Keresés

Részletes keresés

HLJ Creative Commons License 5 napja 0 0 27558

Napokban volt egy jó poén: fokozni kell a járőrök létszámát. Valóban szükséges hisz mindig csak három rendőrt meg két járőrt mutogatnak :-)

HLJ Creative Commons License 5 napja 0 0 27557

Létezhet ilyen jellegű adatlopás vagy ez megint túlzás? Bár mondjuk jó ha erre is felhívják a figyelmet.....

HLJ Creative Commons License 5 napja 0 0 27556

Én barátok közt-öt soha nem néztem mégis ismerős ez a nő máshonnan. Bár aztán lehet a mentalistában volt hasonló megjelenésű nő és keverem vele....

Holgery Creative Commons License 5 napja 0 0 27555

De, de! Ádám Tamás - Szép Károly

Előzmény: frauka (27550)
Mackóbogár Creative Commons License 5 napja 0 0 27554

tényleg, köszi :-))))) Rá is kerestem gyorsan....ahh, már fogok tudni aludni ;-)

Előzmény: aalindaa (27553)
aalindaa Creative Commons License 6 napja 0 0 27553

Szabina a BK-ban (Barátok közt) játszotta Maja szerepét. Berényi Miki barátnője volt, és ott is pszichopatát játszott, elrabolta Miki kislányát. 

Szabina pasija szintén a BK-ban szerepelt, mint Soma, aki szintúgy rosszarc volt, mint most, el akarta rabolni Zsófit.

Előzmény: HLJ (27552)
HLJ Creative Commons License 6 napja 0 0 27552

Nem vagy egyedül nekünk is tök ismerős valahonnan de fogalmunk sincs honnan. Talán Kisváros vagy Szomszédok?

Előzmény: Mackóbogár (27551)
Mackóbogár Creative Commons License 6 napja 0 0 27551

én Szabinát nem tudom hová tenni, tudom, hogy láttam már.

frauka Creative Commons License 6 napja 0 0 27550

Szilárdék apja nem a Familia kft-ben játszott?Nem ö volt Szép Károly?

Holgery Creative Commons License 6 napja 0 0 27549

"Bogdányinénak meg szerintem az öreg piromániás szomszédja gyujtotta fel a házát,majd biztos kiderül ez is és akkor fizet a biztosito."

Ez gyakorlatilag kiderült, csak az lesz a kérdés hogyan húzzák el ezt a sztoriban, mire megoldódik az ügy.

Előzmény: frauka (27548)
frauka Creative Commons License 2016.05.21 0 0 27548

Valahogy elejétöl fogva gondoltam,hogy szabina semmit se változik es megint csak azért jelentkezett,hogy lenyuljon valakit.

A legutobbi részben most nagyon tetszett,hogy a dokik,Kardos,Vera,Dóra szekálták Viktort. Végre ilyen vicces sztorikat is irnak bele,nem mindig csak a komolyság meg nyavajgás.Néha ilyen nevetgélés is kell,ez most jo volt szerintem.

Bogdányinénak meg szerintem az öreg piromániás szomszédja gyujtotta fel a házát,majd biztos kiderül ez is és akkor fizet a biztosito.

HLJ Creative Commons License 2016.05.20 0 0 27547

Két dolgot gondoltam szabinával kapcsolatban: az ami most már egyértelmű illetve a másik, hogy haldoklik és ezért akar jóvátenni mindent....

HLJ Creative Commons License 2016.05.17 0 0 27546

Doktor Kardos Doktor nem mert ellent mondani Dórának?

Mackóbogár Creative Commons License 2016.05.15 0 0 27545

Bogdányiné szenzációs  :-) :-)

Előzmény: Pollorato (27543)
HLJ Creative Commons License 2016.05.14 0 0 27544

Miközben a nemzetközi helyzet egyre fokozódik :-)

Előzmény: Pollorato (27543)
Pollorato Creative Commons License 2016.05.13 0 0 27543

Jó film ez a jóban-rosszban.

Lehet hogy kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk.

HLJ Creative Commons License 2016.05.12 0 0 27542

Mondom én Mucsit a sorozatban :-) Szívesen megnézném ahogyan valakit kiosztana persze, nem kisfilmes változatban hanem elfogadható, sorozatba illő módon..... persze aztán lehetne belőle jófej is végére....

Előzmény: 99008811 (27540)
99008811 Creative Commons License 2016.05.11 0 0 27541

Ottóban óriásit csalódtam. Így kitolna Elvirával aki évekig főzött meg mosott rá, és szerette... csak azért, hogy a karierjében feljebb léphessen. Elvira tényleg nagyon szerette Ottót, erre meg hogy félreismerte... 

99008811 Creative Commons License 2016.05.07 0 0 27540

Ebben a sorozatban senkinek sem lehet magánélete. Mindenki gusztustalan, furakodó, erőszakos alak. Annyira nem tisztelik meg  amásikat, hogy elfogadják, ha valamit titokban akar tartani, vagy nem mond el. Azt hiszik, hogy nekik joguk van mindent tudni. Orsi egyre elviselhetetlenebb. Milánnal együtt. Fúj... két kis igazságbajnok. Közben pedig nem mások, mint két kretén. Nem a színészekről beszélek, hanem a karakterekről!

Kíváncsi vagyok, mi lesz az a tragédia, amiről Gyöngyike beszélt. Remélem, nem Ottó félrelépésére gondol tragédia alatt, hanem valami érdekesebbre. :)

Előzmény: frauka (27539)
frauka Creative Commons License 2016.05.07 0 0 27539

Még az a csengöhang.Erre Kardos szövege,hogy na ki hív,csak nem a Loch Ness-i szörny? :)) De azért elég érdekes,hogy mikor a többieknek szükségük van lelkizésre,Szilárd mindig meghallgatta nyügjeiket, most mikor ö kérte volna,hogy segitsenek,mert nincs kedve se ideje ezt a felkérést megcsinálni,akkor neeem,nekik nincs idejük,mert eppen a hétvégéjüket tervezik,amit már alig várnak stb..Ennyit erröl.Jó barátok.De kinyomozni arra lesz idejük,hogy ki zaklatja Szilárdot.En sose értettem, ha valaki nem mond el valamit,miért kell nyomozgatni meg kideriteni meg eröltetni,es kinyomozni.Pont mint Orsiék.Azok is mindent tudni akarnak.Hogy kivel találkozik Milán stb.

Előzmény: HLJ (27538)
HLJ Creative Commons License 2016.05.06 0 0 27538

Elvira távozásával Ottó is távozni fog talán? Akiről nem volt még soha semmi történet csak háttérben láttuk az Ágh doki, neki is kitalálhatnának valamit....

Jah Szilárd csengőhangja tetszett meg olyan személyhez állította be akit nem kedvel :-)

frauka Creative Commons License 2016.05.06 0 0 27537

Több ilyen vicces sztori kellene.Azt mondja Bogdányiné valahogy igy: -Elment az étvágyam is magátol! Karibá: - Hát akkor miért nem megy haza?(ehhez tök jó hangsúly) Bogdányiné:- Mert elment az áram tudja! Karibá: -Na látja,magától még az áram is elmenekül :DD Nem pont igy de ilyesmi de nagyon birtam!!

Előzmény: HLJ (27536)
HLJ Creative Commons License 2016.05.06 0 0 27536

Ezeket a célozgatásokat én is bírom :-) A szomszédokban is volt egy ilyen szoszéd akitől soha nem tudtak megszabadulni és nem vette a lapot, hasonlóan ő is szerette a piát :-)

Bírtam, hogy Karibá megjelenésére sem tudtak megszabadulni tőle :-)

Előzmény: frauka (27534)
frauka Creative Commons License 2016.05.05 0 0 27535

Hát ez a mai rész is nagyon jó volt,mikor Károly bácsi szócsatázott Bogdányinéval :))))Több ilyen rész kellene.Károly bácsit nagyon birom.

frauka Creative Commons License 2016.05.05 0 0 27534

Már nem azért,de én azt a Bogdányinét birom,mikor szerepel,annyira jol játsza a szerepét meg röhögök neki. Pl. mikor beszólt Bandiéknál es Szabi kiköpte majdnem amit evett,meg kérdi,hol is tartottam,Bandi meg mondja,a pokolnál :DD 

99008811 Creative Commons License 2016.05.05 0 0 27533

Ja, tűzbe ne tegye már a kezét egy rutinos betörőért... úgy mártírkodik ez a srác, mintha ő lenne itt a mittudom én kicsoda... ami még idegesítőbbé teszi az egészet az a színésznek a hangsúlya...

jut eszembe

Lívia: Kedves bizottság! A nő beismerte, hogy ő adta az egymilliót, azzal a feltétellel, ha nem firtatjuk, honnan van. Kérem, engedjék vissza Ottót dolgozni

Bizottság: Hát, nincs bizonyíték, de ha maga mondja, elhisszük. Bár rendőrök vagyunk de a pénz eredetét sem firtatjuk. Vegyék vissza Ottót!

Valami ilyesmi történhetett a tárgyaláson. Ottó még aznap visszament dolgozni, hogy a nő vallott. :D

Előzmény: iram987 (27531)
David248 Creative Commons License 2016.05.05 0 0 27532

Tudom hogy Szilvia a közelmultban volt felszolgáló, de arra lennék kíváncsi hogy hivatalosan ki lett-e iratva, vagy miért nem mutatják. Adél nekem sem hiányzik, nem is azért kérdem, csak nála is azt szeretném tudni hogy őt is kiíratták-e. 

iram987 Creative Commons License 2016.05.05 0 0 27531

Szilvia a közelmúltban volt egy rövid ideig, mint felszolgáló. Adél nem hiányzik. Hát már csak ennek az önfejű Milánnak az igazságérzete hiányzik!! Jó, hogy nem állít emléket egy betörőnek!! 

David248 Creative Commons License 2016.05.05 0 0 27530

Istvánt és Szilviát miért nem szerepeltetik úgy mint régebben? Ráadásul Szilviát miért nem mutatják mostanába? Nem tudok róla hogy Szilviát kiíratták volna. És Adélt is kiíratták aki korábban lopkodott?

99008811 Creative Commons License 2016.05.03 0 0 27529

Emlékszem, amikor Fanni életéről ment a pletyka, mindenkit leordított, hogy törődjenek a maguk dolgával, és ne merjenek pletykálkodni, de most már ő is azt csinálja. Kellene egy újabb terrortámadás már tényleg, hogy szelektáljuk jó gyorsan a fölösleges/idegesítő szereplőket. 

Előzmény: iram987 (27528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!