Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Csabi975 5 órája Creative Commons License 61917

Én pl. ilyet nem adnék el... :-) Hacsak nem kettő van belőle. Jó!

Előzmény: Lacman68 (61915)
Csabi975 5 órája Creative Commons License 61916

Like! :-)

Előzmény: 1.bendeguz (61913)
Lacman68 7 órája Creative Commons License 61915
veteran_katona 11 órája Creative Commons License 61914

Üdv! Köszi szépen..

Előzmény: adam3203 (61911)
1.bendeguz 23 órája Creative Commons License 61913

gyógyulj meg mihamarabb , néhány nap nem oszt nem szoroz . eddig elfért ezután is kibírom ha még néhányszor átesek rajtuk.

Ez a tetű alkatrész olyan mint a gyom . minden nap előkerül valami valahonnan , ma éppen a konzervek között találtam egy dinamót.

Előzmény: merays (61912)
merays 24 órája Creative Commons License 61912

Szia Bendi! Köszönöm a meghívást, sajnos elkapott valami megfázásos nyavaja, itthon fekszek:( Visszatérünk rá ha lehet. Köszi.

Előzmény: 1.bendeguz (61904)
adam3203 30 órája Creative Commons License 61911

Üdv!

Igen volt ilyen változata is. 

Előzmény: veteran_katona (61910)
veteran_katona 1 napja Creative Commons License 61910

Üdv a kerékpáros társaiknak ! Kérdezném h.a The Bestnek a sárvédö dísznek volt egy csavaros változata? Nincs írás se benne .

_gyedavid_ 1 napja Creative Commons License 61909

A tengelyhossz elegendő volt, csak át kellett tekerni kicsit, hogy bal oldalon legyen hosszabb. A meghajtó szerencsére elfér, igaz kicsit szét kellett feszítenem a villát. Remélem hosszú távon ez nem jelent majd problémát.

Előzmény: 1.bendeguz (61898)
_gyedavid_ 1 napja Creative Commons License 61908

Na végül sikerült megoldanom, köszönöm a tippet, Robi!
Rájöttem, hogy nem szabad a meghajtónak feszesnek lennie, hanem csak lazán hagytam és a tulajdonképpen a spirál tart ellent, hogy ne bukjon előre. Így, hogy lazán maradt a meghajtó sikerült elérnem, hogy a tengely sem lötyög és a kétoldali kerékanyákat is erősen meg tudtam húzni.
Örömbódottá :)
Holnap próbakör :)

Előzmény: _gyedavid_ (61906)
harsanyip 1 napja Creative Commons License 61907

Én a 40-es csésze köré hajtanék 1mm-es lemezből egy gyűrűt, és úgy raknám össze. Nekem 35-ös csészékkel volt az a bajom, hogy nem szorult meg, lötyögött. Hajtottam köré egy szalagot sörös dobozból, úgy jó lett, és azóta sem kopott ki az aluminium. Pedig most tekertem körbe vele a Balatont

Előzmény: -stukker- (61901)
_gyedavid_ 1 napja Creative Commons License 61906

Szia!
Ez így logikusan hangzik, megpróbálom, köszönöm!
Elvileg Pit80-hoz, ami nekem van, pont ilyen való, azért írtam hogy jó lesz. Nem gondoltam, hogy a felszerelésnél gondjaim lesznek.

Előzmény: merays (61902)
1.bendeguz 2 napja Creative Commons License 61905

itt vagy még ?

Előzmény: merays (61902)
1.bendeguz 2 napja Creative Commons License 61904

szia , Robi

Holnapra 08.26 ra van valamilyen programod ? ha nincs akkor meglátogathatnál.

Itt a 18.kerületben.

Előzmény: merays (61812)
_gyedavid_ 2 napja Creative Commons License 61903

Köszönöm!
Eddig én is eljutottam de ezt fél megoldásnak véltem így inkább leszedtem. Úgy azért elég lutri :)

Előzmény: Csabi975 (61897)
merays 2 napja Creative Commons License 61902

Szia! Nekem volt egyszer egy NSZK- bol kapott szettem a 90-es években és nagy király voltam vele a BMX-el:) Meghajtó és óra, és simán fel lehetett szerelni, nemhiszem hogy külön tengely meg villa kellene. Szerinem a sorrend kónusz- sniccelt alátét- meghajtó- kontraanya- és azt húzod össze a kerékanyával hogy ne ott szoruljon. Ez csak egy sima kerék volt, nem tudom hogy volt szerelve, nem volt még ilyenem. Te meg határozottan mondtad hogy pont ilyet keresel. Remélem sikerül összerakni...

Előzmény: _gyedavid_ (61895)
-stukker- 2 napja Creative Commons License 61901

Sziasztok!

Párom régi bicajához keresek alkatrészeket.

Honnan lehet szereznem 42mm-es beütőcsészés csapágyszettet?

Boltban 40-es meg 35-ös van csak és hülyén bámul rám a boltos,asszongya ilyen nem létezhet.:)

Amúgy nicknevem régebben Csepel1951 volt.Páran ismerhettek innen a fórumról(B.Jani Tárkányból,-Peti vagyok.

Zsocab is ,tőlem vette a NIK-et:)

T. P. 2 napja Creative Commons License 61900

Üdv. Ha tudna valaki segíteni, egy veterán bringa évjárat beazonosításában. 4181 a vázszám, Aster styria spezial,és férfi vázas. Ezt a járművet a nagypapámtól örököltem, csak a váz, gyári fekete zománc alapon kézi csíkozással nyomokban maradt meg ,megvan a váznyak tábla, kormány, hajtómű, nyereg, nyeregcső,az első villa ,kerekek, kormánycsapágy fele,első fék és jópár alkatrész már nem volt meg. Új modern Schwinn csepel alkatrészekkel ki lett pótolva,használhatóvá téve, de az eredeti állapotra való felújítását festését crómozását mivel nem komplett bringa nem tervezem. Bikemagon régóta hirdetem. Előre is kössz. T.P.  

1.bendeguz 2 napja Creative Commons License 61899

ilyen átfúrt és le gömbölyített villája némely ritka NSU nak de leginkább az angol bicajoknak van ,mint páldául a suncycles .. nevű gépnek.

Előzmény: marceefekete (61831)
1.bendeguz 2 napja Creative Commons License 61898

ha csak ez a része van meg ,nem is fog soha működni. ehez kb 8 mm el hosszab tengely való + 1 meghajtó közdarab .ami még roszzab ennél az hogy normál villában nem fér el ha komplett a meghajtó .

Csabi975 2 napja Creative Commons License 61897

Szia!

Sajnos nem szolgálhatok megoldással, csak a réges-régi tapasztalatomat adhatom át. :-)

Annak idején, gyerekkoromban a 80-as években én is pont ezzel b@szakodtam. Csak lazábban hagyva a csavart működött, rászorítva megszorult. Mindig nézni-ellenőrizni kellett. Nekem viszont nem esett ki a kerék, bár nem ugrattam, vagy épp nem egykerekeztem a bicóval... :-)

Üdv;

Csabi

adam3203 2 napja Creative Commons License 61896

Sziasztok!

Keresek NIK csepel nyaktáblát.

http://mgyvkvirtualismuzeum.gportal.hu/picview.php?prt=569286&gid=2454765&index=1

email: plampalampart@freemail.hu 

_gyedavid_ 3 napja Creative Commons License 61895

Sziasztok!
A segítségetekre volna szükségem.
Egy kedves fórumtársunktól kaptam egy kilométeróra meghajtót és az a gondom, hogy sehogy sem tudom rátenni a tengelyre úgy hogy aztán a villában is jól álljon. . A kérdés, hogy tényleg nem rá való, vagy csak én nem értek hozzá?
Próbáltam úgy is, hogy letekertem a kónusz kontraanyáját és úgy rá, de nem segített, mert mindenhogy szorul.
Amikor elkezdem rászorítani a csavart akkor megszorul a forgó része (amit a küllő hajt), ha viszont lazán hagyom akkor nyilván kiesik a kerék :/
Valakinek van ötlete? Esetleg másfajta meghajtója nincs valakinek?
Köszönöm előre is!

Hunor69 3 napja Creative Commons License 61894

Köszönöm.

veteran_katona 3 napja Creative Commons License 61893

Ne haragudj,most már publikus..

Előzmény: Hunor69 (61892)
Hunor69 3 napja Creative Commons License 61892

Üdv.Publikus az emailcímem,írj rá légyszíves,a tied nem publikus.

Előzmény: veteran_katona (61890)
Lacman68 3 napja Creative Commons License 61891

Egyszerűbb lenne az oldal linkjét,amivel oda irányítod az érdeklődőt...(Feltéve,ha nem ezt a felületet használod annak...)

Előzmény: Hunor69 (61889)
veteran_katona 3 napja Creative Commons License 61890

Szia! Küldenél mailt? Köszi 

Előzmény: Hunor69 (61889)
Hunor69 3 napja Creative Commons License 61889

1948-as  Steyr Waffenradom eladó,25000ft-ért.Képeket küldök privátban.

Lacman68 4 napja Creative Commons License 61888

:) Köszi Levi!( De már találkoztunk is,ill. már haza is értem..:))

Előzmény: rajpura(pb) (61887)