Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

P.stephenson 5 perce Creative Commons License 26394

Mert nem tudott jobbat kitalálni az írói gárda...

Előzmény: ásítósmacska (26393)
ásítósmacska 15 perce Creative Commons License 26393

Sziasztok!

Több mint egy év kihagyás után ma újra belenéztem.

Miért vannak börtönben a Pongrácz lányok?

P.stephenson 4 órája Creative Commons License 26392

Tudja valaki, hogy ki játszotta Barbi gyúrós spanját? Szőke rövidhajú csaj volt.

Előzmény: Poltorato (26391)
Poltorato 5 órája Creative Commons License 26391

Mázsa Mari le is csapott rá rögtön amikor meglátta.

Barbibabának a torkára fagyasztotta a szót :-))

Előzmény: Mackóbogár (26390)
Mackóbogár 6 órája Creative Commons License 26390

csuda jó kis karakterek, egytől-egyig. Nekem most Barbienyuszi a favorit, ahogy veszettül gyúr: kemény vagyok, mint a fagyott egér :-)))))

Előzmény: Poltorato (26389)
Poltorato 1 napja Creative Commons License 26389

A "fakabátok" a kedvenceim, Müller és Szlávik.

Amikor Ottó elkezd kombinálni, Jenő meg töprengő arcot vág...

De a fénypont az volt, amikor Zsolt megszökött a temetőből,  az őrmester

meg futott utána és azt kiabálta: "-Álljon meg !"

Azt hittem bexarok a nevetéstől ...:-)) 

Előzmény: Mackóbogár (26388)
Mackóbogár 1 napja Creative Commons License 26388

meg aki mazochista :-) én pl.  azért nézem, mert fáj :-) egyébként tényleg ! akkora orbitális baromságokat tudnak összehozni, hogy egyszerűen muszáj néznem, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle :-)

Előzmény: Poltorato (26387)
Poltorato 1 napja Creative Commons License 26387

Tényleg csak az nézze ,akinek van egy felesleges félórája naponta!

Egyelőre még van..

borobogyo 2 napja Creative Commons License 26386

A szektából, maffiából stb. jót is ki lehetne hozni, ha egy kicsivel több energiát szánnának rá, esetleg szakértőt fizetnének, aki a nyilvánvaló baromságokat kiszűri. No meg, valódi színészekkel dolgozni, akik bonyolultabb lelki folyamatokat érzékeltetni tudnak. Csak akkor az egy másik sorozat lenne:))

Előzmény: Anakonda művésznő (26385)
Anakonda művésznő 2 napja Creative Commons License 26385

kb. 1 éve láttam utoljára, elegem lett ebből a szektás, maffiás sztoriból, most a héten párszor megnéztem

hát ez valami szörnyű!

Vera kínlódása

a börtön-kabaré

Szilva elmebaja

a kórházi hülyék

semmi se változott, szánalmas vergődés

borobogyo 2 napja Creative Commons License 26384

Ezzel a forgik csapdába zárták magukat. Ha a lányok nem tisztázzák magukat, akkor a szabadulás tán max. takarítónőnek mehetnek, a korábbi életvitelüket nem folytathatják. Ha tisztázzák magukat, akkor Konrádnak és Rolandnak annyi, márpedig valószínűleg őket is meg akarják tartani. Vajh, mit találnak ki? Balázsra kenik az egészet?

Előzmény: HLJ (26383)
HLJ 2 napja Creative Commons License 26383

Merem remélni, hogy ez a börtönös szál már nem tart sokáig és végre kiszabadulnak onnan.........Viszont arra kíváncsi leszek, hogy tudják-e magukat tisztázni a vádak alól.

Hadd kérdezzem szerintetek mennyire áll közel a valósághoz Barbaráék esete? Nem ismerem a jogrendszer és a megfelelő lépéseket, de kíváncsi lennék a véleményekre.

M63 010 4 napja Creative Commons License 26382

Érdekesség, hogy a BK-ban a szintén hasonló korú Luca meg talán a legokosabb szereplő. :)

Előzmény: hildax (26380)
fenyvesic 5 napja Creative Commons License 26381

Ha minden hülyét kiírnának, csak egy szereplő maradna, aki normális, a Fehér Konrád! :))

Előzmény: hildax (26380)
hildax 5 napja Creative Commons License 26380

A 12 éves Luca értelmi szintje nem éri el egy öt évesét sem. Nagyon irritáló, kiírhatnák már végre az idióta Verával meg a félhülye Józsival együtt.

HLJ 6 napja Creative Commons License 26379

Nem azért mondom, de Jenőben csalódtam. Eddig ő a rendőrség esze, de most a Mari féle pattanásnál meg hisz neki mikor végig látta az eseményeket?! Ha a kórházba ezt csinálta, akkor gondolhatná, hogy a böriben is ő volt a főfelbujtó...

lcjr aug. 24. Creative Commons License 26378

Egy apró, de zavaró dolog: Halász István telefonjában a fia, Halász Kristófként van elmentve, vagy Péter telefonjában Alexa "Dr. Zámori Alexa"-ként volt még múltkor, amikor Alexa felhívta, hogy Bettyt elviszik a börtönbe. Lehet csak engem zavar, de én pl. a barátaimat nem így írom be. Aki nézi a sorozatot az a "Kristófból", "Alexából" is pont tudta volna, hogy kik ők. Aki meg csak odakapcsolt egy pillanatra, annak pont mindegy is. 

Szerintetek Alexa lefog bukni, hogy igazából miért is van Péterrel vagy esetleg újra beleszeret (pl. visszatérnek az emlékei)? 

Poltorato aug. 24. Creative Commons License 26377

Ahogyan Mázsa Mariék megszöktek és ismét túszul ejtették Bettyt , ebből is

látszik hogy milyen veszélyes bűnözők !:-)

Szegény nővérkét sajnálom akit leütöttek..

Gizi bá most megtanulhatta hogy mi a Magyarok Istene..

HLJ aug. 23. Creative Commons License 26376

Kíváncsi leszek Konrád és Roland kapcsolatára. Nem tudom odaadja-e Bettinek a levelet vagy sem, de későbbiekben kíváncsi leszek mit hoznak ki kettőjük viszonyából. Mintha egy kis ellenkezést látnák Konrád részéről, de majd kiderül mi lesz belőle.

Huncutka aug. 23. Creative Commons License 26375

Olyan nagyon szánalmas ez az egész börtönvonal! A félholt Mari megszökik a kórházból, és viszi magával Bettit, vajon miért? Hogy biztosan legyen vele valaki, aki segíthet az őt üldözőknek? Amikor Bettiék megérkeznek a kórházba, a rendőrséget Gyöngyi hívja fel, pedig ott áll mellette a börtönőr??? Apuci minden gond nélkül beszélgethet négyszemközt az elítélt lányával???? Engedélyeznek egy telefonhívást Barbarának (már ennek oka sem érhető), lejár a kiszabott idő, de még egy percet kér??? Milyen baromságok már ezek?

Poltorato aug. 20. Creative Commons License 26374

A börtönigazgató egy rakás szerencsétlenség!

Nem bíznék rá egy fej káposztát sem..

Jahh úgy könnyű okoskodni ha elolvassuk az előzetest!

Mackóbogár aug. 19. Creative Commons License 26373

még biztos elrinyálgat jó pár részen keresztül, hogy "meg akarok halni"...a börtönlázadás (vagy mi a szösz) meg kész kabaré (mondjuk az egész sorozat az)

Előzmény: Böszőke (26372)
Böszőke aug. 19. Creative Commons License 26372

Hiába fohászkodtam, Verácska nem bírta kilehelni a lelkét,pedig nagyon jó lett volna már,ha végre megmurdel.....

lcjr aug. 19. Creative Commons License 26371

És ki az a Bori? 

Előzmény: fenyvesic (26369)
derek aug. 19. Creative Commons License 26370

Kristóf kezd megenyhülni Zsanett felé, úgy látszik lesz apja Istvánkának még ha csak

nevelő is..

Erre ne vegyél mérget. Ugyanis Szaksz Gabit (Zsanett) kiírták a sorozatból.

Előzmény: Poltorato (26367)
fenyvesic aug. 19. Creative Commons License 26369

" Barbara terve jól működik, egyszerre bünteti meg Marit és áll bosszút Borin..."

Hát ez mi a fene?? Mari hogy marad képben? Ugyanis, ha életben marad, valszeg életfogytot kap és nem maradhat a volt fegyenctársaival, ráadásul Barbival és testvérével pláne nem!! Már az is furcsa, hogy a lázadáskor együtt voltak...tiszta marhaság!

Ebben a sorozatban egyáltalán nem kérdeznek meg szakértőket, semmilyen vonalon.

Előzmény: Falusijányka (26365)
HLJ aug. 19. Creative Commons License 26368

Azt hittem Marit majd kilövik.....

Előzmény: Falusijányka (26365)
Poltorato aug. 19. Creative Commons License 26367

Ahogy Konrád foglyul ejtette magát elég amatőr volt, de hát mégis csak odament a

tétovázó Bettyhez..

Kristóf kezd megenyhülni Zsanett felé, úgy látszik lesz apja Istvánkának még ha csak

nevelő is..

HLJ aug. 19. Creative Commons License 26366

Tudod Csillagkúton minden lehetséges még ha teljesen ellentétes mindennel akkor is :-) Itt para nem normális dolgok történnek. Simán szakadt volna le Vera az álmennyezettel együtt....... Merem remélni, hogy megmentik........

Előzmény: P.stephenson (26364)
Falusijányka aug. 19. Creative Commons License 26365

Gyerekek ez egyre nevetségesebb...:D

SPOILER 

2014.09.01., Hétfő 19,30 - 2428. rész

Kristóf továbbra is italba fojtja bánatát, miközben Szilvia és István próbálja rendezni kapcsolatát. Gyöngyi és Emil között újra feszültséget szül a baba-kérdés, de megoldódni látszik a feszült helyzet. Barbara mindent megtesz, hogy Mari után ő legyen a börtön egyik vezéralakja. Betty azonban nem nézi jó szemmel a változást, aggódik testvéréért.

2014.09.02., Kedd 19,30 - 2429. rész

Gyöngyi egyre nehezebben viseli a várakozást, egy beteg kisfia még jobban felerősíti benne az anyai ösztönöket és örökbefogadásról hallani sem akar. Közben Barbara egyezséget köt Gizi bával, Mari is megkapja méltó büntetését. A börtönbe érkező új rab sem tud tovább bujkálni Barbara elől…

2014.09.03., Szerda 19,30 - 2430. rész

Gyöngyi végre megkapja a vizsgálat eredményeit. Közben Szilviáék Füredi segítségével próbálják helyreállítani a családi békét. Istvánnal pont jókor érkeznek Kristófhoz. Betty és Barbara között egyre nagyobb az ellentét a kialakult új helyzet miatt, amit tovább mérgesít az, amikor Betty számára világossá válik, mi segítette hatalomhoz testvérét.

2014.09.04., Csütörtök 19,30 - 2431. rész

Szilvia úgy tűnik, hiába reménykedik abban, hogy Kristóf szóba álljon Istvánnal. A Halász fiú ráadásul az ivással sem áll le és Dórával is vitába keveredik. Gyöngyi egy véletlen folytán megtudja, hogy Emilnek új vizsgálatra volt szüksége. Mindent megtesz, hogy megtudja, mi történt…

2014.09.05., Péntek 19,30 - 2432. rész

Barbara terve jól működik, egyszerre bünteti meg Marit és áll bosszút Borin. Ám arra ő sem gondol, hogy probléma merülhet fel. Közben Gábornak sikerül kiadnia Balázs megüresedett szobáját, ahova Kristóf költözik be. Gyöngyi számon kéri Emil, hatalmas vita kerekedik a szerelmespár között…