Keresés

Részletes keresés

deluigi Creative Commons License 2022.04.25 0 0 24081
Pacemaker Creative Commons License 2020.03.17 0 0 24080
Dergalon Creative Commons License 2019.05.06 0 0 24079

Sziasztok!
A Serenity (Alliance PVE) klán tagfelvételt hirdet a hamarosan megjelenő World of Warcraft

Classic-ra, spekulánsok szerint Júliusban érkezik. Célunk hetente legalább 3

napot raidelni, ha aktuális lesz pontosítjuk a tagokkal. Jelenleg minden posztra van még hely a

progress és casual raidcsapatban is. Jelentkezz itt:

https://www.facebook.com/groups/603372193406635

Ricky94 Creative Commons License 2018.08.09 0 0 24078

Üdv szeretnél egy jó csapat tagja lenni és megismerni a WOWozók világát akkor itt a helyed: https://www.facebook.com/groups/World.of.Warcraft.M.I.CS/?ref=group_header csatlakozz még ma. :) ismerkedős, cserebere, World of Warcraft csoport egyaránt várjuk a Taurisokat és az Eredeti WOWozókat is.

szulyofanni Creative Commons License 2015.02.28 0 0 24076

Sziasztok!
Pszichológia szakos hallgató vagyok, és egy egyetemi kutatáshoz szeretném a segítségeteket kérni és kérdőív kitöltésével. Hatalmas segítség lenne!! Tudom, hogy a legtöbb szerveren a szerepjátszás mint olyan gyakorlatilag nem létezik; mindenki nagyjából úgy viselkedik, amilyen a valós személyisége, de próbáljatok kicsit elvonatkoztatni és mindenre jelölni valamit
A lenti linken tudjátok kitölteni, előre is nagyon szépen köszönök minden kitöltést!

https://docs.google.com/forms/d/1YROG6xDWjwChASGReV3JyswCoZ1AUnGO49MM2bVQIQM/viewform?c=0&w=1

 

crockl Creative Commons License 2013.08.21 0 0 24074

magatol. Ha nem sikerul, akkor kuld email-t, hogy nem sikerult, es inaktivva teszi a bankkartyas elofizetest.

Előzmény: Attila Rozenczveig (24073)
Attila Rozenczveig Creative Commons License 2013.08.15 0 0 24073

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, ha megveszem és telepítem az alapjátékot (world of warcraft battlechest-et).
És bankártyás fizetést állítok be, nem feltölzöset.
Ha letellik az egy hónapos ingyen játék , akkor autómatikusan vonja a pénzt vagy rákérdez mennyit szeretnék előfizetni a további játékhoz?
És ha beállítom hogy egy hónapot akkor azt minden hónapban magátol levonja vagy minden lejárat után rákérdez?
Köszi előre is a segítséget.

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.30 0 0 24072

Ha nem akarsz a játék rabjává válni hosszú évekig, akkor inkább ne vedd meg. Nehezebb leszokni róla, mint a dohányzásról. Ez csak jó tanács.

Előzmény: Szmola Regi (24070)
Sleeper Creative Commons License 2013.05.30 0 0 24071

Vedd meg a játékot. A free pass-szal csak 20. szintig enged menni.

Előzmény: Szmola Regi (24070)
Szmola Regi Creative Commons License 2013.05.26 0 0 24070

Sziasztok. Ebben a world of warcraft játékban kicsit még új vagyok. 20-as szintű az egyik karakterem, de amikor harcolok, feladatokat oldok meg vele, nem mutatja az XP-t. Pedig mindig lilával kiírta. Ezért már régóta csak 20-as szinten vagyok. Segítsetek kérlek mit tegyek? sürgős!

Köszönöm szépen!

Wéber Dániel Creative Commons License 2013.04.04 0 0 24069

Sziasztok srácok elkeztem wowozni 4 év kihagyás után ismént tauri szeron kezdtem 1 rugot és 1 warit wari 52 es rugo25 problém: eltunt az xp csikom a warinál rugonál megvan hogy tudom viszahozni a csikot üdv Dani wtf mapát már töröltem adonok ki be semi ??????, segitsetek

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.26 0 0 24068

Szevasztok  egy kis segíttséget  szeretnék kérni.  Mage-hozhol  találok   cucokat  mondjuk  69-es karihoz  páncél  vagy valami  jó  ruha mai  jól is néz ki  de erősis ..  vagy páncél  ugyn ezekkel  az adatokkal.

köszi  a segítséget  előre is . 

 

Admiral26 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 24067

Köszönöm

 

crockl Creative Commons License 2012.04.22 0 0 24066

belepsz az account oldalra es ott a 3ik menu a Games & Codes

Előzmény: Admiral26 (24065)
Admiral26 Creative Commons License 2012.04.21 0 0 24065

Köszönöm szépen, de holvan az unlock ? xD

crockl Creative Commons License 2012.04.21 0 0 24064

az 1 dolog, hogy feltetted a cata-t, de battle.net-et unlock-oltad az accountod alatt? Ha nem, menj oda, es aktivald a catalysm-edet a cd-n talalhato kulcs-al.

Előzmény: Admiral26 (24063)
Admiral26 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 24063

Most megvettem a catalysm-t és valamiért ugyanazt írja amit múltkor és Goblin-t, Worgen-t se tudok csinálni.

Szerinted regisztráljak 1 újat ?

Vagy mitcsináljak ?

Admiral26 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 24062

Köszönöm az infót.

KTMSzepy Creative Commons License 2012.04.20 0 0 24061

A játék előfizetéses. Ha megveszed a CD-t, talán van benne valahány napnyi játék (nem tudom most is így van-e), de az max. 1 hónap. Utána fizetni kell havonta/3 havonta/fél évente, ahogy beállítod.

Előzmény: Admiral26 (24060)
Admiral26 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 24060

Köszönöm a segítséget. És ha megveszem a cd de nem fizetek elő akk sem megy ?

 

KTMSzepy Creative Commons License 2012.04.19 0 0 24059

Gondolom az új akciós, "beetetős" verzióban ingyen toltad 20-ik szintig.

No, az pont ennyit tud, ezek után csak fizetőssel tudsz továbblépni.

Előzmény: Admiral26 (24058)
Admiral26 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 24058

Sziasztok én 1 lv 20 as dwarf vagyon és valamiért nem kapok xp-t. (ezt írja: Starter Edition cap reached.) Kérlek segítsetek.

Előre is köszönöm a segítséget.

Zka Creative Commons License 2012.01.30 0 0 24057

Ez a szegény topic eléggé kimúlt, nem? :)

Én se tolom már csak ultra casualban, mert a család mellett nem fért el.

Resto/cica druidot nevelgetek, csak mert érdekesnek tűnt és ilyet még nem próbáltam. Aztán remélem MoP-ban a challenge mode 5fősökben tudok majd casualként is valami értelmeset csinálni. Ha nem akkor sok értelme nem marad...

andorr Creative Commons License 2012.01.29 0 0 24056

Ha jól értettem feign deathet használt, ami emlékeim szerint Hunter képesség.

Na most, ha ő Hunter volt, akkor miért tankolta le a mobot ??

Ráadásul petje se volt. :)

 

Persze csak viccelek,  hősiesen viselkedett.

Előzmény: Törölt nick (24052)
Sir Balamber Creative Commons License 2012.01.27 0 0 24055

ez annyira régen volt már, hogy még én is wowoztam akkor :)

http://wow.joystiq.com/2007/12/05/boy-attacked-by-moose-feigns-death-thanks-wow/

 

Előzmény: Törölt nick (24052)
Zka Creative Commons License 2012.01.20 0 0 24054

Soha többé vissza se gyere, ha így gondolkozol. A felszerelés értéktelen kb BC közepe-vége óta, minden tierben ki lehet dobni az előzőt. Durva is lenne, ha nem így volna, az új játékosoknak évekig kéne dolgozniuk, hogy eljussanak a friss tartalomig.

Előzmény: andorr (24053)
andorr Creative Commons License 2012.01.20 0 0 24053

Üdvözlök mindenkit, előszőr vagyok itt ebben a fórumban.

Valamit kérdezni szeretnék tőletek, nagy wowosoktól.

 

Én régen sokat játszottam, főleg a Cataclysm előtt,  1 évvel a Cata kijövése után kezdtem újra, de csak rövid ideig maradtam.

Nagyon nem tetszett, hogy sokmindent megváltoztattak a karaktereimen, át lettek variálva a képességek, tanulhattam meg mindent előlrőől, hogy mi mire jó stb.

Főleg, ha van 80-as karakterem, mind a 687 képességét egyszerre áttanulmányozni újra nem volt élvezetes.

Sem a worgen, sem a goblin nem tetszett annyira.

Régen Azerothot komoly, érdekes világnak tartottam,  most meg viccet csinálnak belőle ezzel az idióta goblin kezdőhellyel és majdan a pandamacikkal.

De leginkább az nem tetszett, hogy pillanatok alatt dobhattam ki a sok játékidő alatt (akkoriban ICC-ből) megszerzett cuccaimat, utáltam, hogy a kék-zöldek jobbak, mint a régi liláim.

Így abbahagytam az egészet,  talán a Pandás kiegészítóig.

 

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek milyenek a jövőbeli kilátások.

Ha jól hallottam, a Pandában eléggé le fogják egyszerűsíteni a skilleket, most azt hiszem 15 szintenként fogunk csak kapni. Én szeretem, ha nem kell 46 ikont fejben tartani a képernyőn, én örülök az egyszerűsítésnek.  (Nem vagyok profi.)

 

Tehát szerintetek megéri majd visszatérni, ha a Panda megjelenik ?

Milyen lesz az új rendszer ? Tényleg egyszerűbb lesz, ahogy sejtem ?

 

(Már csak azért sem játszom most, mert a kieg. megjelenésével gondolom, megint dobhatnám ki a t12-t, vagy nemtom hol tartunk már.)

crockl Creative Commons License 2011.11.18 0 0 24051

elvileg a pandak eljovetelekor megfokjak novelni +1 -el

Előzmény: iceride (24050)
iceride Creative Commons License 2011.11.17 0 0 24050

Nem tudja valaki, hogy a karakter/szerver limitet nem akarják megemelni?

 

Mert nekem tele van az összes slot, és nem akaródzom új szerveren generálni az új karaktereket. Már worgenem sincs, pedig az milyen királyság már, vérfarkassal játszani...

stavros milos Creative Commons License 2011.11.16 0 0 24049

Igazad van, nincs annál utálatosabb, mint amikor valaki össze-vissza hord mindenfélét, csakhogy a maga igazát bizonygassa! Én sem bírom ezt, ezért még néhány konkrétum, miért is van a Blizz rablógazdálkodásának köszönhetően bajban a WoW. Miért jogos a javarészt idősebb, egyéb pvp gamékon felnőtt játékosok háborgása, és miért koptak ki lassan, teret adva egy leginkább 10-12 éves korosztálynak:

 

World pvp-t képtelenek voltak megcsinálni. Soha nem működött, nem is fog. Pedig ez lett volna a játék egyik fő eleme (a legelső intróból is ez derül ki, ezt sugallja). Helyette fejlesztik a pve-t, folyamatosan előtérbe nyomva a pvp rovására (miközben többször kijelentették, hogy a pvp mindig is hangsúlyosabb lesz, erősebben díjazzák). Eleinte így is volt... innen eljutott odáig a dolog, hogy mostanra már pve questekkel kell pvp rewardokat gyűjteni. :)

 

Megcsinálták a flying mountokat, a dungeon findert, és gyakorlatilag lehetetlenné tették a wolrd pvp-t. Mivel már 10-10 játékos is képes world laget okozni ha egymásnak esnek, lehalasztva a teljes szervert, ezért csináltak bg-ket, meg pvp zónákat. Jellemző, hogy a bg-k közül a legelső kettőt, a WSG-t és az AB-t átnevezték (Twin Peaks és Gilneas) és eladták újra. Ennyi volt az újítás a WSG megjelenése óta. A 2 zóna Wintergrasp, Tol Barad nem működött soha.

 

Az si biztos jó, minden áldott este 19.00-től 3:00-ig ugyanazokat a raideket nyomni, de voltak olyanok, akik többet reméltek ettől a játéktól, és sokáig küzdöttek, hogy többet hozzanak ki belőle.

Nem értem, hogy a Blizznek miért jó az előfizetői egy részét vanilla patch-es "privát" szerverekre kényszeríteni...

Előzmény: Zka (24048)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!