Keresés

Részletes keresés

Mackóbogár Creative Commons License 2016.11.18 0 0 27732

2016.11.21., Hétfő 11,55 és 20,20 - 2982. rész

Oszkár és Laci összeverekednek Vera miatt. Kardos és Dóra leleplezik Cintiát Cserháti előtt. Müllerék értesülnek róla, hogy egy szuperhős tűnt fel Csillagkúton. Patrícia és Fanni Vera lelkét ápolgatják. Cintia rendőrkézen, de a banda felszámolása még várat magára. Vera megérti, hogy hiba volt az újrakezdésre kérnie Lacit.

2016.11.22., Kedd 11,55 és 20,20 - 2983. rész

Böbe vigasztalni próbálja Verát. A város érdeklődését felkelti a titokzatos szuperhős. Adél bevallja Bogdányinénak, hogy lóg a suliból. A Dórával érkező Kardos nem árulja el Viktornak és Szilárdnak, hogy ő volt a szuperhős. Károly bácsi és Bogdányiné összefeszül Adél miatt. Cintia kihallgatásán egy apró információ szöget üt Gabi fejébe.

2016.11.23., Szerda 11,55 és 20,20 - 2984. rész

Dóra egy kamu sztorit ad elő az újságírónak a szuperhősről. Cserháti leleplezi Kardost, majd beismeri, hogy ő a szuperhős, de igyekszik tovább őrizni az inkognitóját. Judit jóváhagyja, hogy Gabi és Szlávik személyesen körbekérdezzenek Fehérváron. Adél Dekát és Melit is megkörnyékezi, hogy alibit szerezhessen magának az éjszakára.

2016.11.24., Csütörtök 11,55 és 20,20 - 2985. rész

Viktor nem tudja mire vélni Kardos szuperhősködését. Szlávik és Gabi Fehérváron keresi a Sintér nyomát, találkoznak Kocsis nyomozóval. Adél Fehérvárra akar menni a balett-táncos után, Károlyék végül megszánják. Szilárd rájön, hogy tényleg Kardos a „szuperhős”, de nem tudja komolyan venni. Gyöngyi szuperhős-segítőnek jelentkezik Kardosnál.

2016.11.25., Péntek 11,55 és 20,20 - 2986. rész

Adél Károly bácsival és Bogdányinéval indul Fehérvárra. Szilárd azt tanácsolja Kardosnak, hogy vessen véget a hőskorszaknak, de Dóra kedvéért egy estére meghosszabbítja szuperhős státuszát. Adél megtudja, hogy Rudinak barátnője van. Úgy tűnik, Gabiék rossz nyomon indultak el, de Szlávik szerint valamit titkolnak a fehérváriak.

 

2016.11.28., Hétfő 11,55 és 20,15 - 2987. rész

Kardosnak elege lesz a szuperhős témából. Szláviknak igaza volt: Fehérváron ismerik a Sintért. Gabi leleplezi Adélék rosszul sikerült kirándulását. Dóra bevallja Kardosnak, hogy élvezi, hogy a szuperhős csaja lehet. Müller és Judit kezdik megkedvelni egymást. Kardos ellen minden összejátszik, most már szuperhős marad.

2016.11.29., Kedd 11,55 és 20,15 - 2988. rész

Gabi és Szlávik számon kérik Adélékat a fehérvári kilengés miatt. Patrícia elújságolja Szilárdnak, hogy a gyerekkori barátnője a városba érkezett. Linda orvosi vizsgálatok miatt jött Csillagkútra, és HIV-tesztet (is) szeretne csináltatni. Szlávik és Gabi Garait akarják bevonni a „Sintér- ügybe”, mert nem bíznak Juditban.

2016.11.30., Szerda 11,55 és 20,15 - 2989. rész

Az újságíró nem hiszi el Kardosnak, hogy nem ő volt az éjszakai szuperhős. Patrícia rábeszéli Lindát a HIV-tesztre. Szlávikék beavatják Garait a „Sintér-ügybe”. Kardos István segítségét kéri a maszkos elkapásához. Szlávik felveti Müllernek, hogy kémkedjen Judit után. Kardos egy kamu akciót szeretne az önkéntesekkel, hogy elkaphassák a maszkost.

2016.12.01., Csütörtök 11,55 és 20,15 - 2990. rész

Patrícia felvilágosítja Lindát HIV fertőzöttségről. Kardos ismerteti Istvánnal a titokzatos szuperhős becserkészésének tervét. Miután Patrícia és Szilárd magukra hagyja Botondékat, Linda bevallja a teljes igazságot, és ő maga is elvégeztet egy HIV-tesztet. Müller elhatározza, hogy véget vet a bizalmi válságnak Szlávikékkal.

2016.12.02., Péntek 11,55 és 20,15 - 2991. rész

Miután Botond megtudja Patríciától, hogy az ő HIV-tesztje negatív lett. Müller kétségbeejtő hírt kap Elviráról. Kardos a maszkos leleplezésére készül, de végül ő az, akit megtámadnak. Szlávik és Gabi képtelenek lebeszélni Müllert arról, hogy Angliába induljon. Miközben Botond Szilárdnál keres lelki támaszt, Linda végzetes lépésre szánja el magát.

Előzmény: propróba (27729)
frauka Creative Commons License 2016.11.17 0 0 27731

Jóhogy nem legközelebb,ha kiirnak valakit a sorozatbol,akkor az úgy történne,hogy...elvitték az ufók :D Kardos,a hös megprobálná megmenteni az illetöt,de nem sikerülne.. Neeee. Maradjon csak a sorozat ugy,ahogy van. :))

Előzmény: HLJ (27730)
HLJ Creative Commons License 2016.11.17 0 0 27730

Mondjuk a Budais részek is eléggé hajmeresztőek voltak oly téren, hogy nem igazán ért célt....

 

De tényleg lehetne egy ilyen ufós szál is nem is hülyeség simán ki lehetne vitelezni akár Gyöngyi, hogy foglalkozik ezotériával...... LOL tartanának egy szeánszot közben megjelenne egy ufó :-)

Megkeresem ezt a részt mikor ez a tudós csóka álom közben fejtette meg a hajó mesterkódját.....nagyon tetszett e rész.

Előzmény: frauka (27728)
propróba Creative Commons License 2016.11.17 0 0 27729

Az elkövetkezendő hetek műsorelőzetesét vki? Köszi szépen!!

frauka Creative Commons License 2016.11.17 0 0 27728

Hát ezen most jót mosolyogtam :)) Azért ez már túl extrém lenne a jóban rosszbanhoz..Elképzeltem,hogy Pongrácz lenne a tudós,néha elvernék :D

En pont nem szeretem,az olyan filmeket,meg részeket,ami volt is a sorozatban,hogy nem valós,álmodják vagy eppen ahogy irod,igy élné ujra.

Akár már ufók is jöhetnének vagy a klinika alatt lenne egy csillagkapu :D Csillagkúton már ugyis minden van.Na jó,azért ezek már nem a sorozathoz illöek lennének.

Talán inkább azt megnézném,hogy Mónika most ujra összejön ugye Pongrácz dokival és mikor azt gondolják,mostmár nem választja öket szét senki,megjelenne Linda.Tényleg,ö hova is lett,él még?Szerintem nagy kavarodás lenne,ha visszajönne...

 

 

Előzmény: HLJ (27727)
HLJ Creative Commons License 2016.11.16 0 0 27727

Akartam keresni egy SGU-s részt ami nagyon tetszett, de nem találtam meg neten. Lényeg: van egy tudós akiről a sorozatban sokáig nem lehetett eldönteni mit akar, jól hozták a karakterét, az évadok felénél mindig kapott egy kiadós verést :-) Ebben a részben egy olyan székbe ült bele ami idegi kapcsolatot létesít a hajó számítógépével és míg próbált rájönni a mesterkódra addig az élete olyan szakaszát élte újra amire nem volt büszke. Lehetne egy hasonló rész is...akár egy új orvosi technológia alkalmazása közben is megtörténhetne ez úgymond mind nem várt mellékhatás

Előzmény: frauka (27726)
frauka Creative Commons License 2016.11.16 0 0 27726

Nem volt már Bettinek ilyen,amikor Tamás atyás részek voltak?

Veráékkal meg az az érzésem mostmár,hogy majd Lacival fog összejönni végül.Laci mikor emlegette,hogy van egy csaj,akin nem tud eligazodni,akkor Verára gondol,mert most,hogy találkozott Verával meg Oszkárral,akkor inkább elküldte,csak ne lássa öket együtt.Gondolom,rossz nézni neki,miközben ö még mindig Verát szereti.

Előzmény: HLJ (27725)
HLJ Creative Commons License 2016.11.15 0 0 27725

El tudnám azt is képzelni, hogy az egyik szereplőnek lennének vízió amiket nem tudna eldönteni, hogy valósak vagy csak képzeli. Azt hiszem ilyesmi volt a Mentalistában is amikor Jane mélyponton volt vagy csak megjátszotta már nem emlékszem pontosan rá. De tény, hogy valami érdekes, nem mindennapi fordulat kellene már...pár rész erejéig.

Előzmény: frauka (27724)
frauka Creative Commons License 2016.11.15 0 0 27724

Igen,valami izgulós részek jók lennének,mert ez a sok betörés meg csalók,már túlzás.Más kellene.De egy jól megrendezett rendöri elkapás pl tetszik. De tudjuk "csillagkúton bármi megtörténhet" :) 

Előzmény: HLJ (27723)
HLJ Creative Commons License 2016.11.14 0 0 27723

Voltak a sorozatban már furcsa részek, de lehetnének félig meddig sci-fi részek is. Tudom nem illik bele, de mondjuk az sem amikor egy normális esetben karcolás miatt meghal valaki.....nekem régebben kimondottan tetszett az a szál amikor pár éve vírus szabadult el a kórházban lehetne valami hasonló újra akár, de más jelleg egész városra kiterjedő nem járvány de amitől betojik mindenki címmel és összehozna új szövetségeseket akár..Nah de ez már inkább a Búra alattba illik de valami hasonlót elképzelnék....

Előzmény: frauka (27722)
frauka Creative Commons License 2016.11.14 0 0 27722

Szerintem meg mostanában viccesebbre vették a párbeszédeket Kardoséknál.Pl Kardos -Viktor mikor az autoban lesben voltak,akkor is viccesek voltak. Régebben nem voltak ilyen párbeszédek.Nekem legalábbis tetszik. Az igaz,hogy Bodolaiéknál nincs vicces sztori,néha Bandi mond jókat. Legutobb nekem a Kari bá meg az iszákos házasságkötö asszony(nem jut eszembe a neve) csipkelödése tetszett.Nekem annyira nem hiányzik,mikor Bodolaiéknál valami zür van,pl mikor Böbe álmodott es azt játszották olyan sokáig,be voltak öltözve stb.azt a részt nem szerettem velük.

Azt azért remélem Veránál nem játszák el a netes ismerkedésnél,hogy majd letámadják,mert Gyöngyinél már jártak így,ha jol emlékszek.

A Böbe fogyása téma most nekem elég hülyeség volt...hisz azért annyit nem fogyott,nem olyan látványos,hogy ezt most bele kelljen írni a sztoriba. Én se vettem észre.Pláne mikor Böbe mondta meg Gyöngyi is ,hogy milyen vékony lett..biztos beteg :D

Előzmény: HLJ (27721)
HLJ Creative Commons License 2016.11.14 0 0 27721

Baj az, hogy önmagát ismétli a sorozat egyidő után, mert nagyon nehéz egy ilyen hosszúságú sorozatot életben tartani...sajnos mostanában a poénok hiányoznak mint régen a Bodoliékkal sok poén volt, vagy Konrád amikor szívatta a rezidenseket....

Előzmény: sztamas77 (27718)
frauka Creative Commons License 2016.11.12 0 0 27720

YouTube-on

Előzmény: Akozs55 (27719)
Akozs55 Creative Commons License 2016.11.12 0 0 27719

Hol lehet megnézni a 2016. november 11.-i részt ?

sztamas77 Creative Commons License 2016.11.10 0 0 27718

Pongrácz kezd teljesen felesleges lenni a sorozatban. Gyakorlatilag évek óta nem szól másról a karaktere, mint arról, hogy harcol a kórházért, leáll a veséje vagy szívinfarktust kap, élete szerelme Alexa, x ideig remekül megvannak, Alexa szakít vele, kibékülnek, x ideig megint remekül megvannak, aztán egyszercsak valamiért Clau szeretne kilépni a sorozatból, ezért valamilyen sztorival Alexa kómába kerül vagy meghal. Ilyenkor néha belép az életébe Mónika, akivel egy kicsit vígasztalódik, majd megjelenik Alexa és hopp, megint ő az igazi. Innen pedig ismétlődik a történet. (Nem lennék meglepve, ha most is valami ilyesmi lenne. Mire Mónika ismét megnyugodna, Clau a babázás után visszatérne valami sztorival, hogy mégse halt meg, csak Konrád és/vagy Roland megrendezte a halálát, aztán valami külföldi klinikára vitték. :D Vagy visszatérne tesóként. Szívesen megnézném Mónika arcát.) Mindeközben pedig Péter egyre sunyibb és bugyutább lesz. Valahogy nem egy kórházigazgatóra emlékeztet. Pedig nekem Alexa mellett, ő volt még a kedvencem. 

sztamas77 Creative Commons License 2016.11.10 0 0 27717

Mónika fog még sírni Péter miatt, de meg is érdemli, aki ennyire alázza saját magát.

Előzmény: frauka (27714)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.11.10 0 0 27716

Nekem is az jutott eszembe róla, hogy tuti "pszichopata". És ez jött be annyira Gyöngyiéknek, hogy még le is tesztelik ? Hová tették  a szemüket ? Mondjuk a másik (Brúnó) se kutya, egy kicsit brutális a fickó, mekkora őrjöngést levágott az előzetesben !

Előzmény: frauka (27714)
Böszőke Creative Commons License 2016.11.10 0 0 27715

A jóképű,vonzó férfitól valóban messze van,de én inkább olyan nyálas,nem férfias ,anyuka fiának gondoltam....

Előzmény: frauka (27714)
frauka Creative Commons License 2016.11.10 0 0 27714

Vera netes pasija,akivel Patricia találkozott,az nekem gyanús.Valahogy olyan"elmebeteg" feje van.Szerintem az valami eröszakoskodó,tul nyálas feje van.Tul szerénynek tünik közben meg, szerintem, kiderül,hogy valami nem ok vele.En megijednék töle elsö ránézésre is. Pongrácz meg Mónika meg kicsit unalmas lesz,ha megint összejönnek.

Asterian Creative Commons License 2016.11.05 0 0 27713

Valamit kezdeniük kellett Milánnal, és hát minek örülnénk jobban, mint egy újabb hónapokon át tartó "család elől titkolózó maffiatag" szálnak. :-D De a sztori nekem sem kerek egészen, hogy mi szükség volt őt belerángatni ebbe.

 

Ami meg Mariannt illeti, valszeg Roland volt, és majd az esküvő előtt derül ki Barbi számár ez, így majd szakít vele. Plusz ahogy Bettikét elnézem, ő is ki fog esni Roland kegyeiből hamarosan. :D Mehetnek megint a dutyiba.

Előzmény: HLJ (27712)
HLJ Creative Commons License 2016.11.04 0 0 27712

Ti értitek mi értelme volt ezt a szerencsétlen Milánt beszervezni a maffiába? Miért kellett belőle gyilkost csinálni?! Annyira értelmetlen szál. Lehetne korrigálni úgy, hogy Milánnak ez egy rémálma volt vagy valahogyan visszamenne időben :-)

Asterian Creative Commons License 2016.10.30 0 0 27711

Sorry, mellément. :)

 

Ahogy látom Verát is előkapják megint, egy ideje nem sok dolga volt.

Előzmény: bean (27707)
lcjr Creative Commons License 2016.10.28 0 0 27710

 

SPOILER

 

Jóban Rosszban 2972 - 2976. rész tartalma

 

2016.11.07., Hétfő 11,45 és 20,20 - 2972. rész

Vera Patrícia segítségével készül a randira. Barbara felkéri Bettit esküvői tanúnak. Vera első randija jól indul, de csalódással végződik. Roland újra megkéri Barbara kezét Pétertől. Kardos őrjáratot szervezne Misi étterméhez, de Viktorral összevesznek. Miközben Barbara és Roland megkezdi az esküvői felkészülést, Betti nyitva tartja a szemét.

 

2016.11.08., Kedd 11,45 és 20,20 - 2973. rész

Viktor a rendőrség tudta nélkül nem hajlandó járőrözni. Patrícia és Gyöngyi önkényesen szervezik Vera magánéletét. Boriék Mariann temetésére készülődnek. Kardos végül egyeztet a rendőrökkel az akció előtt. Vera tanácsot kér Szilárdtól, majd megtudja Gyöngyitől, hogy randit szerveztek neki. Konrád is csatlakozik a temetésre indulókhoz.

 

2016.11.09., Szerda 11,45 és 20,20 - 2974. rész

Dóra, Kardos és Viktor őrködnek Misi étterme előtt. Péter közli Konráddal, hogy kinevezné igazgató helyettesnek. Patrícia Vera nevében randizik. Milán elutazik a temetés után, Konrád pedig Péter helyettese lesz. Fanni bíztatja Mónikát, hogy hajtson rá Péterre. Miközben Kardosék odakint őrködnek, Misi éttermében rablótámadás zajlik.

 

2016.11.10., Csütörtök 11,45 és 20,20 - 2975. rész

Miközben Patrícia tesztelgeti Oszkárt, Gyöngyi megpróbálja elküldeni Szilárdot a Macsekból. Dóra észleli, hogy az étteremben rablótámadás zajlik. Péter megkérdezi Mónikát, nem lenne-e kedve több időt tölteni vele. Müllerék az önkéntesek segítségével elfogják az egyik bandatagot. Patrícia és Gyöngyi lebuknak Szilárd és Oszkár előtt.

 

2016.11.11., Péntek 11,45 és 20,20 - 2976. rész

Szilárd mérges Patríciára. Patrícia bocsánatot kér Verától. Dóra és Kardos tanúvallomást tesznek a rablásról. Betti biztatja Pétert a Mónikával kapcsolatban. Viktor feldúlt, amiért Péter a megkérdezése nélkül nevezte ki Konrádot helyettesnek. Oszkár megtudja, hogy „Vera” Brúnóval is kavar. Müllerék megpróbálják megtörni az elfogott bandatagot.

 

Jóban Rosszban 2977 - 2981. rész tartalma

 

2016.11.14., Hétfő 11,55 és 20,20 - 2977. rész

Erik vallomást tesz, de Müllerék nem mennek vele sokra. Brúnó Szilárdhoz fordul segítségért a dühkitörései miatt, de továbbra sem bír magával. Vera felhívja Oszkárt, hogy találkozzanak. Konrád meglegyezi Viktor hiúságát, de csak Mónika kedvéért. Kardos megtudja Banditól, hogy a járőrszolgálat népszerűbb lett. Kardos megkérdőjelezi kapcsolatát Dórával.

 

2016.11.15., Kedd 11,55 és 20,20 - 2978. rész

Miután Szlávikék beszámolnak Garainak, megtudják, hogy az ezredes állása veszélyben van. Vera Oszkárral randevúzik, Laci pedig féltékeny. Kardos közli Bandival, hogy a továbbiakban nem kíván járőrözni. Viktor bocsánatot kér Pétertől a viselkedéséért. Kardos hős lesz a csillagkúti közösségben, de Dóra látni sem akarja. Péter és Mónika összejönnek.

 

2016.11.16., Szerda 11,55 és 20,20 - 2979. rész

Kardos Szilárdnak és Viktornak panaszkodik, hogy Dóra megharagudott rá. Mónika egyelőre titokban tartaná a viszonyát Péterrel. Laci Istvántól és Szilviától kér tanácsot Verával kapcsolatban. Bandi felköszönti Kardost a születésnapján. Kardos megérti, hogy felelősséggel tartozik Dóráért. Péter és Mónika bizonytalan a másik érzéseit illetően.

 

2016.11.17., Csütörtök 11,55 és 20,20 - 2980. rész

Orsi szerint Vera adhatna még egy esélyt Lacinak. Bandi szól Viktornak, hogy estére minél több önkéntes járőrre lenne szükség. Kardos szülinapi buliját keresztülhúzza a járőrszolgálati akció. Böbe és Szilvia összekapnak a Vera boldogságáért folytatott küzdelmükben. Betti közbenjárására Péter és Mónika bizalmat szavaz egymásnak.

 

2016.11.18., Péntek 11,55 és 20,20 - 2981. rész

Kardos Dórával kettesben ünnepli a születésnapját egy hotelben. Miközben razziára készül a rendőrség, egy bandatag Dóráék hoteljében bukkan fel. Bandiék elindulnak a járőrözésre. Vera és Laci tisztázni próbálják az érzelmeiket. Megérkezik Szentesi Judit őrnagy és felfüggeszti Garait. Vera és Laci épp csókolóznak, amikor betoppan Oszkár.

Előzmény: Gyöngyvirág555 (27709)
Gyöngyvirág555 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 27709
Előzmény: Camel73 (27704)
HLJ Creative Commons License 2016.10.26 0 0 27708

Nem tudom ti észre vettétek-e de én úgy láttam, hogy amiben Roland tárgyalt raktár az ugyanaz átrendezve mint amiben a Tartsd életben című kisfilm készült. Nem olyan régen láttam e kisfilmet és egyből az ugrott be róla. Szerintetek?

bean Creative Commons License 2016.10.25 0 0 27707

Gondolom ezt Camel73-nak szántad :)

Előzmény: Asterian (27706)
Asterian Creative Commons License 2016.10.25 0 0 27706

Nincs mit. :-)

 

Ami a részeket illeti, ebben azért nem értünk egyet. Kukkants be ide: http://tv2.hu/musoraink/joban_rosszban/epizodok/

 

Az első résztől egészen a supertv2-re való költözésig minden megvan itt. ;-)

Előzmény: bean (27705)
bean Creative Commons License 2016.10.24 0 0 27705

Akkor meg miért nyomatják? Ezer tehetségesebb csaj van. És.......hát a szépsége is minimum kérdőjeles. Miért pont neki kell modellt játszania?

Nem igazán értem.

Előzmény: stella301 (27703)
Camel73 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 27704

Köszönöm a válaszod.Az a baj,hogy nem lehet elérni már a jóban rosszban részeket sehol csak 500.részig aztán semmi. :(

Előzmény: Asterian (27690)
stella301 Creative Commons License 2016.10.23 0 0 27703

Kárpátiék lánya. Pont olyan szar szinész, mint az apja. Annak sem volt soha hiteles, ha  indulatosnak kellett volna lennie.

A leány hangja amúgy is idegesitő, ha hisztizik az halálos.

Előzmény: bean (27702)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!