Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

gepesz fél órája Creative Commons License 116373

Redukáljuk azt az ezeregy okot.

Nem betegség. Kicsi kellemetlenség. Majd megszárad. Tegnap pont ilyen ok miatt begyújtottam.

Gondolom van egy pár "göncöd", amit felvehetsz.

Kicsi gépről írtadat is elolvassuk.

Elért ide a hétág.

Előzmény: Boszorka (116372)
Boszorka két órája Creative Commons License 116372

Engem erdekel, nagyon is, miutan szennyeshegyen üldögelek itt. Ilyen nedves idöben soha nem szarad meg semmi.:-(

Mai rossz kedvemnek ezer oka van. Elöször is a Lenyemtöl kapott bacilusok dulnak az orromban es torkomban.

Masodszor elromlott a kavefözö valami ocska löttyött ittunk csak (nescaffe)

Harmadszor megbokrosodott a normal asztali gepem.Most a kicsi chromen nyomulok, aminek nincs minden ekezetes betüje.

:-(((((((((((((((((((((((((((

Előzmény: gepesz (116367)
kerub 3 órája Creative Commons License 116371

Sámánunk már intézkedik és figyeljétek meg hamarosan hét ágra süt a nap!

Előzmény: gepesz (116370)
gepesz 4 órája Creative Commons License 116370

Az ég picit felhős. Lehet ez a fátyol felhő? Mit tudom én, de annyi biztos, hogy kisütött a Nap.

gepesz 4 órája Creative Commons License 116369

Jöhetnek erre is.

Csak Dél-Amerikában ne legyen.

Van vízi pocok is?

Előzmény: NagyonI (116368)
NagyonI 5 órája Creative Commons License 116368

Reggelt! Egyelőre nem errefele van a pocok invázió. De ne aggódj! Hamarosan felétek is megjelennek.

Lehet, hogy bulvár kacsa volt, sőt,  kívánom, hogy az legyen. 

Iszonyatosan szar az idő. 

Előzmény: gepesz (116367)
gepesz 6 órája Creative Commons License 116367

Akkor én nagyon nem vagyok normális. Mit érdekel engem, hogy esik. Nem old tán fel.

A pocok az tényleg veszélyes állat. A bulvárhíreket jobban figyelnéd, sok borzasztót megtudnál róluk.

Valakit a múltkor is darabokra téptek.

Van nekem egy olyan sejtésem, hogy nem pocokkal, hanem cickánnyal találkozol az istállóban.

Előzmény: NagyonI (116360)
Boszorka 14 órája Creative Commons License 116366

Akkor a pocok biztos szereti az esőt.:-(

Előzmény: qkszi (116364)
Jolimama 14 órája Creative Commons License 116365

Jó éjt.

Előzmény: NagyonI (116361)
qkszi 15 órája Creative Commons License 116364

Boszi a pocok az olyan mint a vakond a földben lakik :) iszonyú sok van idén és nagyon nagy károkat okoznak.

Előzmény: Boszorka (116362)
pirineni, 15 órája Creative Commons License 116363

Nagyon   köszönöm,kedves  Zygota       erőt  adó   szavaidat.    

Nem    attól   félek,   hogy     éhen   halok,    csak    a   megalázást    bírom    nehezen. 

Nagyon    sokat    jelent   nekem   is   az   internet,   s   most      bízom   benne,    megérem   januárt    és   lesz   laptopom

Most   már      már      nem   merek     a   madarászokkal    menni,    de   olvasom   itt   a   neten    a   hírlevelüket,   velük   örülök    a   sok   visszafogott   madarak    megkerülésében.    Hány   száz   km-t    tesznek   meg   azok   a  csöpp   jószágok.

Tudom   nem   szabadna    elkeserednem,    szerencsére    hamar    észre   térek    és   örülök    az   internet   adta     sok    lehetőségben,    a   youtube    szép    zenei   felvételeiben,    kedves   filmekben.

Köszönöm,   hogy    olyan   megértőek   vagytok   hozzám,   elviseltek

Előzmény: zygota (116357)
Boszorka 15 órája Creative Commons License 116362

Hol lakik nálad a pocok? Betehetnél egy képet mert én még soha nem találkoztam vele sehol. Biztos helyes kis szőrös állatka, mint az egér.:-))))

Előzmény: NagyonI (116360)
NagyonI 15 órája Creative Commons License 116361

Pirike!! Nem reggeli csökkentésről beszélnek, hanem rezsiről!! Ha a reggelit csökkentették, akkor az szvsz nem kormányunk határozata lehetett. Az iskolákban is "csak" januártól vezetik be. A facén már terjednek a szülői levelek, amiknek nagy része egy az egyben hazugság. De arra jók, hogy dühítsék az embert:::(((

Jó éjt! Neked is, Jolimama!! Meg neked is zygota!! Meg kerub (neked  még egy kis zene is:::))) Meg Boszi::))

Hosszú volt a nap... irány az ágyim..

Jó éjt!

Előzmény: pirineni, (116353)
NagyonI 15 órája Creative Commons License 116360

Ideköltözött Frász néni. Én a pockoktól kaptam frászt...  Nem kicsit!!  nEM ám! Azt hiszem, a mezteleneknél is jobban félek (?) a pockoktól. !!

És nem is normális az szerintem, akit ez a rettenetes időjárás nem visel meg!

NagyonI 16 órája Creative Commons License 116359

Na ezt az alattam lévő höszöt jól elszúrtam!!Kéretik a helyesírás javítását helyettem elvégezni!!

:::((((

Előzmény: NagyonI (116352)
Jolimama 17 órája Creative Commons License 116358

Álmodozzál csak a laptopon, valósítsd is meg.:-)

Gondolom, hogy ha szólsz ki tudsz menni, talán védenek is Benneteket, hogy illetéktelenek ne tudjanak bemenni.

Ha elmúlik ez az esős idő, jobb lesz a közérzeted Neked is:-)

zygota 17 órája Creative Commons License 116357

Kedves Pirike!

Ritkán szólok itt is, de olvasok mindent. Most hozzá kell szólnom, pontosabban hozzád kell szólnom. Hessegesd el ezeket a borús gondolatokat, de leginkább az utolsóként írt mondatodat! Van egy kedves, idős kolléganőm, egyetemista koromban tanárom, gyakorlatvezetőm volt, aki most 88 éves, vékonyabb, mint a rigófütty, most esett át egy kemény övsömörön, de felemelte a fejét és kibírta, bár egy erős széltől még ma is fél, de úgy jár  Pestről a szigetközi falusi házába, mint én a nappaliba (hogy ne mellékhelyiséget írjak). Egy közös vonásotok van: ő is imádja a madarakat, szóval nagy madárbarát. Szereti a kertet is, ami ott a vidéki háza körül van. Ez élteti és az a közösség, ami körülveszi, falujában is.  Három éve vett egy laptopot magának, s most egy tábla PC-n, tableten gondolkodik, mert az könnyű, azt tudná magával vinni, mert neki ehhez a kétlaki élethez (Budapest és Szigetköz) a laptop nehéz.Te nem utazol 100 kilométereket nap, mint nap, ha úgy látod, hogy a laptop kiszélesíti a világot, ne hezitálj egy percig se! Te se add fel a laptoppal kapcsolatos terveidet!  Neked is vannak bizonyára kedves, vagy még kedvesebb ismerőseid, talán barátnőid (?) ott az otthonban, akik segíthetnek a nehézségek átvészelésében. Mindazzal együtt ez a reggeli horror azért felháborító. Bízom benne, hogy nem találtam mellé szavaimmal, s inkább segítettem, semmint felzaklattalak volna.

Szeretettel

zygota

Boszorka 18 órája Creative Commons License 116356

Prike egy zárt kapu csak jó. Nálam örök a méreg, hogy a földszinti iroda sokszor nem zárja a kapukat. Szomszédokkal felváltva szaladgálunk nézni, hogy tényleg zárva van-e. Szóval ebben semmi rosszat nem látok. Garázsnak nálunk 2 kapuja van, gombnyomásra nyílik ha kell vagy ha kegyeskedek beengedni valakit..-)

Rosszkedvedet az őszi időjárással magyarázom, ilyenkor bennem se dühöng az életkedv.

Boszorka 18 órája Creative Commons License 116355

Fázás ellen nálad be lehet fűteni, én kinyitottam már a nappaliban a fűtőtestet egy kicsikét.:-(

Süthetne a nap, mert annyi a szennyes, hogy hegyben áll a szobám sarkában. Igaz mosni esőben is lehet, de ezt a rengeteg kacatot szárítóban szárítani sok idő, a villanyszámláról nem is beszélve, igaz rezsicsökkentés van, de akkor is.

Rossz hír, hogy Lényemet imádják a bacilusok.  Ritka alkalom ha ő egy utazáson nem szed össze valamit. Most is, az utolsó 3 nap harákolt rendesen. Nekem ma kezdett kaparni a torkom.:-(((

Bérelt apartmanban nem tudtam kellően elkülöniteni magamtól.

Boszorka 18 órája Creative Commons License 116354

Nem tőlem származik. Biztos valami hülyeség.

Előzmény: gepesz (116350)
pirineni, 18 órája Creative Commons License 116353

Nagyonka!   Nem   hiszem   el,   hogy   nem   sütöttél-főztél !   Ismerünk   ám   Téged !    Csak   azt   hiszem    el,   hogy   az   időjárás    rontotta    a    hangulatot.

Ma    nagy   riadalom   volt   nálunk   Reggelire     nem   a   szokásos,     megszokott   reggelit    kapták   sorstársaim.     ( Magam   már    egy   éve    lemondtam   a   reggelit,    helyette   jóváírást   adtak,-------nagyon   jól   jártam )

Mindenki   panaszkodott,    se   tejet,    se   kávét    nem   kapnak.    Orvosunk       egészségesen    akarja      etetni    az   öregeket.    80-90   éves    embereket     akarnak    megváltoztatni !    Még   kenyeret   is   úgy   kellett    kérni   a   lehelet   vékonyka   sajtszelethez.    A   konyha    dolgozója    külön    figyelmeztette    a   lakókat,    lesz   még   itt    meglepetés !

Hallom  a  TV -ben   O.V.   ígéri   a   további    rezsi-csökkentést.

Az   intézmény    kapuját    villamosítják,    csak     engedéllyel    lehet    elmenni,    csöngetésre     engedik   be    akit

Lassan    börtönben   érezzük    magunkat.   Megalázottnak,   Most   már    tényleg     várom     a   megváltó    véget.     Nem      álmodozom    laptopról   stb.

NagyonI 20 órája Creative Commons License 116352

Kaptam egy uraságtóé (inkább úrhögytől kb. 20 db klassz blúzt, számtalan nadrágot- ezek hálistennek valszeg mind nagyoj::))) 2 mellényt, valahány pulóvert... rengeteg időmet veszi el a próbálgatás..

Amit viszont szeretek:::)))

Mese:

1. nincs mit!!!-  fáztunk, s már másnapra megunták a rántottát, hamarosan haza is szaladtak..

2. nincs kedv- mégis kellett volna valamit főznöm/ sütnöm

3. időjárás felelős dögöjjön meg:::)))

4.nincs tovább, hát hogyan mondanám:::(((??,

Előzmény: Boszorka (116349)
NagyonI 20 órája Creative Commons License 116351

Nincs johohó hírehehem:::((((

Előzmény: kerub (116348)
gepesz 20 órája Creative Commons License 116350

Olvastam én az irigylésre méltó hölgyet, de a link mi a fene a végén? Nem regisztrálok be. Vagy megéri?

Előzmény: Boszorka (116349)
Boszorka 20 órája Creative Commons License 116349

Akkor majd én se mesélek, sőt kitiltatlak az egyéb mesehelyről is.:-)))

Előzmény: NagyonI (116347)
kerub 24 órája Creative Commons License 116348

Figyuzok és várom a jó hírt!

Előzmény: NagyonI (116347)
NagyonI 26 órája Creative Commons License 116347

Nem is akartam mesélni:::)))

Előzmény: Boszorka (116346)
Boszorka 27 órája Creative Commons License 116346

Csinosak vagytok, különösen a kalapok tetszenek.:-)

Viszont egy kép nem pótolja a mesét!

Előzmény: NagyonI (116344)
gepesz 27 órája Creative Commons License 116345

Régen fiatalok voltunk és szépek.Ma már nem vagyunk fiatalok.

NagyonI 27 órája Creative Commons License 116344

Jó reggelt!!!A provokátoroknak is:::)))

Esik, esik, esik.

Így hát kicsit cinizmusnak tűnik a jóreggeltezés!