Keresés

Részletes keresés

EszterEszter509 Creative Commons License 2024.03.24 0 0 124

Ezért jó a saját  zsírral való mellnagyobbítás. Azt nem mondom, hogy tervezem, de tényleg néha eszembe jut. Állítólag már Pesten is csinálnak ilyet, dr. Rusz, dr. Falus meg még lehetnek mások is. Azt is ilyen taszítónak tartod?

Előzmény: hiper fizikus (115)
hiper fizikus Creative Commons License 2019.02.16 0 0 115

Hát nekem szilikonos nő egyáltalán nem kellene . Elrontjátok magatokat . Azt hiszitek, hogy az akkora mell mint a labda vonzó, pedig egyáltalán nem, a férfiak a közepes melleket szeretik, már a normálisabbja . Maskarát csináltok vele magatokból, és még jó drága is .

Taylor Lív Creative Commons License 2019.02.16 0 0 114
Sziasztok 2,5,hete volt mellnagyobbitasom felvarrassal 2 napja az egyik mellem bedurrant nagyobb mint a masik a doki megnèzte gyulladas nincs azt mondja helyezkedik az implantatum.Hasonló tapasztalat valakinek?
cudarka333 Creative Commons License 2017.08.21 0 0 113

Engem ő műtött és én baromi jól éreztem magamat akkor, amikor már láttam a végeredményt. A sebgyógyulás alatt már annyira nem éreztem magamat jól. 

Előzmény: Gondyy (111)
Gondyy Creative Commons License 2017.07.19 0 0 111

Ez engem is tök érdekel. Készülök rá, valszeg az ars corporisba műtenek (dr. Rusz Zoltán) Ismeri valaki? Tud valaki valamit mondani róla?

LillaI Creative Commons License 2017.02.13 0 0 109

Sziasztok! A Budapest Plasztikai Intézet ( http://www.plasztikabudapest.com/szolgaltatasok/mellplasztika/mellnagyobbitas/ ) orvosaival kapcsolatban mik a tapasztalatok (mellnagyobbításon gondolkozom)? Sokan mondják, hogy minden az orvoson múlik, a környezet meg a felszerelés elég jónak tűnik a honlap alapján, de az emberi részére is kiváncsi lennék. Előre is köszi!

Enikőbaba Creative Commons License 2017.02.09 0 0 108

Nyugi, nem csak te voltál stresszben. Én is, annak ellenre, hgoy az Ars Corporisban felkészítettek arra, hogy mi vár rám. 

Előzmény: cudarka333 (105)
Enikőbaba Creative Commons License 2017.02.09 0 0 107

Nekem is jó lett, bár a gyógyulási időszak alatt én is parán voltam. de most már gondolkodom rajta, hogy visszamegyek Ruszhoz, hogy tegyen bele egy nagyobb implantátumot. 

Előzmény: cudarka333 (106)
cudarka333 Creative Commons License 2017.02.08 0 0 106

Neked is jól sikerült?

Előzmény: Enikőbaba (104)
cudarka333 Creative Commons License 2017.02.08 0 0 105

Én is Rusznál csináltattam. Persze a végeredmény nem rögtön alakult ki, addig tiszta stressz voltam. De amikor végre kialakult, akkor megnyugodtam. 

Előzmény: Enikőbaba (103)
Enikőbaba Creative Commons License 2017.01.10 0 0 104

Ja, és nagyon jól éreztem magamat a műtét után. A sok fájdalom ellenére, ami a sebgyógyulást jellemezte, megérte a műtét. 

Előzmény: Enikőbaba (103)
Enikőbaba Creative Commons License 2016.12.18 0 0 103

Ez tényleg egy szomorú történet és felháborító is. Én Rusz Zoltánnál csináltattam, az egyik indok a választásnál az volt, hogy ő garanciát vállalt a munkájára. 

Előzmény: Csoda73 (102)
Csoda73 Creative Commons License 2015.09.07 0 0 102

Sziasztok! 2015.04-hóban volt egy mellműtétem ami sajnos nem olyanra sikerült amilyet megbeszéltem az orvossal. Most azt mondta megműti még egyszer csak fizetni kell újra. Normális dolog ez? Nem azt kaptam amit kértem és én rögtön jeleztem, szenvedtem és most is szenvedek lelkileg teljesen ki vagyok és még fizessek is. Nem értem.

Kira.01 Creative Commons License 2014.08.11 0 0 101

Sziasztok! 

 

Sulyos asszimetriával születtem, mert a szegycsontom el volt fordulva. 18 éves koromban azzal megműtöttek, mert már össze nyomta a tüdőm! Azt hittem a mellem is helyre jön, de sajnos nem! A két mellem között még mindig nagy a különbség, de az orvosok azt mondják, hogy nem vagyok jogosult TB támogatásra, mert nem tudom bizonyítani, hogy ebből bármilyen hátrányom van! Mivel a csontozatom sem egyforma így a műtét közel 1 millió forintba kerülne! :(  segitsetek kérlek, hogy van-e olyan orvos, vagy segély szervezet, aki valahogy tudna támogatni! 26 éves vagyok, nem mértéke strandra menni, mert 10 éve azt modta egy srác, hoy korcs vagyok! Nem bírom tovább, gyűlölök így élni, folyamatosan kinoz az undor saját magamtól! Nem akarok párkapcsolatot kialakítani, hogy ne kelljen levetkőzni! Kérlek adjatok ötleteket! 

 

Köszönöm!

barbara tith Creative Commons License 2014.03.25 0 0 100

akinek segítségre lenne szüksége írjon nyugodtan https://www.facebook.com/iloveszilikon?ref=hl

Szabó Diána Creative Commons License 2014.01.16 0 0 99

Sziasztok!

 

Vissza olvasgatva a fórumot láttam, mindenféle pro és kontra véleményeket plasztika és természetes módszerek között...először én is a plasztikára gondolta, már be is jelentkeztem egy állapotfelmérésre, amire végül nem mentem el, teljesen bepánikoltam. Aztán el kezdtem kutakodnia google-ben és arra gondoltam, hogy beszerzek ezekből a mellnövelő tablettákból, de először kíváncsi lennék pár véleményre addig nem merem megrendelni őket :/

Een az oldalon találtam a mellnövelő tabikat

A felül lévőre gondoltam :)

csakesz2 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 98

Az egyik ismerősömnek mellnagyobbítás műtétje volt a Kelemed intézetben, és azt mondta, hogy csak jókat tud mondani erről a klinikáról, kedvesek, diszkrétek, és ami mindennél lényegesebb, jó plasztikai sebész szakemberek dolgoznak itt: http://www.plasztika.info.hu/mellnagyobbitas

Annamari Virág Creative Commons License 2013.07.20 0 0 97

Sziasztok!

 

Egy krónikus bél-betegség miatt gyakran le szoktam fogyni és hát a mellem is sajnos kisebb lesz. Sebészhez nem akartam sosem fordulni, mert ennyire nem volt súlyos a helyzet. Mindenesetre vettem egy krémet ami valahogyan stimulálja a zsírszöveteket a mellemben és végre-végre visszatért az eredeti mellméretem...:) Ha bárkit érdekel- persze óriás mellek ettől nem lesznek- http://healthyway.gostorego.com/feminisque-cream-3.html és http://healthyway.gostorego.com/feminisque-three-pack.html

Eva31267 Creative Commons License 2013.07.19 0 0 96

Mellnagyobbítás tabletta - breastfast.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

velocine.erzsike Creative Commons License 2012.12.10 0 0 94

Sziasztok! Én még nem estem át a mellplasztikai műtétemen, de már nagyon szeretnék túllenni rajta. 40 felett járok, 3 gyermek után, ugye megértitek, hogy nem vagyok elégedett a testemmel. A mellbimbó érzéketlenségéről én úgy tudom, hogy csak időszakos, tehát néhány hónap után érzéketlenséget már nem lehet tapasztalni.. visszakanyarodva azonban az eredeti kérdéshez, vagyis, hogy mennyire boldogok a nők a mellplasztika után.. pont erről olvastam egy nagyon informatív, képes mellplasztikás bejegyzést. Azt írják benne, hogy a nők 95%-a jobban érzi magát a bőrében a műtét után.. 

Ti mit szóltok?

Üdvözlettel,

Velocine Erzsike

netface Creative Commons License 2012.02.04 0 0 92

Én nem vagyok klönösebben mellplasztika párti, mindenesetre most olvastam egy érdekes mellplasztika cikket, miszerint a közelmúltban 275%-kal emelkedett a mellplasztika műtétek szma, ami szerintem elgondolkodtató adat, ha nem is olyan téren, hogy ki szeretne és ki nem, de azt biztosan tükrözi ez a szám, hogy mindkét oldalnak bőven akadnak hívei. Aztán mindenki eldöntheti, hogy méregeti-e a centivel és siránkozik, vagy akinek tényleg fontos, az megcsináltatja. Igazság szerint én senkit sem ítélek el ezért.

Előzmény: ragazzie (90)
audreyy Creative Commons License 2010.09.10 0 0 91
"..olyan idősen minek.." Nem tudom, sírjak vagy nevessek az ilyen szövegeken. Persze sehányévesen tudom én, hogy azt gondolja az ember, 40 felett már megszűnik az ember nőként is üzemelni, de szerintem egy egészséges felnőtt nem így működik, és ahogy telik az idő, majd Te is észreveszed. (Jó esetben)
Azt sem hiszem, hogy ekkor már csak a gyermekeinkre kéne büszkének lennünk, mert mindenki elsősorban a saját életéért felelős, és azt kell(ene) élveznünk, nem pedig a másét, legyen akár az épp az utódunké is.
Persze ha nem érzed, ..nem érted.
Előzmény: sexpeare (88)
ragazzie Creative Commons License 2010.08.17 0 0 90
Az a baj hogy mind két oldal mellett elég sok indok állhat. SZóval nem lehet megmondani melyik a jó csak azt hogy talán melyik a jobb. Természetesen az ha senki nem változtatna magán semmit, és úgy maradna ahogy van, de ezt rengeteg ember nem képes elfogadni, vagy nem rendelkezik olyan önbizalommal vagy egyáltalán nincs hozzá annyi esze...! Én csak ott tartom jogosnak az ilyen dolgokat ahol már nagyon-nagyon zavaró a helyzet.
ZillionPro Creative Commons License 2010.08.17 0 0 89
Én nem azt mondom, hogy az jobb ha valaki megcsináltatja a melleit és azt se mondtam, hogy csináltassa meg magának mindenki. Én azt mondom, ha valaki eldönti magában azt, hogy neki nem tetszik valami a testén, és van rá pénze az biztos, hogy meg fogja magát operáltatni. Én is ellene vagyok az ilyen beavatkozásoknak és nem látom értelmét, hogy miért kéne valakinek az ezzel járó kockázatot és fájdalmat bevállalnia. Annak meg tényleg semmi értelmét nem látom, hogy valaki 40 éves csináltassa meg magának a 2 gyerek után. Abban a korban már tudja elfogadni az ember azt, hogy ilyen és kész és inkább a 2 gyerekére legyen büszke, mintsem az új melleire amit az orvosok varázsoltak neki.
sexpeare Creative Commons License 2010.08.17 0 0 88
Én megértem a dolgodat ZillionPro, csak azt valahogy marhára nem tudom megérteni hogy egy lánynak mért kell megcsináltatnia a mellét. főleg egy nagyon fiatalnak aki a 20as évei elején jár.
Az még talán rendben van hogy egy 40 év körüli 2 gyerekes anyuka gondol egyet... de ott meg már megint az van hogy olyan idősen minek.
Én nagyon ellene vagyok a mű melleknek. mi a jó abba hogy nem mozdul semerre sem, állandó formája van meg ilyenek.
na nem is húzom fel magam jobban :D
ZillionPro Creative Commons License 2010.08.16 0 0 87
Nem jobb a mesterséges dolog mint az eredeti maximum szebb. Tényleg nagyon sok olyan csaj van akinek a melle nagyon szép volt a műtét előtt is de ő egyszerűen nagyobb melleket akart és azért fogta magát és bevállalta, hogy egy ilyen műtéten részt vegyen. Én se hallottam még sok ilyen szépségversenyről, ahol a természetes lányok élveznek elsőbbséget, de nagyon díjazom az ötletet. És az külön jó szerintem, hogy egy ilyen embert, mint a Nánási tudtak mellé állítani, mivel elég nagy név a szakmában és azok az emberek is akikkel együtt dolgozik, szerintem ez nagyon nagy lehetőség minden olyan csajnak akik szép és természetes, hogy bizonyítsa azt, hogy természetesen is lehet olyan szép az ember, mint akit megcsinálnak a sebészek. Sőt lehet, hogy a természetes lányok még szebbek is mint a mű csajok.
Zetorforever Creative Commons License 2010.08.16 0 0 85
Ma reggel láttam egy csajt, gondolom munkába ment, úgy ki volt csípve hogy az nem igaz, de annyira látszott rajta hogy a mellei nem igaziak hogy az borzasztó...! Nem értem ezeket a nőket. Nekem van egy barátnőm aki úgyszintén megcsináltatta a melleit, nagyon sokat szoktuk piszkálni egymást, vagyis inkább veszekedni hogy ez mért jó, mért nem jó...! Neki így tetszik innentől kezdve nem foglalkozik mással, persze ezt is meg lehet érteni de összességében szerintem nem lesz népszerűbb a srácoknál max a domborulatok miatt...! Amúgy elég ritkán szerveznek természetes lányoknak versenyeket nem? Mert én mostanában amit olvasgatok a divat oldalakon, az max a Nánási féle...de ezen kívül van más?
Cukker111 Creative Commons License 2010.08.12 0 0 84
ezzel teljesen egyetértek én is.. ki nem állhatom a szoláriumozott, robbanócsöcsü agyonrúzsozott, sminkelt nőket! A természetesség nálam is jobban bejön, egy nő legyen büszke arra amije van, de főleg a kisugárzás az ami igazán számít!
Előzmény: randell11 (82)
TuRneRb Creative Commons License 2010.08.12 0 0 83
Nekem a mellnagyobbításról az a véleményem hogy csinálják, aki már erre ráveszi magát olyan barátnőm sose lesz, mert azok a típusú csajok abszolút nem érdekelnek. Amúgy meg annyit elismerek hogy aki nagyon kicsi mellel rendelkezik annak jót tehet a plasztika, de tényleg csak akkor ha...! Amúgy én mindenképp a természetességet preferálom. A Nánási féle fotózáson meg ahogy néztem különböző méretekkel rendelkeznek a modellek és nincs bajuk magukkal,legalábbis a képek alapján nem és ez csak annak a képességnek tudható be hogy el tudják fogadni magukat...!
randell11 Creative Commons License 2010.07.07 0 0 82
ne haragudj de ezt egy sztereotípia....számomra nem az a nő akinek 5 literes kannák merednek ki a mellkasából és olyannyira barna a bőre a sok szolitól,hogy már szaga van. Én kimondottan a normális,hétköznapi,természetes (nem tudok,hogy mennyi jelzőt írjak le) lányokat szeretem. De a hétköznapi annyira nem is megfelelő mert számomra pont ők tűnnek ki a tömegből. Attól,hogy látom ők úgy szépek ahogy vannak és nincs semmi plusz rajtuk amivel még jobban akarják hangsúlyozni,hogy márpedig én húde jó nő vagyok.
Előzmény: edike22 (80)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!