Keresés

Részletes keresés

zajza Creative Commons License 2012.02.08 0 0 12370
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12369

Én sem akarok veszekedni sőt... az életben is mindenkivel jóban akarok lenni mert kitudja lehet holnap Ő segít nekem.

Valamint én is elnézést kérek hogy így válaszoltam .

Örülök hogy megtudtuk "beszélni" írni :))))))

Előzmény: gauls (12367)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12368

Szerintem senkit nem bántottam és nem bunkóztam senkivel,

Előzmény: Törölt nick (12366)
gauls Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12367

Senkit nem szeretnék minösíteni , de hidd el nem rosszat akarnak itt neked és nagyon szivesen cserélhetünk gondolatot mert szeretek másoktól tanulni és szeretem ezeket a történeteket,bevallom a láncfürészhez nem értek, de vannak dolgok amiket illik betartani szerintem is .természetesen várom hozzászolásaidat mint elöbbiekben elmondtam.

Bocsánat ha érzékenyen érintett e pár sor...

Tisztelettel Gauls

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12366

Az hogy nem írtam nem azt jelenti nem olvasom a topicot....

Szerintem senkit nem bántottam és bunkóztam senkivel, megadtam a tiszteletet mindenkinek.Arról nem tehetek hogy itt olyanok a tagok hogy nem jó szívvel veszítek hogy írnak mások akiknek kevés a hozzászólása. tisztelet a kivételnek... Ha jól tudom Te is elkezdted valamikor és Neked is volt kevés hozzászólásod mégsem utáltak ki....

Mi a láncfűrészes fórumban segítünk mindenkinek aki jön és nem utáljuk ki mert csak egy hozzá szólása van. Sőt évek óta karácsonykor ajándékkel is kedveskedünk egymásnak....

De legyen igazad nem írok többet és akkor nem tudsz belémkötni. Addig ameddig személyesen nem ismersz ne írj véleményt rólam hogy nem értek a dolgokhoz. Köszönöm szépen

További szép estét:)

 

Előzmény: gauls (12365)
gauls Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12365

Kedves Sleek tényleg nem érted ez a forum miröl szól a 11 hozzászolásod ezen a forumon éa a több mint 2000 hozzászolásod a láncfürészgond forumon gyönyörüen tükröz ezért ha lehet mindenki ott forumozzon amihez ért és ami érdekli .....

 

Tisztelettel Gauls...

schlumberger Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12364

Háááát, nem tudom.... Mondjuk, én magam nem vagyok erre túl érzékeny, nekem már sokszorosan sérült az ,,intimszférám", de nem reagáltam rá, magam is sok személyes adatot elárultam magamról, szóval engem nem különösebben zavar, ha tudjátok, ki vagyok. DE! Vannak szabályok, a szabályok pedig arra vannak, hogy betartsuk őket, mert úgy mindenki tud igazodni. Nahátakkor!

Holnap reggel fél kilkencre meg fogorvoshoz megyek. Na.

Előzmény: bcslaci (12363)
bcslaci Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12363

OFF

Előre bocsátom nem kötekedem, csak hangosan gondolkozom:

 

Ha a nyilvános e-mail címedre ráguglizva hozzájutok olyan adatokhoz amit más oldalakon esetleg megosztottál, de itt nem, akkor azokat itt "felhasználva" szabályt sértek? Vagy ez is jó magyar gumiszabály, ami bármire ráhúzható? Vagy kérdezzünk meg róla egy moderátort?

 

ON

Előzmény: schlumberger (12359)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12362

Menni fog ez:))

Tényleg nem szeretnék veszekedni senkivel lehet kicsit morcosan írtam de húzos nap volt ma kint egész nap a hidegben és sok hülye autós. Elnézést ha bántóan fogalmaztam .

Előzmény: schlumberger (12361)
schlumberger Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12361

Tiszteletem.

Előzmény: Törölt nick (12360)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12360

Vazze ha akarnak mindenkit megtalálnak.... Ne a kákán keresd már a csómót 

Azt meg elvárom hogy megadják a tiszteletet. Én sem írtam hogy ennyi eszed van....

Valamint nem kezdtelek ki és a fórumban normális hangnemben írtam.

Tiszteletett megadtam nem támadtalak le.

 

Előzmény: schlumberger (12359)
schlumberger Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12359

akkor kivágnak... Nehogy ne lehessen semmit írni. Sokan túlragozzák ezt a dolgot....

 

Megkérdezted tőle, akar-e itt szerepelni? Netán esetleg valakik megtalálják ez alapján?

wazze, ennyi eszed van. Írhattad volna, hogy egy bakonyi faluban. Dehát ilyen kevés eszed van wazze.

Előzmény: Törölt nick (12357)
schlumberger Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12358

nem ilr, hanem irl. IN REAL LIFE azaz a valós élet. Nem szabad a neten kiadni valakinek a valós életre vonatkozó dolgait. Hiába ismersz engem a valós életben, nem szólíthatsz itt a fórumon Lacinak, mert én nem árultam el, hogy Laci vagyok. Olvasd csak el a szabályzatot, meg fogsz lepődni, mint a fekete tehén.

Előzmény: zénó75 (12355)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12357

akkor kivágnak... Nehogy ne lehessen semmit írni. Sokan túlragozzák ezt a dolgot....

Előzmény: schlumberger (12353)
charlie21 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12356

Nem.Az épületek körbe voltak véve egy három oldalról védő föld karéjjal,mintegy U alakban.Egy tipikus lőszer raktár álltalában ugy néz ki hogy egy hosszú útra mint a gyöngy fűzér felfűzve állnak a föld hányással védet barakok.A föld és az épület között van ugy 2 méter távolság.Az épületek viszonylag egyszerüek,tégla,panel ,de akár fabarak is lehet.Ha elszáll akkor ugyse marad semmi belőle,nem is ez a cél,nem akarták lefojtani a robbanás erejét,ezért kell a föld hányás is.Felfelé megy el az ereje naggya.

Sokszor az ilyen volt alakulat raktárak épületei lebontásra kerültek,mivel amugy is csak egyszerűek voltak.Ilyenkor marad csak a földhányás,ami ezután tök úgy néz ki mint akár egy fedezék.Keszthely pl. ilyen.

Előzmény: Ridley4Lev (12354)
zénó75 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12355

bocs mi az a ilr-tilalom?csak hogy tudjam...

Előzmény: schlumberger (12353)
Ridley4Lev Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12354

Kösz, mondjuk nekem fedezékeknek tűntek. A földet ráhordták az épületre? 

Előzmény: charlie21 (12352)
schlumberger Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12353

Bakonykutiban vett házat.

 

Ezzel el is árultad. Meg is szegted az IRL-tilalmat. Majd jól kivágnak innen.

Előzmény: Törölt nick (12343)
charlie21 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12352

A keszthelyi az biztos hogy a magyar laktanya lőszer raktára volt.Volt egy disznó hizlalda is ott.(ott szolgált egy barátom)

A másik kettő is sanszos hogy az volt.

A löszer raktárak nagyon hasonló alaprajzuak mindig.Nézd meg a képtáram ,találsz néhányat.Van egy google térkép mappám benne.

Előzmény: Ridley4Lev (12351)
Ridley4Lev Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12351

Másnak is feltűnik a hasonlóság?

 

 Lepsény

 

 Nagykőrös

 

 Keszthely

Ridley4Lev Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12350

Oké köszi plusz infók sokasága, de még mindig nem kaptam a kérdéseimre válaszokat. 

Előzmény: Volt tüzér (12345)
hadsz Creative Commons License 2012.02.07 -1 0 12349

Ha az ismerősöd nem közvetlenül a '"cuccokal" foglalkozó technikus,vagy parancsnok volt Tótvázsonyban,akkor köze nem volt ahhoz,hogy mi van a kerítésen túl.Így aztán erről mesélni sem tudna mit,mert a közelébe sem juthatott a tárolóknak.

A nagyteveli sztori meg a klasszikus "urban legend". :)

Előzmény: zajza (12346)
zénó75 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12348

elnézést a képminőségért de egy telefonnal fényképeztem le a fényképeket,hát ilyen lett.de azért láttszik naggyából milyen volt.a mostani állapotot nem tudom felrakni mert ez a telefon nem ismeri fel azt a memória kártyát amin azok a képek vannak.

zénó75 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12347

sziasztok pár kép érdről:

zajza Creative Commons License 2012.02.07 0 0 12346

Az orosz ismerősöm is így van ezzel. Ő Kis-Moszkvába szolgált, már jó ideje nyaggatom hogy ugyan meséljen már valamit az atomtárolókról, vagy hogy hogy őrizték, volt-e valamilyen fennakadás, de azt mondta hogy ezeket a dolgokat a sírba viszi.
Anno még pár éve a nagyteveli laktanyába tért vissza egy orosz, és egy magyar katona kérdezte hogy ugyan már árulja el hogy a fenébe sikerült pár nap alatt kirámolni az összes berendezést, fegyvereket, harci eszközöket a bunkerből és a hatalmas föld alatti bunkerből!? Erre ő kicsit elszólta magát, mert valami olyasmit mondott hogy nem is vitték ki mindet. Erre a másik katonánának nagyra nyílott a szeme és maguk között elkezdett a földre mutogatni, az orosz meg hurokcsomót "imitált" a nyaka körül, hogy ő bizony nem fog mondani semmit. Azóta megnőtt a fémkereső detektorok eladási száma..:)

Előzmény: Törölt nick (12343)
Volt tüzér Creative Commons License 2012.02.06 0 0 12345

Pontosítsunk! Az csak 1978. augusztus 17?-éig volt Dvina tüzelőállás. Akkor ugyanis a szovjet eelvtársal elkezdtél ott telepíteni a M2 Volhov komplexumot. Ekkor a Dvinát lebontották és menetkészen a kézilabda-pályára helyezték el. 1978. augusztus 19-én adtál át üzemképesen au SZ-75 M2 Volhov komplexumot.

A Dvina komplexum 1979. októberben került vonatra és utaqzott el Nyírtelkere, ahol is egy ideig tárolták, majd stétbontottál. Kár érte,

A komplexum β (oldalszög) antennáját külön kellett elvinni, mert akkora volt, hogy nem fért fel a vonatra.

Előzmény: Ridley4Lev (12324)
Volt tüzér Creative Commons License 2012.02.06 0 0 12344

Pontosítsunk! Az csak 1978. augusztus 17?-éig volt Dvina tüzelőállás. Akkor ugyanis a szovjet eelvtársal elkezdtél ott telepíteni a M2 Volhov komplexumot. Ekkor a Dvinát lebontották és menetkészen a kézilabda-pályára helyezték el. 1978. augusztus 19-én adtál át üzemképesen au SZ-75 M2 Volhov komplexumot.

A Dvina komplexum 1979. októberben került vonatra és utaqzott el Nyírtelkere, ahol is egy ideig tárolták, majd stétbontottál. Kár érte,

A komplexum β (oldalszög) antennáját külön kellett elvinni, mert akkora volt, hogy nem fért fel a vonatra.

Előzmény: Ridley4Lev (12324)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.06 0 0 12343

Van egy ismerősöm aki várpalota hajmáskér tótvázsony környéken mozgott. Bakonykutiban vett házat.

Tehát az életét katonaként élte le. Moszkvából jöttek annó. 

Kérdezgettük dolgokról mi hogy ment meg mi hol volt.

Mutatott pár térképet ezekről a környékekről.

De nekem semmit nem mondott mert orosz volt.

Többet nem árult el. Annyit mondott vannak olyan dolgok amit az ember a sírba visz.Konkrétan a mai napig a családja nem tudja mit csinált.

Annyit tudnak hogy katona volt

Előzmény: Ordinis esse! (12342)
Ordinis esse! Creative Commons License 2012.02.06 0 0 12342

Ez őrület!

Még az is lehet, hogy saját vezérkarunk sem tudott róla?? Fő a biztonság alapon! Kíváncsi lennék honnan tudták az Amerikaiak?

Előzmény: Törölt nick (12340)
Hpasp Creative Commons License 2012.02.06 0 0 12341

Nagyon jó, köszönöm!

Előzmény: klogg (12335)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!