Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

fejős lajos 45 perce Creative Commons License 2381
Tudja a nejed hogy meg akarod kúratni?
Előzmény: fantázia hármasban (2380)
fantázia hármasban 11 órája Creative Commons License 2380

vannak képek róla a képek a  feleségemről topikban. 

Előzmény: fantázia hármasban (2375)
manowner 23 órája Creative Commons License 2379

Kívülállóként vauzom bele, de szerintem a többes sex (hosszútávú kapcsolatban lévőknél) leginkább akkor váltja be a hozzá fűzött reményeket, ha köztetek egy elmélyült, megrendíthetetlen bizalom van. Egy problémákkal terhelt kapcsolatot végleg tönkre tehet. Nálad is vannak kétségek a végeredményt illetően, ha jól értelmeztem a szavaid. Nehéz helyzetben vagy, kétségtelen:( Valahogy ki kellene szakítani a párodat a hétköznapi rutinból, pl. akár kettesben elmenni egy hosszú hétvégére valahová és ott átbeszélni a problémákat.

Előzmény: bobber60 (2364)
marmegintittvagyok 25 órája Creative Commons License 2378

S Aranka téged ki nyalhat ki?

Előzmény: perverz nagyi (2376)
bobber60 26 órája Creative Commons License 2377

A közös életünk alatt a feleségemnek csak én voltam,előtte sem volt senkivel,tudom,szűzen lett az enyém,

kicsapongásai nem voltak. Ez nem azt jelenti,hogy valamilyen szinten ne foglalkoztatná a dolog,többször

rákérdeztem, elutasítja, de nem rögtön,mindig gondolkodott rajta. Tényleg szeretem Őt,de úgy gondolom,

nem jó lenne ez a megoldás,hogy valakit bevonjunk,Ő minden döntésében nagyon határozott. Azt keresem,

hogy nem jut e arra az elhatározásra,hogy neki is jár úgymond egy alkalom, ha bevallása szerint még sosem

volt? Akkor meg legyen a tudtommal,ne bujkáljunk.  Többször próbáltam Vele beszélgetést kezdeményezni,

elutasítja. A vibrátoros játékot próbáltuk,igazából az sem jött be, egy idő után elutasította. Sajnos az az 

érzésem,ha megtörténik a dolog,nagyon előre haladott állapotban fogom megtudni,és eldönti nélkülem.

perverz nagyi 26 órája Creative Commons License 2376

Én szivesen kinyalnám a nejedet!

Lehet erről szó?Az idősebb hölgyek közeledéséhez hogy viszonyul?

Üdv

Aranka

Előzmény: fantázia hármasban (2374)
fantázia hármasban 1 napja Creative Commons License 2375

van valamilyen képed az asszonyról? Mit lehet még tudni rólatok?

fantázia hármasban 1 napja Creative Commons License 2374

erre válaszolva. Nem biztos, hogy a szex a minden! Attól még, hogy egy idegen férfi jobban, vagy többször kielégíti a feleségedet, attól még lehet, hogy téged szeret a világon a legjobban!!! 

fantázia hármasban 1 napja Creative Commons License 2373

szia, majdnem egy cipőben járunk,  Csak én 45 vagyok a feleségem meg 44. De azt hiszem csak az különbség köztünk, hogy én a mai napig nagyon kívánom az asszonyt,és  csak arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy hogyan , mennyire és hányszor tudna elélvezni akkor, ha bevennénk egy idegen férfit is. Amikor szeretkezünk van egy műfütyi is, és nagyon szereti, ha egyszerre vagyunk benne. Mostanában azt kérem tőle, hogy a szeretkezés előtt egyedül menjen fel a szobába vegye elő a műfütyit, izgassa, simogassa magát és én csak később megyek fel hozzá. (úgymond meglepem őt maszti közben) ez a szitu nagyon izgat engem. De egyszer kb 10-12 éve nagyon jóban voltunk egy párral Együtt nyaraltunk, néha nálunk néha náluk aludtunk egy-egy este után. Egyszer megemlítettem a pár fiu tagjának (nevezzük gábornak), hogy mit szólna egy közös szexhez, mire azt mondta, hogy ezt még át kell gondolnia. Aztán egyik nap megkérdeztem a feleségemtől is ezt,  mire azt válaszolta, hogy szerinte ő nem is tetszik a gábornak. itt sajnos abba is maradt a dolog. mondjuk a másik párnál a csaj nagyon-nagyon jó csaj volt!!! Gyönyörű nagy mellek, nagyon-nagyon jó feneke volt, meg minden!!!! Azt hiszem ez volt a baj!! 

fantázia hármasban 1 napja Creative Commons License 2372

szia, valószínüleg igazad van. Lehet, hogy ezért is a neved a Reálisember? :D

Előzmény: reálisember (2366)
háromkereszt! 1 napja Creative Commons License 2371

Jó punci, izgató és kívánatos a feleséged!

Előzmény: szabadaluk (2144)
bobber60 2 napja Creative Commons License 2370

Köszönöm a válaszokat,mindegyik elgondolkodtató. Mondjuk a problémám még nem oldódott meg egy csapásra,

de szeretném érzékeltetni,hogy komoly volt a kérdés,és a válaszok is érdekeltek. Nem csakúgy írogatok, aztán 

eltűnök a szürke távolban. Észre vettem,hogy a nejem valami mást akar, amit még Ő sem tud megfogalmazni,hogy

mit és legfőképpen, hogy. Veszélyes korban van,elmúlt ötven,és elkezdett számadást készíteni az eddigiekről. Ha

lehet hinni neki,mondjuk nem jöttem rá az ellenkezőjére,én voltam és vagyok élete egyetlen pasija. Ahogy írtam,

tényleg lehetőséget szerettem volna neki biztosítani egy kalandra. A beszélgetés elhangzott, rögtön nem válaszolt,

tehát gondolkodott rajta,valószínűleg osztott-szorzott,aztán így maradt minden. Megpróbáltam Őt mindenben 

boldoggá tenni, ahogy említettem,volt ami ment,volt ami nem, voltak és vannak tabuk. Azért köszönöm a válaszokat.

reálisember 2 napja Creative Commons License 2369

Én tovább mennék. Saját tapasztalat alapján hosszú távon ezek nem működhetnek (szerintem) és rövid távon is inkább rosszul sülhet el, mint jól. Mondom ezt egy igazán jól sikerült rövid kapcsolat és két nem túl jó, majdnem kínos után.

Van viszont lájtosabb megoldás, ami ugyanúgy hat a nőkre. Beszélni ilyenekről. Elkezdeni szervezgetni, már az beindítja őket! 

Előzmény: K3RD3S (2368)
K3RD3S 2 napja Creative Commons License 2368

Mi túl vagyunk pár többes kalandon és őszintén mondhatom, hogy köszönjük, sosem voltunk jobban! Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy mindenki vágjon bele nyugodtan, mert tuti jó lesz. Az alapján amit leírtál, én egyáltalán nem javaslom nektek! Sem a négyest, sem a hármast! A féltékenység nem racionális érzelem, hiába voltál te is mással, ha csak az elhasznált fogkefe jár utána az eszedben. Sok olyan dolog van, amivel feldobhatja egy pár a szexuális életét, próbálkozzatok, de én a többest a helyetekben nem erőltetném!

sontxy 2 napja Creative Commons License 2367

Jöhetnek a saját sztorik is :)

reálisember 2 napja Creative Commons License 2366

"szia, én egy  "férj" vagyok, akit izgat ha bevonhatnánk egy idegen férfit a szexbe. Nagyon jól nézel ki  a képeiden, olyan vagy pontosan, akire gondoltam a hármas szexnél! De miért itt keresel nőt, ilyen testtel és ilyen férfiadottságokkal?!"

Gondolom, mert ide bárki képét beteheti

Előzmény: fantázia hármasban (2360)
LTvedtél? 2 napja Creative Commons License 2365

Most olvasom ezt a hsz-d is. Ebben is reagálok.

Teljesen értem a helyzetet, amit leírsz. Őszintén szólva a megoldás, amit a másik témánál leírtam, erre az általad fölvetett kételynek is orvoslása.

Azaz ha nem egy + pasit vesztek be, hanem egy párral bővítitek a kettősötöket, akkor senki nem szenved károsodást és nem sérül, hosza  helyzet szimmetriájából adódóan mindkét pár mindkét fele kap is, ad is.

Ugye érted, hogy egy 2+2 alkalom után sem a ffi.. sem a nő nem érezheti sértett félként magát (amit leírtál), mert kapott is "idegentől", adott is "idegennek". Még pedig nyíltan, nem sunnyogva, bújkálva...stb.

Mi azt beszéltük meg itthon, hogy ha egyikünk nagyon megkívánna ismerkedni egy szimpatikus féllel, akkor ne titokban próbálja, hanem vegyük be harmadik félnek.

Valami hasonló ez a párral való bővüléshez, kevésbé sérül a másik fél, hisz nincs megcsalás, esetleges érzelmi kavarodás.

bobber60 3 napja Creative Commons License 2364

Sajnos az ellaposodó kapcsolatokban sűrűn fölmerül a változtatás utáni vágy,hátha jobb lesz utána.

Esetleg igen,esetleg nem. Én is folyamatosan erről fantáziálok(tam). Csak az vállalkozzon ilyenre,aki

veszíteni is tud. A mikor a hölgy meg köszöni, hogy ilyen jó lehetőségre felhívtad a figyelmét,teljesen

legálisan kipróbált egy jó pasit,mindenféle bujkálás nélkül,és úgy dönt, az új helyzet tetszik neki.

Válás,mindenféle rumli, ami ezzel jár. Amikor megismertem a Nejem, még a széltől is óvtam,most meg

arról fantáziálok,hogy ketten meg dugjuk a feleségem. Az írjon,akinél ez sikerült,és azóta is jó minden.

Javaslom a parádés szereposztású Tisztességtelen ajánlat című filmet,Demi Moor, Robert Redford, Vody

Harrelson főszereplésével. Erről szól. Én azért írtam ide,mert utolért engem is ez a válság. Szeretem a

feleségem, de unalmas lett vele a szex,pedig jó nő,csak valahogy már nem ficcenek rá. Jönnek a minden

féle fantáziák,és jön az ötlet,hogy vonjunk be valakit. Mert utána a feleség meg köszöni, és minden megy

tovább. És mi van,ha a szellem kiszabadult a palackból,és nem fér vissza? Én most azt tervezem, szerintem

ideje, hogy elmondom neki őszintén,válságban vagyok, ez van,mondjon rá valamit. Sőt! Ti is mondjatok rá

valamit,chatelők. Most akkor ez így akkor hogy? Mellesleg,ha van egy fogkeféd,ami csak a tiéd,valaki

használja,majd utána elmossa,úgy adja vissza, de akkor is,az a fogkefe,már nem az a fogkefe. A megcsalás

akkor is az,ha legálisan történik, a puncit is meg lehet mosni,de valaki beleélvezett. Ami a tiéd volt. Ha félre

lép a társ, az is helyzet,de legalább nem tehettél róla. Illetve igen,mert azért lépett félre,mert a másik olyant

tudott,amit te nem. Én lejöttem erről az ötletről,én valószínűleg vesztesként hagynám el a porondot,illetve

a férfiak, férjek szinte mindig.

szexlaci41 3 napja Creative Commons License 2363

41/187/90, Budapesti, férfias, férfi vagyok.

Csatlakozom Házaspárhoz is. 
Email.: szabadszex@freemail.hu

fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2362

http://www.drtuber.com/video/1900404/husband-watching-when-her-wife-fucks-with-other-man  EGY ILYEN "KALAND"??? Melyik férjnek nem tetszene??! (ŐSZINTÉN!!!)

fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2361

ez egy nekem nagyon tetsző fotó!!!! Azt hiszem pontosan ilyenről fantáziálok!!!! Hogy elöl, vagy hátul szeretnék lenni, majd a feleségem eldöntené az adott pillanatban!!!

Előzmény: Portorato (1993)
fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2360

szia, én egy  "férj" vagyok, akit izgat ha bevonhatnánk egy idegen férfit a szexbe. Nagyon jól nézel ki  a képeiden, olyan vagy pontosan, akire gondoltam a hármas szexnél! De miért itt keresel nőt, ilyen testtel és ilyen férfiadottságokkal?! 

Előzmény: shongoku1 (1999)
fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2359

szia, nálatok volt valamilyen előrelépés ez ügyben?!

Előzmény: marmegintittvagyok (2065)
fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2358

szia, volt valamilyen előrelépés? Láttad "így" az asszonyod?

Előzmény: Gab72 (2059)
fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2357

szia, miért kellene szorítanom ilyen helyzetben? Pont ilyenről fantáziálok! 

Előzmény: Portorato (2064)
fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2356

szia, ahogy a második képen nézem a feleségedet, szerintem annál sokkal jobb csaj, minthogy "BÁRMILYEN KORÚ ÉS FORMÁJÚ) idegen férfival megdugasd!!! (szerintem) 

Előzmény: pussa (2119)
fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2355

Ez tetszik...! Megmozgatta a fantáziámat! (is...!)

Előzmény: Poltorato (2141)
fantázia hármasban 3 napja Creative Commons License 2354

szia, szerintem tévedsz, mert pl, engem azért izgat ez a felállás, mert a feleségemnek a mai napig (már 22 éve házasok vagyunk) mindig elég volt neki  a szexben, ha egyszer élvezett el, (abban nincs hiba, tényleg élvez és a kielégülésig is élvezi az aktust, szereti is a farkamat, nem szégyenlős, a popsiszexen kívül nincs semmi tabu(az is kipróbáltuk, élvezte is, csak a három gyerek után az a fránya aranyér ne lenne) kettőnk között idáig  bármilyen normális szexben benne volt, imádja ha szex közben egy műfütyi is játszik, egy darabig a műfütyi a punciban, vagy az ő kezében vagy az enyémben, az én farkam közben  a szájában. (úgy szopja ilyenkor, mintha minden pillanatban azt szeretné, ha elélveznék azonnal!) tehát, szeretkezünk, MINDIG EGYSZERRE ÉLVEZÜNK EL, de ezután már vége a szexnek. Pedig az eddigi tapasztalataim alapján, egy dugás közben a csajnak többször is jó ha elélvez!   az érdekelne egy ilyen "ketten dugjuk az asszonyt" felállásban, hogy mit szólna ehhez?! hogy mennyire élvezné ezt?!  

Előzmény: Nivea-krém (2230)
fantázia hármasban 2014.11.04 Creative Commons License 2353

fantaziaharmasban@gmail.hu

Előzmény: Törölt nick (2332)
Gábor 780 2014.11.03 Creative Commons License 2352

Sziasztok! 30-as csinos feleségem mellé keresünk hétvégére egy igazi férfit,aki szexuális vágyait kielégítené.

gabor780@citromail.hu       

Csak fényképes e-mailre válaszolunk.