Keresés

Részletes keresés

Boszorka Creative Commons License 3 órája 0 0 122500

Kösz.:-)

Előzmény: mustármaggombolyító (122499)
mustármaggombolyító Creative Commons License 5 órája 0 0 122499

Ez tecc! :-))))))

Előzmény: Boszorka (122494)
Jolimama Creative Commons License 12 órája 0 0 122498

A hozzászólásomból maradt le, gyorsan elküldtem az előzőt :-)

Előzmény: NagyonI (122497)
NagyonI Creative Commons License 12 órája 0 0 122497

Hogyhogy lemaradtak????????Nemá!!!

Előzmény: Jolimama (122495)
NagyonI Creative Commons License 12 órája 0 0 122496

Kerékpárút a ház MÖGÖTT:::)) a volt kert (almafa) helyén. Soha többet nem fogok már kerékpározni:::(((( Miiért? Csak:::(((

Előzmény: Boszorka (122492)
Jolimama Creative Commons License 13 órája 0 0 122495

Most látom, hogy lemaradtak a párnáid, nagyon tetszenek :-) Biztos fognak örülni a barátnőid.

Előzmény: NagyonI (122491)
Boszorka Creative Commons License 15 órája 0 0 122494

Közben elolvastam az újságot. Nagy cikk a sexuális erőszakról. Ez ma igen divatos téma lett. Lehet, hogy manapság már visszafogottabb az emberek, de ha valakinek megfogja egy férfi a senekét, már mehet is feljelenteni, nagyszerű! Még ennél is jobb, hogy minden esemény előtt verbális beleegyezést kell. Igy írják szó szerit. Elképzelem, hogy valami forró nyári éjszaka, holdfény meg minden. Fiu megkérdezi, hogy megcsókolhatlak? Lány határozott igennel felel. Aztán hevesedik a dolog, mire megint megállnak az esemény közepén és a fiu felteszi a határozott kérdést: megdughatlak? (elnézést) Lány határozott igennel felel, na akkor lehet folytatni. Nekem közben már rég elmenne a kedvem, ha még jól emlékszem. Ilyenkor jó a tudat, hogy megöregedtem és ilyesmire már nem kerülhet sor nálam. Még néhány év és már majd írásos belegyezés is kell az ilyesmihez.

Jolimama Creative Commons License 16 órája 0 0 122493

Szép napot! Gyönyörű a csokor, csak kár, hogy olyan messze van tőlem :-)

Házam népe gyarapodott, 2 nyaraló tengerimalaccal, a gazdik nyaralni mennek :-)

Titti unokám is itt tölt még 3 napot, mielőtt visszautazik a messzi Németországba. Nekem messze, na és vonattal is az:-)

Boszorka Creative Commons License 16 órája 0 0 122492

A párnák klasszak a kerékpár út direkt csodás. Tudták, hogy biciklivel jársz,azért kaptad a házad elé.:-)

Virágod is szép, a mezőn szedted?

Jelentem itt is süt a nap, de még minden csupa víz és itt ott mintha megint borulna. Nagyon fujj az idő.

NagyonI Creative Commons License 16 órája 0 0 122491

Olyan csigalassú az idő! De azért készítettem a séta végén néhány képet!!

1. kép: babáknak nézegető

2.barátnéknak vendégmarasztaló segg alá való párna

3-4.a kerékpárút rédsze (az ábrák mellett van a kapum)

5. mai csokor Jolimamának:::)))

Boszorka Creative Commons License 16 órája 0 0 122490

Nos nálam az outlook express se működik. Már rég áttértem a firefoxra. A t-online levelezőt és az outlookot már az általad is jól ismert szakértő se pártolta. Jómaga is áttért akkoriban a gmailre. Yahoo com az egyik működik a másik már rég befulladt a levelekbe és most ujabban a yahoo.de nem akar előjönni. Nos az utóbbi van az indexen megadva, de mindjárt megyek is és kiveszem.

Milyen az a kerámia bevonatos tepsi? Én ha sütök, ami igen ritkán fordul elő, akkor sütőpapirt használok. Ezzel kikerülöm a tepsi mosogatást, mert mosogatni utálok még akkor is ha Lényem csinálja.:-)

Előzmény: NagyonI (122488)
NagyonI Creative Commons License 17 órája 0 0 122489

Javítás::))

renekül = remekül!!!!  kelet   = kellett!!!!  azb  = az:::)))

Tovább is lehet, de nem javítom:::)))

Előzmény: NagyonI (122488)
NagyonI Creative Commons License 18 órája 0 0 122488

Tök izgalmas dolgok történnek feléd. Az én yahoom is  renekül megy. A t-onlinet soha nem kelet még külön feltelepíteni. Hiszen a én lukaim (Outlook, Express ) dirrrekt a téonlájnos leveleimet szeretik::))  Csuda móka lehet az eltüntető gép:::)))

Itt én tegnap megúsztam az esőt. Volt ugyan olyan idő, amikor itt jött azb áldás, de most príma volt a még szomorúbb diófák alatt. Ma avatják a biicikliutat.  Van vagy 51 méter, feltétlen avatni kell...

Csak úgy mondom: a második sütésnél is remekül működött a kerámia bevonatos tepsim. Errefele leginkább a sütik szoktak eltünni... De most unokák nyaralnak, s én annyira nem vagyok oda a sütékért.

Jó reggelt!!

Előzmény: Boszorka (122487)
Boszorka Creative Commons License 30 órája 0 0 122487

Az enyém összedőlt. 4 különböző yahoo címem van. Egy működik, de az nem az itteni. Mindegy, aki akar az megtalál így is. Azokat valószinű túl ritkán néztem és összegyült rajtuk 1000+ levél.

Egy biztos, hogy a t-online cím, már legalább 3 éve nem létezik nálam.

Előzmény: mustármaggombolyító (122486)
mustármaggombolyító Creative Commons License 30 órája 0 0 122486

Dehogy dőlt össze, tökéletesen működik a Yahoo.

Előzmény: Boszorka (122479)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 122485

Soha nem volt senki, aki rátette volna az aktuális gépre. Kb. a rokonoddal és a W7-el egyideüleg tünt el. Azóta volt már W8, W8.1 és már egy ideje a W10. Ezek már mind t-online levelező nélkül működtek már. Sajnos közben a yahoo is megzavarodott, de még igy is van elég levelem.

Előzmény: NagyonI (122484)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 122484

Hát hogy egy t-online hogy tűnhet el, azt elképzelni nem tudom. Valami csuda klassz géped lehet:::)))))

Előzmény: Boszorka (122483)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 122483

T-online már 2 géppel ezelőtt eltünt.:-(

El kellett mennem valahova, ahova mentem, fogadásokat kötöttek, hogy nem megyek ilyen időben. Aki hitt bennem, meg a megbízhatóságomban az nyert. Közben már uszonyokat növesztettem. A fene megette az ilyen nyarat.:-(

Előzmény: NagyonI (122480)
Jolimama Creative Commons License 1 napja 0 0 122482

Szép napot :-)

Jolimama Creative Commons License 1 napja 0 0 122481

Az úgy van, hogy nem mindenhol egyforma az idő :-) Itt nehéz volt elviselni.

Most dörög, esik és meleg van. :-(

Előzmény: Boszorka (122473)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 122480

ne keresd (t-online) már idejét múlta!! Tölgy segített!!!!!

Reggelt!! 

Előzmény: Boszorka (122479)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 122479

Az itteni címet már megnyitni se tudom. Eladták a yahoot, talán összedölt az egész mindenség.

Előzmény: Boszorka (122478)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 122478

Nem tudom hova írtzál, a normál postámban nincs. Van még néhány címem, majd megnézem őket.

Előzmény: NagyonI (122477)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 122477

Neked is írtam levelet, de már sztornózhATOD!!!

Előzmény: Boszorka (122475)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 122476

Munka közben édes a másra nem gondolás:::))))

Előzmény: Boszorka (122475)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 122475

Nem szép tőled, hogy eszedbe se jutunk.:-(((

Előzmény: NagyonI (122474)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 122474

Nem ringtam. Varrtam. Dolgoztam, lestem a zuhét. Írtam 3 levelet. Olvastam.Tornásztam. Sétáltam Tücsivel, bánkódtam az idő gyors múlásán:::((

Vége lett a napnak:::((((

Előzmény: Boszorka (122471)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 122473

AZért annyira nem borzasztó. Nekem ma legalább egy órát kellett ide-oda gyalogolnom. Miután a nap is csak spórolósan adta elő magát, nem találtam vészesnek a meleget. Szerencsére csak később olvastam valahol, hogy 60 fölött! mi mindent kellene csinálni ha meleg van. 80 fölöttről már nem is írtak, gondolták addigra már mindenki belehal az időbe.:-))))

Előzmény: Jolimama (122472)
Jolimama Creative Commons License 2 napja 0 0 122472

Ebben a szörnyű párás idő még a beszédet is nehézzé teszi.

Jó éjt :-)

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 122471

Előhúzom már ezt a sűlyedő topicot. Nagyon megállás nélkül a diófák alatt ringatózik, vagy a vendég totál kikészítette???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!