Keresés

Részletes keresés

janderka Creative Commons License 2 napja 0 0 28014

Jó tartalmas előzetes. Bár nekem fura kicsit, hogy miért mesélik el ennyire előre a sztorit. De jó látni, hogy itt legalább van egy íve a mesének.

Előzmény: w353w_bp (28013)
w353w_bp Creative Commons License 2 napja 0 0 28013

Jóban Rosszban 3150 - 3154. rész tartalma

2017.07.24., Hétfő 11,55 és 20,15 - 3150. rész

Roland először a polgármesternek jelenti be a hatalomátadást, majd tájékoztatja Milánt is. Keller aggódik a jövője és Csillagkút jövője miatt, a rendőrök pedig figyelik minden lépésüket. A hónap dolgozója Lachner, Enikő pedig rádöbben, hogy pofára ejtették, és megfenyegeti Kardosékat. Meli aggódik, hogy Milán mégis megcsalja.

2017.07.25., Kedd 11,55 és 20,15 - 3151. rész

Roland elkezdi levezényelni az átadást, és figyelmezteti Konrádékat, vegyék komolyan a rendőrség jelentette veszélyt. Utasítást ad Kellernek, hogy vegye vissza Milánt a hivatalba. Úgy tűnik, Meli mégis hajlandó kémkedni Milán után. Lachner megtudja Enikőtől, hogy pénzjutalmat is kap a kollégák felajánlásából. A hónap dolgozója randira hívja Fannit.

2017.07.26., Szerda 11,55 és 20,15 - 3152. rész

A rendőrök behálózzák Melit, szabad az út Milán gépéhez. Meli ráveszi Gabit, hogy segítsen neki. Roland óvatosságra inti Milánt. Enikő úgy tesz, mint aki megbékél a vereségével. Fanni nem érti Lachner szándékait, de örül, hogy elhívta randizni. Adél társat keres az anyjának és az első kísérlete nem jár sikerrel, a hirdetésre ismerős jelentkezik.

2017.07.27., Csütörtök 11,55 és 20,15 - 3153. rész

Meliék nem találnak semmit Milán levelezőrendszerében, ráadásul Milán épp haza érkezik és gyanút fog. Meli és Gabi kitalálják, hogy feltörik Milán telefonját. Veráék összefognak, nehogy Viktor ismét belezúgjon Enikőbe és Vera figyelmezteti is Viktort Enikő miatt. Adél és Eszes szövetkeznek Szlávik és Gabi összehozására.

2017.07.28., Péntek 11,55 és 20,15 - 3154. rész

Gabi Milánról, Milán pedig Gabiról akar infót szerezni. Enikő és Gabi találkozása botrányosra sikerül, Gabi nekimegy Enikőnek. Lachner váratlan vallomást tesz Fanninak, kiderül, hogy a fiúnak menyasszonya van. Barbara és Roland közlik Péterékkel, hogy elköltöznek Csillagkútról. Szilárd kiszedi Viktorból, hogy újabb esélyt érez Enikőnél.

Jóban Rosszban 3155 - 3159. rész tartalma

2017.07.31., Hétfő 11,55 és 20,15 - 3155. rész

Miután Gabi felpofozta Enikőt, Zseni kirúgja Gabit. Gabi felhasználja Enikőt, hogy eloszlassa Milán gyanakvását. Vera aggódik Viktorért, aki minden jel szerint ismét belezúgott Enikőbe. Bandi bevallja Orsinak, hogy már nagyon hiányzik neki Böbe, majd vészjósló telefonhívást kap Amerikából. Péter rákérdez Rolandra, hogy mi a terve a kórházzal.

2017.08.01., Kedd 11,55 és 20,15 - 3156. rész

Betti lép Roland helyébe a kórházban. Müllerék új stratégiával szerveznék be Tündét. Vera meglátja, amint Viktor és Enikő bizalmasan beszélgetnek. Vera egyedül marad a Viktor iránti aggodalmában. Enikő meglepő manőverbe kezd. Böbéék hazafelé tartanak. Zseni nem veszi vissza Gabit. Meli elmeséli Gabinak mit talált Milán mobilján.

2017.08.02., Szerda 11,55 és 20,15 - 3157. rész

A nyomozók lecsapnak a besúgóra és együttműködésre kényszerítik Zádort. A rendőrök Tünde Milánhoz fűződő kapcsolatát akarják felhasználni a maffia lebuktatásához. Böbéék rossz hírrel érkeznek haza Amerikából, Szabi és Bori szakítottak a San Diego-i út alatt. Orsi most inkább mégsem mutatja be Marcit Böbének. Péter meggyőzi Enikőt, hogy maradjon.

2017.08.03., Csütörtök 11,55 és 20,15 - 3158. rész

Zádor első bevetése fontos információhoz juttatja a nyomozókat, de kevés az idő. Roland tudni akarja, hogy Konrád eljuttatta-e a videót a rendőröknek. Szlávikék mielőbb le akarják kapcsolni Rolandot. Szabi elbizonytalanodik a szakítást illetően, úgy érzi talán túlparázta a dolgot Borival. Böbe és Bandi örülnek egymásnak, de aggódnak Szabi miatt.

2017.08.04., Péntek 11,55 és 20,15 - 3159. rész

Müllerék nem sokat érnek el Tündénél, de az ügyvédjével üzenni tudnak Milánnak. Barbara nem tud már megbízni Rolandban és úgy tűnik, a kisbabájukkal is baj van. Kardos a vizsgálat során nem hallja a baba szívhangját. Böbe tud Bori titkáról, a lány valóban megcsalta Szabit a mentorával San Diego-ban. Garai újra állományba veszi Gabit.

w353w_bp Creative Commons License 3 napja 0 0 28012

Én arra leszek kíváncsi, hogy Roland ugye Konrád ellen hangolja az embereket, no és mi lesz ha átadja a hatalmat és újra a Doki lesz a főnök? Szerintem lesz kisebb bandazűr. Fidó vajon napraforgó lesz vagy elmenekül/kinyírja Konrád a hatalomátadás után?

w353w_bp Creative Commons License 3 napja 0 0 28011

Szerintem Meli is normálisabb lett, mint volt. Igaz még mindig az elkényeztetett sznob, de valahogy mostanában tűrhetőbb a karaktere. Az a baj, hogy nagyon húzva van minden szál, még mindig nem történt semmi érdemleges.

Roland tuti nem fog meghalni, szerintem maximum rövidebb-hosszabb időre kiírják a karakterét és bármikor vissza lehet hívni, akár egy újabb szálat elindítva. Ahogy az előzetest néztem, Barbara már nem fog tudni megbízni benne és  a babával is lesz valami.

Böbéék visszajönnek három hét múlva, kint szakít Szabi és Bori, mert Bori félrek*r a mentorával (forrás: Előzetes).

Előzmény: HLJ (28009)
Böszőke Creative Commons License 3 napja 0 0 28010

( csak így zárójelben,Mucsit nézd a saját sorozatában, a látványától is rosszul vagyok :(  akármilyen is ez a sorozat és a szereplők,ide nekem  nagyon nem hiányzik . Máshová sem,persze ízlések és pofonok  :)

Előzmény: HLJ (28009)
HLJ Creative Commons License 3 napja 0 0 28009

Hát eddig sok újat nem mutatott a 3 új belépő a sorozatba. Melinek is igen sok dolga van...lassan bontakozik a karaktere nagyon lassan........

Adél most tök jó fej lett....

Nem is tudom mi újat tudnának bedobni ebbe a sorozatba még. Mondjuk Mucsit Konrád betegeként akik teljesen kiakasztanák egymást....vagy valami para nem normális dolog? Bár elég sok van így is :-)

Szabiék tényleg leléptek vagy csak szüneteltetve vannak?

Böszőke Creative Commons License 4 napja 0 0 28008

..csak közben a valaha kemény,szinte kegyetlen parancsnokból ,egy mindent elbénázó,tökölődő vesztes lett...,Aliz sokkal jobb főnök lenne.

Előzmény: mivanmi11 (28007)
mivanmi11 Creative Commons License 4 napja 0 0 28007

Van egy olyan érzésem hogy roland NEM fog meghalni. annyira régen benne van a sorozatba. De ez csak az én véleményem. És miért húzzák? mert így a kedves néző kíváncsi és megnézi a következő részeket, ahogy én is.

janderka Creative Commons License 4 napja 0 0 28006

Továbbra sem értem, miért nem likvidálták Konrádék már rég Rolandot, és minek húzzák a lebuktatását is mint a rétestésztát? Pláne, hogy Milánon kívül senkit meg nem hatna a tudat, hogy az évek során legyilkolt különféle figurák mellett - a bandatagok előtt egyébiránt tök ismeretlen és fajsúlytalan - nagynénjével is végeztetett. Egy maffiadroid ettől csak még hűségesebb katona lesz, hiszen láthatja, hogy a góré egy kegyetlen és kiszámíthatatlan Világ Ura. Szóval Konrádék csak bénáznak ezzel a kivárással.

janderka Creative Commons License 4 napja 0 0 28005

gélévekkel zeleőtt = fél évekkel ezelőtt

janderka Creative Commons License 4 napja 0 0 28004

Továbbra sem értem, miért nem likvidálták Konrádék már rég Rolandot, és minek húzzák a lebuktatását mint a rétestésztát. Pláne, hogy Milánon kívül senkit meg nem hatna, hogy - az évek során legyilkolt különféle figurák mellett - gélévekkel zeleőtt - a saját - épp Konrád "segédletével" megholt - anyjának - egyébiránt tök ismeretlen és a folyton változó összetétellel bíró banda szempontjából fajsúlytalan - testvérével is végeztetett. Egy maffiadroid ettől csak még hűségesebb lesz, hiszen láthatja, hogy a góré egy kegyetlen kiszámíthatatlan VilágUra.

Szóval Konrádék csak bénáznak ezzel a kivárással. 

neszójjjábe! Creative Commons License 5 napja -1 0 28003

én terhes sem vagyok, mégis ma is benyomtam egy literes vaníliát, tegnap egy jégkrémtortát, meg

előtte is, meg azelőtt is...még sem nő a pocakom.

nehogy már csak o viktor érezze jól magát.

Előzmény: janderka (28002)
janderka Creative Commons License 5 napja 0 0 28002

Nem is a fagyi a fura. Nyár van, dögmeleg - hadd zabálják tele vele megukat. Hanem hogy alig két napja tudja Barbi, hogy terhes, de máris eljátszatják vele a négy hónapos, kívánós, "telizabálommmagam" kismamát...

neszójjjábe! Creative Commons License 5 napja 0 0 28001

viszont, amit az őrsön művelnek a kávéval már-már kabaréba illő, egymás kezéből kapkodják ki a

poharakat.

igazán beszerezhetnének már végre egy rendes kávégépet, a gatyájuk sem menne rá.

Előzmény: neszójjjábe! (28000)
neszójjjábe! Creative Commons License 5 napja 0 0 28000

xerintem nem annyira kirívó ez a fagyis dolog.

én is így xoktam kanalazni a 2 literesből is, a maradék meg megy vissza a hűtőbe.

Előzmény: B2TÁ (27998)
Böszőke Creative Commons License 6 napja 0 0 27999

...meg az amerikai filmekben :) az összes boldogtalan singli  kikap egy nagy doboz fagyit,beül a kanapé sarkába és nyeli....

Előzmény: B2TÁ (27998)
B2TÁ Creative Commons License 6 napja 0 0 27998

Én azon néztem nagyot, hogy fogtak egy-egy fagyisdobozt és elkezdték enni. Nem tudom, másoknál mi a szokás, de mi tányérba ki szoktunk szedni pár gombócnyit, és annyi. Nem pedig nekiesni a doboznak...

De lehet,ez csak nálunk van így. 

Előzmény: frauka (27995)
Ann1314 Creative Commons License 2017.07.13 0 0 27997

Szerintem Roland valamioyen csavarral visszaveszi a vezetést.

Holgery Creative Commons License 2017.07.13 0 0 27996

Ez a csávó szimpi, sármos??   Első látásra azt hittem, hogy az eszelős-gyilkos Budai alakítóját hozták vissza újrahasznosítva, aztán láttam hogy csak egy "klón".  :D
Avagy ez a típus valahogy nagyon bejön a szereplőválogatóknak.

Előzmény: janderka (27994)
frauka Creative Commons License 2017.07.13 0 0 27995

Barbara terhessége szerintem nem fog sokáig tartani.Amúgy meg nevetséges,hogy ahogy kiderül,máris kétpofára tolja a csokifagyit :D Erdekes,elötte nem volt kívánós.Meg azért ez nem így van,hogy kettö helyett kell enni. Ha igy lenne,minden terhes nö gurulna a végére. De hogy kiderülés után azonnal csokifagyi és máris fogni kell a hasát..jóhogy terhespólót is fel nem vesz máris.

janderka Creative Commons License 2017.07.12 0 0 27994

Én nemtom, de én sajnálom Szabi lelépését. Szimpi volt végig. És elég jól fel volt építve a karaktere is. Viszont Big távozását jól vezették át ezzel az új sármos udvarlóval. Jobban illenek egymáshoz Orsival (nem csak a sztoriben elfoglalt társadalmi helyzetük alapján, de kisugárzásra is). Örülnék ha maradna a srác.

Előzmény: HLJ (27993)
HLJ Creative Commons License 2017.07.12 0 0 27993

Bodolai család egy része is kilépett a sorozatból vagy csak pihentetik őket most?

Ann1314 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 27992

Szerintetek Rolandéknak fiúk vagy lányuk lesz?

janderka Creative Commons License 2017.07.11 0 0 27991

Nyári ellaposodás van. Bénázás hetek óta Roland likvidálása körül. Barbi terhessége, mint mentő ötlet? Világforradalom egy silány levesfőzet megízesítéséből?

Hááát elég uncsi kört fut most a sorozat... :(

B2TÁ Creative Commons License 2017.07.06 0 0 27990

Az előzetest hiányoltam én is.

Előzmény: janderka (27989)
janderka Creative Commons License 2017.07.06 0 0 27989

Nem értem Rolandéknak hogy nem tűnt fel, hogy egy elvileg alig 12 órával korábban elhantolt hulla, hogy lehet ilyen kötött talajban ilyen mélyen elásva? Ráadásul kié lehet a tetem? Mert akárhogy is, de egy firss halottat kellene Konrádéknak prezentálniuk ahhoz, hogy Roliékat meg tudják nyugtatni.

Fenébe, hogy pont ma nem volt előzetes...

HLJ Creative Commons License 2017.07.05 0 0 27988

Nem tudom láttátok-e azt hiszem mekit reklámozza Kárpáti Rebeka -remélem jól írom Bori nevét- de szinte érződik a párbeszédben, hogy olvassa a szöveget nem tudja annyira átéléssel mondani... Még sorozatban elmegy valahogyan de ennen a reklámban igen kiérződik e hiba....

HLJ Creative Commons License 2017.07.04 0 0 27987

Meli karaktere változhatna már idegesít az úrilány figurája aki a munkahelyén azt csinál amit akar.......nem tudom valahogyan nem illik bele ő a képbe. Legalábbis nekem kirívó a többiek közül. Még Szilvával a marakodásuk az tetszett az adok-kapok de így, hogy csak az úrilányt lássuk benne uncsi.......

Poltorato Creative Commons License 2017.07.04 0 0 27986

Viszont, Konrád egyáltalán nem akarja bántani az unokaöccsét.

Mint ahogy a készítőknek sincs eszük ágában sem, likvidálni az egyik legfontosabb szereplőt.

Előzmény: Böszőke (27985)
Böszőke Creative Commons License 2017.07.04 0 0 27985

Konrád olyan lágyszívű,mint egy csecsemő,ettől jobb lehetőség sosem adódik,mint most volt Roland kinyírására,de elmulasztotta az alkalmat. Még a rendőröknek is jó lett volna ez a "bandák közötti  leszámolás" .

Előzmény: B2TÁ (27982)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!