Keresés

Részletes keresés

Stellamella Creative Commons License 2015.03.09 0 0 26917
Nem tudom, ki idegeli Barbarát, de szimpatikus.:D
Alizra gondoltam. De lehet, hogy Mázsa Mari? Na de neki hogy lennének kapcsolatai kinn? Kisebb megszakításokkal évek óta börtönben ül.
Mackóbogár Creative Commons License 2015.03.06 0 0 26916

Kakasy Dóra (a Barátok közt-ben Imi barátnőjét alakította egy ideig)

Előzmény: Anbati (26914)
Böszőke Creative Commons License 2015.03.06 0 0 26915

Olvass vissza,valaki már megírta,hogy kicsoda!

(elfelejtettem)

Előzmény: Anbati (26914)
Anbati Creative Commons License 2015.03.06 0 0 26914

Tudja valaki,hogy ki az újságírónőt alakító színésznő?

HLJ Creative Commons License 2015.03.05 0 0 26913

Csak az az érdekes, hogy külföldi nyomozós filmeknél alap hogy ilyenekre gondolnak mégis tovább tudják vinni a szálakat......

Előzmény: Poltorato (26912)
Poltorato Creative Commons License 2015.03.04 0 0 26912

Ezek a Csillagkúti zsaruk már megint alakítottak!

Ott várták a sült galambot hogy berepüljön szélhámos Zsolt képében, aztán meg albandi

akciója a sodrófával..

Maga Szlávik is elismerte később, hogy mekkora balfácánok voltak amiért nem állítottak embert

az udvarra is.

Persze a rutinos nézők tudják hogy miért nem?  Mert így tovább tudják göngyölíteni ezt

a szálat (is).

HLJ Creative Commons License 2015.03.02 0 0 26911

Ma jók voltak azok táblák amik a téren voltak amik Fanni számára készültek. Ajjjajjjj don Roland lakásába betörtek.......azt a betörőt sem irigylem..... mintha olyat olvastam volna, hogy Mázsa Mari ismét felbukkan lehet mint betörő?! Bandi nagyot alkot ahogyan elkapja az áll csalót :-)

Vlexa Creative Commons License 2015.03.02 0 0 26910

SPOILER

 

Jóban Rosszban 2558 - 2562. rész tartalma

2015.03.16., Hétfő 19,35 - 2558. rész
Szilvia mindent megtesz azért, hogy megtalálja Istvánt, de arra nem is számít, hogy a kórházban futnak össze. Közben Orsiék alapítványi munkája sikerrel jár, Böbe is teljesen belejön a segítségnyújtásba. Jó szokásához híven túlzásba is lendül…

2015.03.17., Hétfő 19,35 - 2559. rész
Kristóf elmeséli Istvánnak, hogy esküvőre készül. Szilvia is bevallja, hogy nem telt túl jól az elmúlt időszak számára. Közben Füredi mentőötlete az, hogy mindent mondjanak el a CT rablásról az újságíróknak. Péter támogatja a barátját, de Alexát nem érik el…

2015.03.18., Hétfő 19,35 - 2560. rész
Mindenki Alexa döntéséről beszél, miközben Péter továbbra is szeretné meggyőzni szerelmét, hogy maradjon Csillagkúton. Ráadásul Betty meglepő ajánlatot tesz Olivérnek. Orsiék felkarolt Géza bácsija nem várt módon használja fel az alapítványtól kapott pénzt és lassan Böbének is be kell látnia, mekkorát tévedett...

2015.03.19., Hétfő 19,35 - 2561. rész
Szilvia teljesen kivirult attól, hogy István ha egy kis időre is, de hazaköltözött. A nővérek Dénest próbálják faggatni a közelgő esküvőről, de titokzatoskodik. Közben Kardosék meglepő gesztussal kedveskednek Dórának…

2015.03.20., Hétfő 19,35 - 2562. rész
Szilvia végül rászánja magát, hogy Zsófinak elmondja az igazságot az apjáról. Közben Jolika búcsúzik a klinikától, a kollégák méltón emlékeznek meg róla. Müllerék figyelmeztetik Istvánt, hogy tartsa távol magát mindenféle magánakciótól, s ne ártsa magát a rendőrség munkájába…

hildax Creative Commons License 2015.02.28 0 0 26909

Szerintem az a kis sunyi dög Olivér nagyon is benne van a buliban. Emlékszem arra a jelenetre, mikor fogva tartották és  Alexa érkezett hozzá. Pont akkor kezdett el üvöltözni, hogy ne bántsák, viszont rajta kívül nem volt ott senki - megjátszotta magát. Hogy kivel játszik össze, az rejtély. Bárkit vissza tudnak hozni.

A Kristóf gyerek meg olyan szánalmas, hogy az már nem is igaz. Törpe, azonkívül idétlen az a jól fésült frizurája, meg az a bocskor a lábán....

sztamas77 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 26908

Jajj, csak Mónikát ne... :) Egyébként nem hiszem. Szerintem Péter Alexával lesz újra együtt, csak tartottak egy kis szünetet. :D Gondolom végül neki sikerül rábeszélnie, hogy maradjon CSillagkúton. 

Előzmény: derek (26907)
derek Creative Commons License 2015.02.27 0 0 26907

Kardos tök fura , hogy nem borostás.

Kinga nővért nem tudom , minek tették bele a főcímbe , annyira felesleges. Mónikával meg kezdhetnének valamit. Csak ne megint Péterrel hozzák össze.

P.stephenson Creative Commons License 2015.02.26 0 0 26906

Dóra is milyen elegáns volt: bebaszta a féltéglát a pöcegödörbe, aztán elegánsan lelépett, a szart takarítsa más.

Igenis neki is oda kellett volna mennie megbékíteni Fannit, ahogy Kardosnak, Viktornak és Dénesnek, ennyi embert azért nem küldött volna el a vérbe. Kristóf egyedül maradt mint mindig.

 

Azért a három agysebész fakabát is megér egy misét: lehet, hogy már üres a kultúrház meg a raktár, de azoknak van egy-egy üzemeltetője, akitől kibérelték a helyet a Medikomágnesesek, azok tudnának valódi cégnevet mondani.

Stellamella Creative Commons License 2015.02.26 0 0 26905
Ezt Pikali Gerdát se értem, minek hozták be a sorozatba. Vagy ha behozták, miért rendőrt csináltak belőle? Mert még ha érdekes lett volna a sztorija, de kb. ugyanaz, mint anno Andrea: agresszív exférj és (hisztis) kamaszlány, jaj sajnálni kell. Kész túlzsúfoltság van, két asztal jut 3 fakabátra, az iroda olyan mint egy kis lyuk.
Inkább lett volna dokinő, így Vera és Józsi távozásával úgyis szükség van orvosokra, és Jenő helyett összejöhetett volna Kardossal, aki már úgyis régebb óta pártalan...:)
anoli46 Creative Commons License 2015.02.26 0 0 26904

Konrád és Alíz a két normális szereplő. Öröm hallgatni értelmes és szellemes párbeszédüket. Nem hisztiznek, nem nyavalyognak, nem üvöltenek. Az ő szintjükre kellene felhozni a színvonalat.  Persze nem ilyen erőltetett történetekkel kellene telenyomni a forgatókönyvet. 

P.stephenson Creative Commons License 2015.02.25 0 0 26903

Kristóf lett szar helyzetbe hozva ezáltal, pedig szegény nem is tett semmit. Mi a francért nem lehetett megmondani az igazat? Hogy ezáltal megbántódott volna Fanni? Ki kérte, hogy kutakodjon meg feleslegesen belelovalja magát hülyeségekbe?

Előzmény: Stellamella (26902)
Stellamella Creative Commons License 2015.02.25 0 0 26902
Kristóf szerintem inkább kényszerből tett lánykérést, attól függetlenül, hogy szerelmes. Ma viszont Fanni megtudja az igazat, hát kiváncsi vagyok mi lesz ebből... :)
Előzmény: Portorato (26901)
Portorato Creative Commons License 2015.02.25 0 0 26901

Kifejezetten szórakoztatónak találtam a mai részt.

Kari bá rendőri segédlettel talán visszakapja a pénzét, mondjuk, kíváncsi vagyok szélhámos

Zsolt ábrázatára, amikor  szembesítik majd a tényállással.

Két lánykérés is befutott aznapra, csak meg ne bánják...

 Vidovszkyban kissé csalódtam, pláne így hogy a beadott injekciótól "dalolni" fog. 

P.stephenson Creative Commons License 2015.02.24 0 0 26900

Őőőő, az miért jó, hogy Dórának Fanni-hajat csináltak? Hátulról teljesen összetéveszthetőek, bár lehet hogy ez volt a cél, és egymás hát-dublőrjei lesznek? :-)

Portorato Creative Commons License 2015.02.23 0 0 26899

Medikos szélhámos Zsolt egy valamit mégis csak elért!

Visszaadta az öreg Kari bá életkedvét, igaz hogy amint kiderült, ez négyszáz ezerbe fájt neki.

De mi az , a fantasztikus energiafotelért cserébe? :-)

 

Vidovszky színrelépése jól megkeverheti a kártyákat..

Stellamella Creative Commons License 2015.02.23 0 0 26898
A mai részben több mindent is megfigyeltem.:D
1, Fanninak esküvőfétise van...már Szlávikhoz is folyton hozzá akart menni, gondolom Csabánál sem volt ez másképp, most meg Kristóf...bár a gyűrű valóban félreérthető volt, na de mégis..max pár hónapja lehetnek együtt, de már esküvő?:D
2, Jenő és Gabriella "csókja". Nagyon látszott hogy műsmár volt. Nyilván nem lehet élethűen smacizni egy kollegával, de ez a kameraállás nem tesz jót az ilyen jeleneteknek.
3,Barbara izmosabb mint Roland.:D
Aliz kifejezetten szimpatikus, végre egy olyan csaj, akinek a szerepe nem csak a rinyálásból áll. Egy csomó Verás/Böbés jelenet után kész felüdülés...:)
Stellamella Creative Commons License 2015.02.23 0 0 26897
Akkor tényleg visszatér Zsolti...
Előzmény: Vlexa (26896)
Vlexa Creative Commons License 2015.02.23 0 0 26896

SPOILER

 

Jóban Rosszban 2553 - 2557. rész tartalma

2015.03.09., Hétfő 19,35 - 2553. rész
Barbara egyre jobban aggódik a fenyegetések miatt. Kiderül, hogy nem Roland a célpont, hanem ő. Közben Dóra és Dénes között egyre inkább elmérgesednek a viták az esküvő-tervezés miatt. Szilviáék pedig próbálnak István nyomára bukkanni...

2015.03.10., Kedd 19,35 - 2554. rész
Roland és Péter próbálja megnyugtatni Barbarát, miután a kórházban Nándi megvédi a Pongrácz lányt. A támadás mindenkit felzaklat, ám nem jut senki közelebb a felbujtóhoz. Közben Szlávikék rátalálnak Istvánra, aki azt is elárulja a rendőröknek, hogy egy régi ismerős is visszatért Csillagkútra...

2015.03.11., Szerda 19,35 - 2555. rész
Alexa az öccsétől tudja meg, hogy mi történt Pongráczékkal. Betty próbálja rábeszélni, hogy látogassa meg Pétert, és ne menjen el szó nélkül Csillagkútról. Közben Dóra és Dénes között annyira elmérgesedik a helyzet, hogy a férfi el akar költözni a közös otthonukból...

2015.03.12., Csütörtök 19,35 - 2556. rész
Péter szinte könyörög Alexának, aki magát hibáztatja mindenért. Közben István egy elég elképesztő ajánlatot kap. Zsófiért cserébe édesapja harmincmillió forintot fizetne Istvánnak. Barbara Rolandtól tudja meg, hogy többé nem kell félnie Mázsa Maritól...

2015.03.13., Péntek 19,35 - 2557. rész
István meghozza a végzetes döntését Zsófiról. Közben Füredi a rendőrségtől kér jelentést, létszámleépítésre kell számítani. Bori és Szabi között ezalatt egyre inkább dúl a szerelem...

tzgrt Creative Commons License 2015.02.23 0 0 26895

Nekem semmi bajom vele, szerintem jól csinálja ezt a szerepet, ami sajnos egyre ostobábbra és primitívebbre van megírva.

Engem  Dénes kinézete és beszéde sokkal jobban zavar.  

Előzmény: stella301 (26894)
stella301 Creative Commons License 2015.02.22 0 0 26894

Nem lehet olyan mindeki olyan, mint Fanni, de Cseke kifejezetten taszító. A hangja, a megjelenése stb. boltba sem vásárolnék tőle.

Előzmény: tzgrt (26883)
A másik határbíró Creative Commons License 2015.02.21 0 0 26893

Upsz, mea culpa, tényleg Zsolt az! Mentségemre szóljon, hogy elég hasonló karakterek :).

Előzmény: Böszőke (26885)
Pollorato Creative Commons License 2015.02.21 0 0 26892

Azt a fűzfán fütyülős mindenségit!

Nézem a medikos pasast, ejj milyen ismerős a hangja.

Aztán beugrott, a Szilvát átverő szélhámos, Zsolt az.:-)

Károly bácsi aláírja majd az energiaszék, meg a többi marhaság átvételét?

 

Kardos meg, ahogy kereste Dénes gyűrűjét...vajon megtalálja? folyt.köv.

HLJ Creative Commons License 2015.02.20 0 0 26891

Én bárki bármit mond ezután de ezt az erőltetett szerelmi szálat is unom már. Szinte messziről csöpög az egész, kissé nyálas is már, aztán meg majd jönnek a pofára esések.......aztán azért lesz sírás.......

 

Nem tudom észrevettétek a Cepter által lenyomott szöveget, párszor voltam előadásukon de egy az egyben hasonló szöveg volt. Vajon Zsolt Zsolt lesz-e vagy másik csalót alakít mivel haját levágatva, szemüveggel tűnt fel.

 

Ha már haj: kötelező lett minden férfinak a haj festés vagy mi?

Stellamella Creative Commons License 2015.02.20 0 0 26890
Bocsi, hogy elárasztom a fórumot, de ismét nagy bakiba futottam.
Amikor Barbara és az ideggyenge huga kávéztak, a vak is kiszúrta volna, hogy üres a csésze, és Barbara a tiszta kanalat nyalogatta ... :DD
Stellamella Creative Commons License 2015.02.20 0 0 26889
Nem rossz pasi Dénes.. csak tényleg furcsa kicsit amikor beszél. :)
Előzmény: tzgrt (26883)
Stellamella Creative Commons License 2015.02.20 0 0 26888
Így térne vissza? Legutóbb is csaló volt, itt is humbukság lesz a dologban..
Előzmény: Mackóbogár (26887)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!