Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

NagyonI Creative Commons License 1,5 órája 0 0 118808

A fiam azt mondja,h menjek haza, s otthonrol vonatozzak vgy buszozzak be:)))) bruhahaha

talan megsem veszik ki ma a varratokat:((((( jol vagy mar???

Jolimama Creative Commons License 3 órája 0 0 118807

Jó reggelt:-)

Alvás az jó:-) Lapikádat nem vinnék be Neked? Olyan sok filmed van, nézhetnéd azokat is. Varratok kiszedésével megkönnyebbül a lábad, hamarosan mindtől megszabadulsz.

Tejeskávét meg próbáld megoldani, csak van büfé ott a kórházban, valaki biztos vinne Neked, ha Te még nem is tudsz még eljutni odáig.

Küldök egy mosolygó napocskát:-)

Előzmény: NagyonI (118806)
NagyonI Creative Commons License 5 órája 0 0 118806

reggelt!

rengeteget alszom. keveset eszem. ma szedik ki a varrataim felet.es danko radiot hallgatok 24 oran at. megorulok!!!!vagy mar nem¿¿alegjobban a tejeskave hianyzik..:::meg ti;:;:)]))))

Boszorka Creative Commons License 13 órája 0 0 118805

Az a jó, hogy mi ráérünk. Ugyis vissza kell még jönni egyszer és igazán annak örülnék, ha csak késő ősszel kellene. A mostani vevő máris semmis, mert junius 20 körül akarná a zárást, ami nálunk ebben az évben lehetetlen. Kész. Az árak most felfele mennek, semmi izgalom. Most már 1 hét alatt semmit se tudunk csinálni. :-(

Előzmény: kerub (118804)
kerub Creative Commons License 14 órája 0 0 118804

Végül is az jó ha jönnek a jelentkezők, csak közben fogy az idő!

Előzmény: Boszorka (118803)
Boszorka Creative Commons License 15 órája 0 0 118803

Vevő van szóban, de írásban még nem láttam. Közben állandóan jönnek nézni, már a hócipőm tele van.

Előzmény: kerub (118802)
kerub Creative Commons License 17 órája 0 0 118802

Mi lett a vevőtökkel, költöztök?

Előzmény: Boszorka (118801)
Boszorka Creative Commons License 20 órája 0 0 118801

Hencser! Tessék gyakorolni!

Különben meg élvezd a látogatókat. Orrvérzés a vérnyomástól volt? Nem ellenőrzik rendszeresen?

Előzmény: NagyonI (118799)
Jolimama Creative Commons License 28 órája 0 0 118800

Jó reggelt! Vérnyomásod milyen, felkergették a padlásra?

Remélem sok olvasni valót vittél Magaddal. Drukkolok....

NagyonI Creative Commons License 28 órája 0 0 118799

jó reggelt!

2 nap semmetteves. orrverzes, hencser. latogatok a kobon. varratszedees utan talan konnyebb lesz.

kerub Creative Commons License 1 napja 0 0 118798

Nem voltál katona!!!
Igyekezz gyógyulni, hogy mielőbb a saját komfortodba kerülj.

Előzmény: NagyonI (118796)
Jolimama Creative Commons License 1 napja 0 0 118797

Hol tartasz a hajlítással?

Előzmény: NagyonI (118796)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 118796

csak korhazi   kaja. ma ugyan befaltam 1banant, am nem vacsiztam-. m,ar  csomprom van a  felvagkottol- menekulesi utvonnalat kutatok:))))))

kerub Creative Commons License 1 napja 0 0 118795
Előzmény: Boszorka (118794)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 118794

A skype már működik saját hang nélkül, de van egy általam sok éve használt másik és azon van rendesen pénz.

Ráadásul mindjárt jön megint valaki aki mégegyszer akarja nézni a lakást. A rászt hozza rám, ha most akarja megvenni. 1 hét a pakolásra.......:-(

Na majd meglátjuk. Lényemet kérdeztem, hogy ő mit gondol erről, de azt mondta, hogy ő még nem is gondolkozott ezen, majd meglátjuk..-((((

Előzmény: gepesz (118793)
gepesz Creative Commons License 1 napja 0 0 118793

Tényleg nincs. Telefon, mobil, vezetékes, skype???? Nem tudom miről van szó:-((

A billentyűt azt gondolom az alulírt megjavítja. Ha Ps csatlakozós, akkor vegyetek egy PS-USB átalakítót és kész. Nálunk pár forint.

De a telefon???

Előzmény: Boszorka (118792)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 118792

Köszönöm, majd beszélek Lényemmel. Per pillanat tökig benne van valami vizes dologban, ami a klímából folyik. Grrrrrrrrrrr...........

Amugy sehol nem ír a gépe. Nem tud pl. beírni egy programmot, hogy azt töltse le. Eltünt a Firefox a gépről. Meg van ez átkozva rendesen.

Nekem meg ma feltétlenűl kellene telefonálnom és a saját hangom üvölt a fülembe. Erre nincs ötleted?

Előzmény: gepesz (118791)
gepesz Creative Commons License 1 napja 0 0 118791

Annyit tudok mondani, hogy biztos nem nagy a baj, de így én biztos nem tudok segíteni.

Azt sem tudom, hogy Ps vagy USB csatlakozós.

Ha UsB-s, akkor próbából:

Kihúzni a gépből, kikapcsolt állapotban dugjátok másik portra és indítani. Akkor elkezd keresgetni és ......? Vagy van lehetőség billentyűzet nélkül írni, de ebbe nem mennék bele. (egérrel)

Címsorba ír, csak dokumentumba nem? Numerikus része működik?

Millió és egy kicsi oka lehet.

Beszéltem az informatikussal, azt mondta, hogy USA-val is működik a táv seg. Magánba küld el a számodat, amin hívhat. Ha akarod.

Az első alkalom macerás lesz, de szerintem neked és az idegeidnek nagyon jó lenne.

Előzmény: Boszorka (118780)
ny73 Creative Commons License 2 napja 0 0 118790

Hajrá NagyI!

sok pusziiii :-)))

Előzmény: NagyonI (118775)
kerub Creative Commons License 2 napja 0 0 118789
Előzmény: Boszorka (118787)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118788

Hajrá Nagyi!!! Még egy hét szorgos gyakorlás, aztán tied a világ.

Előzmény: NagyonI (118783)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118787

Ilyenje nincs ennek a gépnek, 8.1 fut rajta, már ha fut. De most keresgél valami hasonlót, mint mondja.

Meg vagyunk mi itt átkozva ezekkel a masinákkal. Lényeméről aránylag normálisan lehet telefonálni, de most éppen nem lehet. Az enyémről lehet, de ki tudja miért, nem tudunk rájönni az okára, saját hangomat hallom ha beszélek. Nem is kell telefon csak felteszem a fülhallgatót és hallom felerősitve magam. Eközben a hívott félnél recseg.:-(((

Holnap kellene telefonálnom, már előre ideges vagyok tőle. A mai telefonok rémesek voltak. Régi szép idők, amikor innen még órákat csacsogtam barátnővel, baráttal. Sajnos már egyik se él, de ettől a telefon még működhetne normálisan.

Erre a problémára is szivesen veszek ötleteket.

Előzmény: kerub (118784)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118786

Az csak jó ha fogyott. A térdei is hálásak lesznek érte!

Van egy jó barátom, 4. emeleten lakik, lift nincs, 75 éves. Azt mondja, neki nem is kell mérleg, mert a térde rögvest megérzi ha hízik valamennyit.

Előzmény: Jolimama (118785)
Jolimama Creative Commons License 2 napja 0 0 118785

Gondolom, hogy fogytál, ha csak a kórházi kosztot etted.

Remélem, már alszol:-)

Előzmény: NagyonI (118783)
kerub Creative Commons License 2 napja 0 0 118784

Esetleg a fixit.exe programot futtatni kéne!

Előzmény: Boszorka (118782)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 118783

jovpo 7 vege persze. latogagatoktol mrgkorulok! ES nehezenmegy az iras' vajon fogytam? Tessen tippelni. jovo vasnap kiderul 'ki a gypztes- a gyoztes fizethet nekem  2 gomoc fagyit.

azam,hazam!+7

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118782

Ezen már túl van.:-(

További ötletek???

Előzmény: kerub (118781)
kerub Creative Commons License 2 napja 0 0 118781

Ha az egere működik akkor egy rendszer visszaállítást esetleg meg lehet próbálni!

Előzmény: Boszorka (118780)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118780

Van valakinek ötlete, hogy miért határozza el a computer, hogy sztárjkol és nem ír? Lényem gépe műveli ezt már 2 napja. Szegénynek már gőzöl a feje és nem tud rájönni az okra. Amugy működik, tastatura már lecserélve, másik gépen kipróbálva, nem az a hibás.

Jó ötleteket piros pontokkal jutalmazom!!!:-)

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 118779

Jóóóóó!!!! Otthon nem fogsz leesni?

De ezekszerint már tudsz menni valamelyest. A többit majd otthon gyakorlod és megszokod. Gondolom a jövő hét végéről van szó, nem máról.

Előzmény: NagyonI (118777)