Keresés

Részletes keresés

-panka54- Creative Commons License 2 órája 0 0 120043

Akkor már otthon is vagy.gondolom.   Biztos nincs kikapcsolva semmid !    Tücsi és a cicák biztos örültek neked :))

Előzmény: NagyonI (120041)
Jolimama Creative Commons License 5 órája 0 0 120042

Előzmény: NagyonI (120041)
NagyonI Creative Commons License 5 órája 0 0 120041

Kezelés már nincs. Ha maradnék, még kapnék ma vacsorát és holnap reggelit.Zabszem a helyén:::)))

És meleg a szoba... És aludni nem tudnék már:::((

Előzmény: Jolimama (120040)
Jolimama Creative Commons License 7 órája 0 0 120040

Szép napot!

Én már úgy látszik, fél személy sem vagyok:-)

Lejárt a 3 hét? Ugye nem mész haza előbb? Ne aggódj, nem kapcsolnak ki semmit, nem vagy annyi ideig távol, hogy gond legyen.

Előzmény: NagyonI (120039)
NagyonI Creative Commons License 9 órája 0 0 120039

Rámtört a honvágy. Sürgősen haza kell mennem. 3-kor felébredtem pisilni, s attól kezdve nuku alvás.. Hánykódtam, s képzelődtem a gyülekező sárga csekkjeim miatt.. Vajon nem kapcsoltak.e ki valamit?? Most még az hiányozna, de nem nagyon::)  Úgyhogy csomagolok...  Ma délelőtt még kezelések vannak,  fizetés,,

Legyél jó, te egyszemélyes topikos::)))))))

És mesélj!!

Mesélj!!

Gyere, Boszi! Mesélj!!!

Előzmény: Boszorka (120038)
Boszorka Creative Commons License 23 órája 0 0 120038

Inkább valami pasi simogatott volna.:-)

Előzmény: NagyonI (120037)
NagyonI Creative Commons License 24 órája 0 0 120037

Hittél szép szavamnak???  Nem kellett volna::)) Randim van Ilikével a szgépnél.Remélem, pontos lesz...

Én az vagyok.

Tavaztam, búcsút intettem a mára már egészen megkedvelt tónak. Nem volt nagyon meleg a víz... Finom volt. És símogatott.

Előzmény: Boszorka (120036)
Boszorka Creative Commons License 25 órája 0 0 120036

Brühühüüüüü..... nem is voltunk rosszak. Ez nem igazság!:-(((

Előzmény: NagyonI (120035)
NagyonI Creative Commons License 29 órája 0 0 120035

Csak. Csak. Csak.

Szép napot!!

Ma csak ennyi jár nektek:::))))

Előzmény: Boszorka (120034)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 120034

A fokokhoz nem értek de a mankót sem értem. Minek mankózik aki tud menni amugy is???

De szomorú a Nagyi éltete. Mindenki búcsuzik,  de ő meg marad és bánatátá fagyiba öli.:-)

Előzmény: gepesz (120033)
gepesz Creative Commons License 1 napja 0 0 120033

Milyen mankóról szól a rege?

Nem tudom milyen 110°-ról beszélsz. Nálam a kisebbnek (szoba cikles)állítom, hogy nincs 90° ahogy a lábszár a combcsonthoz viszonyul. Vagy hogy mérik?

Előzmény: NagyonI (120032)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 120032

Hát bizony immár szép estét!!

Elment a nap... Elfutott. Délelőtt kezelések, délben sürgős ebéd, utána feltétlenül egy jó kis csendes, majd tavaztam egy nagyot. JÓ volt a víz, Boszi! Cdsak amikor visszafele uszkáltam, akkor annyira tűzött a nap a szemembe, hogy alig találtam meg a lépcsőt, amin bementem. S ugye ha egyszer ott teszem le a cipőt meg a mankót, akkor meg kell találnom.Lőn.

Egyszerűen nem tudom megszokni a több száz embert, amint úszógumival locsipocsiznak. Hogy mély a víz. Hát nem mindegy, hogy 2 méter vagy 32? Nekem az. Ma kicsit körül is néztem,hadd folyna le a fürdőgatyámból a víz. Aztán bezörögtem Ilikéhez (R.I-né), hogy jönne rögvest fagyizni. De még vacsorázni akart. Akkor megyek egyedül. Mert igaz, hogy kiürült a bugyellárisom, de4 napok óta febne4m a fogam egy fagyizóra, ahol álomszép fagyik csábítják a mozgáskorlátpozottakat és - tlanokat is. De csalódtam. Nem volt jobb a fagyijuk, mint a közelebbi fagyisé...

Szobatárs eltávon van..Én is akartamm a hosszú hétv égén eltávozni, de valahogy úgy vettem ki, hogy nem jó szemmel veszik. Pedig 10 000 pénz spórolhattam volna meg!!

Lábam állapota... Hm. Tegnap visszabillentem 99-re. Persze a 75-höz képest ez is jó, de álmaim netovábbja a szobabiciklizés... AMIHEZ 110 FOK KELL:::((((

Jók a gyógytornászok. A maival még nem taláűlkoztam. Kértem tőle, hogy csináltasson velem sok hajlító gyakorlatot. Tette. Most még fel kell írnom, el ne feledjem...

Holnap semmi. Csak tavazok délután...És este búcsú Ilikétől, aki hétfőn megy haza....

Mert mindenhol azért nem jó... itt az volt, de várom az otthont!!

Előzmény: Jolimama (120031)
Jolimama Creative Commons License 2 napja 0 0 120031

Szép napot:-)

Előzmény: NagyonI (120029)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 120030

Nem kell befogni a fülem, Kodályt ki nem állhatom Bartókot is csak módjával.:-(

Minek utaltatja be magát a szobatársnőd ha állandóan távol van? Semmi értelme nincs igy az ügynek, csak elveszi mástól a helyet. Na ezt most a túlfejlett igazságérzetem üzente neki.:-)

Örülj a szép napoknak, mindjárt vége és mehetsz haza, ami persze szintén jó, mert a saját ágynál nincs jobb. Mennyit hajlítottál tegnap???

Előzmény: NagyonI (120029)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 120029

Ne várj nagy beszámolót.. Sor alakult a hátam megett, pedig csak most tettem le a fenekem.

Az új szobatárs megérkezett. Az új szobatárs elhúzta a csíkot:::)) Lehet, hogy túl félelmetes vagyok???Egy tábort üzemeltet Györökön. A tábopr úgy áprilisdtól novemberig üzemel. 24 órás napi szolgálatot követel az ott dolgozóktól. Brrr. Na ezt nem tudtam volna soha, de soha csinálni.

Éppen a telefonrandim bonyolítottam, amikor befutott egy éjszakai alvásra. De ma visszamegy Györökre, így hát ma ismét annyit horkolok, amennyit akarok. Baritont kikapcsoltam, és locsogtam egyet Miladival::)) Helyes, szimpi, csini nő.  Szerencsém van. Nem is kicsi::))

Koncerten voltam Költő (R.J) sógornőjével. 2 japán csaj (egy hegeda, egy zongorás)játsztott csuda szépen. És rájötem, hogy mennyire műveletlen vagyok,. Otthonról megpróbálom a jutubon kikeresni a zreneműveket, kivétel Kodály Z. Epigrammákja- ami nekem (Boszi! fogd be a füled!!!) nekem unalmas volt. A többit  (Hubay,Chopin,Massanet,Vecsay,Bartók) imádtam.

Ilike meghívott fagyizni utána- elfogadtam a meghívást:::)))őü persze minden darabot ismert, a tapsnál hangosan brávózott, az ujjai játszották, amit ilyenkor játszani kell. Én már csak a Szamárindulót játszom:::))

A telihold sem bántott. Csak a nyanya a hátam megett bántana, ha hagynám:::))))

Előzmény: Boszorka (120024)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 120028

Kopás a koromnak megfelelő, nem az fáj, hanem a gyulladás. Mondja az orvos.

Előzmény: qkszi (120027)
qkszi Creative Commons License 2 napja 0 0 120027

Neked be van gyulladva vagy porckopásod is van?

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 120026

Valami gyulladásgátló, a nevét nem mondta.

Előzmény: qkszi (120025)
qkszi Creative Commons License 2 napja 0 0 120025

Boszi mivel bököd a doktornőd? nekem is kegyetlenül fájnak a térdeim, porckopásom van mind a kettőben.

Előzmény: Boszorka (120021)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 120024

Dehogy is. Olyanról még nem is hallottam. Valami gyulladáscsökkentő, amivel nem voltam hajlandó tönkretenni a gyomromat. Térdbe szúrva nem bánt.

Várom a beszámolót, vendégekről meg mindenről!!!

Előzmény: NagyonI (120023)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 120023

Saját vér injekció?

Előzmény: Boszorka (120021)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 120022

Vagy ebéd után::::)))

Látogatókat várok...

Térd visszaesett 99 fokra. A fenébe!! Ez a hőség nincs ínyére:::((

Üdv....

Előzmény: Boszorka (120013)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 120021

Nálam az erkélyen ráesik az eső és a hó. Arról nem beszélve, hogy hideg lenne kint biciklizni. Majd ha egysezr ideér, akkor kitalálom a helyét. Van valami pláne a különböző fékrendszerekben?

Futni soha nem szoktam csak tempósan menni. A térdemmel kapcsolatban nem a menés volt a gond, hanem pl. felállni egy székről vagy leszállni a villamosról, no meg a lépcső, de azt itthon elkerültem teljesen. Szóval a hajlítgatást nem szerette. Most nagyon jó, aztán majd meglátjuk. Doktornő szerint a bökést majd meg kell ismételni ha haza jöttem. De nem bánom, ha a bökés a fájdalommentes térd ára, csak bökködjön.

Előzmény: gepesz (120020)
gepesz Creative Commons License 3 napja 0 0 120020

Akkor tudsz futni? Jóóóóóó!

Mit tudom én. Ha nézem az fékállítót, akkor azt mondom mechanikus, szalagfék. Ha hallgatom a surrogást, akkor lehet mágnesfék is. De inkább az első. Bizonyosságot csak akkor tudnám, ha leszedném a burkolatot. Az ára sem elekto fékre utal. Szét pedig a lustaságom okán NEEEEEEEEM!

Tedd az erkélyre. Nálam is a teraszon van. Be nem viszem!

Előzmény: Boszorka (120019)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 120019

Csak egész halkan merem itt besuttogni az éjszakába, hogy csodálatos érzés ha az embernek nem fáj a térde.

ny63 Creative Commons License 3 napja 0 0 120018

AHA, klassz!

Jóéjt! :-)

Előzmény: Boszorka (120017)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 120017

Fabit kérdezd a fékről, nála van. Unalmas tv műsort nem szoktam nézni + akkor be kellene állítanom a nappaliba. De majd meglátjuk. Van itt valahol fénykép róla, ha visszanézel ma reggelig.

Előzmény: ny63 (120016)
ny63 Creative Commons License 3 napja 0 0 120016

Hát ártani nem fog. Én unalmasabb TV műsorok közben szoktam tekerni...
Mágnesfékes a szerkentyű?

Előzmény: Boszorka (120015)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 120015

Ráadásul ez szép fehér.:-)

A doktornő a combizmaimat akrja erősíteni vele. Szerinte a mániákus gyaloglásom nem elég.:-(

Előzmény: ny63 (120014)
ny63 Creative Commons License 3 napja 0 0 120014

Sziasztok. Bicikli jó dolog! Mindjárt rá is ülök. Naponta, kétnaponta szoktam de csak 10-15 percet, illetve le kell állnom ha a pulzusom 100 fölé megy. Kell szoktatni a szívemet a terheléshez :-(  de biztosan jót tesz az izületeknek is. Nekem terhelést nem szabad rátenni, vagy csak minimálisat.
Azonkivül szobaihas helyett jól lehet rá akasztgatni mindenféle ruhát :-)

Előzmény: Boszorka (120013)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!