Keresés

Részletes keresés

hasznoska Creative Commons License 3 órája 0 0 119119

Drága NagyonI !

Csodállak, amiért még nem adtad fel a gyógytornász kínzásait!

Ne keseredj el. Kérj a traumatológián gyógyszert. A házi, nem adhat célzott gyógyszert! Nem szabadna fájni! Ha lehet, ne szenvedtesd magad! Szeresd a térdecskédet! Az idő, nagy úr , megoldja a bajokat.

Bocsi, hogy zöldfülűként, én adok tanácsot! Csak a tapasztalatom írtam meg. A dokim mondta, nem szabad fájni, mert nehezebben gyógyul!

Én is a reumára beutalót, mert a panaszaim oka , nem a rossz műtét, hanem a gerincből kisugárzó begyulladt idegszál a hibás! Gondolom, majd küldenek rehabilitációra, ahol a kütyűktől elmúlik az agyamig hatoló fájdalom.

A nehéz napjaimban, még egy gyász is jutott : kiszökött a kutyusom, eltűnt....(( Kiírtam mindenhol a veszteségem...reménykedem..az hal meg utoljára

Küldöm a szerető öleléseket!

Boszorka Creative Commons License 19 órája 0 0 119118

Na majd meglátom a dunszt eredményét. Nincs igazán megdagadva, engem nem is zavarna ha nem fájna. Már össze szedtem mindent ami kell. Kiváltottam a kencét, Lényem megtalálta a pincében a fáslit, fólia is van. Csak kiváncsi leszek reggelre hol lesz az egész hobelevanc. Remélem nem kenem össze a frissen húzott ágyneműt.

Ja és holnap elkezdem szedni a gyógybogyót. A cetli szerint 70 év felett csak óvatosan, 80 év felett pedig egyáltalán nem szabad szedni. Van még egy hónapom!:-)))

Előzmény: NagyonI (119116)
NagyonI Creative Commons License 22 órája 0 0 119117

Szeretem a dicsérő szavakat:::)) Akkor is, ha nem illetnek meg. Sőt!! akkor szeretem igazán:::)))!!

Előzmény: -panka54- (119115)
NagyonI Creative Commons License 22 órája 0 0 119116

Nekem néhány évvel ezelőtt eredményes volt a dunszt!!!Pár nap alatt megszűnt a duzzanatom...

Igen, vettem be fájdalom csillapítót., ám szvsz nem az olyan fájdalomra hat, mint amikor gyógytornász teljes erejéből nyomja a lábam....Bár magamban motyogtam, hogy nem fáj, nem fáj, köszönöm a lekvárt::)) De fájt.. És nem volt jó a lazításom...

Előzmény: Boszorka (119114)
-panka54- Creative Commons License 26 órája 0 0 119115

Tőlem is kaphatsz dicsérő szavakat.  Ügyes vagy Nagyonka, lassan de biztosan menni fog minden! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Előzmény: NagyonI (119113)
Boszorka Creative Commons License 26 órája 0 0 119114

Mondom én azt, hogy fog az menni! Egyelőre járkálni fogsz aztán majd elválik mi lesz a biciklivel. Fájdalom csillapítot vettél be a torna előtt? Olvastam valahol, hogy az jó.

Remélem a torna után Ibrahimban maradt még valami sütemény.:-)))

Nekem azt mondta a reumadoktornő tegnap, hogy ez egy gyulladás a térdemben. Szerinte meg is van dagadva. Na ha nagyon nézem, akkor tényleg egy kicsit. Irt valami gyógybogyót, meg valami krémet, aminek a segítségével dunsztkötést kell esténként tenni a térdemre. Lehet 24 órában is, de akkor hogyan járjak? Nem igazán hiszek a dologban, de majd meglátjuk 2 hét mulva mi lesz.

Előzmény: NagyonI (119113)
NagyonI Creative Commons License 28 órája 0 0 119113

Megjöttem/tünk a gyógytornásztól. Bejött velem Ittem, s végignézte kínlódásomat. Így ma ég dicsszavakat is kaptam.

Arról van szó, hogy nem fog a térdem 120 fokot hajlani. Ezt a bringa miatt sajnálom...(NagyonI s:::(((  Menni fogok tudni, szeptemberre javasolja Hévizet. Ismerős doki felkutatása Hévizen, in-dul!!!

A géphez nincs nagy bizodalma..A Rehabos Ildikónak sem volt...Tehát sponsorok, köszönettel veszem a felajánlást, de nem élek vele!! Ám jólesett!!!!

A HIDEG NEM ESIK JÓL. dE LUSTA VAGYOK fűteni. Naggyon lusta. 

Előzmény: Boszorka (119112)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 119112

Ez a havi dij nem a világ, ha tényleg jó. Kórházban mi volt a tapasztalatod vele???

Majd mi sponzoráluk neked, ha tényleg jó és megszervezed magadnak! Komoly!!!!

Előzmény: NagyonI (119108)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 119111

Megértelek. Biztos javulgatsz a sok tornától, csak számodra nem elég gyorsan és látványosan. Türelmetlen természetemmel totál megértés van részemről. Mi lenne a gyógytorna előtt egy órával bevennél valami bevált fájdalomcsillapítót. Neked is jobb lenne, a gyógytornásznak is. Ő nem hiszem, hogy szabadulni akarna, végülis ebből él és ismeri mivel jár az ilyesmi. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Előzmény: NagyonI (119106)
tölgy_12 Creative Commons License 1 napja 0 0 119110

khm

ez az oldal, ez a videó, Istenem, mennyire nulla infot ad, és milyen pongyola, és semmi felelős gyártó cég

csak h ááááá ez jobb mint amik vannak m.országon.

(pont mint a mágneses matracos cégek, de ott legalább  a gyártmányról leszedhető a betüjelek, ami után neten keresni lehet.

szóval és tettel, kereskedelem, és nincs hitelesitő mögöttük. vagy féléves kamu cégek vannak.

grrr

na kicsit lefekszem aludni inkább.

de köszi, h mégis elárultad mi is az a térdhajlító amit ilyen mocsok drágán kölcsönöznek. terápiás személyre szabott, szakember által -nem a forgalmazó szövege által, mertt neki a sokszor 15 perc a lényeg, hozzámondva h igen sok gyógyult van aki használta.

áááááááááááááááááááá

Előzmény: NagyonI (119108)
Jolimama Creative Commons License 1 napja 0 0 119109

Megértelek, nagyon is..... Ölellek.

NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 119108

Nem informállak, nem.. Mert nem a pénztárcámhoz való. A műtét után használnunk ellett.l A rehabon volt, de nem használtuk...

Persze nbe helyettesítené a gyógytornát.. Ez passzív..

puszillak

Előzmény: tölgy_12 (119107)
tölgy_12 Creative Commons License 1 napja 0 0 119107

megértelek

(arról a térdhajlítógépről miért nem informálsz-egy linkkel elég lenne- bennünket.

és honnan a tanács rája? :-)

szakember mit mond? (felelősséggel persze)

/p.hétfőn is helyettesítettem a 85. éves ffi betegnél és ekkor jött hozzá a gytornász, végignézhettem  a munkát amit dolgozott a beteggel, és amint a beteg -egyre kevesebb jajdulással- keményen csinálta az előírtakat, a gyt. húzta, nyomta, irányította  és elmondta h mit NE ügyködjön  a beteg mert pont ellentétes hatást ér el, árt amit pl behajtott térddel felhúzogatta a lábát a hasához-eddig erősítés gyanánt, na ezt így pl nem szabad. szóval az ágyat is megemelték , a matrac alá én tettem be  egy széles szekrénypolcot, jövő vasárnapra már reményem szerint felülni is fog tudni. addig megy még pénteken hozzá a gytornász csajszi, aki professzionális)

lényeg- h előtte bevett egy fájdalomcsillapítót, a 40 percet keményen végig bírta, majd ivott kis teát és elpilledt, este meg panaszkodott persze zsibbadásra, itt fáj ott fájra, de a látható eredményesség erőt ad.

NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 119106

Ma olyan mindenkit megértek, csak magamat nem napom van:::((( Megértem a gyógytornászt, aki úgy érzem, meg szeretne szabadulni tőlem, mert semmi javulást nem mutatok, s megértelek téged is..

Rosszt a kedvem reggeltől estig.Tornával kezdek, majd fél 1- jön a gyógytornásszal fél óra. Ebbe belepusztulok.Irgalmatlan fájdalmas, majd szégyellem magam a gyöngeségem miatt.MegérTem, hogy Ittemnek milyen pocsék lehet a síró anyját látni kijövet a tornáról.

Megértelek, megértem...

Vagy inkább nem értem...

Ma térdhajlító gép bérlésén ügyködtem. Állítólag jó, de az ide szállítása is olyan sokba kerülne, hogy nem álmodozunk tovább. 

Mindenkit megértek...

Jelentkezzen, aki engem is megért...

Senki?? 

Még mindig senki???

Na lám!!!!Lám::::(((

Előzmény: Boszorka (119105)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 119105

Hahóóóóó Nagyon, hova lettél?

Megsértődöm és nem kapsz több simit.:-(

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 119104

Na akkor megkeresem!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Előzmény: NagyonI (119102)
gepesz Creative Commons License 2 napja 0 0 119103

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Előzmény: NagyonI (119102)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 119102

Köszi Pankaaaaa!! Jól jönnek a simik !!!!

Előzmény: -panka54- (119101)
-panka54- Creative Commons License 3 napja 0 0 119101

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Előzmény: NagyonI (119099)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 119100

Az jó lesz. A sorstársaktól kaphatsz leginkább tanácsokat. Aludj fájdalmak nélkül!

Előzmény: NagyonI (119099)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 119099

Torna.... néhány telefon... néhány tévé műsor és vége a napnak. Rátaláltam egy remek térdprotkós fórumra. Holnapra ígértek segítséget...

Mert nagy szükségem van rá.

gepesz Creative Commons License 4 napja 0 0 119098

Jól teszik. Osztódással is szaporodhatnak.

A eurovísió nem érintett meg soha.

Előzmény: Boszorka (119097)
Boszorka Creative Commons License 4 napja 0 0 119097

Itt vagyok. Vannak jó híreim számodra is. A svédek nyerték az eurovisiót és az írek megszavazták, hogy az alkotmányba vésik a homoszekszuálisok házassánának a legalitását. Neked nem kell odamenni, ott ugyis sokat esik az eső.:-)

Előzmény: gepesz (119096)
gepesz Creative Commons License 4 napja 0 0 119096

Még süt a nap, addig bújj elő te is.

Előzmény: Boszorka (119095)
Boszorka Creative Commons License 4 napja 0 0 119095

Jól van, leülhetsz! Már csak azt tudnám, hogy a térdfájós tanárnő hol kószál? maradt még rétes abban a rétes üzletben?

Nem melleselg Kerubot is hiányolom. Mintha a postáját se nézné. Remélem virul valahol Kislánggal::-)

Előzmény: gepesz (119094)
gepesz Creative Commons License 5 napja 0 0 119094

A mai dolgom megvolt. Beszélgettem Kistarkával, riesai barátommal, szundikáltam.  Ennyi fért bele.

Előzmény: Boszorka (119093)
Boszorka Creative Commons License 5 napja 0 0 119093

Akkor most már alhatsz egyet.:-)

Előzmény: gepesz (119091)
-panka54- Creative Commons License 5 napja 0 0 119092

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Előzmény: NagyonI (119087)
gepesz Creative Commons License 5 napja 0 0 119091

Már megjártam Debrecent.

Előzmény: Boszorka (119090)
Boszorka Creative Commons License 5 napja 0 0 119090

Most már minden nap nekem kell itt ébresztőt fújnom????:-((