Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ny63 Creative Commons License 15 órája 0 0 118641

:-(

Előzmény: NagyonI (118634)
ny63 Creative Commons License 15 órája 0 0 118640

Vaúúúú, de szépek!

Előzmény: NagyonI (118633)
Boszorka Creative Commons License 16 órája 0 0 118639

Feltehetően. A világszép unokának, már mikor Kulcson voltunk 2 gyereke volt.

Előzmény: Jolimama (118638)
Jolimama Creative Commons License 17 órája 0 0 118638

Az adatlapján, amit nem tudom, mikor frissített, 10 unokát és 3 dédunokát ír. Lehet, hogy akkor a most született a negyedik dédunokája lehet.

Jolimama Creative Commons License 17 órája 0 0 118637

Aranyosak a kutyusok:-)

Előzmény: NagyonI (118633)
NagyonI Creative Commons License 19 órája 0 0 118636

Ők unokák lehettek!!

Előzmény: Boszorka (118635)
Boszorka Creative Commons License 27 órája 0 0 118635

Ez már sokadik dédunoka. Én legalább is kettővel biztos találkoztam.:-)

NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 118634

lA.-A fészről.. 26-án megszületett Szedit (Legem) dédunokája... Én meg bőgök:::))) Nem kicsit....

NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 118633

Újra kellett a krómot indítanom:::((   Hm,...

Jó éjt!!!

NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 118632

Nem tom ki merre...

Én is csak kukk!!

Szombat este vendégeim volta:::) Rozsdás két kisfia látogatott meg. Készül a videó is.

Jéhéhé..nem tudok épet betenni....

Előzmény: Boszorka (118631)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 118631

Ez tényleg jó! Kapsz egy piros pontot!:-)

Pá Fiadat hova űzted????

Előzmény: NagyonI (118630)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 118630
Előzmény: Boszorka (118629)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118629

Különböző posták rekordot javítottak. A március 11.-én feladott elsőbbségivel, levél tegnap ideért. Itt nem bélyegeznek, így ki tudja hol meddig heverészett szegény küldemény.:-(((

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118628

Na ebben reménykedem én is. Dudamelt is nagyon csipem, fantasztikus pasi, pláne ha a saját zenekarát vezényli. Képesek voltunk kimenni miatta egyszer Bécsbe.

A térded meg a lábad szörnyű. Csak remélni tudom, hogy a lábas hamarosan rád keriti a sort.  addig meg simik, de most rohanok ebédelni, nincs időm megkeresni.

Előzmény: NagyonI (118627)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 118627

Boszi!! Azért tegnapról találtam valamit. Vagy hoppá!! Mit is keresel??

https://www.youtube.com/results?search_query=Dudamel%3Averdi+messa+requiem

Lehet, hogy utólag a Leoncavallo is megtalálható lesz. Hm???

NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 118626

Én is remélem. Nőgyogyi: 7000, füles 1500. Nőgyogyi 2. emelet, füles magas első:::((( Szerencsére a felesleges pénzem miatt nem kell aggódnom:::)))) Ez is valami.

Ma van Messzim szülinapja. Stefáné a héten volt. A téma tehát az informésönben hevert: Szülinap... Stefán vega, szülinapjára egy cuki zöldséges tálat kapott: paradicsom, fehér retek és kígyóuborka. Ezzel is el lehetett szórakozni. Színek, mit enni hozzá, hol vásárolható stb.

Messzi fényképei is bévonattak az órára:::)) Mi van a képen, ki mikor született....stb.

Jó vót.

(Nekem:::)))Húsvétkor nem jön. Viszont Kistótól indul egy vendégsereglet...Az egyik szemem sír. a hogy a másik tud-é nevetni, majd kiderül. 

OTTHONI barátnémnak elpicsogtam iszonyatosan nagy :::))) bánatomat, hogy Baritonnal nem tudok még az IBrahimba sem elmenni. Azt mondja (Barátné: -Mé nem? Bariton elvisz ótóval, onnan csak be tudsz menni??- Én: Hát nem. Béülni sem tudok. Ittemmel már kidolgoztuk a hogyant, de néha felakad a szoknyám .jűJó. minek a szoknya, mondod te,, leeseik a papucsom . Jó. Minek a papucs az Ibrahimba? Há mert nem tudok cipőt húzni. Oszt ülni sem tudok, csak kinyújtott bal lábbal, de rettegek közben, hogy valaki átesik rajtam, s belém rúg. Ez van.

Az éjszaka még nem közeledik , ám én közeledni fogok az ágyimhoz.::))))

Előzmény: Boszorka (118625)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118625

De arról, túlélem ha nem láthatom és hallhatom.

Stefan mit fog tanulni?

Én  a helyedben a türelmetlenségembe diliznék be. Nagyon drukkolok, hogy a felesleges kivizsgálási köröket ne kelljen mégegyszer lefutnod.

Előzmény: NagyonI (118622)
Jolimama Creative Commons License 2 napja 0 0 118624

Szép napot!

Egy skyp valamikor, amikor rámérsz??? Tudod, csak rám kell szólni:-) Én itt vagyok!

Előzmény: NagyonI (118623)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 118623

Hát ez van:::((((((((((((((((((((  De jön Stefán, s megvígasztalja a lelkemet:::)))

Előzmény: tölgy_12 (118621)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 118622

Nem ápr. 11-ről volt szó??????

Jó reggelt!!

Előzmény: Boszorka (118620)
tölgy_12 Creative Commons License 3 napja 0 0 118621

szomorúan olvaslak

akkor csak együttérzésemről tudlak biztosítani.

amig műtik, addigis enyhítsd a fájdalmat.

terhelést minimalizáld.

és minden eset (láb) egyedi.

reméljük jól alakulnak a dolgok.

simi

Előzmény: NagyonI (118619)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 118620

Úgy hiszem én is, hogy ez meghaladja a tudásunkat.:-(((

Otthon nekem nem gond. Még mindig a videot szeretem és nem a DVD-t, oda is adtam a DVD felvevőmet Lényemnek, mert nekem komplikált. Ha otthon lennénk fel tudná ő venni DVD-re én meg videora, de nem vagyunk otthon.:-(

Na mindegy. Erről az előadásról lemaradtam, talán majd ismétlik egyszer. Ugyan erre van nyáron jegyem, de kedvenc tenorom lemondta, attól még az előadás biztos jó lesz.

Előzmény: tölgy_12 (118617)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 118619

Tölgyem!! 

20 egynehány éve problémás a térdem. Gyakran volt vizesedésem,amit OTTHON egykor meg is csapoltak, de ez nem csinálják. A jAnuári balesettel kapott egy nagy pofont- mondta dr.Láb. Legalább 5 éve kellett volna operálni. Sajnos nem vagyok abban a helyzetben, h. megmondjam Lábnak,h. mit tegyen.  MR és több röntgen után javasolta a műtétet. 

Az állapotom kb. a következő:2 bottal vánszorgok. Igen, a házban is.A kádba még mindig nehezen mászok be.A vánszorgásom is bizonytalan. Ingóbingó. Estére cefetül elfáradok.

Nagyon köszönöm a rám gondolást!!!!

Előzmény: tölgy_12 (118618)
tölgy_12 Creative Commons License 3 napja 0 0 118618

más

nagyonka

sajnálom ezt a térd dolgot, mégis van bennem egy olyan érzés, h lehet,h  mégsem a műtét a megfelelő megoldás a problémádra

aminek végülis nem tudom mi is  a fő oka???

az h gyulladásban van-azt biza folyamatosan csökkenteni kell-a gyomorbaj majd utána következik,

de

valami irritáció /csuszatolódás/  kenőanyag hiánya, kifogyása, nem ujratermelődése az ok??

erre egyértelmű válasz kell, minden műtét előtt.

mi az ami az indikáció????

amire csak  egy betuszkolt műanyagra teszik a voksot???

de  a félszavakból sajnos nem értek /és a turos sütik nem válaszok számomra, bár az is érdekes, de most  akkor inkább nem kérdezgetek.

spongyát rá.

tölgy_12 Creative Commons License 3 napja 0 0 118617

Boszi

a fő problémádra még nem érkezett hathatós válasz

azaz

online adást a netről felvételezni /akkor és ott a szgép előtt/

a tv-ből videóra vétel már ugye ósdi, de legalább hasznosan megy

és  ugyancsak ha  van ilyen szolgáltatása a tv-t sugárzó műsorszóró(d)nak, akkor  azt az ő berendezésére fel tudod venni

de

onnan kivenni-másolni---ez már megy sokaknak, de az én televiziómról pl még nem megy.(és nem csak azért, mert nincs rajta usb csatlakozás/

de ez már a 2-es ponrt.

az 1. pont a fő gond, miszerint netről online adást azonnal letölteni-másolni bármire is!!! ez nekem kínai, és erre még nem jött nagytudású férfiemberektől hasznos válasz.

Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 118616

Miért, még nem kóstoltad meg??? Vagy nem biztos, hogy Bariton szeretni fogja?

Előzmény: NagyonI (118615)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 118615

Örvendj, nép!!(vagyis Boszi::::)) Jó lett a túrós pitém. Nagyon is::))De hát a puding próbája még előttem áll. Lehet, hogy ki kell dobnom????

De bánatos lennék!!!

Boszorka Creative Commons License 4 napja 0 0 118614

Ilyet már én is kaptam itt, aztán megnéztem life az adót és ment mint a karikacsapás.

Előzmény: NagyonI (118613)
NagyonI Creative Commons License 4 napja 0 0 118613

Verdi szombaton..

Megnéztem a linket.Azt az üzenetet kapom, hogy "az Ön országában sajna nem fogható/nézhető ez a cSATORNA":::((((

Hm.

Jó éjt!!!!

Előzmény: Boszorka (118608)
Boszorka Creative Commons License 4 napja 0 0 118612

:-(((((((((((((((((

No meg persze, hogy tuléled. A Végek elég rossz talaj az ilyesmihez, de én sürgősen keresnék egy másik orvost. A pénzemért azért ne futtassanak kivizsgálásokra, grrrrrrrrrrr....:-(

Előzmény: NagyonI (118611)