Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

NagyonI 4 órája Creative Commons License 117947

De vicces vagy::))) Itt a Végeken 1000 a munka. Holnap Jutka, s Ittem ma 8-9-ig dolgozik. Ittvej már  megtette kötelességét, s d.u. Kisittfiút orvoshoz viszi: köhög. Nincs kit ugráltatnom::)) ég mindig kímélem magam a fűtéstől, pedig már nem kellene talán. És egy kis hólapátolásba sem halnék bele. De nem tudom kipróbálni, hó egy pihe sincs. Talán Tücsit sétájával kellene kezdenem.  Add a tanácsot, Boszi!!!

Házidrnéni nem jött vérnyomit érni, de igaz, ami igaz, napot nem ondott. Talán be ellene kocognom hozzá.

Nagyi voltam, az ágyból:::(((

Előzmény: Boszorka (117946)
Boszorka 7 órája Creative Commons License 117946

Ébresztő!!!

Boszorka 18 órája Creative Commons License 117945

Ötleteim lennének.:-)

Előzmény: tölgy_12 (117943)
Boszorka 18 órája Creative Commons License 117944

Nagyon okos! Messzivel mindgi egyet tudok érteni. Persze Itted is rendes, még szép, amennyit te is pátyolod az unokákat, meg fözöcskézel rájuk stb.

Többször eszembe jutott, de most csak elmondom, hogy egy majdnem barátnőm, aki totál egyedül él úgy eltörte a bokáját karácsony előtt, hogy kétszer is kellett szegecselni. A házban már csak ismeretlenek laknak, ő a másodikon, lift nincs. Bejutni úgy lehet, hogy ha ki tud mászni a lépcsőházba akkor le tudja dobni a kulcsot. Na szóval nem részletezem. A mentők haza vitték a kórházból és lerakták az ágyra, ahonnan alig tudott felkelni. Megoldotta, mert egy bátor önálló leányzó, még csak 78 éves. Pesze jó ha valakinek ugrasztható környezete van, de anélkül is megy az élet.

Most bátran megveregetheted a válladat! Szép álmokat!

Előzmény: NagyonI (117942)
tölgy_12 19 órája Creative Commons License 117943

és mire költenéd?  ;-)

Előzmény: Boszorka (117941)
NagyonI 21 órája Creative Commons License 117942

Stafannal még nem ott voltam, de voala!!! lallala!! Most felosontam. Példabeszéd jött a skypen Messzitől.  Egy jó ismerősüket ápol nap mint nap. S az ismerős elhagyja magát- mondja Messzi. Ő mos, nemvasal rá, s igazán mozogni kell, a kórházaikban már nuku fekvőgipsz,mars totyogni. 

Én meg már harmadik hete heverek:::(((Ma este nem jön be Ittem, hát felhúztam magam, most megy egyet a mosógép, itt kiterítek, s aztán letornászom magam. Elvégre nagylány vagyok... De Ittemnek ne mondjátok meg!És nűéhány cuccot letaszítok a lépcsőn:::))

Mindenkinek szép estét, s nem csak akkor, ha megöregszünk:::)))

Előzmény: Boszorka (117940)
Boszorka 22 órája Creative Commons License 117941

Most láttam Sofia Lorent a tv-ben. Mint kiderült egyidősek vagyunk. Egész jól néz ki. Elfogadnám azt a pénzt amit ő erre a kinézetre elköltött.:-)

Boszorka 1 napja Creative Commons License 117940

Drukkok mennek nagy mennyiségben. Remélem közben már Stefánnal kapaszkodsz az informésönben.:-)

Majd kérünk beszámolót.

Itt sajnos van hó. Igaz söpörni nem kell, de nem szeretem nézni se. Szerencsére vasárnap az a nap, mikor soha nem dugom ki az orrom. Remélem holnapra elolvad.

Előzmény: NagyonI (117938)
Jolimama 1 napja Creative Commons License 117939

Jó reggelt! Drukkolok, de csak óvatosan:-)

Előzmény: NagyonI (117938)
NagyonI 1 napja Creative Commons License 117938

Jó reggelt Pámnak is, nektek is, akik ha jöttök, lesztek:::))Evésről ne is ábrándozzatok! Én ábrándozom, legyen ez ölég.Lencselevesről mégpedig. Ittem azt szándékozik ma készíteni. Mert ő makacs fej!! Föl nem világosíthatám.. Pedig próbálom meggyőzni , hogy immár  főzőképes vagyok. De fogadsz velem,hogy jönni fog?Tücsit kiengedtem, egészen a kert végéig rohant. kisdolog biztosan egy párszor elvégezve:::))

Itt szerencsére nincsen hó. Most még csak egy kiadós hólapátolás hiányzik:::(( Bár Nászicának van hólapátolós embere, de ne legyen rá szükség..

Azaz jó reggelt!!! Ülve írok. Ám Stefán előtt még bebújok az ágyba. De az még 2 óra.

Ma talán Ittvej felszerel kapaszkodókat, s akkor végre felhúzódzkodhatok az informésönbe...

Drukkokat ide kérem:::)))

Előzmény: Boszorka (117937)
Boszorka 2 napja Creative Commons License 117937

Élni él, de más semmit nem mondott.:-(((

Előzmény: kerub (117936)
kerub 2 napja Creative Commons License 117936

És mit mondott ki üldözte el innen?

Előzmény: Boszorka (117935)
Boszorka 2 napja Creative Commons License 117935

Annyira nem bántom, hogy már irtam neki és érdeklődtem, hogy minden rendben van-e nála.

Előzmény: kerub (117934)
kerub 2 napja Creative Commons License 117934

A software fejlesztések mindig hoznak meglepetéseket, a KKB bankszámla kezelő programjával én magam is hosszasan sportoltam egy update-olás után.

Apropo's Fabit ki üldözte el?
Jó srác ne bántsátok!

Előzmény: Boszorka (117933)
Boszorka 3 napja Creative Commons License 117933

Nem vírus nyűg volt, hanem egyszerüen nem akart együttműködni a jegyrendelő honlappal, ami nem egy csúcs. Rendeletem már elég sok jegyet és vannak sajnos béna felületek itt-ott. A nevezett cég ügyfélszolgálata azt ajánlotta, hogy próbálkozzak másik böngészővel. Ez nem túl profi hozzáállás szerintem. Végül legyőztem őket és megvan a jegy. Ez a lényeg!

Olyasmin, hogy kőlföldre nem lehet vonatjegyet venni neten, már fel sem akadok. Megyek engedelmesen a Délibe. Érdekes módon a SBB semmi akadályt nem emelt ellenem, nem úgy mint az elvíra.:-)

Előzmény: kerub (117932)
kerub 3 napja Creative Commons License 117932

https://hu.norton.com/norton-security-antivirus
Az idei vírusvédelmem!

Előzmény: Boszorka (117931)
Boszorka 3 napja Creative Commons License 117931

Örvendek Nagyonka! Én már kora reggel óta harcolok a géppel.:-(

Végül a kicsi chrom lapi huzott ki a sárból. Nem olyan könnyű ám az élet itt a főben, mint azt egyesek gondolják.:-)

Előzmény: NagyonI (117930)
NagyonI 3 napja Creative Commons License 117930

Jó reggelt , Na Ki???Ahol a madás se jár, ott vagyok::)))

Boszorka 3 napja Creative Commons License 117929

A tóalmásival jó rakott krumplit csinálni, de nem szólok bele, kinek mi a szive csücske.

Van valami olyan érzésem, hogy az emberek valami rettenetesen fokhagymás kolbászokat esznek. Mindegy hova megyek, villamos, busz, minenütt üldöz a fokhagymabűz.:-(((

Előzmény: NagyonI (117927)
pirineni, 3 napja Creative Commons License 117928

Ne   duzzogj   Nagyonkám !    Napok   óta   nem   enged    el   az   ágy.    csak    este   fél   órára   ülök   ide    a   gép    elé.   Ez   az   időjárás   kissé   meg   viselt.    Tudom,    hogy   vannak   100   éves    fitt    idős    hölgyek,     no   sajnos    én    nem   olyan   vagyok.   Majd    ha     megjön   a    tavasz    biztosan   többet   jövök,    többet    írok.    Te    meg    gyógyulj   gyorsan,    sokan    aggódunk   érted !

Előzmény: NagyonI (117921)
NagyonI 3 napja Creative Commons License 117927

Megmozgattad a fantáziámat. A hartai kolbász enni jó:::)) A tóalmásival mit lehet csinálni?? Elképzeltem magamnak egy tóalmási kolbászból kötött pulóvert::)))Vagy egy hetyke kis kalapot:::)))ű

Jó lett a rakottkrumplim. És igen szeretem. Mindenből sokat rakok bele, s nem sajnálom a tejfelt sem::))

Keserves a lapikámon az írás..

Nagyoni   s

Előzmény: Boszorka (117926)
Boszorka 4 napja Creative Commons License 117926

Ne menjen! A hartai kolbász jó, enni. Rakott krumpliba jobb a tóalmási. Pont ma kérdeztem, a hentest, de náluk csak csipős van, azt meg nem tudjuk megenni. Bánatomban vettem borjumájat.:-)

Előzmény: NagyonI (117925)
NagyonI 4 napja Creative Commons License 117925

Ahá!! Hát ezért megy fel a vérnyomim a padlásra:::(((((

Előzmény: Boszorka (117922)
NagyonI 4 napja Creative Commons License 117924

Nem hozattam, vettem a Spárban, amior akciós volt.

Hartáról vagy OTTHONRÓL hozatni ne m olcsó dolog. De országomat vagy a szobawécémet:::)))10 deka hartai kolbászért:::)))))

Előzmény: kerub (117923)
kerub 4 napja Creative Commons License 117923

A Hartán gyártott kolbász bőre jó lejön.
Miért kell neked Tóalmásról hozatni, mikor hartai kapcsolataid vannak?

Boszorka 4 napja Creative Commons License 117922

Ha a kolbász ragaszkodik a héjjához, akkor rajta kell hagyni. Rendszerint a kész termékben észre se leeht venni, hogy van héjja. Persze megmossa az emebr felhasználás előtt.

Különben meg duzzogás helyett inkább szórakoztassál minket. Keresd meg az eltünt fiadat is!

NagyonI 4 napja Creative Commons License 117921

Pirike!!!

Kicsit duzzogok. Sem az emilemre, sem a fészes levelemre nem válaszoltál:::((((( De hát bizonyára sok levpartnered van, nem győzöd...

Igen, lassAn, de biztosan javulok.Még lépcsőzni nem tudok, s bár elfáradtam a tegnapi rakottkrumlizásban, az eredmény lenyűgöző lesz ma, legalábbis remélem.

Főleg az fárasztott el, hogy A tóalmási parasztkolbász héja ragaszokodott a kolbászhoz.

Jó reggelt!!

Előzmény: pirineni, (117920)
pirineni, 4 napja Creative Commons License 117920

Nagyonkám !    Már   két   hete    szenvedsz?!   Remélem    ha    lassan   is,    de    gyógyulsz.    Vígasztaló   a  terved,   hogy    rakott   krumplit     készítesz    holnap.  El   fogsz    fáradni    beteg    lábaddal.    Főzőcskézés  után    beszámolót   kérünk !

Előzmény: NagyonI (117918)
Boszorka 5 napja Creative Commons License 117919

Ne dühöngj, mert egyszer majd még megüt a guta.:-)

Hallás után én az amerikait nem értem, de ezen már nincs mit dühöngeni. Nem is én vagyok a hunyó, hanem a hülyék, akik nem tudnak értelemesen beszélni.:-)))

Mindjárt írok levelet is, majd nézd meg!

Előzmény: NagyonI (117917)
NagyonI 5 napja Creative Commons License 117918

Ittem megzavart::)))) készíti a holnapi elemózsiát. Ilyen későn... Úgy aggódom miatta. De holnap én fogok 2 napra előre rakott krumplit készíteni.

És mindjárt 2 hete lesz már a FENÉKRE ülésemnek...

MINDENkinek jó éjt!!!!!

Előzmény: NagyonI (117917)