Keresés

Részletes keresés

derek Creative Commons License 2014.08.04 0 0 26317

Szerintem le sem forgatták. Hiába cikkeztek róla , hogy Szabó Zsófi még a meztelenséget is bevállalta a jelenet kedvéért. Abból max. csak a stábtagok láthattak valamit. Gondolom mikor Bettyt körbevették és elkezdtek felé közelíteni a rendező beszólt , hogy "Ennyi!" - és vége volt a jelenetnek. Zsófit meg elküldték Hajashoz egy fotóssal karöltve , aki megörökítette a pillanatot , mikor Sz. Zs. új frizurát kapott , hogy adjanak valamit a bulvárnak. Pedig meg lehetett volna csinálni úgy , hogy Bettyt lefogják a rabok ( gondosan ügyelve , hogy semmi ne látszódjon Zsófiból , ha már meztelen - esetleg egy kis láb és hát ) és Mázsa Mari levág egy tincset és gonoszan néz.

Most majd Sz. Zs mindig ilyen félJoker vigyorral fog szerepelni ? Vagy ha 1000000 rész múlva kiszabadulnak (remélem nem húzzák sokáig ezt a börtönös szálat , mert röhejes és uncsi ) akkor a sztárplasztikai sebész , Alexa helyrepofozza az arcát - annak ellenére , hogy Konrád lebeszélte telefonon Rolcsival , hogy ha Bettyt nem operálják meg azonnal , akkor megmarad a sebhely.

 

Előzmény: attila029 (26316)
attila029 Creative Commons License 2014.08.04 0 0 26316

Valóban nem került adásba a hajvágós jelenet mert valószínűleg túl brutálisra sikeredet vagy ha mégis leadják akkor esetleg Betty rémálmaként láthatjuk.

Előzmény: katarea (26315)
katarea Creative Commons License 2014.08.04 0 0 26315

Azt mutatták amikor Betty haját levágták, és az arcát megvágták? Mert én csak annyit láttam az egyik rész végén, hogy körbeveszik, de magát az akciót nem, és a következő részben meg már ott volt bekötözve rövid hajjal a gyengélkedőn. Vagy lemaradtam valamiről?

 

Poltorato Creative Commons License 2014.08.02 0 0 26314

Szilva Zsaninak:"- Kardost hogy vetted rá hogy falazzon neked?"

 

Ajjajj doktor úr, szorul a hurok..

 

 

Húúú Mázsa Marit de megagyusztáltam volna, Erzsivel + Magdival együtt!

Poltorato Creative Commons License 2014.08.01 0 0 26313

Isti és Zsani?  Neee már!  :-)

 

Ők akkoriban csak azért jöttek össze, mert a saját párjukkal (tehát Isti Szilvával és

Zsani Kristóffal) elhidegültek egymástól.

Aztán, ahogy vígasztalgatták egymást ...hopp! már azt vették észre hogy egymás

karjaiban vannak.

Úgy hogy Istvánka igazi szerelemgyerek. Úgy bizony! :-) 

Előzmény: nemzep (26312)
nemzep Creative Commons License 2014.08.01 0 0 26312

Mi van István-Zsani vonalon?

 

Igazából hányni tudtam volna, amikor viszonyt kezdtek, de később már nekik drukkoltam :D

Szerintem ők jól meglennének együtt. Mindkettő különleges normák szerint él, jól tolerálnák egymás hibáit. Kristóffal egyszerűen nem illenek össze.

Előzmény: Poltorato (26311)
Poltorato Creative Commons License 2014.08.01 0 0 26311

Azt hiszem most már mindenkinek világos!

 

Aki a maffiával ujjat húz, annak annyi!!!

 

 

Hát Isti ,ezt jól megcsináltad bameg..

 

 

Remélem Mázsa  Mari a macskáért is kapni fog rendesen!

bendeguz90 Creative Commons License 2014.08.01 0 0 26310

"Gizi bá'"

 

Ki volt az az elvetemült, aki ezt a nevet kitalálta? 

Előzmény: derek (26309)
derek Creative Commons License 2014.08.01 0 0 26309

Mázsa Mari és közvetlen bandái szinkron hangok szoktak lenni ugye?

 

Színésznők és igen szoktak szinkronizálni.

 

 Pálfi Kata korábban az Átok című magyar sorozatban volt. Illetve a Hacktion 2 epizódjában Anger Zsolt szerelme volt. Egyébként meg a tv2-s esti mexikói szappanban , az A gonosz álarcában szinkronizálja a főszereplő csajt.

 

 

Nádasi Veronika musicalszínésznő. Ő is egyre többet hallható szinkronban.

 

Makay Andrea (Gizi bá') is sokat szinkronizál. Korábban sokat szinkronizálta Angelica Vale-t. Utoljára a Glee-ben hallottam Beiste edző magyar hangjaként. A képen Újréti Lászlóval munka közben:

 

Előzmény: HLJ (26307)
HLJ Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26308

Barbinak volt egy igen amatőr aranyköpése mikor az udvaron odament hozzá Kata:

 

Rólam is jelentettél? Miért szerinte kiről másról kellett volna jelentenie?! Elsősorban Barbiról..........

 

Ennek ellenére szerintem ők még összefognak majd....

HLJ Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26307

Mázsa Mari és közvetlen bandái szinkron hangok szoktak lenni ugye?

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26306

Hát nem is tudom...Ha az én feleségem úgy hisztizne, amire még példa sincs az Univerzumban, akkor se feküdnék le a menyemmel!! :))

 

A történet folytatását úgy tudnám elképzelni, hogy Isti valahol az út szélén összefut az ismét prostinak állt menyével!

Előzmény: HLJ (26304)
HLJ Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26305

Bettike megint becsavarodik ha megtudja, hogy Balázs kilépett az élők sorából?!

HLJ Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26304

Van egy olyan érzetem, hogy Kata segíteni fog a két királylánynak, meg talán Mázsa Marit is kicsinálják valamilyen úton módon.

 

Szerintetek ki a legnagyobb hunyó a Kristóf körül kialakult helyzetben Isti vagy Szilva esetleg mindkettő? Mert ugye akkoriban hisztizett úgy Szilva, hogy már Isti nem bírta.......

HLJ Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26303

Azért a kettő eset teljesen más helyzet. Isti eleve tudta, hogy Kristóf nem az övé, Kristóf meg abban a tudatban volt, hogy az övé a gyerek valószínűleg hasonlóan reagáltam volna én is. Az meg a jéghegy csúcsa, hogy az apja lefekszik élete nőjével és így lesz egy gyerek. Jogos Kristóf kiakadása.

Előzmény: Holgery (26288)
lcjr Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26302

Sejtettem, hogy kiírják. Gondolom elmegy a babával Csillagkútról. Mondjuk nem volt nehéz kitalálni.

Előzmény: babi7808 (26301)
babi7808 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26301

A mai Hot magazinban van hogy Zsanettet is kiírták a sorozatból, ápr. 15-én közölte vele a producer hogy mennie kell, három héttel az utolsó forgatási nap előtt.

Száraz Dénesről is van egy cikk hogy végleg kiírták, ősztől színházban fog játszani és futóversenyre készül.

Poltorato Creative Commons License 2014.07.31 0 0 26300

Hát Szilva megtudta Kristóftól, és elrohant Isti után.

 

De a "beolvasása" holnapra maradt, szegény Isti hogy mit fog kapni...? :-)

 

Viszont Zsani kétségbeesett sírása a végén , még engem is meghatott..

 

Én már meg is bocsátottam neki..jó tudom, nekem könnyű! :-)

Poltorato Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26299

Külön kíváncsi vagyok a reakciójára ...feltéve ha megtudja !

 

Mert ha igen, ez tutti nem fog használni az Istivel újra felmelegített kapcsolatának.

 

Ellenben, Betty szép arca sem fog kisimulni, ha majd tudomást szerez Balázs

 

likvidálásáról.

 

De lehet hogy meg sem tudja, és azt hiszi hogy Mexikóban van.

 

Túl sok a ha ...és ez így jó! :-)

 

 

 

 

 

 

Előzmény: nemzep (26298)
nemzep Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26298

Én sem szeretem előre tudni.

Na, hát akkor Szilviának nem sok hozzáfűzni valója lehet...

Előzmény: Poltorato (26297)
Poltorato Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26297

Valami olyasmi !

 

Én is csak kb. 3 éve nézem folyamatosan.

 

És Agárdi halála előtt nem sokkal derült ki hogy ő Kristóf apukája :-)

 

Azt hiszem úgy hogy elmondta neki.

 

Most azonban más a szitu, mert itt magától is összerakta hogy felszarvazták.

 

A tegnapi előzetesben már láttam is, ahogy bemosott egyet Istinek.

 

Bocs. de én nem szeretem előre tudni hogy mi fog történni :-)

 

Előzmény: nemzep (26291)
lcjr Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26296

Ahogy, Generic Jingle is írta papírokban is mást írt, szóval hamisított. Nem beszélve arról, hogy amint kiderül szélesebb körben nem csak a dokiról lesz meg az emberek véleménye, hanem a kórházról is. Az meg melyik kórháznak kell? 

Generic Jingle Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26295

Ilyet még a beteg kérésére sem lehet csinálni:

 

- Doktor úr, mi a bajom?

- Rák.

- Jó, de a leletbe írjon tüdőgyulladást.

 

:-(

Előzmény: P.stephenson (26294)
P.stephenson Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26294

Ja, na az már gáz, akkor jogos.

Előzmény: Generic Jingle (26293)
Generic Jingle Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26293

Nem az a gond, hogy nem mondta el a többieknek, hanem hogy a papírokkal is babrált, ha jól tudom, hamis dátumokat szerepeltetve bennük.

Előzmény: P.stephenson (26292)
P.stephenson Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26292

Akármi is a véleményem a Kardost karakteréről, nem értem, hogy ezért miért kellene kirúgni? Tudott valamit, oké, de az anya kérte, hogy ne mondja el senkinek, ráadásul a titoktartási esküje is köti. Most mit kellett volna csinálnia, azonnal felhívnia Istit meg Kristófot?

Előzmény: lcjr (26289)
nemzep Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26291

Most mit van úgy oda? :o

 

Egyébként Agárdival hogy volt? Az is titkos viszony volt? Bocs, én nem láttam abban az időben.

Előzmény: Poltorato (26290)
Poltorato Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26290

Háát a mai rész nem szűkölködött a drámákban.

 

Ott volt Balázs, aztán "lukszkájvóker" halála.

 

Kristóf kanosszajárása, amikor megtudta hogy nem ő a boldog apa.

 

Most mit van úgy oda? Az övé meg Agárdi volt, Isti meg felnevelte.

 

Bettykét meg alaposan kicsinálták Mázsa Mariék.   

 

Orsinak meg senki nem hitt , Müllerék sem!   Szépen vagyunk!  :-)

lcjr Creative Commons License 2014.07.30 0 0 26289

Igazad van, de én csak említettem, hogy ha akarnának, akkor tudnának újat csinálni, mert van miről. :)

Miért rakták be őket? A való életbe is így működik sajnos, egy emberrel van problémád és vagy egy tucat jön veled szembe. Undorító. Hát még a börtönben. Nekik az éppen elég ok, hogy a két lány gazdag családból származik, ráadásul védelem alatt állnak/tak. (mondjuk megjegyzem, az ilyen védelemből köszi, én nem kérek)

Barbara hisztijei engem is idegesítenek, de már lassan kezdek hozzászokni. Szinte mindig így próbálja megoldani a gondjait...  Ezek a börtönös sztorik meg unalmasak már. Mindig ugyanaz történik. Barbara megígéri Bettynek, hogy vigyáz rá, ennek ellenére Mari alakít, Betty megsérül és bekerül a gyengélkedőre/kórházba, aztán pedig összeomlik. 

Rolandon én is mindig röhögök. Egyszerűen nevetséges, ahogy játssza a nagy maffiafőnököt, ahogy parancsolgat. Abszolút nem tud azonosulni a karakterrel. Megjegyzem: Egy igazi maffiafőnököt nem kérdőjeleznek meg a döntéseiben. 

Szaksz Gabriella egyébként marad a sorozatban? Csak azért kérdezem, mert nem nagyon szeretnek sorozatban gyereket felnevelni ilyen kicsi kortól. Viszont arról meg sehol nem olvastam, hogy esetleg ő is kilép. Vagy lehet Zsanett "elmenekül" Csillagkútról a babával majd? 

A másik: Alexa tervét nem igazán értem. Nyilván azt értem, hogy az igazgatói székre pályázik, de a megvalósítását hogyan gondolta? :D Felhozta Péternek, hogy házasodjanak össze. Oké, tegyük fel, megtörténik, összeházasodnak, mondjuk a vagyon közös lesz. Ettől függetlenül a kórházi dolgok maradnak ugyanúgy, gondolok itt Péter tulajdonrészére és a pozíciójára. Nem értem, hogy tudná úgy alakítani a dolgokat, hogy Péter ne vegye észre mit akar elérni és hogyan tudná ezt megvalósítani. Nem beszélve arról, hogy neki az lenne a legjobb, ha minél előbb túl lenne rajta, erre az eljegyzési partyra is azt mondta ne siessenek, van idejük bőven. Mondjuk én eleve azt gondoltam, hogy majd ráveszi Pétert hogy utazzanak el valahova és házasodjanak össze (mint anno Lindával). A Lindával kötött házasságot Péter felbonthatja nem? Ha hosszú évekig nem találják a másik felet, akkor a bíróság kimondja a válást nem? 

Kardost meg remélem kirúgják. Legalább egy kis ideig. :D Nem először játssza már el ezt a dolgot. Ott volt a Péter-Kláris eset is, az pont ugyanez volt.

Előzmény: derek (26279)
Holgery Creative Commons License 2014.07.29 0 0 26288

Nem is értem miért nem vágta valaki Kristóf pofájába, amikor hisztizett? Szóval hogy olyan nincs a világon, hogy a nejed mástól szül gyereket, te padig felneveled.

 

Vazze öcsém! Épp téged neveltek fel pont így! Anyádat teherbe ejtette egy strici, míg a ferje ki volt vonva a forgalomból. Ő pedig elég jól felnevelt, pedig tudta hogy nem tőle vagy. Apád helyett apád volt.

Előzmény: nemzep (26284)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!