Keresés

Részletes keresés

bloom777 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 27419

Hmm van 1-2 érdekes momentum 

 

- Bettike azért ennyire nem hülye hogy a kórházban provokálja ki, és Roland sem.

- Kíváncsiak lehettek hogy be vannak-e poloskázva így Bettike letesztelte és nem tudhatták h hol vannak még .

- Ha nem elég merészek lebukhatnak Nándi előtt.

- Érdekes hogy Barbika Péter kérte meg pedig alapjáraton nagy a pofája.

- Roland nem annyira hülye hogy ilyen bénán csalja meg, meg azért vigyorgott mikor Kellert elhajtotta.

- Nem hiszem hogy pont ilyenek vesznének össze annyi idő után.

- Esetleg lehallgathatják ők is Nándiéket :D

- Ha arra számitanak hogy megint lehallgatják/lekamerázzák őket nem véthetnek egy kis hibát is.

 

Ezek csak lehetőségek. Ha mégse játsszák meg legalább nem unatkozunk... :D Adélka addig megy el amíg úgy le nem bukik hogy még a rendörők se húzzák ki a csávából.

 

 

Pollorato Creative Commons License 2016.02.16 0 0 27418

Pongracz doki:- Azt hiszem, ezt nehéz lesz kimagyarázni..

 

Tényleg!

folyt.köv. holnap.

99008811 Creative Commons License 2016.02.16 -1 0 27417

 "eközben Roland szól Péteréknek, hogy Nándi rámozdult Barbarára."

FÚJ BAKKER! már 2007-ben is jóval a 40-et súrolta Nándi, mikor Barbara mégcsak 17-18 éves volt. Miért kell mindig minden variációt kipróbálni a párosításokban... félnek, hogy a nézők megunják, vagy mi? Ebben a sorozatban SENKI nem él egésszséges párkapcsolatot senkivel, pár hónap és szétmennek. Bodolaiék az egyetlen normális pár, na meg talán még Gabi és Jenő. Azt bírom még, hogy a kórház alkalmazottjai csakis az épületen belülről választanak maguknak párt, olyat, aki máshol dolgozik, arról szó sem lehet... :D 

Roland please shave this terrible haircut... 

 

HLJ Creative Commons License 2016.02.15 0 0 27416

Tény, hogy furcsa, hogy Roland belezúgott volna Bettibe, ha igen akkor váratlan fordulat ha meg nem akkor remélem nagy dolgot akarnak kihozni belőle. amúgy meg nem értem mi a jó fenét eszik az összes maffia ezek a kórházon, mindenki ezt akarja. Oké, hogy a kórház alatt "arany"bánya van, de akkor is.... Annyira sablon szerűen vannak már a történetek megírva.........

Most egyedül Milánék szállja pörög rendesen, azt várom, hogy valamilyen módon Konráddal összebarátkozzanak.

Ma Konrádnak volt egy jó beszólása Péter előtt: Remélem ennél Rolandnak több esze van :-)

frauka Creative Commons License 2016.02.15 0 0 27415

En ezt most nem értem,tényleg összejön Betty meg Roland vagy csak megjátszák Nándi ellen??Valahogy ez most olyan zavaros és hirtelen fordulat.A másik,hogy tényleg mindenki,akinek kicsit is magánéleti baja van el kell rohanni pszichiáterhez?Ok,ha nagyobb trauma éri az embert,vagy depressziós valaki de itt már mindenért odarohannak Szilárdhoz.Ilyen létezik,hogy mindenért pszichiáterhez mennek kibeszélni?Azért egyedül is vagy egy jo baráttal is meg lehet osztani a gondunkat szerintem. De hogy elmenjek, mert haragszom anyámra meg a pasijára,vagy titkon szerelmes vagyok a tesom párjába...ez nekem furcsa.Ezt azért el lehet intézni magunkban is. Na de ez csak az én véleményem,lehet vannak labilisabb, érzékenyebb emberek, akik mindent csak pszichiáterrel oldanak meg.

lcjr Creative Commons License 2016.02.15 0 0 27414

SPOILER

 

Jóban Rosszban 2795 - 2799. rész tartalma

 

2016.02.29., Hétfő 19,25 - 2795. rész

Barbara közli Nándival, hogy mégsem képes elárulni Rolandot. Miközben Kardos Istvánnak panaszkodik, befut Dóra, hogy bocsánatot kérjen. A mentősök behozzák Milánt, Szlávik pedig kifaggatja Gabit és Biget. Nándi felkeresi Barbarát...

 

2016.03.01., Kedd 19,25 - 2796. rész

Böbéék felhívják Szabit, hogy mi van Milánnal. Bori még mindig a történtek hatása alatt van. Gyöngyi és Elvira pletykálkodásának Péter vet véget. Miközben Böbéék a kórházba készülődnek, Bandit újra elkapja a lelkiismeret-furdalás...

 

2016.03.02., Szerda 19,25 - 2797. rész

Bandi félreértelmezi Elvira és Ági véletlen összefejelését. Nándi és Szilasi a nyertes pályázók névsorát várják. Fanni jelzi Dórának és Verának, hogy Iván állapota nem javul. Ági és Dóra megtudják, hogy Ivánt egy hónapja kirúgták a munkahelyéről...

 

2016.03.03., Csütörtök 19,25 - 2798. rész

Bodolaiék és Révészék közös vacsorát rendeznek, eközben Roland szól Péteréknek, hogy Nándi rámozdult Barbarára. Dóra arra bátorítja Ágit, hogy beszéljen Ivánnal. Péter elzavarja Rolandot, de Roland még megkéri, hogy béküljön ki Bettivel...

 

2016.03.04., Péntek 19,25 - 2799. rész

Böbe arra biztatja Bandit, hogy mielőbb jelentse be a felmondását Péternél. Kardos megkéri Verát, hogy Patríciával kapcsolatban válasszák szét a munkát és a magánéletet. Barbara megígéri Nándinak, hogy övé lesz a kórház...

99008811 Creative Commons License 2016.02.14 0 0 27413

Oké, most tisztázzunk valamit.

Roland mindig Barbit szerette, Betty iránt soha egy kis szimpátiát sem mutatott. Erre Bettike felajánlja neki hogy dugjanak, és Roland beleegyezik. A JR írói ennyire le akarják alacsonyítani a férfiakat??? Hogy akármikor benne vannak bármilyen nővel egy kis félrelépésben? Istenem... 

Nándi meg amióta polgármester lett, le sem tojja a városfejlesztést, pályázatokat, stb... szóval a polgármesteri teendőjire köpik rá, csak otthon ül, iszogat, és fúrja Rolandékat. Keller meg annyira tenyérbemászó az idióta frizurájával együtt... Annyiszor átvágott mindenkit de mivel a szereplőgárda fogyatékosnak van beállítva, továbbra is bedőlnek a rohadt átlásztó jópofizásának. 

99008811 Creative Commons License 2016.02.14 0 0 27412

de attól még mindig egy idegesitítő kis tolvaj csitri. :) 

Előzmény: Böszőke (27411)
Böszőke Creative Commons License 2016.02.12 0 0 27411

Ahogy mondod,Roland eddig sem volt egy Apolló,de most kifejezetten ronda lett ezzel a hajjal....

 

Adél ma nekem is nagyon tetszett,kb. az egész magyar igazságszolgáltatásról megmondta mennyit ér.

Előzmény: HLJ (27410)
HLJ Creative Commons License 2016.02.11 0 0 27410

Rolandnak nagyon furcsa az új frizurája :-) Adél kissé tényleg idegesítő, de szerethető csajszi. Kíváncsi vagyok Boriék anyjával milyen történet találtak ki.......

99008811 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 27409

Adél soha nem fog megjavulni? Már több mint fél éve húzzák le a bőrt erről a lopkodós témáról. Eltűnhetne már a képernyőről a fenébe, nagyon idegesítő a színész is. 

bloom777 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 27408

amugy az előbbi vagyok csak nem tetszett a nickem :D

bloom777 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 27407

Érdekes hogy Bettike csak Szilánd szobájában beszél ezekről :D Bár lehet hogy tényleg szerelmes és ezt Roland kihasználja. Meg Barbika ennél durvább dolgokat is megbocsátott Rolandnak..meg azt nem tom elhinni hogy ennyi küzdelem után simán otthagyja..

lcjr Creative Commons License 2016.02.10 0 0 27406

Üdv!
Szerintem is kitervelték ezt Rolandék. Így akarják csőbe húzni Nándit. Megkörnyèkezik Barbarát, az meg látszólag Roland ellen fordul. Mondjuk a terv jó meg minden, de hogy mindezt hogyan magyarázzák meg majd Péternek és Alexának...

99008811 Creative Commons License 2016.02.09 0 0 27405

Gabi és Jenő aranyosak voltak, mikor kibékültek. De Pongrácz megkattant xD

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 27404

Sziasztok. Új vagyok itt ezen a forumon :)

Vmiért úgy érzem hogy leakarják zárni (Ne legyen igazam :) )

Hmm ez alapján vagy Roland ennyire sötét vagy kiterveltek vmit. Hát sajnálom szegény révészeket :( Remélem megússzák azért..

lcjr Creative Commons License 2016.02.08 0 0 27403

Jóban Rosszban 2790 - 2794. rész tartalma

 

2016.02.22., Hétfő 19,25 - 2790. rész

Adél és Károly Böbe segítségét kérik a meglepetés-vacsorához. Roland és Konrád megtudják, hogy Révész a gyerekein készül bosszút állni. Keller szövetséget kötne Barbarával. Roland pedig kiakad, amikor megtudja, hogy Keller lesz az utódja...

 

2016.02.23., Kedd 19,25 - 2791. rész

A Bodolai család rendkívül boldog, hogy Bandi újra itthon van. Dóra, Kardos és Viktor azon tanakodnak, hogy figyelmeztessék-e Pétert Roland fenyegetőzése miatt. Bori közben Adél nyomába ered, hogy beszéljen vele...

 

2016.02.24., Szerda 19,25 - 2792. rész

Gyula megfenyegeti Borit. Adélnak lelkiismeret-furdalása van Borival szemben. Bandi úgy dönt, hogy belevág a szerelős karrierbe. Nándi és Keller lehallgatják Betty és Szilárd beszélgetését. Bori, Szabi és Milán csalódottak a rendőrség tehetetlensége miatt...

 

2016.02.25., Csütörtök 19,25 - 2793. rész

Roland felkeresi Nándit és közli vele, hogy a történtek ellenére sem mond le a kórházról. Péter megtudja Alexától, hogy Betty Rolandhoz akar költözni. Bori túl veszélyesnek tartja Milán és Szabi tervét...

 

2016.02.26., Péntek 19,25 - 2794. rész

Milánék még egyszer átveszik a tervet, eközben Péter és Alexa Bettyvel veszekszik. Nándi Barbarához küldi Kellert, hogy közölje vele Roland és Betty összeköltözését. Kovács riasztja Gabit, aki kérdőre vonja Adélt. Milán eközben lebukik...

99008811 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 27402

hoppá... sajnos a szuper tv2 oldala elspoilerezte nekem a JR-t egész hétre :/ pedig én csak egy előzetest kerestem :D

99008811 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 27401

Hát na, mindenkinek más az ízlése! :D Egy tapasztalt, komoly rendőr fejét is úgy elcsavarta, hogy már szaladt is pakolni. merem gondolni hogy azt próbálják kihozni ebből, hogy jenő megsérül a robbanásban, és gabi pedig sajnálatból visszafogadja. 

Előzmény: neszójábe! (27400)
neszójábe! Creative Commons License 2016.02.07 0 0 27400

lehet hogy nem főnyeremény , de nekem is  bemozdult rá a bohócom ..

Előzmény: 99008811 (27399)
99008811 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 27399

Szlávik elég lazán felmondott. A felmondás beadása után még 3 hónapot ott kéne dolgoznia a jelenlegi munkahelyén, nem úgy van az, hogy csak megsértődik, összepakol, és elmegy. Az ezredes nagyon türelmes ember, eddig már vagy ötször kirúghatta volna, mégsem tette, erre meg itthagy mindent mert brühühüh a Gabika otthagyta. Na nem mintha az a pápaszemes nő jobb volna nála. (én is szemüveges lány vagyok, de az a nő tényleg nem egy főnyeremény) A JR-ben a nők az orruknál fogva vezetik a férfiakat és még ilyen rafinált, ravasz nyomozót is megvezetnek, mint Jenő... elég szomorú :/ Jó lenne már egy erős jellemű férfi szereplő, akit nem a farka irányít, és ellent tud állni, ha egy nő bájosan rámosolyog. Még Konrád is elpuhult, de Alízt legalább bírom, mert kemény csaj, és illik hozzá. Legalább is, jobban mutatnak együtt mint anno Fannival. 

iram987 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27398

Igazad van, Pongrác csak nagyon IDÉZŐJELES NAGYMAMÁT mondott, egyáltalán nem komoly tartalmú mondat volt. 

99008811 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27397

De végülis nincsen jelentősége az előbb írtaknak, mert Barbi úgysem terhes, csak a főorvos úrnak sugallja az apai megérzése. xD

Előzmény: 99008811 (27396)
99008811 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27396

Én el tudnám képzelni Betty-ről, hogy elmebeteg. Az új színészének olyan fáradt, karikás szemei vannak, sokszor remeg, hebegve beszél, nagyon labilis, hirtelen hangulatingadozásai vannak. Nem sértésnek szánom, szerintem nagyon jó Bettinek a mostani színész, a szőkét soha nem tudtam elfogadni, mint Barbi hugát, és Pongrácz lányát.

De mi ez a zagyvaság, hogy Alexa nagymama? A gyerek szülőjének az anyja lehet a nagymama, nem pedig a gyerek szülőjének az apjának az éppen aktuális nője. Na akkor hogy ha meglesz a kisgyerek és nagypapa szakít nagymamával ( ezredjére is, mert alexával már sokszor szétmentek ) akkor már nincsen nagymamája szerencsétlen gyereknek? :D Laurát illene a nagymamának tekinteni, ő Barbi anyja, nem pedig Zalexa. 

99008811 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27395

Én már sajnálom Szilárdot. Egész Csillagkút neki önti ki a szívét, mindenkinek külön munkaidőn kívüli meghallgatásokat tart ingyen pusztán jószívből. Mert hogy nem láttam, hogy Gabi pénzt adott volna neki miután meghallgatta a bunkó neveletlen lányát, az biztos. De mégcsak árban sem állapodtak meg, szó sem volt pénzről. Becsületességből még soha senki nem lakott jól, de úgy tűnik, Szilárd igen. :D

Böszőke Creative Commons License 2016.02.05 0 1 27394

:)  igazad van ,persze tudom,hiszen mi lenne ha éppen szorulása van valakinek és az aznapi adásban semmit nem mutatnának,mert éppen a klotyón ül :)

Csak ma Adél és Böbe is ajtón be,kabát le és asztalhoz,együnk.....,annyira természetellenes volt nekem.

Előzmény: Replay (27392)
iram987 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27393

Na és a való életben ki főz tűsarkú cipőben, teljes sminkben, gyönyörű ruhában? Meg kell mutatni a napi sorozatokban, hogy milyen sok szép ruha van, milyen szép sminkek, és micsoda kiegészítők.

Replay Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27392

Hát ez nem a való élet, hanem tv, nem kell mindent ennyire komolyan venni, ha mindent mutatnának, akkor nem lenne elég a műsoridő.

Előzmény: Böszőke (27391)
Böszőke Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27391

Csak engem irritál,hogy emberek hazaérkeznek,még véletlenül sem mos soha senki kezet,azonnal asztalhoz ülnek enni???Nem vagyok tisztaságmániás,de ez kifejezetten bosszant.......

lcjr Creative Commons License 2016.02.05 0 0 27390

És erre csak most jött rá? Betty legnagyobb baja, hogy nem mindig ő van a középpontban.

Én is attól "félek", hogy a forgik meghúzzák ezt a szálat és szerelmes lesz Rolandba. Mondjuk szánalmas lesz, ha beleszeret egy olyan emberbe, aki megölte a pasiját, őket meg börtönbe jutatta. Arról meg már nem is beszélve, hogy a testvére vőlegényéről van szó. Persze nekem már az is sok, hogy Barbara még mindig szereti Rolandot.

Előzmény: kaktuszka67 (27386)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!