Keresés

Részletes keresés

onevidentindomrep Creative Commons License 3 órája 0 0 7725

Szia,

mi magyar nyelvű asszisztenciával foglalkozunk illetve kirándulásokat, esküvőket, reptéri transzferek szervezésével foglalkozunk.

Kérdés estén keress bátran itt vagy a hello@onevident.com-on 

Előzmény: Spanyolnátha (7708)
onevidentindomrep Creative Commons License 3 órája 0 0 7724

Sziasztok!

Magyar asszisztenciát, kirándulások  , esküvő szervezéssel, szállásfoglalással foglalkozunk. Cégünk központja Punta Cana.

Kérdezzetek bátran : hello@onevident.com

Spanyolnátha Creative Commons License 8 órája 0 0 7723

Erről a 2006 előtti dologról van valakinek még hasonló tapasztalata, valós a probléma?

Előzmény: Laklóthné (7714)
CSom81 Creative Commons License 11 órája 0 0 7722

Angel55, Spanyolnátha - köszönöm a segítséget. Megleltem Gustavot, már válaszolt is.

Ugyanitt kérdés: nincs-e valaki, aki jönne nyolcnapos körútra március 3-tól. Mi elég lelkesek vagyunk, de a minimum két fő, mi meg ennek csak a felét adjuk ki... :)

brekkencs38 Creative Commons License 12 órája 0 0 7721

Nem kell adapter, nekünk is luxury szoba volt.

Otthonról vidd az usd-t.

Part kb. 1perc :-)

Előzmény: Rolcsek (7706)
Spanyolnátha Creative Commons License 23 órája 0 0 7720

Értem, és köszönöm! :)

Előzmény: eeeszter (7719)
eeeszter Creative Commons License 25 órája 0 0 7719

Szia, semmit sem kell kitölteni, ez egy név nélküli papír lesz, vonalkóddal, bárki használhatja. Nem túl bizalomgerjesztő az egész, de működik. 😄

Előzmény: Spanyolnátha (7718)
Spanyolnátha Creative Commons License 25 órája 0 0 7718

Szia!
Elkezdtem a vásárlását, de a fizetésnél "megakadtam". Ott ugye, csak a vásárló személyét kell megnevezni, számlaszámot megadni...
Ezek szerint ez egy üres (!) nyomtatvány, ezt küldik meg email-ben, amit géppel vagy kézzel, de nekünk kell kitöltenünk?

Előzmény: eeeszter (7711)
stefano33 Creative Commons License 27 órája 0 0 7717

Sziasztok!

Van köztetek esetleg valaki, akinek utaltak már valaha pénzt a Dominikai köztársaságból? Én közel 2 hónapja várok egy összegre, de sajna még nem érkezett meg a számlámra. Az OTP-ben azt mondták, hogy max 7 nap alatt meg kellene érkeznie... Gondoltam rákérdezek itt is, talán van valakinek tapasztalata...

Spanyolnátha Creative Commons License 28 órája 0 0 7716

Köszönöm!

Előzmény: Voda01 (7713)
Voda01 Creative Commons License 28 órája 0 0 7715

Köszi az infót, meg is vettem, hátha legalább ezt a sort megúsznánk!

Laklóthné Creative Commons License 28 órája 0 0 7714

Előre irjatok Sanyinak vsgy Gustavonak ha mentek! Messengeren 1 napon belül válaszolnak! Jelöljétek be Gusztav Heinert vagy Sanyika Sandro Südit ismerősnek és válaszolnak! A Samanás kirándulason nem volt ám egy bálna sem!!!!!! De az volt a legjobb progam! Jobb mint Saona!tartalmasabb!! Dollárt itthonról vigyetek mindenképp és újakat mert a 2006 előttit nem mindenhol fogadják el!

Voda01 Creative Commons License 28 órája 0 0 7713
Előzmény: Spanyolnátha (7712)
Spanyolnátha Creative Commons License 29 órája 0 0 7712

Szia! Leírnád, ha szépen kérlek, hogy hol és hogyan lehet ezt előre megvenni? Olvastam már róla itt, a topicban, de kit udja már, mikor..

Köszönöm előre is!

eeeszter Creative Commons License 29 órája 0 0 7711

Szia, van értelme megvenni, mi legalábbis tavaly jól jártunk vele, így most is megvettem. Érkezéskor tömve volt a terem a reptéren, de mi egyenesen a pulthoz mehettünk, nem kellett sorban állni.

Előzmény: Voda01 (7710)
Voda01 Creative Commons License 1 napja 0 0 7710

olyan kérdésem lenne, hogy van-e értelme megvenni előre online a turista kártyát, és akkor esetleg nem kell sorba állni emiatt? Vagy így is ugyanoda kell sorba állni, és akkor teljesen mindegy?

angel55 Creative Commons License 2 napja 0 0 7709

Gustavot jelöld be facebook-on és messengeren keresztül lehet vele kommunikálni!

Előzmény: CSom81 (7707)
Spanyolnátha Creative Commons License 2 napja 0 0 7708

Szia!
Mi febr. 19-én megyünk, de még nem vettem fel a kapcsolatot egyik kinti magyarral sem. A seemore.do-n én is próbálkoztam, még nyáron, de hasztalan. Állítólag, ha FB-on írsz nekik (Dominikai Köztársaság - Punta Cana, Fakultatív és szabadidős programok.) vagy bejelölöd Gustavot ismerősnek és írsz neki, úgy műkszik. Lassan nekünk is aktuális, úgyhogy...próba cseresznye.

Előzmény: CSom81 (7707)
CSom81 Creative Commons License 2 napja 0 0 7707

Sziasztok!

Sokan írtok kinti idegenvezetőkről, programszervezőkről, akik magyarok. Mi február végén megyünk. Szeretnénk velük felvenni a kapcsolatot, erre kéne tipp. 

(A See More irodánál, ha megfeszülök se kapok választ, több nyelven is írtam nekik, több címre és sima email vagy a honlapon lévő üzenetküldés funkcióra se jött semmi.) 

Köszönöm a segítségeket előre is.

Rolcsek Creative Commons License 3 napja 0 0 7706

Szia!

Mi február 3-án repülünk és szintén a Royaltonban fogunk lakni.A luxury szobákba se kell adapter?Hol érdemes dollárt váltani,ott vagy otthon?Milyen messze van a part?Koszi az infót.Roli DS

Előzmény: KN AudiTT (7691)
Naala Creative Commons License 3 napja 0 0 7705

Szia! Ebben a térségben (Karib tenger, USA, Mexikó, stb...) minden konnektor 110V-os, és átalakító is kell hozzá. Ezzel telefont, laptopot tudsz tölteni, mert azokban van feszültségátalakító, a villanyborotva úgy tudom 110V/220V-on is működik, de szokott rajtuk lenni jelölés. De, pl: hajvasaló, elektromos fogkefe, ilyenek nem működnek.

A wifi nagyon gyenge, a Main Bar-ban tudsz csak csatlakozni, reggel és este max 30 percet. Lehet venni is wifit:

15 perc - 4 $, 30 perc - 7$, 60 perc - 12 $, 1 nap - 25 $, 7 nap - 60 $

Előzmény: Csilla:-*) (7697)
Hajni1009 Creative Commons License 4 napja 0 0 7704

Mi még nem szerveztünk le semmit. 

Ezt te hogy intézed? 

Én Sanyiékról hallottam sok jót. 

Egyeztethetnénk ha gondoljátok 

Előzmény: barackfavir?g (7703)
barackfavir?g Creative Commons License 4 napja 0 0 7703

Saonára mi is biztosan benevezünk. Gustavoéknál néztük ki a katamarános kirándulást.

Amit még nagyon szeretnék, az Samana bálnalessel összekötve. Ezért még fűzöm a férjem.

Előzmény: Hajni1009 (7702)
Hajni1009 Creative Commons License 4 napja 0 0 7702

Sokat gondolkodtunk a kirándulásokon, szerintem Saona az szinte biztos...:-) 

Előzmény: Hajni1009 (7701)
Hajni1009 Creative Commons License 4 napja 0 0 7701

Igen utazási irodán keresztül. Neckermann.   

Szerintem is össze futhatnánk. Mi vidékről megyünk..  

Előzmény: barackfavir?g (7700)
barackfavir?g Creative Commons License 4 napja 0 0 7700

Esetleg összefuthatnánk a reptéren.

Ti utazási irodán keresztül foglaltatok? Transzferetek van?

Milyen kirándulást terveztek? Kivel?

Előzmény: Hajni1009 (7698)
farmiseiko1 Creative Commons License 4 napja 0 0 7699

Köszönöm. :) 

Előzmény: zsergel (7690)
Hajni1009 Creative Commons License 4 napja 0 0 7698

Valaki jön még március 10-én Punta canara? 

Mi az air france-al utazunk :-) 

Csilla:-*) Creative Commons License 5 napja 0 0 7697

Szia!

A Be Live szàllodàval kapcsolatban kérdezném, hogy van 220 v-os töltő lehetőség vagy csak 110v-os?

A wifi a szàllodàban fizetős??

Előzmény: Naala (7678)
wnoa Creative Commons License 5 napja 0 0 7696

Köszi a segítséget! Már csak a fakultatív programokon gondolkodunk hogy melyik lenne a legjobb választás! 

Előzmény: Laklóthné (7695)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!