozzam! :-)

Tényleg jó gép a 6MX! :-) Neked is sok szép találatot!

Köszi!

Előzmény: hopecke. (5172)
morisz102 7 órája Creative Commons License 5177

Kedves szabi 123! Magamat csak egy lelkes embernek tartom, aki imádja a természetet, szeret bóklászni erdőn-mezőn és közben lengetni. :-) Aki szeretne "kint" találni, annak "bent" is sok időt kell eltölteni. / net, könyvek/ Te 12 évesen tudtad, mi az a Csörsz árka /Ördög árok/, sok ember felnőtt fejjel sem tudja, csak rohan ki "kincset találni"

Kezdő lépéseimnél voltak olyanok itt a fórumon akiktől kaptam segítséget, akár itt akár privátban, illetve akik a beszólással kezdték.

Orákulum nem az előbbiek közé tartozott.

Neked is sikeres lengetést szabi 123 ! :-)

Előzmény: szabi 123 (5171)
hopecke. 9 órája Creative Commons License 5176

Azota se kaptam privátot tőled:)

Előzmény: Törpapa01 (5175)
Törpapa01 12 órája Creative Commons License 5175

Én örülök mindennek amit találok, egyszer majd találok én is valami értékesebbet, de addig még pár lukat kiások :)

hopecke. 12 órája Creative Commons License 5174

én csak vasakat találok te neked meg jól megy a szekér:)  örülj neki:)   hóvirág:)  ide érsz de mikor?:DDD  netkaratés:)..

Előzmény: +orákulum+ (5173)
+orákulum+ 13 órája Creative Commons License 5173

Van aki vasakat tesz fel mert baromi "óvatos" :0))) Csak kár, hogy a privát leveleiben is "óvatos" :0)))

Az odaérésnek pedig pont az a csattanója, a váratlanság.

Van akihez sok, sok év telt el, hogy odaértem.

Nagyobb lett az öröm.

De olyan még SOHA sem történt, hogy megígértem, aztán nem értem oda.

hopecke. 14 órája Creative Commons License 5172

Hagyd, ő az überbrutál profi "mindenhova betalálok" keresős. És még szerényen fogalmaztam. Nagyobb a füstje mint a lángja:)   engem  a legutóbbi balhénk óta keres  de még nem ért ide:D   Nézd levelgőnek,amiket ir azt csá. Neki nem esik le a tantusz feleslegesen rakosgatja be a habiszti találatait, senki nem reagál rá..   erőlködik erőlködik,de már feleseges aki régóta itt van  ismeri. Neked is kellene már:)

Jó lengetést és sok találatot. jó gép a 6Mx

Előzmény: morisz102 (5170)
szabi 123 15 órája Creative Commons License 5171

Látod, látod kedves morisz, kár volt "foghegyről" odavetned azt a Csörsz árkát  :D :D  erről orák megtudta, hogy profi vagy...   :D  :D    akkor én 12 éves koromban már profi voltam?   :D :D   nagy az isten állatkertje, és sajnos nagyon alacsony a kerítés   :(   sztem jobb is így neked...További sikeres lengetést!

Előzmény: morisz102 (5170)
morisz102 15 órája Creative Commons License 5170

Nyugodj meg, boldogulok nélküled is! Stílusod még mindig, mint a nép egyszerű fiáé! Osszad  az eszet "kedves" mindenféle nick névről. Részemről lezártam a témát.

Előzmény: *PRIMUS*SERAPH* (5168)
Törpapa01 16 órája Creative Commons License 5169

Szia! nekem segíthetnél! tatabánya és közelében merre érdemes keresgélni?

Előzmény: *PRIMUS*SERAPH* (5168)
*PRIMUS*SERAPH* 17 órája Creative Commons License 5168

Egyáltalán nem álnév sőt! ez az egyik legeredetibb nevem. A helyekkel? Ha valaki kis, kezdő, vagy tébláboló, nem nagyon tud kiigazodni a keresőzésben akkor nagyon szívesen segítek. Valamit benéztem veled kapcsolatban, azt hittem te is ilyen vagy. olvasd el a foghegyről odarittyentett válaszodat.

No neeem??? Aki ennyire magaslóról veszi az akadályt az csak boldoguljon.

Még mindég az a véleményem, hogy lehet bárkinek űrtechnikás hiperrobot detektora. Azt a homlokára helyezheti, vagy bablevest főzhet vele, vagy mentolos halászlét. A helyek birtokosa, az a király a keresősök közül.

De azt se pénzért se okoskodással nem lehet megszerezni. Az sok meló, sok kapcsolat, nagyon sok.

Tágas a határ uraim, lehet próbálkozni.

Engem speciel, ha ledobnának egy ejtőernyővel ebben az országban, bár hol, és nem tudnék három kilométeren belül, egy tuti helyet kasztállnám magam egy bozótvágó machetével ott helyben.

Itt kezdődik valahol ez a hobbi. Nem a turbó kézmelegítős detektorral.

Előzmény: morisz102 (5163)
cscope 1 napja Creative Commons License 5167

Tisztelt kolléga Urak!

Hogy mindenkit megnyugtassak a "turbó Delta" a következőkből áll.

Mint minden Delta a lehető legélesebbre van húzva ésszerű határok mellett.

A mélység kapcsoló a hátoldalra került.

A disc potméteres lett.

Az előlapon található kapcsoló a disc és all-metal között kapcsol.

Plusz ami a másik Deltákon nem így van, hogy saját kényelmi szempontjaim miatt a bal oldali bekapcsoló és treshold potméter állása meg lett fordítva.

Ennyi a Turbó Delta, mielőtt még valaki "kemény" dolgokra gondolna.

Az én kényelmi szempontjaimnak megfelelően lett összerakva.

Kérlek benneteket, hogy ne nyissunk erről vitát.

Nekem így felelt meg és a Bandi, aki egy szerény és önzetlen ember, minden további nélkül átalakította.

KÖSZÖNET NEKI!

cscope 1 napja Creative Commons License 5166

Ment e-mail!

Előzmény: szabi 123 (5165)
szabi 123 2 napja Creative Commons License 5165

Azért  ez engem is érdekel,a mailom nyilvános,szeretem az újdonságokat,de csak ha gondolod, ha nem, akkor sincs sértődés...

Előzmény: cscope (5151)
B.Panther 2 napja Creative Commons License 5164

pöpec, de maradok a kb 1 kg-os könnyűszerkezetes ásómnál. nem murderek meg a súly alatt, és legalább nem áll olyan hülyén a kezemben :D mint emez állna.

Mifelénk ilyen ásóért némelyek még gyilkolnának is :) a Goldról meg legalább nem tudják h mi :D

Előzmény: skylineworld (5162)
morisz102 2 napja Creative Commons License 5163

Szerintem te Ori vagy már megint álnéven! :-) Na mi van akkor azokkal a helyekkel??  :-D

Előzmény: *PRIMUS*SERAPH* (5153)
skylineworld 2 napja Creative Commons License 5162
pomarko 2 napja Creative Commons License 5161

Azt hogy furcsán nézhet ki azt Sky-nek írtam, az ő hozzászólásához.

Nagyon foglalkoztat egy Delta vásárlása (vagy most már Argus), de egy kicsit félek is tőle.

Egy dolgot nehezen szoknék meg, ez pedig az egyszólamú hang. Viszont tudom hogy csak gyakorlás kérdése, és különbséget lehet tenni vas és nem vas között, úgyhogy jövőre lehet beruházok egybe.

Előzmény: cscope (5150)
Ityesz 2 napja Creative Commons License 5160

Igen szerintem is inkább valahogy összespórolom. Amúgy az MD1023-20-al is szépen találtam! Köszönöm a választ.

Előzmény: hopecke. (5158)
B.Panther 2 napja Creative Commons License 5159

Ha nagyot találtam volna, nem bújtam volna el :D az gyanús lenne XD

Hát a gödör az olyan 35-40-es átmérővel kezdődött. majd elmentem v 70-80 cm-ig... szóval nem vsz h az oldalában volt :D erre amúgy gondoltam én is.

lehet majd vissza megyek, ha kedvem szottyan ásni :D

Előzmény: skylineworld (5119)
hopecke. 2 napja Creative Commons License 5158

ne fektess bele semiylen kamatos részletet,mert bánni fogod ha nem találsz valamit:)) 

Előzmény: Ityesz (5157)
Ityesz 2 napja Creative Commons License 5157

Nagyon köszönöm a segítséget! 

Előzmény: skylineworld (5155)
Ityesz 2 napja Creative Commons License 5156

Bocsánat a mennyiért lemaradt max: 100000ft

Előzmény: skylineworld (5149)
skylineworld 2 napja Creative Commons License 5155

Elvileg a kereskedések nagy része nyújt személyi kölcsönt ha nagyobb összeg gépet akarsz venni de inkább gyűjtsél! PL:http://www.femkeresobolt.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=27&Itemid=30

Előzmény: Ityesz (5154)
Ityesz 2 napja Creative Commons License 5154

Tesoro, technetics vagy c.scope

Előzmény: skylineworld (5149)
*PRIMUS*SERAPH* 2 napja Creative Commons License 5153

*PRIMUS*SERAPH* 2 napja Creative Commons License 5152

Ha valaki izgul a jó állapotú középkori lakatokra, van vagy 15 db lebótóhatjuk. Van mesterjegyes is.