Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Böszőke 11 órája Creative Commons License 26706

..és a szerelem soha nem látott erővel tör a felszínre,elsöpörve a csillagkúti maffiát,majd pedig boldogan élnek míg meg nem halnak:)

Előzmény: HLJ (26705)
HLJ 27 órája Creative Commons License 26705

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy Barbara menti meg Roland életét valahogyan vagy hasonló lesz ennek a vége majd és így még láthatjuk a tévében.

Anakonda művésznő 30 órája Creative Commons License 26704

jaj, milyen könnyen megszabadulhattunk volna Barbikától...

Böszőke 1 napja Creative Commons License 26703

Majdnem eltaláltad:)

Röhögnöm kell hülye az egész történeten:)Kár ,hogy nem fejezik be ezt a nyúlós-málós szarakodást ....

Előzmény: sztamas77 (26702)
sztamas77 1 napja Creative Commons License 26702

Gondolom Rolika az utolsó pillanatban megjelenik majd és nagy sírás-rívás közepette megkegyelmez Barbikának. Aztán bár undorító, de szerintem újra összejönnek igazából, amitől meg persze Bettynek elborul az agya. Persze ebből mindenki, az apjuk, Alexa és mindenki más csak annyit fog látni, hogy Betty depressziós...

Előzmény: HLJ (26699)
Stellamella 1 napja Creative Commons License 26701
Én örülnék, ha eltakarítanák őket, mert szörnyen unalmasak, de ez sajnos aligha fog megtörténni.
Előzmény: HLJ (26699)
Vlexa 2 napja Creative Commons License 26700

Szerintem nem. Az is lehet, hogy Péter és Alexa elutaznak valahova egy kis időre (mostanában egyiknek sincs túl nagy szerepe), addig meg Konrád vezeti a klinikát.

Előzmény: sztamas77 (26695)
HLJ 2 napja Creative Commons License 26699

Akkor tényleg mi lesz a Pongrác lányokkal végük vagy valahogyan megmenekülnek?

sztamas77 2 napja Creative Commons License 26698

A jelenetben Alíz lép be az irodába, miközben Konrád golfozik. Szóval régebbi nem lehet (egyébként tényleg fiatalabbnak néz ki Mihályfi Balázs). 

http://tv2.hu/musoraink/aktiv/165190_reti_adrienn_igazi_csunya_lany.html

HLJ 2 napja Creative Commons License 26697

Jó kérdés, de mintha a golfos jelentben fiatalabbnak tűnt volna. Most  kórházban nincsen olyan dolog ami miatt Konrádnak kellene lenni a főnöknek ám érdekes fordulat lenne az tény.

Asterian 2 napja Creative Commons License 26696

Ha csak Konrád volt rajta, akkor simán lehetett egy bevágás több évvel ezelőttről, mert ha jól rémlik anno volt ilyen jelenet.

sztamas77 2 napja Creative Commons License 26695

A tegnapi Aktívban az Alízt alakító színésznő egy napját mutatták be. Közben mutattak egy kis jelenetet a sorozatból, ahol Konrád golfozott az igazgatói irodában. Lehet, hogy újra elveszi majd Pétertől az irányítást?   

HLJ 4 napja Creative Commons License 26694

Ma a sorozatban elhangzott egy alapigazság gondolat: ha a családban nincsen béke és szeretet akkor a többi az semmit se ér. Ez nagyon igaz!

P.stephenson 4 napja Creative Commons License 26693

minden lakos felháborodott kér számon a megválasztott polgármesteren, akkor miért az ellopott költségvetési dossziéból tudja meg a helyi maffia, hogy út fog épülni?

Basszus, mekkora logikai bukfenc már ez is...

Gondolom azzal magyarázzák, hogy az elkerülő már tervben volt, így az nem volt új infó, Roland a konkrét nyomvonalat tudta meg, így tudott akcióba lendülni. Hiszen Csillagkút akkora, hogy nem lehet tudni előre, hogy hova tervezik az elkerülőt.

Előzmény: Holgery (26688)
P.stephenson 4 napja Creative Commons License 26692

Kissé szakszerűtlenül lett kitalálva ez a szál!  :)

Ugyanmár, teljesen hihető, hogy a polgi bemondásra elhiszi, hogy Roland már gőzerővel építkezik. Nincs ezeknek szolgálati kocsijuk, hogy kimenjenek megnézni?

kibédi medve 4 napja Creative Commons License 26691

Jogos. Főleg, hogy az önkormányzati költségvetés + beszámoló teljes nyilvános. 

kibédi medve 4 napja Creative Commons License 26690

Férfi szemmel is....

Előzmény: Stellamella (26666)
HLJ 4 napja Creative Commons License 26689

Alízra vagyok kíváncsi mi lesz a célja neki. Az, hogy Rolandék oldalán vagy avagy Barbiék oldalán is lavíroz, netán meg akarja keverni azt a bizonyos kakit és míg két fél egymásnak ugrik addig ő magát meg pozícióba tudja helyezni?! Majd elválik. Ti véleményetek mi Alízről?

Holgery 5 napja Creative Commons License 26688

Hát igen az ilyesmi a való életben, rohadtul nem így megy!
- az önkormi készített egy rendezési tervet

- az alapján ép.eng. kiadási tilalmat rendel el egy ilyen beruházás által érintett zónára

- ép. eng. hiányában pedig senki nem tud építkezni, de ha mégis ezt teszi, örülhet ha vaskos bírság nélkül megússza, nemhogy erre hivatkozva verheti fel a telek árát

- ha ez az egész elkerülő út dolog a polgármester alapvető kampányígérete volt, amit minden lakos felháborodott kér számon a megválasztott polgármesteren, akkor miért az ellopott költségvetési dossziéból tudja meg a helyi maffia, hogy út fog épülni?

Kissé szakszerűtlenül lett kitalálva ez a szál!  :)

Előzmény: Huncutka (26686)
nyuggermami 5 napja Creative Commons License 26687

Ez csak azért van, mert a forgik olyan nagy szakértők. Halvány gőzük sincs arról, hogy is mennek a dolgok a való életben. Néha olyan ökörségeket találnak ki, hogy az ember haja az égnek áll. És főleg soha, semminek nincs következménye.

Előzmény: Huncutka (26686)
Huncutka 6 napja Creative Commons License 26686

Már megint egy életszerű szál: Roland telekügye. Egyrészt ha jól tudom, létezik olyan, hogy kisajátítás, ott azért nem bemondásra születik a vételár. Másrészt mennyire hihető, hogy Rolandék nagy munkálatokba kezdtek anélkül, hogy lenne építési engedély? Ha megtették, az a saját kockázatuk volt (tudom, hogy valójában nem történt semmi, de ezt az érvet kb. ennyire kell komolyan venni). Vagy ha mégis van építési engedély, arról nem tud a polgármester? Nagyon hihető...

frauka 2014.12.11 Creative Commons License 26685

Nem értem,Szabinak nincs pénze,mert elkölti a lányra es sorolja neki Böbe,hogy a korházban is dolgozik....dehát ott nem ingyen dolgozik??

Poltorato 2014.12.11 Creative Commons License 26684

"ismétli önmagát a sorozat"

Lehet, de ebben a sorozatban már annyi minden történt hogy eléggé nehéz új

dolgokkal előrukkolni!

Régebben elképzelhetetlennek tartottam hogy én "ezt" nézzem...

Kb. 3 éve meg egy részt sem hagytam ki.

Így meg, hogy a neten bármikor megnézhető még egyszerűbb a dolog!

Előzmény: babi7808 (26679)
babi7808 2014.12.10 Creative Commons License 26683

"Hát nagyon remélem, nem játszák el megint a Budai-Andrea szálat!"

Lehet hogy nem pont ugyanúgy, de hasonló lesz a sztori, bár lehet hogy tévedek, csak amit láttam tegnap hirtelen az ugrott be, hogy a védtelen, gyenge nőt meg akarja verni a volt férj, az új pasi meg megvédi. Olyan deja vu érzésem volt, de remélem nem így lesz.

Istiről meg annyit, hogy szerintem ne örüljünk annyira ennek , mert úgy is vissza fog menni Szilvához, azt még nem tudni hogyan de hogy sokáig nem lesz Zsanival az biztos. Különben meg az a véleményem Istiékről, hogy az ő történetük is kezd kifulladni, már vagy 4 éve ezt csinálják, se veled se nélküled kapcsolat az övék, mégis együtt vannak. Remélem most kreatívabbak lesznek az írók és sokáig fenntartják ezt az állapotot. (Zsani+Isti)

Előzmény: Stellamella (26682)
Stellamella 2014.12.10 Creative Commons License 26682
Hát nagyon remélem, nem játszák el megint a Budai-Andrea szálat!
Viszont jó volt látni, hogy végre helyre lett téve Halmos.:D Akit amúgy az alakító pasi jól játszik, számomra simán hozza az agresszív, kártyamániás figurát.
Szilvia pofáraesése meg...mintha egy régi álmom vált volna valóra!:D Talán még Zsanettnél is jobban örültem.:)
HLJ 2014.12.09 Creative Commons License 26681

Végre Szilva pofára esett! Végén Zsani beszólását bírtam, hogy hívhatja a taxit :-)

HLJ 2014.12.09 Creative Commons License 26680

Mivel szerepe van Gabinak és nem csak pár rész erejéig így biztosan lesz vele valami.

babi7808 2014.12.09 Creative Commons License 26679

Ez a Halmos Budai 2, ő volt ilyen agresszív és bunkó. Verte a feleségé,t meg állandóan üvöltözött. Szerintem meg fogja bosszulni a csajon hogy elvették a kocsiját. Ismétli önmagát a sorozat, csak más szereplőkkel játsszák el ugyanazt. 

HLJ 2014.12.04 Creative Commons License 26678

Nagyon bírtam ma Szilva beszólását Zsanettnak: az én  házam....nem az ő háza hanem Attiláé.....

Amúgy Fábián Anita igen jól játssza Szilva szerepét, remélem a való életben nem ilyen.

Holgery 2014.12.04 Creative Commons License 26677

Arról nem is beszélve, hogy 16 misit eltapsolt! Gondolom ezt már sosem fogja viszontlátni a Halász család.

Előzmény: frauka (26676)