Keresés

Részletes keresés

Wavid Creative Commons License 2017.05.19 0 0 27918

"miként lesz megvalósítva, úgy Csillagkúti módon, az már más kérdés": Hát ö... mondjuk beavatják=(vagyis:megfenyegetik) Müllert és Szlávikot és ezek után ők ketten lesznek a rendőrségi összekötőik Rolandnak és Konrádnak? ;)

Előzmény: Poltorato (27916)
Poltorato Creative Commons License 2017.05.19 0 0 27916

Valakik áldozatok lesznek, az biztos.

Gondoljunk csak a két Pongracz lány börtönben eltöltött idejére.

Hogy aztán ez miként lesz megvalósítva, úgy Csillagkúti módon, az már más kérdés.

 

Virág 80 Creative Commons License 2017.05.19 0 0 27915

Kíváncsi leszek, hogy a rendőrök elkapják e Rolandékat. Ebből már nem tudják magukat kidumálni.Lehet majd Konkrád és Alíz viszik e a balhét, vagy beáldozzák Milánt.?

Virág 80 Creative Commons License 2017.05.19 0 0 27914

Szlávikék soha nem említik meg Roland apját, akiről tudjuk, hogy ő  is maffia vezér volt.

HLJ Creative Commons License 2017.05.18 0 0 27913

Rolandék lazán beszélnek arról, hogy kit kell kinyírni de arra nem gondol ha terjeszkedni akar akkor tényleg jól jönne megbízható szövetséges annyira nem nagy tekintély az ő szervezete mondhatni helyi bűnbandának számít nem országos.....apja sem volt az.....

HLJ Creative Commons License 2017.05.17 0 0 27912

Gyorsan mennek az évek :-)

Előzmény: B2TÁ (27911)
Böszőke Creative Commons License 2017.05.16 0 0 27909

Hála a forgatókönyv íróknak Orsi megint hozza a szokásos "világfájdalmas ,nyavalygós " formáját :( már kilépnék a sorozatból a helyében,mert másra nem is lesz már  jó ...

 

 

frauka Creative Commons License 2017.05.12 0 1 27908

Azon gondolkoztam,hogy a rendörök miért nem tudják lenyomozni, hogy Konrád barátnöje egy börtönviselt nö,máris gyanusabb lenne, hogy a híres dokinak miért ilyen barátnöje van,szerintem érdekelhetné öket.

 

Poltorato Creative Commons License 2017.05.11 0 0 27907

Tetszik, nem tetszik, szükség van az ellenpólusokra.

A sorozat címe is eléggé gyengusz lenne így: "Jóban"

HLJ Creative Commons License 2017.05.10 0 0 27906

Sorozatból Dózsa Zoltán is távozott? Melit rakhatnák ki a sorozatból vagy változtathatnák meg a jellemét enyhén szólva idegesítő. Barbara is mikor előkerül...tipikus maffia ribi lett belőle semmi értelmeset nem csinál. Pongit láttuk már régen.....

janderka Creative Commons License 2017.05.05 0 0 27905

Pedig az elvileg Istiéké. A fáma nem szól róla, hogy azt is eladták volna. Igaz arról sem, hogy nem...

Előzmény: Asterian (27904)
Asterian Creative Commons License 2017.05.04 0 0 27904

Ami meg a barlangot illeti, gondolom Rolandéké lesz...

Előzmény: HLJ (27903)
HLJ Creative Commons License 2017.05.04 0 0 27903

Úgy emlékszem, hogy Rolandék "védik" a Macsekot nem? Alap esetben tulajdonos váltásnál nem kellene az új tulajt felkeresni és tájékoztatni mi a tényállás? Amúgy Melit még mindig nem bírom talán ő lesz az új Szilva, Deka is csak amolyan tanácsadóként tűnik fel....Mondjuk a maffiával lehetne összetűzésük.....

janderka Creative Commons License 2017.04.30 0 0 27902

Zseni - alias Szőke Richárd

Előzmény: janderka (27901)
janderka Creative Commons License 2017.04.29 0 0 27901

Szerepelt régen a Zsaruk-ban is.  Igaz nem volt túl sok szövege.

Előzmény: B2TÁ (27900)
janderka Creative Commons License 2017.04.29 0 0 27899

Szegény Tyson, alig hogy belépett a Barlangba, ki is nyírták... 

HLJ Creative Commons License 2017.04.28 0 0 27898

Tudtommal István nem lép ki a sorozatból, bár ki tudja...már csak szolidalitásból is... Lásd Csiszár Jenő se vállalta a Magyarország szeretleket Gabi nélkül......Zseniék féle trió annyira nem jött be legalábbis Meli nem, nem tudom még megszokni a kiscsajt......

frauka Creative Commons License 2017.04.28 0 0 27897

Hát en nem gondoltam,hogy István is kilép a sorozatból.En nem akartam,miért kellett öt is kiirni,nem ugy volt,hogy csak Szilvia akarta abbahagyni a sorozatot?Miatta meg Isti is megy. De kár! Zseni mit akar a macsekkal?Csak bort árul?Vagy ugyanúgy étterem is marad?Hát ez igy nem tetszik.Amit meg olvastam,hogy mi lesz még,hát...Zseni Fannit akarja majd? Össze se illenek,Zseni egy fiatal pasi Fanni meg már azért nem annyira, egyszóval nem illenének össze.Inkább Orsinak kéne Zsenivel összejönni,ha már úgyis szakit vele Big.

janderka Creative Commons License 2017.04.28 0 0 27896

Ezt a kilépést egész jól levezényelték, és legalább volt indok is. Hogy az igazi kölykeikkel is együtt lehessenek végre. Egyútta jó ideig el lesz a sorozat kocsmarovata a Zseniék féle boltátvétel hatásainak bemutatásával. (Juteszembe, a Barlang is Istiéké volt, nem?  Ami nem mellesleg mindig is egy bűntanya volt. Azzal mi lesz? Megkaphatnák Rolandék :)))

Előzmény: Böszőke (27895)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.28 0 0 27895

No legalább kiderült,hová kerül Szilvia és István :) Nem halnak meg ,s ha úgy alakul visszahozhatók.

HLJ Creative Commons License 2017.04.25 0 0 27894

Barbarának meg az orvosi teamnek írhatnának már valami normális szálat.....nah remélem rendőröknek az eszük a helyén lesz...és bízom abban, hogy nem írják ki egyiküket sem jó ez a rendőr trió.....

HLJ Creative Commons License 2017.04.13 0 0 27890

Viszont a rendőr trió most szimpatikus Eszessel az élen...csapat lelkiismerete és törvénye... Korábban nem haragba voltak Eszessel, hogy törtetett és ezeket meg felnyomta vagy mi volt? Viszont ezzel a trióval lehetne valami poént kezdeni......

HLJ Creative Commons License 2017.04.12 0 0 27888

Hát nem tudom de valahogyan nem áll jól Milánnak a kismaffia főnök szerepe....én az autókereskedők helyében lehet elvertem volna......nagyon könnyen adták magukat......

janderka Creative Commons License 2017.04.12 0 0 27887

Kicsit a lányát tartja maga előtt védőpajzsként az életében. Elvált ugyan, becsődölt a párkapcsolata, de az édes kicsi lányával olyan mély szimbiózisban él, hogy ihajj. Az mindent  felülíró módón működővé - és hitelessé - teszi az életét. Vagy se...

Előzmény: Böszőke (27886)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.12 0 0 27886

Ha ez a Ridikül c. műsort jelenti,abból láttam részletet és megállapítottam,hogy valamiért nekem akkor sem szimpatikus,ha saját magát adja.Teljesen érthetetlen magam számára is,mert egy szép arcú,mosolygós,kedvesnek látszó nő volt a képernyőn, valami mégsem stimmelt vele.

Ki érti ezt?????

Előzmény: B2TÁ (27885)
frauka Creative Commons License 2017.04.11 0 0 27884

Igen,kiirták öket a sorozatból,vagy önszántukból mentek,mindegy is. De a filmben elvileg csak nyáron vannak kint aztán mikor hazajönnek, Zsófika önkénteskedni akar,es erre irnak valamit,hogy miért is nem jönnek haza.Lehet Isti csakis megtudja,aztán felhivja es megmondja soha többet ne menjen haza.Igy aztán ök kint maradnak.Mondjuk Istinek se lenne joga megsértödni anyira,mert ö meg gyereket is összehozott másnak.Szoval nem tudom,hogyan lesz elintézve, hogy ne jöjjenek haza.

Ez a Kardos féle nagy öszinteségi roham tényleg nevetséges az ö múltját ismerve.

 

Előzmény: Böszőke (27882)
Holgery Creative Commons License 2017.04.10 0 0 27883

Akkor nem volt ilyen aktív "Kardos kapitány", - nem aggódott ennyire a Halász család széthullásáért mikor Pista összebútorozott Zsanival, sőt még egy kis Pistikét is adott a világnak!  :-D

Előzmény: Böszőke (27880)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.10 0 0 27882

Valaki azt jósolta itt,hogy kiírják a sorozatból,lehet majd Angliában összeáll valakivel és haza sem jön.Nem fog hiányozni,István messze szimpatikusabb szereplő mint ő .

Előzmény: B2TÁ (27881)
Böszőke Creative Commons License 2017.04.10 0 0 27880

Nagyon elegem van már ebből az igazságot teszünk kardos módra témából,ha jól emlékszem ő sem volt mindig az igazság bajnoka,(csak kiöregedett a szerető szerepből)

Utálom,ha valaki átveri a társát,de másnak mi köze hozzá ?

frauka Creative Commons License 2017.04.04 0 0 27879

Szilviának másnap reggel is ugyanúgy állt a haja,mint az esti buliban.Érdekesen alhatott,hogy nem lett kócos :D De milyen undorító,amit müvel.Ebben a sorozatban már mindeki megcsalt mindekit.István is Zsanival,Szilvia meg már talán a 3.-ik palival kavar,volt ugye Jenö,aztán a Zsófi apja most meg ez a bájgúnár Tomi.Amúgy ez az egész jótékonykodás meg nekem olyan nevetséges,ilyenre  jótékonykodni,hogy egy kis elkényeztetett ki tudjon jutni Skóciába.....hát. Ahelyett, hogy szegényeknek vagy betegnek segitenének.De ez, hogy még bulit is rendezett neki,mert ö kimegy skóciába,á,ez egyáltalán nem olyan eset,hogy erre jótékony adomány kelljen.Aki angolul akar tanulni,nehogymár csak külföldön lehessen megtanúlni,akkor még adományhozhatna jo néhány tanulónak.Miért nem Bodolai Böbének adományoz, hogy bövitse az üzletét.Tényleg,hogy nem jutott Böbének eszébe,hogy ha Szilvának adott a Tomi, akkor neki is adjon az üzletére?Lehetne ebböl egy szálat csinálni,hogy most ezen pörögjön Böbe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!