Keresés

Részletes keresés

Voda01 Creative Commons License 2018.01.22 0 0 7710

olyan kérdésem lenne, hogy van-e értelme megvenni előre online a turista kártyát, és akkor esetleg nem kell sorba állni emiatt? Vagy így is ugyanoda kell sorba állni, és akkor teljesen mindegy?

angel55 Creative Commons License 2018.01.21 0 0 7709

Gustavot jelöld be facebook-on és messengeren keresztül lehet vele kommunikálni!

Előzmény: CSom81 (7707)
Spanyolnátha Creative Commons License 2018.01.21 0 0 7708

Szia!
Mi febr. 19-én megyünk, de még nem vettem fel a kapcsolatot egyik kinti magyarral sem. A seemore.do-n én is próbálkoztam, még nyáron, de hasztalan. Állítólag, ha FB-on írsz nekik (Dominikai Köztársaság - Punta Cana, Fakultatív és szabadidős programok.) vagy bejelölöd Gustavot ismerősnek és írsz neki, úgy műkszik. Lassan nekünk is aktuális, úgyhogy...próba cseresznye.

 

 

Előzmény: CSom81 (7707)
CSom81 Creative Commons License 2018.01.21 0 0 7707

Sziasztok!

 

Sokan írtok kinti idegenvezetőkről, programszervezőkről, akik magyarok. Mi február végén megyünk. Szeretnénk velük felvenni a kapcsolatot, erre kéne tipp. 

(A See More irodánál, ha megfeszülök se kapok választ, több nyelven is írtam nekik, több címre és sima email vagy a honlapon lévő üzenetküldés funkcióra se jött semmi.) 

 

Köszönöm a segítségeket előre is.

Rolcsek Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7706

Szia!

Mi február 3-án repülünk és szintén a Royaltonban fogunk lakni.A luxury szobákba se kell adapter?Hol érdemes dollárt váltani,ott vagy otthon?Milyen messze van a part?Koszi az infót.Roli DS

Előzmény: Törölt nick (7691)
Naala Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7705

Szia! Ebben a térségben (Karib tenger, USA, Mexikó, stb...) minden konnektor 110V-os, és átalakító is kell hozzá. Ezzel telefont, laptopot tudsz tölteni, mert azokban van feszültségátalakító, a villanyborotva úgy tudom 110V/220V-on is működik, de szokott rajtuk lenni jelölés. De, pl: hajvasaló, elektromos fogkefe, ilyenek nem működnek.

 

A wifi nagyon gyenge, a Main Bar-ban tudsz csak csatlakozni, reggel és este max 30 percet. Lehet venni is wifit:

15 perc - 4 $, 30 perc - 7$, 60 perc - 12 $, 1 nap - 25 $, 7 nap - 60 $

Előzmény: Csilla:-*) (7697)
Hajni1009 Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7704

Mi még nem szerveztünk le semmit. 

Ezt te hogy intézed? 

Én Sanyiékról hallottam sok jót. 

Egyeztethetnénk ha gondoljátok 

Előzmény: barackfavir?g (7703)
barackfavir?g Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7703

Saonára mi is biztosan benevezünk. Gustavoéknál néztük ki a katamarános kirándulást.

Amit még nagyon szeretnék, az Samana bálnalessel összekötve. Ezért még fűzöm a férjem.

Előzmény: Hajni1009 (7702)
Hajni1009 Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7702

Sokat gondolkodtunk a kirándulásokon, szerintem Saona az szinte biztos...:-) 

Előzmény: Hajni1009 (7701)
Hajni1009 Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7701

Igen utazási irodán keresztül. Neckermann.   

Szerintem is össze futhatnánk. Mi vidékről megyünk..  

 

Előzmény: barackfavir?g (7700)
barackfavir?g Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7700

Esetleg összefuthatnánk a reptéren.

 

Ti utazási irodán keresztül foglaltatok? Transzferetek van?

Milyen kirándulást terveztek? Kivel?

Előzmény: Hajni1009 (7698)
farmiseiko1 Creative Commons License 2018.01.18 0 0 7699

Köszönöm. :) 

 

Előzmény: zsergel (7690)
Hajni1009 Creative Commons License 2018.01.18 0 0 7698

Valaki jön még március 10-én Punta canara? 

Mi az air france-al utazunk :-) 

Csilla:-*) Creative Commons License 2018.01.18 0 0 7697

Szia!

 

A Be Live szàllodàval kapcsolatban kérdezném, hogy van 220 v-os töltő lehetőség vagy csak 110v-os?

A wifi a szàllodàban fizetős??

Előzmény: Naala (7678)
wnoa Creative Commons License 2018.01.18 0 0 7696

Köszi a segítséget! Már csak a fakultatív programokon gondolkodunk hogy melyik lenne a legjobb választás! 

Előzmény: Laklóthné (7695)
Laklóthné Creative Commons License 2018.01.16 0 0 7695

Nekünk a transzfer benne volt az árban mivel utazási irodával mentünk(meyers),csak a fakultativ programok miatt kerestem meg Sanyiékat! Itthonról irtam neki és hivtuk messengeren,megbeszéltük mikor jön oda a szállodához és ott fizettünk! Egy másik srácot küldött(Lali)nagyon kedves volt minden programot elmagyarázott! A kirándulásokon azt sajnálom hogy nem Sanyi jött velünk! Se Saonára se Samanára nem ő jött igy nem is olyan volt a hangulat mint a videókon az oldalukon! Ennek ellenére azt mondom megérte mindkettő! A dzsipes Gustavóékkal azért nem tetszett mert nem is vezethetett a párom (holott ez van irva) és külön autóba szétültettek minket egész napra mert igy jött ki a létszám! Én azt gondolom még egy dzsippet kellett volna hozniuk ezért az árért! Az ő idegenvezetőjük(Dani)viszont rengeteget mesélt!

Laklóthné Creative Commons License 2018.01.16 0 0 7694

Occidental hotelban telefononként kell érteni a wifi árát! 15dollár/nap ill.50/hét! Müködik a tengerparton is!!

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.16 0 0 7693

Legjobb!! :-)

Előzmény: Voda01 (7692)
Voda01 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 7692

Mi is a Royaltonba megyünk 25-én, Párizson keresztül. Az eddigi infók alapján jó választásnak tűnik a hotel. 

Előzmény: Törölt nick (7691)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.16 0 0 7691

Tökéletes beszámoló! 

mi vagyunk a másik család Gergő fiunkkal :-)

Én is terveztem beszámolót irni de a tiéd után már meg se próbálkozok vele hisz teljeskörű leirást adtál mindenről hozzátenni nem 

nagyon tudnék bármit is.

Talán még annyit:

Mi a Royalton-ban voltunk tapasztalataim erre a szállodára a következők:

-nagyon paráztam utunk előtt a homoki legyektől meg mindenféle kúszó-mászó csipő akármiktől de egész ottlétünk alatt semmi ilyennel nem 

találkoztunk :-)

-30faktoros naptej bőven elég nem kell az 50es

-royaltonban nem kell adapter átalakitó töltéshez simán benyomtam a csatiba az eu-s töltőket fogadta gond nélkül

-royaltonban egész szálloda területén és a parton is wifi gond nélkül egész nap ment

-tengeri fű csak mutatóba 1-2csomó ha láttam

-kaja annyira fullos volt már a központi étkezdében is hogy nem is éreztük nagyon szükségét ala-carte éttermeket megnézni habár egyben azért

voltunk

-egész nap a vibe-team animátorok nem hagytak unatkozni senkit se gondoskodtak a jókedvről a parton és a medencéknél is

-a koktélokat egész nap hordta a személyzet a nyugágyakhoz 1usd borravalóért cserébe igen igen lelkesen. Persze borravaló nélkül is 

hordták volna de olyan kedvesek voltak és annyira profin végezték a dolgukat úgy gondoltuk megérdemlik.

-takaritás a szobán naponta 2x reggel és este (!!)

-a part gyönyörű a szálloda gyönyörű minden full fullos tisztaság!!

-ha akartam volna se tudnék belekötni senkibe és semmibe se, egyszóval tökéletes volt minden!

Álomnyaralás!! :-)

 

p.s.: bárkinek ha van kérdése e szállodával kapcsolatban még nyugodtan keressen meg

Előzmény: Naala (7678)
zsergel Creative Commons License 2018.01.16 0 0 7690

Szia, igen kell átalakító. Nekünk volt, így nem tudom hogy adnak e, de szerintem nem.

Egyetlen közös helységben, a színháznál van csak ingyenes wifi, este elég nehézkes rácsatlakozni, mert sokan vannak ott. De reggel meg napközben teljesen jó. Pl reggeli után egy kávé mellett ideális :)

Hotelben volt szivar-rum-kakao bolt, egy ruhabolt és egy suvenires, ebbe lehetett kapni pl gyógyszert, zsepit, chipset is a suveniren kívül. Gondolom itt lehetne venni átalakítót is. A parton sétálva balra több suvenires is van, jobbra is egy nagyobb. De a hotelnek van ingyenes járata egy kisebb bevásárló udvarba a Palma Realba, itt lesz egy jó supermarket. De amúgy még fizetős busz is megy egy sokkal nagyobb bevásárló udvarba, mi oda nem mentünk el.

 

Előzmény: farmiseiko1 (7677)
wnoa Creative Commons License 2018.01.16 0 0 7689

Szia!😃Köszi,na ezek tök jó hírek,bár a internet egy kicsit kiakasztó!Ez szobánként,vagy eszközönként értendő?A parton használható vagy ott már nincs is jel?😁A first club lehetőségről tudsz valamit?Tudod külön étterem vip strandrész,vip bár,net stb..Leher hogy jobban járnánk azzal Nem biztos hogy ugyanazzal az irodával mentetek mint mi fogunk,de a transzfer is Sanyiékkal volt,vagy csak te kerested meg őt fakultatív programok miatt?Nála elég ott kinnt jelentkezni és fzetni?A jeepes túra miért nem jött be?Mi is egy olyanra gondoltunk,és Saona szigetre.Bocsi ha sok a kérdés!Már nagyon mennék,itthon szakad a hó!😕

Előzmény: Laklóthné (7679)
Naala Creative Commons License 2018.01.15 0 0 7688

Szia! Mi sem télikabátot vittünk, de egy farmerdzseki azért jól jött, a gyereknek vittem még sapkát és sálat is. Én úgy szoktam menni, hogy farmer, sportcipő, egy hosszú ujjú felső, és farmerkabát. Így nem sülök meg megérkezéskor, és hazafelé sem fázom. Tavaly a férjem pulcsiját véletlen betettem a nagy bőröndbe, és majdnem megfagyott a müncheni és a bécsi reptéren, hazafelé jövet egy szál pólóban :-) 

 

Az, hogy busszal kell menni a kapukhoz egyáltalán nem biztos, de nekünk így volt. Találkoztunk olyan utasokkal Punta Canán, akik ugyanígy a CGD-ről mentek, de nekik a K kapuknál volt a beszállás. 

Előzmény: Voda01 (7687)
Voda01 Creative Commons License 2018.01.15 0 0 7687

Hasznos infó, de ezek szerint kellene kabát.... Mi nem szoktuk ezzel terhelni a csomagot, meg vicces is, mikor a nyárban kiszállnak csizmákban, meg bundákban. Furcsa, hogy nincsenek belül összekötve a terminálok. Így akkor minden terminálban van újból biztonsági ellenőrzés is?

Előzmény: Naala (7684)
CoolMary Creative Commons License 2018.01.15 0 0 7686

Nagyon kedves vagy!!!köszönöm a válaszod,mindenképp

megfogadom a tanácsod!!

Előzmény: Naala (7684)
Jbarbi91 Creative Commons License 2018.01.15 0 0 7685

Eurowingssel mentek? Mi is ezen útvonalon de január 31től. Online check int megtudod csinálni a honlapon 72 és 24 órával indulás előtt. Vagy ott. Ahogy kényelmes. 

Előzmény: Balazs Lovas (7675)
Naala Creative Commons License 2018.01.14 0 0 7684

Igen, könnyen megtaláltuk, csak követtük a kiírást. A 2F-en száll le a gép, onnan balra kellett elindulni, és a 2E/K-ig lehet menni egy épületben. A 2E/M kapukhoz külön busz megy, így ott még ne pakoljátok el a kabátokat :-). Az M-nél is rengeteg szám van, a mi gépünk a M47-ről indult.  Párizsból Punta Canára 1,5 órás késéssel indultunk, és Budapestre is legalább annyival. Szólj a Párizsba tartó gépen, hogy nagyon sietnetek kell, és akkor előre enged kiszálláskor. Jó utat kívánok!

Előzmény: CoolMary (7682)
Spanyolnátha Creative Commons License 2018.01.14 0 0 7683

Na, ilyen egy rendes beszámoló! Köszi. :)

Előzmény: Naala (7678)
CoolMary Creative Commons License 2018.01.14 0 0 7682

Szia!!elmondanád,h a párizsi reptéren könnyen megtaláltátok az átszálláshoz 

szükséges útirányt??február 7-én megyünk és 1 óra 40 percünk lesz 

az átszállásra😃kicsit izgulok!!ugyan a légitársaság azt írta,h 30 perc elegdndő

a 2F-ről a 2E-m-hallig....ugyan eddig csak annyi tudok ,h a 2E-ről indul!

üdv

köszi😊

Előzmény: Naala (7678)
Laklóthné Creative Commons License 2018.01.14 0 0 7681

A Samana kirándulást kár kihagyni! Nem a bálnák a program lényege! A kisrepülős út a tenger felett leirhatatlan,a lovaglás az erdőben a vizesésig szintén! A hajóút is szép bálna nélkül is! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!