Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

pirineni, 5 órája Creative Commons License 116178

Mamicska!

A   szemem    borzasztó.    Anyám   a   zöldhályog   miatt   70   éves   korára    teljesen   megvakult.    Nekem  lézerrel   kezelték   1999-ben.    Többé-kevésbé    rendbe    hozták  .   A   szürkehályogot   mindkét   szemen   néhány    éve   műtötték.    Sajnos     most    már     alig   van   hatása,   egyre   romlik.   Ezért   csak   fél   megoldás    a   fejhallgató.      Viszont    a   támlás    széken    fárasztó   ülni,    már   olyan   görbe    vagyok,   hogy   szégyellem.

Nagyon   nehéz    szeretett   kuckómba   írni.    Tizenkét     éve   írogatok    ide,    mégis      figyelmeztetnek,   hogy   "   nem   járt   le   a   várakozási   idő".   Most   az   öt   hét   hiányzásom    miatt?    Kívánom   az    akadékoskodó     bürokratáknak,     legyen    részük   benne.    Majd   ha     több,   mint    egy    hónapig     nem    kapnának     internet     kapcsolatot,     meg   tudnák,,,mi  az!

Előzmény: mamicska (116170)
kerub 5 órája Creative Commons License 116177

Valaki akinek van un. okos telefonja az meg tudja mérni a VIFI jelerősségét a szobádban.
Hátha nem kell a földszintre mászkálnod.

Előzmény: pirineni, (116176)
pirineni, 5 órája Creative Commons License 116176

Kerub!

Annyit   tudok,   hogy   2003ban   bevezették   az   ADSL-t,    ruteren   csatlakoztattak  

hozzá.    Csak    most   a   villámcsapás   után   kaptunk   VIFI-t.

Ha   januárban    tényleg   kapok   90  ezret,    és    vehetek   valami   kütyüt,  (tablet   vagy    laptopot )    Egyszerűen    lemegyek    a   földszintre    és   ott   internetezek.     Még   kemény    négy    hónap   addig    van   időm    dönteni.

Előzmény: kerub (116168)
NagyonI 6 órája Creative Commons License 116175

Óvastam, óvastam, de Pirike nem szokott azt ablakon bejönni, tovább mentem hát. Holnap morfondírozok, s felhívom Pirikét.

Jó éjt!

Előzmény: gepesz (116172)
NagyonI 8 órája Creative Commons License 116174

Na nyuszómuszók, örülök, hogy megvagytoik. Nálam sürgés esete forgott fenn. Unokáim egyharmada itt töltötte a székelykáposzta ebédes napot. Uzsonnára paleo palacsintát sütöttem. Köszi Fészike:::)))!

Kimentem a temetőbe. ,megint lett egy csomó virágom. Ittemék meg fát hasogattak, fűrészeltek.

Most meg szemereg. Pedig mennem kell..

Indulok az útra és vissza se nézek::: ))))

Hoppá! Napok óta fontolgatom, hogy megkérdezlek benneteket.Hogy lehet valakit a permanens füttyögésről leszoktatni?????? Nem tiszta fütty, de dallam, inkább lehelés. Rém idegesítő.

mamicska 8 órája Creative Commons License 116173

erre nem is gondoltam, de örülök hogy látlak:)

Előzmény: imok (116171)
gepesz 11 órája Creative Commons License 116172

Kérjed.

"...ha   közben    elmegyek,   látom    másoknál   pillanat     alatt   ......"

Ezen aggódjon Nagyonka :-)

Ha ő meg nem, akkor kérjed.

"Mivel a kérés nekem nagy szégyen......

Olvastad anyám?

Előzmény: pirineni, (116167)
imok 13 órája Creative Commons License 116171

Gondolom az ágyból tvnézés esetén.

Előzmény: mamicska (116170)
mamicska 13 órája Creative Commons License 116170

2.    Segít    a   hallásban,    de   arcokat   nem   látom,   csak  homályosan.

ezt egy kicsit nem értem, de biztos azért, mert a tévét fejhallgató nélkül nézem:) Igaz, hogy ettől még homályosan látok, de az a szemem miatt van:)

Előzmény: pirineni, (116164)
kerub 15 órája Creative Commons License 116169

Mi a helyzet, hová lettetek ti?

kerub 18 órája Creative Commons License 116168

Pirike!

Az nem derült ki számomra, hogy ethernet kábelen vagy VIFI-n kapcsolódsz az internetre?

Előzmény: pirineni, (116167)
pirineni, 25 órája Creative Commons License 116167

Nagyonka!

Isteni   filmeket   láttam !  1.  A  hegyek   szelíd   ura----két   gyerek   és   egy   hatalmas  grizli   medve    barátságáról   1.  Az   apai  érzésről   szólt.     Kicsit   kitisztult   a   lelkem !

A   fejhallgatót    még   holnap    megnézem.   Különben     nem   tudom   hogyan,    ráakadtam   számítógépes  Miklós   honlapjára.      www.geopc.hu Rengeteg   tabletet  laptopot     ajánl,   leírással,   árral.   Vele   fogok   hamarosan     értekezni,    beszámolok   róla.

A   tabletet    azért   nem    kértem,    mert     mi    lesz,   ha   közben    elmegyek,   látom    másoknál   pillanat     alatt   ......

Bizony    több   videót   is   láttam   Totókámról   is !   Ne   irigyeld,   olyan   közel   éreztelek    benneteket!  

Szép   álmokat   kívánok!

Előzmény: NagyonI (116166)
NagyonI 28 órája Creative Commons License 116166

Pirike felcsigáztad az érdeklődésemet a vezeték nélküli fejhallgatóra. Én már pár éve szeretnék egy ilyen kütyüt. De mindig van nála fontosabb.Most néztem s Vaterán, elég jó áron - ,már 3-4000 Ftért is lehet kapni.

Holnap Kisittfiú továbbképez engem tabletileg.. Tényleg!! Néha nem olvasod a hozzád írt magvatlan:::))) gondolataimat. Alább (tegnap: tegnapelőtt) felajánlottam, hogy elküldöm neked a tabletemet egy kis tanulmányozásra.Nem erőltetem, de szívesen..

Azt hittem, a youtubjaim titkosak:::)))

Jó éjt!

Előzmény: pirineni, (116164)
pirineni, 29 órája Creative Commons License 116165

Ma gyönyörű idő volt. Kicsit körülnéztem a városban

Az ilyen időt szeretem, 25fok, szélcsend. Nagyon szenvedek a melegtől !

Szerintem azért van ez , mert télen születtem. Boszika nyári gyerek

volt, ezért imádja a nyarat. A hideg ellen fel lehet öltözni,

de hőség ellen nem tudok védekezni.

Kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy elmegyek Miklós csapatával

a Mátrába. Rettenetesen kívánkozom, de nagyon félek.

Most elmegyek a Youtubére filmet nézni.

Szép estét kívánok !

pirineni, 30 órája Creative Commons License 116164

Mamicska!

Van   fejhallgatóm,   de

1.   Használat   előtt    be    kell   dugni   hátul  a  tv-be,   és   ettől   mindig   félek.

2.    Segít    a   hallásban,    de   arcokat   nem   látom,   csak  homályosan.

Filmet   csak     interneten   nézek,   itt   nincs    reklám,   válogathatok.    Remélem ,    nem    kell    fizetni,    eddig    még    nem   követelték.

A   youtubén    ismertem   meg    Nagyonka----Edit     baráti   társaságát.    Remekül    sikerült    videó !    Élveztem !

A   TV    négy   óráig   részben   háttérként    működik,    akkor   kezdődik   kedvencem     a   Klubrádió,------akkor    mennek   el   az   irodisták.   Nem   érheti   panasz    a    ház   elejét,    nem   veszem   el   az   internet   erejét    előlük.

Előzmény: mamicska (116160)
Boszorka 1 napja Creative Commons License 116163

Szerintem nézz utána, rengeteg féle van, de nekem még mindig az ősrégi volt a legjobb, aminek ugyan volt egy ménkü hosszú drótja, viszont pihekönnyű volt, nem nyomott észre se lehetett venni hogy van.

Előzmény: kerub (116162)
kerub 1 napja Creative Commons License 116162

Egy jó vezeték nélküli fejhallgatóra nekem is fáj a fogam vagy a fülem...

Előzmény: Boszorka (116161)
Boszorka 1 napja Creative Commons License 116161

Igaz! Én is fejhallgatózóm már régen. Kint akkor kezdtem el, mikor Wagner évfoduló volt és késő éjszakáig közvetítették a Ringet. Gondoltam, hogy az alattam és fölöttem lakók nem fognak lelkesedni és vettem egy fejhallgatót. Ennek vagy 30 éve és azóta is csak azzal hallgatom a tv-t.

Előzmény: mamicska (116160)
mamicska 1 napja Creative Commons License 116160

Pirike, fejhallgató??? Apám azt használ és általában én is, mert nem szeretném zavarni a szomszédokat.

( de lehet, hogy valamit félreértettem:))

Előzmény: pirineni, (116136)
mamicska 1 napja Creative Commons License 116159

Boszi, igazad van!! Apámat ez hozta ki az ágyból - az internet! Nem ám az, hogy az orvossal felváltva nógattuk, hogy legalább üljön ki az ágy szélére. Áááááááá, azt meg sem hallotta. Amikor közel húztam a kis íróasztalát és azon volt a gép, akkor nézegette két napig, majd megkért, hogy ültessem át a székébe:) Vettünk hozzá gyógypárnát és háttámaszt, azóta napi 8 órát kártyázik:) Ülve és nem ágyban fekve. Már a botot is elhagyta. Gyorsabban "szalad", mint én.

Előzmény: Boszorka (116142)
ny63 1 napja Creative Commons License 116158

Köszönöm, Jolimama drága!

Előzmény: Jolimama (116155)
ny63 1 napja Creative Commons License 116157

:-) láttam!

Előzmény: Boszorka (116152)
NagyonI 1 napja Creative Commons License 116156

Nekem is tetszik, ám az én laptopomnak már tartó sem kell:::((((

Előzmény: Jolimama (116154)
Jolimama 1 napja Creative Commons License 116155

Jó reggelt, szép napot:-)

Kicsit késve Nyulanyónak jó egészséget kívánok születésnapja alkalmával.

Jolimama 1 napja Creative Commons License 116154

Jyskben láttam ezt a laptoptartót, akkor 5000 Ft körül volt,   éppen akciós volt.

Kényelmesen lehet netezni laptopon és még nem is melegszik.

És még ezt is.   Ez elérhetőbb áron.

Előzmény: pirineni, (116148)
Boszorka 2 napja Creative Commons License 116153

Nézd már meg az árakat is! A 17" nem valami óriási méret, ezzel szemben bőven 100ezer felett vannak az árak. Nem is beszélve a sulyáról, ami a tervek szerint Pirike hasán nyugodna.:-(

Előzmény: qkszi (116149)
Boszorka 2 napja Creative Commons License 116152

Nézz át a szomszédba, részemről ott a köszöntés!

Előzmény: ny63 (116151)
ny63 2 napja Creative Commons License 116151

Itt az emlegetett szamár :-)

Pirikének külön köszönöm a rámgondolást, és mindannyitoknak is! Puszik :-)*

Előzmény: pirineni, (116150)
pirineni, 2 napja Creative Commons License 116150

Mit   tudtok   Nyulikáról?

Ha   jó   emlékszem,     ma   van   a     születésnapja !

Minden    jót   kívánok,   ha   véletlenül  erre   jár !

Isten   éltesse    erőben,   egészségben,   örömökben !

És   most   már    mindenkinek   jó   éjszakát   kívánok,   szép   álmokat !

qkszi 2 napja Creative Commons License 116149

Nagyonkám a tablett sokkal bonyolultabb mint a laptop, nekem van mind a kettő, a laptop működik mobil internettel ja és a tablett is. Pirikének a laptop kell jó nagy kijelzővel.