Keresés

Részletes keresés

Iapa Creative Commons License 2015.01.17 0 0 4448

Január 20- feb 03 RIU Palace remélem találkozunk :-)

Előzmény: Piros13 (4447)
Piros13 Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4447

Jan.21 és 28 között mi is, Bayahibe-n....visszaszámlálás elindult....még 4 nap!!! Esetleg még Valaki?

Előzmény: Iapa (4394)
Dominikai-Koztarsosag.com Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4446

köszönjük szépen

Előzmény: Iapa (4445)
Iapa Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4445
Előzmény: Dominikai-Koztarsosag.com (4444)
Dominikai-Koztarsosag.com Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4444

Segitenel nekunk? Mert most megneztem es nekunk mar nincs egy bejegyzesnel kitolto szoveg! Te hol talaltad? Akar emailben is szivesen fogadjuk a segitsegedet. 

koszi!

Előzmény: Iapa (4442)
Dominikai-Koztarsosag.com Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4443

Hello !

Az egy kitolto szoveg, folyamatosan toltjuk az oldalt..

udv :Ambrus

Előzmény: Iapa (4442)
Iapa Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4442

Sziasztok!

 

Izgatottan olvastam, volna az oldalt, de sajnos a legtöbb begyegyzésnél az alábbi szöveg volt.

 

"A hiedelemmel ellentétben a Lorem Ipsum nem véletlenszerû szöveg. Gyökerei egy Kr. E. 45-ös latin irodalmi klasszikushoz nyúlnak. Richarrd McClintock a virginiai Hampden-Sydney egyetem professzora kikereste az ismeretlenebb latin szavak közül az egyiket (consectetur) egy Lorem Ipsum részletbõl, és a klasszikus irodalmat átkutatva vitathatatlan forrást talált. A Lorem Ipsum az 1.10.32 és 1.10.33-as […]"

 

Elárúljátok, hogy mi a Lorem Ipsum, és hol találkozohatok vele?

Előzmény: Dominikai-Koztarsosag.com (4441)
Dominikai-Koztarsosag.com Creative Commons License 2015.01.15 0 0 4441

Kedves Fórumozók!

 

Ajánlom szíves figyelmetekbe a Dominikai Magazint!

 

Elérhető: www.dominikai-koztarsasag.com oldalon.

 

Az oldalt folyamatosan töltjük, így kis türelmet kérünk a még nem aktív részekhez.

 

Miután elkészültünk vele hetente olvashattok friss híreket a Szigetről!

 

Üdvözlettel: Ambrus

 

Tessék a facebook oldalunkat lájkolni, még tart a verseny!

Szigi1979 Creative Commons License 2015.01.15 0 0 4440

Kedves Gustavo!

Írtál 3-szor köszönöm, de nem jött át.  Megnéztem a spamek között is, ott sem találok tőled levelet.

Most megint elküldtem neked az e-mailt, és megadtam egy másik email címet. Ez gmail-es. Kérlek oda válaszolj, lehet hogy a hotmail-lel van a gond.

Köszi

Előzmény: Dom_Guss (4438)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.01.15 0 0 4439

Kedves Forumozok!

 

Azok kedveert akik nem tudjak vagy nincs idejuk visszanezni a forumot azoknak a kovetkezo hasznos informaciokat tudjuk nyujtani. 

Kirandulasok magyar nyelven itt:

 

Punta Cana, Bavaro, Bayahibe, St. Domingo Gustavo-val. 

www.seemore.do/hun 

 

Transzfer rendeles (repuloteri irodaval rendelkezunk)+turistakartya

www.puntacanatransfer.hu

 

 

Eskuvok  Saona szigeten:

www.seemore.do/hun

 

 

Emailek: info@seemore.do    vagy     gustavoheiner@gmail.com

Tel: +1809-864-5862   +1849-259-8289    +1829-860-0309 

 

Puerto Plata, Sosua, Cabarete, Rio San Juan Jozsival.

 

www.lovedominica.hu

 

Transzfer, szallas, repjegyek es fakultativ kirandulasok.

 

Email: planner.dr@gmail.com

Tel: +1 829-262-4253

 

Magyarorszagi  partnereink a kovetkezok:

 

- Araamu Travel Budapest

- Amazon Travel Budapest

- Marathon Travel Pilisvorosvar

 

 Csak kiscsoportos VIP kirandulasok, ezert kerjuk, hogy mindenki idoben jelentkezzen.

 

 Kerunk szepen mindenkit, ha nincs valasz 24 oran belul akkor az emailt megegyszer atkuldeni!

 

Koszonjuk!

 

Gustavo & Jozsi

Dom_Guss Creative Commons License 2015.01.15 0 0 4438

MEGVAGY!! Igy mar emlekszem irtam 3 szor is!!

 

 

Repulovel csak 45 perc, ma is a csoport egy resze azzal jott kirandulni!!

 

 

 

Előzmény: Szigi1979 (4409)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.01.15 0 0 4437

En koszonom az egyutt toltott idot, azt azert megallapitottuk miert is utaljuk a tomegturizmust:-)))

 

Legkozelebb ugyan itt...amugy mar jol vagyok

Előzmény: Krisz.V. (4434)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.01.15 0 0 4436

Szia,

 

Atneztem az emailjeimet de nem talalok megvalaszolatlan levelet. Megtenned hogy atkuldened megegyszer??

 

Koszonom. 

 

Az emailedet is meghagyhatod itt a forumon es kuldok egy mailt amire lehet valaszolni, ez igy biztosabb.

 

Gustavo

Előzmény: Szigi1979 (4435)
Szigi1979 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 4435

Kedves Gustavo!

 

Emailen jelentkeztünk több kirándulásra is, kétszer is küldtem e-mailt, másodszorra már mindkét e-mail címre, és ezidáig nem jött válasz. Jövőhéten utazunk, és jó lenne pontosítani, részt tudunk-e venni vagy sem a kirándulásokon.

Előre is köszi a választ!

Üdv.

Szigi1979

Krisz.V. Creative Commons License 2015.01.13 0 0 4434

Sziasztok!

 

Nem régen érkeztünk haza Dominikáról.

Bevallom, korábban zugolvasó voltam, sok információt szereztem tőletek a készülődés alatt, ezért úgy érzem, illik visszajelzést adnom! :)

 

Ezen a fórumon keresztül ismertem meg Gustavot is, aki nagyon kedves és segítőkész volt. Mindent egyeztettünk előre mailben végül 3 egész napos kirándulásra fizettünk be, valamint Ő biztosította a transzfert is a repülőtér és a szálloda között. + kaptunk telefont és internetet a jobb kapcsolattartás érdekében. 

Mindhárom kirándulás más jellegű és hangulatú volt, de egyiket sem bántuk meg. A legjobb talán Santo Domingo volt, ide Ő is velünk jött, pedig akkor még lábadozott a betegségéből. 

  

Szállodánk a Grand Palladium Bavaro volt, rosszat nem tudok rá mondani, talán annyi, hogy nem akarnak angolul beszélni, ha nem tudsz spanyolul egyből kevésbé segítőkészek.

A tengerpart gyönyörű és mindig találtunk szabad napágyakat is.

Mi ettünk-ittunk mindet (jégkockát is) semmi bajunk nem lett. Az étteremben a bejáratnál mindig nyomták a kezünkbe a kézfertőtlenítőt is :)

A szobában volt széf, abba a legértékesebbet betettük, de az egyéb kütyük (laptop, tablet , telefon...) mind elől maradtak, semmihez nem nyúlt a szobaasszony. (kis borravalót többször is adtunk)

A szálloda "karácsonyi" ajándéka volt, hogy 23-án beüzemelték az új wifit (hasított is), így már a szobánkban is lett Internet, mert korábban csak a lobbyban volt elérhető és az is nagyon lassú.

 

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha lenne kérdés írjatok!

 

Gustavo, mégegyszer köszönünk mindent! Remélem a készülékeket megtaláltátok, otthagytam a soförnél az autó ülésen! :)

 

Kriszta

--northstar-- Creative Commons License 2015.01.13 0 0 4433

Köszi a választ!  :)

Előzmény: SaGa2014 (4432)
SaGa2014 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 4432

Mi béreltünk széfet, ahova az iratainkat és a pénzt tettük be, fényképezőt sosem, azt ha nem is vittük magunkkal, akkor simám elölhagytuk... Volt, hogy pénzt is hagytunk a szekrényen, de sosem tűnt el, a takarítónő csak azt vitte el, amit neki szántunk, azt mindig az ágyra tettük és a többihez nem nyúlt. Szóval szerintem nem is kellett volna... de  így volt a biztos! :)

Előzmény: --northstar-- (4431)
--northstar-- Creative Commons License 2015.01.13 0 0 4431

Szeretném megkérdezni - akik már hazaérkeztek - , hogy béreltetek-e széfet?

Készpénz, útlevél, fényképezőgép, egyéb tárgyak megőrzését hogy oldottátok meg?

SaGa2014 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 4430

Szia, nyugodtan lehet enni mindent, amit megkívánsz, kajától nem lesz bajod. Én elég érzékeny gyomrú vagyok, de ott semmi gondom nem volt, ettem mindenfélét (illetve olyat ettem, amiről tudtam, h mi az). Csak a csapvizet nem szabad fogyasztani, még a fogmosást is palackos vízzel végeztük. Férjem 2 hét alatt 1x volt rosszul (hányás, láz), de azóta sem tudjuk mitől. A hotel gyógyszertárában vett tabitól egyből jobban lett, csak a lázát kellett lenyomni, de azt itthoni lázcsillapítóval, és másnapra semmi baja sem volt.

Előzmény: moonwalkr (4426)
mesziboszi Creative Commons License 2015.01.12 0 0 4429

És még ezt találtam, de szerintem nem kell aggódnunk, Egyiptom azért kicsit más....::)

http://www.oek.hu/oek.web?nid=263&pid=1

Előzmény: moonwalkr (4426)
mesziboszi Creative Commons License 2015.01.12 0 0 4428

Szia!

Ezt az oldalt esetleg érdemes elolvasni, nemárt ha tudjuk....:)

 

http://konzuliszolgalat.kormany.hu/amerika?dominikai-koztarsasag

 

Előzmény: moonwalkr (4426)
mesziboszi Creative Commons License 2015.01.12 0 0 4427

Kedves Melindanella!

Köszönöm a választ, már túl vagyunk rajta, megvettem on-line!

 

Előzmény: Melindaniella (4425)
moonwalkr Creative Commons License 2015.01.12 0 0 4426

Sziasztok!

 

Arról szeretném kérdezni a tapasztaltabbakat, hogy van-e valamilyen ételekkel kapcsolatos veszély, kockázat? Jellemző-e (mint pl. Egyiptomban), hogy valamilyen bélfertőzést szed össze az ember, ha nem elég óvatos? Vagy lehet mindent fogyasztani, csak a mértékre és a nem össze-vissza evésre kell vigyázni?

Ha esetleg van ilyen veszély, akkor arra is valamilyen helyi gyógyszer az igazi, vagy elég itthonról vinni valamit?

Melindaniella Creative Commons License 2015.01.12 0 0 4425

Igen, személyenként 10 dollár, de nem névre szóló. Ha kint a reptéren váltjátok ki akkor legyen nálatok dollár, mert egy az egyhez számítják az euróhoz. ha 10 dollárod nincs, akkor a 10 euróból nem kapsz vissza!!

Előzmény: mesziboszi (4424)
mesziboszi Creative Commons License 2015.01.10 0 0 4424

Szia!

 

Mi is megyünk Dominikára, személyenként kell megvenni a turista kártyát?  10 $/fő?

Előzmény: Seres75 (4420)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.01.10 0 0 4423

Egy jo tarsasagnal nincs jobb...

Előzmény: mesziboszi (4419)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.01.10 0 0 4422

Szia Mesziboszi

 

A ceges mail: info@seemore.do

Privat: gustavoheiner@gmail.com

 

 

Előzmény: mesziboszi (4419)
Dom_Guss Creative Commons License 2015.01.10 0 0 4421

Nem bizony. Negyen vagytok nyugodtan megveheted.

Előzmény: Seres75 (4420)
Seres75 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 4420

A turista kártyákkal kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy ez nem személyre szóló? Online beírom, hogy 4db kell, majd csak a fizető nevét/címét kéri, más adatokat nem. (ráadásul az országot sem kéri).

 

mesziboszi Creative Commons License 2015.01.09 0 0 4419

Kedves Gustavo!

 

Készülünk Dominikára. Olvasgattam a fórumot, nézegettük a weboldalatokat és másokét is. Nagyon jónak tűnnek az ajánlatok ezért is érdeklődnék, hogy jelenleg mi a helyzet nálatok programokkal kapcsolatban.

 

Mennyire kell előre foglalni,mert még nem nagyon találtuk ki hogy mikor milyen programokon vegyünk részt.

Bővebben e-mailben írnék. Punta Cana-n leszünk. Olvastam hogy beteg voltál, de már dolgozol, ezért inkább kérdezem: Melyik e-mailcímre írhatok, amit sűrűn olvasol?

 

A társaság is gyógyír, főleg ha jó:) !

 

Üdv:

mesziboszi

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!