Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

418 3** okt. 4. Creative Commons License 2351

Sziasztok! :)

Hetero srácok, barátok vagyunk (19/21 évesek). Régóta szeretnénk kipróbálni milyen hármasban a szex, ehhez keresünk csinos fiatal hölgyet Vas Megyéből,és a környékről!. Fényképes levelekre fényképpel válaszolunk. Ha szeretnéd érezni milyen, ha két srác kényeztet és két srácot kényeztethetsz, ne habozz, írj a bors.zsolt@citromail.hu címre.

laci 340 okt. 2. Creative Commons License 2350

Kedves párt keresek minkét fél örömére, sportos 184/80/35 esztergom és környéki  fiú, kalandorok kíméljenek. 

laci2878@freemail.hu

xtr10 szept. 30. Creative Commons License 2349

Sziasztok!

Fiatal 22 éves srác vagyok, szívesen ismerkednél lányokkal vagy párokkal.

Bármiben benne vagyok hetero alapon. (méretem 19 cm)

Várom fényképes leveleiteket, valamint az elképzeléseiteket.

Természetesen cserébe én is küldök képeket.

xtr10xxx@gmail.com

1faszu szept. 11. Creative Commons License 2348

Szia, nekem is elküldenéd?

Köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (2332)
tom03090309 szept. 11. Creative Commons License 2347

Kìnlódom a mail cìmmel...sorry...

De azért az álláspontom nem változott!!!...

Előzmény: happyendings (2325)
jenny101 szept. 9. Creative Commons License 2346

Sziasztok 28 éves lány vagyok .

A párommal kis változatosságot szeretnénk vinni szerelmi életünkbe , több fiú lány stb.

Ehhez keresünk fiút, lányt, vagy párt Budapestről 18-40 éves korig . 

Csak normális ,és képes levelekre válaszolunk.

Az e-mail címünk jenny101@citromail.hu

Üdv Jenny

Poltorato szept. 2. Creative Commons License 2344

Megtalálják ..:-) 

Hazaspar34 szept. 1. Creative Commons License 2343

Sziasztok keresek apolt part .szeretnem ha titkos vagyaikat velem valositattnak meg minden kivansagotok teljesitem apolt  atlag 30 as pasi vagyok Bp.

Deformált Arcú Srác aug. 26. Creative Commons License 2342

gyönyörü a popsid,bár még nem vagyok 50 de szivesen félrehúznám azt a tangát és televágnálak!

Előzmény: HarisnyásAdri 20 (2265)
tom03090309 aug. 26. Creative Commons License 2341

Ez tetszik....

Előzmény: nogradban (2334)
holdsugarasnap aug. 25. Creative Commons License 2340

Szia!

Én örömmel szeretkeznék  a szép feleségeddel.

Előzmény: cucko68 (2132)
Tom Freeman aug. 25. Creative Commons License 2339

Legalább is ha adódik alkalom, könnyebben fog menni neki (lelkileg is), mint az előző elcsábítás előtt.

Előzmény: marmegintittvagyok (2338)
marmegintittvagyok aug. 24. Creative Commons License 2338

Egyszer már nagyon elcsábították...akkor másodjára esetleg már ő maga intézi, nem gondolod?

Tom Freeman aug. 23. Creative Commons License 2337

Publikus, hogy miért?

Előzmény: nogradban (2336)
nogradban aug. 23. Creative Commons License 2336

sajnos az már a múlt

marmegintittvagyok aug. 22. Creative Commons License 2335

Mi lett Misivel?

nogradban aug. 21. Creative Commons License 2334

Létezik olyan "tökös gyerek" aki képes lenne más párját elcsábítani? vagy legalább megpróbálná? Elég azokból, akik nagy hévvel jönnek, hogy így meg úgy majd ők megoldják, aztán egy személyes találkozás velem, sem megy, nem hogy a párommal. És hát persze Nógrádba írni az sem ideális ha Pécsről ír valaki, mert nem működő képes a dolog. Szóval ha mégis akadna ilyen, akkor romanm@citromail.hu cimen várok levelet a többit ott. Magyarul egy játék...a férj tudtával elcsábítani a feleséget aki mit sem sejt.

kresek nézek aug. 19. Creative Commons License 2333

Szia!

Írj és megbeszéljük! :D

Előzmény: sanyi197504 (2330)
Törölt nick aug. 19. Creative Commons License 2332

Ha adsz egy email címet mesélek az Én élményeimről, igaz csak kettő volt, de lehet, hogy tanulságos

Előzmény: fantázia hármasban (2331)
fantázia hármasban aug. 18. Creative Commons License 2331

igen!! Ez is az egyik félelmem!!!

Előzmény: Törölt nick (2329)
sanyi197504 aug. 18. Creative Commons License 2330

szia jo lenne

Előzmény: kresek nézek (2326)
Törölt nick aug. 18. Creative Commons License 2329

Szia! Tanácsokat kérsz, de ne ülj fel mindenkinek az okosságaira. Annak idején, amikor hasonló cipőben jártam (a megtörtént események előtt), majd minden időmet fórumozással, chat-el töltöttem. Voltak a beszélgető partnerek között  férfiak, és voltak hölgyek, mindenki hintette nekem az igét. Hogy mennyire hallgattam valakire is, azt most talán már nem is olyan fontos. Inkább az, hogy a vágyaimból, fantáziámból mi volt az, ami megvalósult. Arra is számíthatsz, hogy a nejedtől olyan viselkedési formát fogsz látni, amelyet még nem láttál, nem tapasztaltál. Olyan hangok, olyan hörgések, sikolyok keretében fog elélvezni egy másik pasival, hogy egyszerűen most elképzelni sem tudod. Tudnod kell azt is, hogy sokszor a fagyi úgymond visszanyal. Honnan tudod, hogy a másik férfi mit vált ki a nejedből.. Milyen mélyen elfojtott vágyait fogja felszínre hozni? Mennyire fogsz összeroskadni abban, hogy a nejed akkorát élvezett egy idegen férfival, amilyet veled soha nem fog? Nem leszel-e ezek után kishitű, egyebek? Miért is írtam neked ezt? Tudod, aki ilyen fantázia világban, álomvilágban él, annak ismernie kell az érem másik oldalát is....

Előzmény: fantázia hármasban (2327)
Teljes test masszázs aug. 18. Creative Commons License 2328

Szia! Mi kényeztetnénk a feleséged egy négykezed erotikus masszázzsal, ha akarod a férfi masszőr a szemed előtt meg is dugja. Ha érdekel írj és beszéljünk róla, akár személyesen is.

Előzmény: fantázia hármasban (2315)
fantázia hármasban aug. 17. Creative Commons License 2327

sziasztok, kérhetem tőletek, ha valamelyikőtök ügy gondolja, hogy elmesél itt, , akkor írja le, hogy hogyan történt meg az első (a legelső) alkalom nálatok! (amikor először láttad a feleségedet ügy hogy egy vadidegen férfi hozzáér. És ő abban a pillanatban hogyan reagált erre?! Én valamelyikőtök tanácsát megfogadva 2 szex nélküli hét után egy wellness hétvégén elküldtem egy "kényeztető" masszázsra, amit  csinált. Utána kérdeztem tőle, hogy milyen volt, mire ő, hogy majdnem kijött amikor meglátta, hogy férfi megy be hozzá! Én meg azt hittem, hogy úgy felizgul, hogy megerőszakol utána! Pedig (itt már leírtam) a szeretkezéseink alatt imádja, ha egyszerre két hímvessző van benne, a műfütyi a puncijában én meg a szájában, egyszerre! vagy a műfütyi a puncijában mozog és én közben nyalom a csiklóját! (ezt a legjobban) Mondjuk elég fura érzés, hogy közben a nyelvem néha hozzáér a műfütyihez! A valóságban ez biztosan nem tudom elképzelni!

kresek nézek aug. 14. Creative Commons License 2326

Sziasztok!

Székesfehérváron beszállnék egy házaspárhoz!

happyendings aug. 14. Creative Commons License 2325
probald
Előzmény: tom03090309 (2324)
tom03090309 aug. 14. Creative Commons License 2324

Szia! Nem tudok belépni, milyen e-mail cimről irtam utoljára?

Előzmény: happyendings (2321)
fantázia hármasban aug. 14. Creative Commons License 2323

Nem a mindennapok "kapcsolata" a kérdés, hanem amit azokon "túl" fantáziál, gondol, mint pl: én! Az a probléma. Ha tegyük fel,most jön rá, hogy  neki mennyire számít a szex egy kapcsolatban,  akkor mi van?! .............?!

Előzmény: LTvedtél? (2310)
happyendings aug. 13. Creative Commons License 2322
És megint.
Előzmény: happyendings (2321)
happyendings aug. 12. Creative Commons License 2321

Szia! Május-júniusban sokat leveleztünk. Most szerettem volna folytatni, de a mailcímed már nem létezik. Ha ezt olvasod, és van kedved, akkor jelentkezz. Ha már nem emlékszel a címemre, akkor itt.

Szabolcs

Előzmény: tom03090309 (2196)