Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

DunapartiNapoleon 27 órája Creative Commons License 4886

Ezt nekem ki kellett próbálnom. 

Persze, viszi a pénzt, egyértelmű. 

Viszont ez volt a legolcsóbb megoldás, igaza volt ebben Hopeckenek, jó tanácsot adott.

Előzmény: skylineworld (4885)
skylineworld 27 órája Creative Commons License 4885

Persze természetesen értem az álláspontod csak kicsit másképp kellet volna először fogalmaznod de semmi baj csak kicsit szúrta a szemem :D

Előzmény: DunapartiNapoleon (4880)
DunapartiNapoleon 28 órája Creative Commons License 4884

A targis vizsgáról beszéltünk személyesen is. Tudod, hogy milyen terveim vannak. Szóval tudtam róla. Azt is tudod, hogy nem maradok itt, legkésőbb tavasszal elköltözöm. Sokat gondolkoztam rajta, s valahogy úgy néz ki, hogy most a targoncás vizsga miatt nem fogom tudni, aztán meg majd az új lakást kell berendezni, összerakni megint egy új életet. Nemigen lesz időm fémkeresni Németben, ahogy azt se szeretném, hogy olyat tegyek ami törvénybe ütköző. 

Ésszerőbb most eladni, mert lehet legközelebb jövő év vége körül lesz időm erre. Legkorábban. Minek legyen egy sarokban minimum 1 éven át? 

Majd 1-2 év múlva veszek megint egy ilyet, amikor időm engedi ismét. Így olcsóbb volt mint bérelni.

Egyébként igazad van, megkeresem a srácot.

Előzmény: hopecke. (4882)
hopecke. 28 órája Creative Commons License 4883

pedig jobban tennéd ha hivnád leeht akkor már nem veszi vissza msot az a 3 hét ide vagy oda.)

Előzmény: DunapartiNapoleon (4877)
hopecke. 28 órája Creative Commons License 4882

és ezt nem tudtad akkor mikor elmentél érte?  mármint a targis vizsgát.

pomarko 29 órája Creative Commons License 4881
Így már érthetô, akkor viszont sok sikert a melódhoz! Nekem is hobby, a pénzt viszi nem pedig hozza, viszont így is élvezem. Ez is egyfajta kikapcsolódás.
DunapartiNapoleon 30 órája Creative Commons License 4880

Okés, akkor átfogalmazom: számomra egy hobby, egy a sok közül, és a későbbiekben ugyan nem lesz rá időm,se módom az elkövetkező években, mert nem ismerem Németország törvényi szabályozását.

Annak is indult, az is marad. Szeretem a régipénzeket, régi dolgokat.

Én így tekintek rá, de természetesen embere válogatja. Remélem megérted/ megértitek az én álláspontomat is, nem azért írtam, hogy vitát generáljak.

skylineworld 30 órája Creative Commons License 4879

Ez nem kötekedés de ha komolyabban csinálnád te is belátnád miről szol a fáma! Meg azért elég nehéz órákat lengetni úgy hogy csak vackokat szedsz ősze!

skylineworld 30 órája Creative Commons License 4878

Hát annyira nem mondanám úri mulatságnak! Ez kicsit úgy hangzik mintha nagy pénzen élnénk és ezzel szórakoznánk! Hát nem! Mindenki másért csinálja valaki szereti a régiségeket valaki az érmékért van oda valaki vagyonszerzés okból csinálja vagy ép megszállott gyűjtő de hogy úri hobbi lenne na ezt kikérem magamnak!

Előzmény: DunapartiNapoleon (4877)
DunapartiNapoleon 30 órája Creative Commons License 4877

Októberben elkezdek targoncavizsgát, és nem lesz időm ilyen úri mulatságokra:) A srácot még nem hívom, elvégre még van 3 hetem fémkeresni. Nehogy azt mondja, hogy oké, megyek érte. Most azthiszem mindkettőtöknek válaszoltam.

pomarko 1 napja Creative Commons License 4876
Szia!
Talán egy hónapja sincs hogy vetted. Lehet tudni az eladás okát?
Nem tolakodásból kérdem, csupán kíváncsiságból.
Előzmény: DunapartiNapoleon (4873)
hopecke. 1 napja Creative Commons License 4875

próbáld felhivni a gyereket hátha vissza veszi:)

Előzmény: DunapartiNapoleon (4873)
hopecke. 1 napja Creative Commons License 4874

De ott kezdik,hogy a hirdetéseket figyelik:))))) 

Előzmény: +orákulum+ (4872)
DunapartiNapoleon 1 napja Creative Commons License 4873

Október elejével eladom a Garrett AT Pro mat. 170 az ára. Ha érdekel valakit, majd jelezze. Garancia még másfél év.

+orákulum+ 1 napja Creative Commons License 4872

:0) Én úgymond, "kapcsolatban" állok a felsőbb szervekkel. Ha valaki azt gondolja, hogy, ha valamit feltesz vagy nem tesz azon múlik bár mi is, de közben itt írogat, baromi keveset feltételez róluk. Mert ugye ha nem tesz fel valaki pár sz@ros Római bronyeszt de keresője van, akkor az arra illetékesek már egyből azt gondolják: No ez a derék álompolgár biztos a túrós lepényből a mazsolát szemezgeti ki ezzel a kütyüvel. Nem drága hölgyeim és uraim, akinek sáros a háta, az csúszik így is. úgy is a banánhéjon. :0) / A figyelő szemek nem csak a közösségi oldalakig érnek el, de nem ám/

DunapartiNapoleon 2 napja Creative Commons License 4871

Okés, de ha veszek valamit, az csak rám tartozik, innen kezdve... amúgy küldtem mailt neked, nézd meg kérlek, ha lesz rá időd.

Előzmény: hopecke. (4870)
hopecke. 2 napja Creative Commons License 4870

Kitartás meg lesz az eredménye, de ide okosan irjál vagy tegyél fel bármit is..  van egy pár patkány. És nem tudhatod az oldalt melyik marha nézi

.

Előzmény: DunapartiNapoleon (4869)
DunapartiNapoleon 2 napja Creative Commons License 4869

Azokat a vélhetően római pénzeket, azokat vettem piacon. Ennyit róluk.

Amiket találtam, azok meg nem érdekelnének titeket, mert jugoszláv pénzek, ill telefontantusz, fillér, ilyesmi. az elmúlt pár évtizedből

Előzmény: hopecke. (4868)
hopecke. 2 napja Creative Commons License 4868

Fel ne tedd!!

Előzmény: DunapartiNapoleon (4865)
+orákulum+ 2 napja Creative Commons License 4867

Tedd fel.

hopecke. 2 napja Creative Commons License 4866

na végre sikerrel jártál?

DunapartiNapoleon 2 napja Creative Commons License 4865

Sziasztok!

Hol tudok beazonosítani tippre kisebb értékű római pénzt, aminek nincs akkora értéke, hogy megtaláljam a numizmatikai oldalakon?

Gondolom azért nem találtam meg, mert tucatdarab...

Előre is köszi az ötleteket!

+orákulum+ 2 napja Creative Commons License 4864

Baromi nehéz kikövetkeztetni? Akkor mondjuk legyen szleng.

Előzmény: emdés (4860)
hopecke. 2 napja Creative Commons License 4863

Találj meg privatba mindegy hogyan:)  viber  email.

Előzmény: cscope (4862)
cscope 2 napja Creative Commons License 4862

Igen!

Előzmény: szabi 123 (4861)
szabi 123 2 napja Creative Commons License 4861

Ja, én is. F.M.

Előzmény: cscope (4855)
emdés 2 napja Creative Commons License 4860

? Mi az a monfuk, meg a szarrázás? Valami szleng?

Előzmény: +orákulum+ (4856)
hopecke. 2 napja Creative Commons License 4859

privátba

Előzmény: cscope (4855)
+orákulum+ 2 napja Creative Commons License 4858

Nem vagyok Tomika.

Előzmény: emdés (4851)
+orákulum+ 2 napja Creative Commons License 4857

Tudom, hogy nem.:0) De egyrészt technikailag, nincs toppok, másrészt, baromira nem éri meg a befektetést.

Előzmény: skylineworld (4852)