Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Jolimama 3 órája Creative Commons License 117467

:-(( Ez iszonyatosan sok....

Bízom benne, hogy Tücsi lába teljesen jól fog működni, de tényleg, a benne maradt vasakkal mi történik? Azt nem mondták?

Előzmény: NagyonI (117466)
NagyonI 14 órája Creative Commons License 117466

Sírok. És írtam a kórháznak egy levelet, amelyben kifejeztem rosszallásomat, hogy nem mondták, mennyibe fog ez fájni. Valszeg akkor is belementem volna (most 150 ezer!!!!!!!!!!!!! ), de felkészültem volna rá. És igazad van, Pám!! a szar keret anyagának egy része benne maradt szegény Tücsim lábában. Mi lesz azzal?? A műtét remélhetőleg jól sikerült....

Boszi!! Ha én érek oda fel előbb, feltétlenül szólok néhány szót az érdekedben. Mert igen rendes vagy!! Természetesen nem élek (vissza sem) a rendességeddel. Herda már a sarokban ül, s nem is érzi magát olyan rosszul.  Szerencsére januártól megint dől a many::))a akkor azon kell majd jajonganom, hogy mit is  csináljak a rahedlivel:::)))))

Dugig van a méylhűtőm, lesz mit a tejbe aprítania a PUttynak az ünnepekben.

Nagyon fáradt vagyok!!

Jó éjt!! Nekem is!! mert megérdemlem:::)

Vagy nem??

Dededede!!!!:::))))))))))))

Előzmény: Boszorka (117465)
Boszorka 20 órája Creative Commons License 117465

Ne sírj! A felajánlásom még áll!!!!

Ingyen semmi sincs. Privát orvos is elküld ide-oda, aztán visszamész kontrollra és fizetsz megint mint a katonatiszt. De számlát mindig kérek, mert lehet pénzt keresni, de akkor tessék adózni is. Ez a hozzá állásom teljesen rendszerfüggetlen.

Előzmény: NagyonI (117463)
gepesz 22 órája Creative Commons License 117464

Most nem örülök, hogy igazam lett. Valahogy olyan etikátlannak érzem.

Mond nekik, majd jövőre. Nem tudom miért, de a vasalás tényét is megkérdőjelezem.

Utána eltörik?

Utald? És a számla? Azt kérj okvetlen. Vagy akkor még +áfa?

Sajnállak. Ünnepek előtt.

Előzmény: NagyonI (117463)
NagyonI 23 órája Creative Commons License 117463

Az állatkórház telefonált, hogy nem fizettünk::::(((((( 9!!! ezret!!Azt hiszem, most sírni fogok!!!

Előzmény: gepesz (117462)
gepesz 24 órája Creative Commons License 117462

Igen. Gondolom sok van. Átirányítgatva egyik a másikra, másik az egyikre. :-)

Előzmény: NagyonI (117461)
NagyonI 27 órája Creative Commons License 117461

Az én fiókomra gondoltál???:::::::))) az biza érdekes:::))

Jó reggelt!!!

Előzmény: gepesz (117460)
gepesz 28 órája Creative Commons License 117460

Nem a te fiókodra gondoltam, de nem is érdekes.

Köszönjük a jókívánságokat. Én még várok az ünnepi köszöntésekkel, de egy ünnepen kívülit nagyon szívesen küldök.

Legyél jó kedélyű és elsősorban egészséges.

Előzmény: pirineni, (117459)
pirineni, 1 napja Creative Commons License 117459

Fabi!     Nekem   csak   egy   fiókom   van,   gmail.   

Az   idén   nem   lesz   szükség     jég-törésre!

Most   jutott   eszembe,    hogy   most    nem   is   érdekel   téged. 

Lányoddal   lesztek.    

Az   egész   családnak   kellemes   karácsonyt   kívánok.!

Előzmény: gepesz (117457)
NagyonI 1 napja Creative Commons License 117458

Megkaptam, Pirike! Unok

s nap volt, ilyenkor nehezen jutok a géphez. Délután óráim is voltak, persze ha tudom, hogy ilyen indulatok rohantak meg::::)))) legalább felhívtalak volna. Bocsánat!!!

Előzmény: pirineni, (117456)
gepesz 1 napja Creative Commons License 117457

Hihi. Aranyos vagy, ha mérges vagy.

Szerintem írd meg, hogy mellik fiókba küldted. Biztos van 102 méltartója.

Előzmény: pirineni, (117456)
pirineni, 1 napja Creative Commons License 117456

Nagyonka !    Újra    elküldtem.   A   falhoz   vágom   a   gépemet,   ha   most   sem   kaptad   meg !

Tücsiről     kérek   szépen   egy   képet !   Remélem    mér   teljesen   jól   van,   élvezi   a   mozgás   lehetőségét  !

Előzmény: NagyonI (117451)
Boszorka 2 napja Creative Commons License 117455

Ma nálam is elpakolás volt eddig a műsor. Hajnalban keltem ezokból. Most érkezett Évike, így kicsi nyugi, azűtn majd mindjárt nekifutamodok a környéknek. Ha nincs kivel beszélgetni, jobban halad a munka.:-)

Karácsonyi nóták, németül, már a könyökömön jönnek ki, a tv bőven gondoskodik róla. Az első Advent show még csak elmegy, de aztán majd minden napra esik valami és az már sok.

Előzmény: NagyonI (117454)
NagyonI 2 napja Creative Commons License 117454

Reggel 6 óta töröm a buksim azon, h. vajon miért gondoltad... Hogy pont egy kutyaruháért:::(((Nem fogok rájönni, azt sejtem...

Tegnap 1030 volt a dolog, s kettőről hanyag eleganciámmal el is feledkeztem:::)))De csuklóból is tartok 2  karácsonyi órát. Énekeltem, vígan voltam:::))Óó Tannenbaum::)))

A fiúk közül az  sem danolászik, akinek otthon egész hangstúdiója van. Nem? Nem!!! Nótázok én helyettük is:::))

Egész nap (tegnap) fenyegetve éreztem magam Jutkám által:::)), aki ma jön, s előtte ugye el kell rakodni.  De hiába volt időm, mindig elment valami másra.. Így jártam.

Most aztán kapkodok.

Jó reggelt... 

Előzmény: Boszorka (117453)
Boszorka 2 napja Creative Commons License 117453

Te jó ég! Nagyon elindult kutyaruhát keresni és elveszett.:-((((

Előzmény: Boszorka (117452)
Boszorka 3 napja Creative Commons License 117452

Mint megtudtam a Galamb utcában van egy kutyadivat üzlet. Ennek a kutyának igen elegáns fekete kabátja volt a hátán valami fényesből kirakott angol zászlóval. Biztos nem volt egy olcsó darab. Volt már siker is a gazdinak, mert megszóllították, hogy angol-e a kutya.:-)))

Előzmény: ny73 (117450)
NagyonI 3 napja Creative Commons License 117451

Pirike!! Ma valamikor ebédidőben rád csörgök. Levél tőled nem jött....Elküldenéd még egyszer????Már a spamok között is kerestem, de nem...

Jó reggelt!

Tegnap a fürdőszobában hatalmas vércsöppeket találtam. Frász nem kopogott, egyszerűen itt volt.. Bekötöttem Tücsi lábát, de nem találtam semmit....

Az éjszakánk jó volt.. Nyugodt... Most gyűjtöm az erőt a reggeli kimozdulásra. Ő menne többet is, mint amennyi a javasolt!!!De kímélni kell, ennyi az egész.....

Előzmény: pirineni, (117449)
ny73 3 napja Creative Commons License 117450

Én is kötöttem már ismerősök, barátok kutyájának pulóvert. Igaz, ezek olyan nagyon pici, zsebbevaló, fölgszintes kutyák. Van egy könyvem is: Kötött kutyadivat

Ne tessen kiröhögni! Mindenki másképp hülye....
Örülök hogy Tücsi javul! Fülvakar és pocaksimi neki!
Fabi, tiéteknek is!

Előzmény: pirineni, (117449)
pirineni, 3 napja Creative Commons License 117449

De   örülök ,    hogy   Tücsi    túl  van   a   kínzásokon!   Azt     hiszem    nem   akar   orvost   látni    egyhamar. 

Remélem   karácsonyra    megjön   a   kedve    kis    sétához   is.

(magánt   megkaptad? )

Előzmény: NagyonI (117439)
gepesz 3 napja Creative Commons License 117448

Mint a rigó. :-)

Dehogy kell ennek lajbi. A bejárati ajtóhoz fekszik. Benn melege van. Megy a fürdőszobába a kövön hanyatt fekszik, lábai az égnek. Úgy hűsöl.

Előzmény: Boszorka (117447)
Boszorka 3 napja Creative Commons License 117447

A medve pl?:-)

De maradjunk annyiban, hogy a te kutyádnak nincs szüksége kabátra, szeritünk. Fabiné esetleg másként gondolja.

Előzmény: gepesz (117446)
gepesz 3 napja Creative Commons License 117446

Én is radikálisabb vagyok.

Sajátja van neki. Olyan bundát növesztett, mint egy......

Mi növeszt nagy bundát?

Előzmény: Boszorka (117445)
Boszorka 3 napja Creative Commons License 117445

Ez a mai, olyan mint halottnak a csók. Vagy ne csináljanak semmit, vagy valami rendeset.

A te kutyádnak minek kabát? Akkora szőre van, hogy csak na!

Ez a kuty se tudja egyedűl levenni. A mi igazán rövid szőrü dakiaiknak soha nem volt kabátjuk, no meg azt ették amit mi és a lépcsőn is jártak maguktól. Ma a kutyák is túl vannak kényeztetve de ez a magánvéleményem.

Előzmény: gepesz (117442)
NagyonI 4 napja Creative Commons License 117444

Még 2-3 hét csakhadolgavanséta...De a futárt már megugatta az imént:::)))

Igen, Jolimama, most egy kicsit nyugisabb a lelkem . Vagy nem kicsit????

Előzmény: gepesz (117441)
Jolimama 4 napja Creative Commons License 117443

Remélem, hogy Tücsi boldogan fog újra ugrándozni, és Te is megnyugszol végre.:-))

gepesz 4 napja Creative Commons License 117442

Miénknek is van, de nem tudja levetni. :-)

Csókolom. Elmegyek Debrecenbe. Igaz kettőre mondták és útzárat sem látok útba esni. Na nem egy takszis blokád. Keményebben kéne. Senki, sehová csak gyalog és mentő, tűzoltó, orvos.

Nem felejtettem ki. Rendőr sem. Még vinné az asszonyt vásárolni.

Előzmény: Boszorka (117440)
gepesz 4 napja Creative Commons License 117441

Meglep. Nem így ismerem az orvostársadalmat.

Minden jó, ha jó a vége. Mit mondtak? Szerintem még ne engedd rohangálni. De csak szerintem. És én amennyit értek hozzá.

Boszorka 4 napja Creative Commons License 117440

Remélem mostmár vége lesz a Tücsi szenvedésnek és neked is megoldódik a nyelved. Jó sétákat! Tényleg Tücsinek van kabátja? Tegnap volt nálam vendégésben egy rövidszőrü kutya és igen elegáns kötött kabátja volt. Szegény nagyon utálta amikor ráhúzták.:-)

NagyonI 4 napja Creative Commons License 117439

Nem kértek. Igaz, mi sem kérdeztük, hogy mivel tartozunk:::)))

Megérkeztünk.

Tücsi még alszik.....

Jó délelőttöt!!

Előzmény: gepesz (117438)
gepesz 4 napja Creative Commons License 117438

Az én érzésem szerint nekik nem kell az a rossz szegecs. Pénzt kérnek. :-(

Előzmény: NagyonI (117437)