Keresés

Részletes keresés

dekix Creative Commons License 5 napja 0 0 28303

Ráadásul műsoridő is olyan, hogy tegnapi 30p ismétlés, 30p új...

Ha ezt tudom, megnézem a Barátok Köztöt, így marad az RTL Most.

Böszőke Creative Commons License 5 napja 0 0 28302

Mekkora égés!! Még  a sok semmitmondó beszélgetéssel sem tudták tartani a dupla műsoridőt :) Úgy látszik teljesen kifogytak az ötletekből ...

csárlisín Creative Commons License 2018.07.07 0 0 28301

hozzászokott a maffiózó férjeura mellett.

egyébként tisztára olyan mint a dallas, ott is fogyasztottak, rendesen.

bodolaiék meg szinte már-már művészi fokon művelik a piálást, azzal kelnek-azzal fekszenek.

bandi szerint , mindenre gyógyír a pálesz.

Előzmény: Böszőke (28297)
lazyesper Creative Commons License 2018.07.07 -2 0 28300

Úristen Vera is eltakarodhatna már a fenébe Orsival együtt. Ketten az erkölcs igaz bajnokai. Mindkettő elől menekülnek is a pasik ezerrel. Vera is állandóan hisztizik meg mérnyákol ezerrel valamin. Mindig zabszem van a seggében és húzza a szájá mindenre. Megbocsátható lenne, ha csak szimplán egy unalmas karakter lenne, de IDEGÖLŐ! Már ott tartok, hogy áttekerem azokat a részeketahol ő van mer csak vernyogni tud állandóan meg rombolni a hangulatot. Ha valakinek valami jó, akkor biztos hogy nagyitóval fogja keresni amit kifogásolhat. Ha annyira nagy erkölcsbajnok akkor látogassa meg Lucát az örökbefogadott gyerekét. De mégcsak említésre sem méltatja. Volt márneki is jópár húzása amibe bele lehet kötni. Nem makulátlan ő sem. Misi alkalmazottjai nyugodtan éhendögölhetnek, igaz? Csak az idegen cégé ne, akikhez köze sincsen meg a büdös életbe nem is látta őket. 

janderka Creative Commons License 2018.07.05 0 0 28299

Igazad lett. Önverés történt :)

Előzmény: iram987 (28298)
iram987 Creative Commons License 2018.07.05 0 1 28298

Olyan érzésem van, hogy a megvert nő nem mondott igazat, és nem volt verés a férje részéről. Talán valamiért csőbe akarja húzni, illetve a forgalomból ki szeretné vonni a férjét. 

Böszőke Creative Commons License 2018.07.04 0 0 28297

Remélem nem ez az eszelős buzgóság lesz úrrá mindenkin ,mert Gabi is egyre inkább azzá válik.

Figyelitek? Barbara kezéből már sosem hiányozhat a pohár !!

Ennek mi értelme? Egy fiatal nő ne vedeljen állandóan! ..avagy nem tud mit kezdeni a kezével??

(megj.  olyan a keze mint egy ragadozó madár karma :(

Mackóbogár Creative Commons License 2018.06.30 0 0 28296

Mregszületett a kisfia.

Előzmény: iram987 (28295)
iram987 Creative Commons License 2018.06.30 0 0 28295

Betty nem fog előkerülni - Nagy Adri terhessége miatt - vajon hogyan fogják visszaírni, ha egyáltalán visszaírják a szülése után?

iram987 Creative Commons License 2018.06.30 0 0 28294

Orsi a sorozat "TERÉZ ANYÁJA"

Böszőke Creative Commons License 2018.06.30 -3 2 28293

Orsi, "fájdalmas Szűzanya"  fenntartja magának a jogot a világon mindenbe beleszólni ezzel a förtelmes ,szenvedő pofával . Borzadály még látni is,nem még elviselni,nem véletlen hogy a pasik elszöknek mellőle,mert csak ilyen célra használja őket..Deka túl jó,mindenre rá lehet venni.

Előzmény: lazyesper (28291)
janderka Creative Commons License 2018.06.30 0 0 28292

Álproblémák generálás és azok szívszorító lezárása. De legalább egy-két epizódon belül lefut minden. Így állandó a pörgés. 

lazyesper Creative Commons License 2018.06.29 0 2 28291

1: Dekának ki a jó büdös franc Adél, hogy Orsi csak úgy odarángatja, hogy jöjjön gyorsan, mert hude rosszulvan? 

2: Orsi mi jogon pofázik bele mások szerelmi életébe, holott ő maga egy rohadt nagy csődtömeg etéren? 

3: Kezd hiányozni a bunkó, zsebtolvaj Adél. Pedig utáltam nagyon, de ez a tenyérbemászó, mindenre ráparázó, hattyú halálát eljátszó verzió sem jobb. Mindig felhajtást kell csinálni köré, meg fogni kell valakinek a kezét. 

iram987 Creative Commons License 2018.06.29 0 0 28290

Böszőkével egyetértek, nekem is bejönnek Meli húzásai. Ja, és Őt is divatosan öltöztetik, de természetes, nem úgy, mint Barbara. Szeretem a sorozatot, de amikor Barbara van a képernyőn, csak hallgatom, de nem nézem. Ja, és a kelletlen torok köszörülése, hát mit mondjak! Kicsit élet szerűbben,  játsza el a szerepét. Hajrá!!

Böszőke Creative Commons License 2018.06.29 -2 2 28289

Ráadásul egyre hülyébb,nem hallgat senkire,csak fújja a magáét! Nagyon várom már hogy teljesen belebukjon a saját idiótaságába !

Előzmény: Böszőke (28288)
Böszőke Creative Commons License 2018.06.29 -1 0 28288

Ezt én is észrevettem,de nem tudom mivel magyarázni,( lehet hogy mindig van neki,csak le szokták gyantázni,most meg ottmaradt :)

Előzmény: janderka (28287)
janderka Creative Commons License 2018.06.29 0 0 28287

Légerszki eddig tetszett nekem,  de mára nagyon sovány lett és mintha bajusza is lenne. Csinálnia kéne valamit tényleg.

Előzmény: iram987 (28286)
iram987 Creative Commons License 2018.06.29 0 1 28286

Azért, mert a pohár megfogása is olyan affektálós. Semmi természetesség nincs a Barbara megformálójában, ordítóan természetellenes, nagyon MŰ.

Böszőke Creative Commons License 2018.06.28 0 0 28285

Az utóbbi időben a pohár lett a legjobb barátja...Ezt sem értem,miért iszik folyton.

Előzmény: iram987 (28284)
iram987 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 28284

Barbara a szájával a grimaszokat mellőzhetné, nagyon ellenszenvesek a grimaszok. Ha enni kell, akkor ne a pohárért nyúljon, legalább egy falatot egyen. Legyen természetesebb, mer nagyon mű.

iram987 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 28283

Barbara feladata a divatbemutatás?

Böszőke Creative Commons License 2018.06.28 0 2 28282

Nem tudom meddig lehet még fokozni,de Barbara minden megmozdulásával ellenszenvesebb lesz, miközben azt hiszi,Ő a becsület mintaképe. Undorító! Nem szerettem régebben Rolandot,de most Barbarát  látva, Roland egyre szimpatikusabb,mert legalább nem játssza meg az agyát.

Előzmény: lazyesper (28281)
lazyesper Creative Commons License 2018.06.27 0 1 28281

Ja, elég gáz, hogy megjátsza az ártatlan, tisztességes polgárt. Holott ő is benne volt egy csomó mocskos dologban. Na meg Betti is tudott erről arról. Képmutatóak. Apuci pici lányai látszatot fenn kell tartaniuk. 

Előzmény: Böszőke (28280)
Böszőke Creative Commons License 2018.06.26 0 2 28280

Már hánynom kell Barbara idegbeteg jeleneteitől,egyszerűen undorító,arról nem beszélve,hogy esze mint a csirkéé,ő cuppant rá most is Rolandra!! mert az egy lépést sem tett felé.(lehet külön fizet azért,hogy állandóan ő szerepeljen ?)Abba lehetne már hagyni,ezt az idióta kínlódást!

lazyesper Creative Commons License 2018.06.23 0 0 28279

Pongácéknál ez az elutazás pedig szerintem nagyon önző dolog Zseni és Mónika részéről. Ők ketten eröltették az egészet, gondolom mert már unják, hogy nem romantikázhatnak együtt a párjukkal. ( tudom, hogy móni és péter jelenleg nem egy pár. ) De egyértelmű, hogy ez a vakáció inkább képviseli a saját érdekeiket, mintsem Péterét és Barbiét. Ki tudja él-e még Betti, vagy fogva tartják-e őt és éheztetik meg kínozzák, áh ugyan már menjünk el nyaralni Barbi, hidd el hogy jót fog tenni. Max Zseni profitál belőle, hogy végre megdöntheti Barbarát. Tudom, hogy jelenleg nem sokmindent tudnak tenni, de akkor is undorító ez az egész, hogy eröltetik a szórakozást hogy azt hazudják maguknak hogy minden rendben. 

lazyesper Creative Commons License 2018.06.23 0 0 28278

Hát igen, eléggé eröltetik, ahelyett hogy pihentetnék kicsit. Mindenhez van valami hozzáfűznivalója. És gyűlölöm amikor olyan dllgokon akad ki hogy nem avatták be olyan dolgokba, amikhez egyébként kurvára nincs semmi köze. 

Előzmény: Böszőke (28277)
Böszőke Creative Commons License 2018.06.23 -2 0 28277

Minden szavaddal egyetértek,annyi különbséggel,hogy örülnék,ha végleg eltűnne Orsi savanyú képe,mert bármi történjen is,ugyanolyan pofát vág hozzá. Nem tudom elképzelni,hogy olyan fordulat álljon be amitől megváltozik  :( Rossz nézni.

Előzmény: lazyesper (28276)
lazyesper Creative Commons License 2018.06.23 -1 0 28276

Orsi már végleg nem tud semmit sem felmutatni. A mai adásban is csak arra volt jó, hogy elrontsa mások ünneplését. Folyamatosan csak féltékeny és irigy azokra, akiknek valami sikerélményük van. Ráadásul Marcit ő maga hajtotta el, aztán nagy balszerencséjére Big meg nem maradt meg mellette, most meg nem tud mit kezdeni magával és puffog mindenen. Marci állandóan foglalkozott minden apró családi problémával, ami nem is rá tartozott, szépen palira lett véve szerencsétlen... Orsi meg csak elvárja, hogy mindenki teperjen érte és ugorjon az első füttyentésére, leszarja hogy kinek milyen fontos dolgát kell otthagynia. Valami karakterujítás, fejlődésre volna szükség. Mert így csak egyre mélyebbre süllyed, hogy megmarad átlagos fontoskodó diáklánynak, aki csak a hétköznapi emberek életét éli. Belecsöppenhetne mondjuk a maffia dolgabia a fontoskodása és mindent tudni akarása révén, ahonnan nincsen kiút, és az átélt események szépen lassan átformálnák a személyiségét és az életfelfogását. Bár mondjuk Barbi aki megjárta a börtön poklát, is megjátsza a nagy szentet, szóval gondolom ne számítsunk semmi ilyesmire.. igazából nincsenek is elvárásaim, de Orsi már tényleg borzasztóan kellemetlen és idegölő. Nem kell ki írni, nem akarom hogy elveszítse a színész az állását, éppen ezért kellene átformálni a karaktert valami esemény hatására. 

Böszőke Creative Commons License 2018.06.19 -1 1 28275

Tiéd lehet :) 

(szerintem förtelmes,átvette az első helyet Orsitól,annyira idegesítő,de ronda is :)

Előzmény: csárlisín (28273)
csárlisín Creative Commons License 2018.06.19 0 0 28274

remélem ezért nem kapok életveszélyes megfenyegetést, rolandtól

Előzmény: csárlisín (28273)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!