Keresés

Részletes keresés

jókáddal Creative Commons License 2022.11.07 0 0 177

KÁDZOMÁNCOZÁS FÜRDŐKÁDFELUJITÁS Tel:294-60-57. Régi, lekopott fürdőkádjat ujrazománcozzuk a helyszinen, garanciaval! Az ön igényeinek megfelelően szinesre is! Bontás nélkül öt év garanciával.

 

Tel:294-60-57, vagy 0620-33-12-456.

Piroska80 Creative Commons License 2022.07.24 0 2 176

Jó napot !

Én Hatvanban ban lakom.

Nálam 2021 ben újította fel a fürdőkádat egy Kazsimèr Zsolt nevű szélhàmos

Borzalmas munkàt végzett !2 hónap után levált a festèk!

A reklamációmra csak igèrgetett ,a telefont később már fel se vette A Facebookon is megírtam az esetet.

sajnos nagyon sok embert becsapott már. Óvakodjatok tőle.

 

Előzmény: ozonjuk (175)
ozonjuk Creative Commons License 2018.12.11 0 1 175

Nyáron újítottam (festettem le) a kádunkat Renova festékkel. Egyelőre nincs vele gond. :)

15ezerbe került ecsetestül, fólisátul. 

Megérte és kicsit bánom hogy nem hamarabb szántam rá magam. 

13november Creative Commons License 2018.05.30 0 0 174

Sziasztok!
Szeretném felújítani az öntöttvas panel fürdőkádamat, illetve az egész fürdőszobát.Az elképzelésem, hogy Ytong falazóelemekből körbe keretet készítek erre becsúsztatom, majd az eleját is felfalazom, a szifonnál hagyva egyí ablakot. Elbírja vajon a kád pereme a kád+víz súlyát, vagy érdemes alábakolni? Ha a helyén van, utánna szeretném majd a fürdőszoba csempét is kicserélni,és a kádat szekemberrel átfestetni de egyelőre erre van időm. Minden ötletet szívesen veszek.

Kádszaki Creative Commons License 2018.02.09 0 0 173

Műanyag kádak és zuhanytálcák hibáinak szakszerű javítását több éves gyakorlattal és tapasztalattal vállaljuk az ország összes régiójában

Mob. 06 20 504 1535

www.muanyagkadjavitas.hu

caterina3 Creative Commons License 2018.01.04 0 0 172

Nagyon köszönöm!

Előzmény: Dr.Borsányi (171)
Dr.Borsányi Creative Commons License 2017.12.31 0 0 171

Igen, Pesten is vállal munkát .Az elérhetősége :

06302834417

Remélem ezzel tudtam segíteni ,de keresd meg a honlapját azon minden információ megtalálható.

Előzmény: caterina3 (170)
caterina3 Creative Commons License 2017.12.28 0 0 170

Eljön Pestre, nem tudod véletlenül?

Előzmény: Dr.Borsányi (168)
caterina3 Creative Commons License 2017.12.28 0 0 169

Köszönöm szépen az információt! :-)

Előzmény: Dr.Borsányi (168)
Dr.Borsányi Creative Commons License 2017.12.02 0 0 168

Én most festettem vele a kádamat.Hát szabad időpontot találni nála nem túl egyszerű.Elsősorban a pozitív hozzászólások miatt választottam ,ja és a honlapja is nagyon szimpatikus volt.(kovacscolor)A zománcozást ecsettel,ès hengerrel végzi .Ezen meglepôdtem mert szórásra gondoltam..

Ennek ellenére a bevonat szép lett.A munkáról kérés nélkül számlát adott,amin a 2 év garancia is fel volt tüntetve.Teljesen korrekt megbízható vállalkozó ,csak ajánlani tudom.

 

 

 

 

 

Előzmény: caterina3 (159)
Pogi013 Creative Commons License 2017.07.19 0 0 167

szia ! Éppen most keresgélek én is Szombathelyen kádfelujito szakit. és ide vetődtem .Megtennéd hogy nekem is segítenél  ez ügyben? Adnék egy email cimet én is. przoli13@gmail.com

Segitséged elére is köszönöm Zoli

Előzmény: kottjuli (125)
galagonyaaa Creative Commons License 2017.07.18 0 0 166

Sziasztok! Tudtok ajánlani nekem olyan kádfelújító céget/szakit Budapesten (belváros), aki lábas öntvénykád felújítását vállalja? Köszönöm előre is! :)

Tugya Zoltán Creative Commons License 2017.07.10 0 0 165

Üdv, sziasztok!

 

Én magam szeretném megoldani a festést Renova felújító 2 komponensű festékkel. Olvastam,hogy áztatni kell 24 óráig, de azt szeretném megtudni, mikor engedhetem rá a kádra az áztató vizet. Közvetlen miután befejeztem a festést, vagy várjam meg a kikeményedési időt?

Köszi előre is a válaszokat!

southwind Creative Commons License 2017.06.19 0 0 164

Valaki szegeden ismer valaki igazán jó mestert?

Gyula Margittay Creative Commons License 2017.02.05 0 0 163

Érdeklődni szeretnék hogy valaki tud e Nyiregyházán kádfelújitót.

galant2 Creative Commons License 2016.11.26 0 0 162

Tisztelt moderátor! kérem a két hozzászólásom törlését. galant2 nick. előre is köszönöm!

galant2 Creative Commons License 2016.11.26 0 0 161

Elnézését kell kérnem a szakembernek mert eljött és megbeszéltük és rendeztük a dolgokat. sajnos rövid időtt adtam neki mielőtt megirtam a hozzászólásomat!

galant2 Creative Commons License 2016.11.26 0 0 160

Kádfelújitás nálam 25000ft-ért a drágábbat választottam mert meggyőzött,hogy ez egy speciális anyag németországból hozza ezt a munkát senkinek nem kivánom azért irtam meg. a mester eltávozása után kb 1 órával festékmegfolyások nagyon durván. felhívtam monta 2 nap mulva kijön megnézi hozzott egy db csiszolópapirt elkezdte csiszolgatni utánna megint lekente a kádat ez megszáradás után még rondább lett.  még az ecsetnyomok is mindenütt látszanak. felhívtam hogy beszéljük meg visszakérném a munkadíj árát. az anyagköltséget nem kértem.mondta ő most nem ér rá foglalkozni ezzel majd jövőhéten hívjam magyarul lerázott. persze számlát nem adott csak egy névjegykártyát.Fürdőkád felújitás Varga Zoltán 1143 Budapest Eleonóra u.5 telefon sz:06705705515 email lotrik@hotmail.com. ajánlatom messziről kerüljék el ennek az embernek a munkáját.munkavégzés, korrektség 0.Magyarul garancia távozása után nincs.(Hírdeti magát a Fürdőkád felújitás oldalon) Mielőtt megirtam ezt a kis figyelmeztetést szintén felhívtam és szintén lerázott

caterina3 Creative Commons License 2016.05.31 0 0 159

Sziasztok! A jászberényi mester megbízható? Mennyire tartós a munkája? Vállal Budapesten munkát pluszfelár nélkül?

Numer1 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 158

Szia!
Tudok egy Kádfelújítót, aki Zala, Vas és Veszprém megyében dolgozik (máshol nem) és régóta csinálja.
Ha még aktuális hívd: 30/3140123

Ezen az oldalon képeket is láthatsz a munkáiról: https://www.facebook.com/kadfelujitas/

Előzmény: Gabcsa1 (157)
Gabcsa1 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 157

Szia!

Szombathelyen szeretnék egy kádat átfestetni,mert ronda kék.

légyszíves add meg a sz.helyi mester telefonszámát.

elérhetőségem   h.gabor79@hotmail.com

 

Köszi:Gábor

Előzmény: kottjuli (125)
pomxu Creative Commons License 2015.08.18 0 0 156

Sziasztok!

Tudtok olyan szakit, aki helyéről kibontott kádat is újít? Rosszul volt beállítva az öntvénykádunk; a vas elkezdett korrodálódni a belső peremnél, és nem szeretnénk, ha a visszaállítás után az a sérült rész úgy maradna, és csak a csempén kívüli rész lenne felújítva. Ötleteim lennének ennek a megoldására, hiszen pl. egy kerítést is le lehet kezelni/festeni, még akkor is, ha már elindult a rozsdásodás - erre nagyszerű korróziómaró és alapozó festékek vannak. De ez sufnituning, hirtelen megoldás a nem látszó felületre.

    A kád felújítása mellett szól, hogy jó a formája, és "van benne anyag". Ezért is keressünk olyan szakembert, aki elérhető áron segít megoldani a fenti problémát és esetleg műhelyben dolgozik. 

    Több kádfelújítóst hívtam, de nem igazán fogékonyak erre a megoldásra. Amit nem nagyon értek, mert a lábas kádfestést, kívül-belül, hol csinálják? 

köszi

Zselyke014 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 155

Nekem a Technogen újította fel az antik lábaskádamat a bevonat 7 évig szép volt,bár kissé besárgult.A problémát az jelentette szerintem,hogy az aljára rendkívül sok gittet használtak ami idõvel megrepedt ès festèkkel együtt vàlni kezd.Mãr èrdeklődtem mesterektől akiket itt a fòrumon is ajànlgatnak azt mondtàk a règi felùjìtott rèteget teljesen le kell szedni,majd újra fel lehet ùjìtani .Na mindegy..Keresgèlek egy kicsit mèg a tèmàval kapcsolatban.

Iwan Gorcsew Creative Commons License 2014.09.05 0 0 154

Nálunk ő járt tavaly, február 12-én. Minden rendben volt, de mivel szeptemberben mégis felújíttattuk az egész lakást, az nem derült ki, hogy mennyire tartós.

Előzmény: Tizsu21 (139)
Viktorboy Creative Commons License 2013.09.05 0 0 152

Helló!

 

4 éve volt festve a kádunk először. Most kellene megint csinálni mert megmattult. Kérdésem hogy az előző kétkomponensű réteget mivel és hogyan kell előkészíteni az újbóli festéshez?

 

Üdv Viktor

sanitec Creative Commons License 2012.09.12 0 0 151

Sziasztok !

 

 

Miskolcon kádfelújításról tud valaki? Köszke!

Zöldár Creative Commons License 2012.03.15 0 0 150

  Üdvözlet  Mindenkinek !

 

 Kérdésem az lenne, hogy a fürdőkád zománcát mivel tisztíthatom meg ?

 Leöntöttem un. vizbázisú fapáccal és sehogy se akart lejönni.

 Próbátam hipóval, kromofággal ,  halványult, de nem jött le.

 Mivel próbálkozhatnék, amivel a zománcot még nem sérteném ??

 Üdv.

 Z.

 

ingatlancentrum Creative Commons License 2012.02.05 0 0 149

Nagyon fontos a szakmai kivitelezés a kád megfelelő előkészítése, különben nem lesz tartós a felujítás! 

Én három céget ismerek akik nagy szakmai tapasztalattal rendelkeznek, és régóta működnek ezen a területen.

Az Ikker, A Kovácscolor, és a Technogen!!

Csempecentrum Creative Commons License 2011.10.03 0 0 148

Hogyan érted azt, hogy nem szárad?

Előzmény: Viki-ire (147)
Viki-ire Creative Commons License 2011.10.03 0 0 147

Sziasztok!

 

Az anyukám felújította a kádjukat Renova festékkel már 2 hete és sajnos kb 1/4 része a kádnak nem szárad. Tud ebben valaki segíteni, hogy mi a gond? Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!