Keresés

Részletes keresés

gepesz Creative Commons License 3 órája 0 0 124793

Itthon van. Majd szombaton viszem a Lisztferihegyre.

Tegnap egy könyvbemutatón voltam Jászberényben. kaptam egy tisztelet példányt. M

Majdnem megérte. 5 ezer a könyv 10 a benzin. :-)

De tényleg jó volt. Jó okosok között lenni. Azt hiszi egy kicsit az ember, hogy ő is az.

Előzmény: Boszorka (124792)
Boszorka Creative Commons License 4 órája 0 0 124792

Fiam Pá! Végig jártad már a rokonságot? Kistarka itthon van még?

Boszorka Creative Commons License 7 órája 0 0 124791

A kíváncsiság komoly baj a netezőknél. Virág szitteremnek egyetlen tanácsot adtam, mikor megkaptam a laptopot: ne kattintgass rá mindenre. Azóta komoly tudásra tett szert, az egész környék hozzá jár tanácsért net ügyben és még soha nem volt semmi zürje a gépével. Elvégtett valami nagyon komoly intenziv tanfolyamot is. Mint akkor mondta, azt hitte esténként szétdurran a feje.

Előzmény: gepesz (124790)
gepesz Creative Commons License 8 órája 0 0 124790

Ne ríjjá!

:-)

Előzmény: NagyonI (124788)
NagyonI Creative Commons License 9 órája 0 0 124789

Némi. A fészen látom őket, ők is látnak. De személyes kapcsolatom nincs velük. És ezt megkérdezni meg nem is tartanám ildomosnak-. De lehet, hogy illetlenül mégis megteszem::))

Előzmény: Boszorka (124787)
NagyonI Creative Commons License 12 órája 0 0 124788

:((((((((((((

Előzmény: gepesz (124786)
Boszorka Creative Commons License 12 órája 0 0 124787

Azt hittem te tudod Kulcs sorsát. Gyerekekkel unokákkal nincs kapcsolatod?

Szerintem ne töltögess le mindent amit felajánl, mert aztán viheted hamarosan a javitóba megint. Rendkívűl értékes képeidet ments el lemezre vagy vamai hasonlóra. Soha nem bízz a felhőkben, mert egyszer csak hopp eltünnek.

A letöltés amúgy is veszélyes üzem. Egy ártatlan újságcikket akartam Lényemnek letölteni. Nem sikerült, viszont eljött helyette valami vacak, ami egyszerüen kiirthatatlan volt. Végül az egész mindenséget le kellett törölni, ezer helyről, ahová befurakodott és újra feltölteni. Lényem sokáig vacakolt vele.

Előzmény: NagyonI (124784)
gepesz Creative Commons License 13 órája 0 0 124786

Nem osztogatom. Magamnak is kevés van.

Ha valamire szükségem van, akkor keresek, letöltök.

Mielőtt kínálták, eszedbe sem jutott, tehát felesleges.

Minek neked mindenre kattintani? Nincs elég bajod az eszközeiddel?

Ingyenes tárhely nincs!!!!

Ez az egy biztos, a többi nem.

Csalóka dolog az ingyenesség és a fizetés módja.

Jolimama Creative Commons License 13 órája 0 0 124785

Szép napot!

A Google fotóban korlátlan képfeltöltés van, ha elfogadod a takarékos feltöltést. A képek akkor is jók :-)

Nem tudom, mi van Kulccsal, gondolom családi üdülésre használják, legalább is remélem.

Mindjárt kisül a krumplis pogácsa, az Öcsém kórházban van, és azt kérte, süssek Neki. Ha az Öcsém krumplis pogácsát enne, azt fogok sütni :-) Jó korán keltem, de szívesen tettem.

NagyonI Creative Commons License 14 órája 0 0 124784

Megint- s mindig jó reggelt!

Tegnap késő d.u. lapikám felajánlotta 2 dolog letöltését. S mivel gőzöm sincs, hogy szükségem van-e ezekre a dolgokra, hát ráklikkeltem,. Oszt nem jött össze. Az egyik az iCloud volt, ami nagyon fellelkesített, hogy az én igen fontos:::::)))) dolgaim is fent lehetnek a fölhőben, de hát fölhőnek nem kellettek a képeim, dokumentumaim. Közben rájöttem, hogy a WIN10-em ad valamennyi felhőt (One Drive), bele is szuszakoltam némi kéet-- de mondd már meg- ide a rozsdás bököt, hogy te ezt tudod: mekkora tárhelyet ad ez nekem, vagy hol lehet ennek utánanézni???

Na nem mintha csuda fontos lenne, de fiam PÁ, te is oszthatod nekem az észt::)))

Szeretem a májust!!  Ezzel a képpel két topiktársunra emlékezem: kdezsőtől zanultuk annó a kicsinyítést, s ez a virág nagyon tetszett egykos Legemnek. Vitt is belőle Kulcsra, de azt hiszem, nem maradt meg neki. Apropó!! Mi lehet Kulccsal???

Előzmény: Jolimama (124782)
Boszorka Creative Commons License 24 órája 0 0 124783

Az előbb rápillantottam  a naptárra és rájöttem, hogy ma van feledhetetlen Varázslónk névnapja. Apukámat is így hívták, azért tudom. Nem tudom a Varázsló és környezete merre jár, de én minden képen kívánok neki mindent amire vágyik. Legyen egészséges és élvezze a közben már biztos nagyra nőtt unokáit.

Jolimama Creative Commons License 28 órája 0 0 124782

Ott van az, mind a kettő, reagáltam is!!!

Előzmény: NagyonI (124780)
Boszorka Creative Commons License 28 órája 0 0 124781

Nem volt jó nap, holnap se lesz az, mert újabb szerelő érkezik.:-((((

Előzmény: NagyonI (124780)
NagyonI Creative Commons License 30 órája 0 0 124780

Hm... Hova tűnt a reegeli höszöm???? Pedig szóltam.. Na nem mintha túl fontos lett volna, de szóltam...

És most meg már mindjárt esteledik...

Előzmény: Boszorka (124779)
Boszorka Creative Commons License 1 napja 0 0 124779

Kérek szépen egy kellemes napot. Tegnap este 10-kor észre vettem, hogy se telefon se tv. Hirtelen felindulásomban írtam egy igen borsos e-mailt a telefonos fiunak, aki az új szerződést csinálta velem. Aztán lefeküdtem, de hajnali 4-kor felébredtem, eszembe jutott a rossz telefon következtében nem működő riasztó és elkapott a harci idegesség. Azóta is ébren vagyok. Telefonos fiú fél hétkor már telefonált és igyekezett megnyugtatni. Nem sikerült. Nemsokára az internet is eltünt ismét.

Beszéltem a riasztósokkal. Azokat is jól letoltam, másért, majd a műszakiakkal megbeszéltem, hogy csinálnak valami más megoldást. Pénzbe fog kerülni.:-(((

Most totál gornyadt vagyok. Lényem már a harmadik telefonossal tárgyal. Ahogy hallom mindjár idejön valamelyik. Most már csak a tv nem működik, de attól nem fáj fejem.

Előzmény: NagyonI (124776)
Jolimama Creative Commons License 1 napja 0 0 124778

Szép napot!

Sajnos, mindig búcsúzunk ... Egyre kevesebb a létszám, akire nem emlékezni kell, hanem még itt vannak velünk. Szépen megemlékeztél Róla.

Előzmény: NagyonI (124777)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 124777

Csókos Lajosra emlékeztem.. Ha unatkoztok, emlékezzetek velem. Kicsit belejavítottam, sokkkk volt benne az elütés:

NagyonI  2009.04.21    0 0 72515Hm... hm... hm...

Elgondolkodtató, amit írtok, de a bőröm biza az én bőröm, amiből bár szeretnék olykor kibújni, ám nem tudok.
Emlékeztek még Zsolnay Hédi nagy sanzonjára??Ilyen vagyok, ilyen... ha tetszik, vagy ha nem..ha kedvem van nevetni, nevetek mindenen..

vagy sírok...

Kívülről látok olykor olyan eseményeket,amiknek én magam is szereplője vagyok...Nagy:::))) szereplője..

De fel a fejjel!! Holnap jön csókos Lajos, aki bár tudja, hogy smár nincs, mindig sikerül neki kicseleznie- ma pl. miközben megérkezett feltérképezendő a kaszálómat::)) elkapta a praclimat és kezetcsókolt...Brr... Már most is halott vagyok????

Jó éjt....Előzmény: klia (72514)
NagyonI  2009.02.01    0 0 70272ReggelII)t!!

Hát Rémke miatt hiányoztál!! Ó-Ó!!! te is, fiam, Brútus??.

Na és szgép meg tűzfalazzon rendesen! Te meg gyere kotyogni. Régen láttam tőled képeket.. hm???
Ha tudunk a filmról, ordítunk..Én biztos... De ordításom előtt kdezsoe majd suttog a fülembe/ünkbe.. Hm, kdezsoe, drága?? 

nem tud valaki egy klia nevű vasalni szerető úrhölgyről??

Egyre fogy???? nemzetünk??, Vagy izé topikunk??
Régi szép idők!! Amikor ácsingóztátok szavaimat!!Itt volt e terülj reggeli asztal... most meg csak kopp, kopp, kopog a szemem...Panka lustizik.. vogyo szintén..

Éjszakai tündéreink még durmolnak ilyenkor..

Milyen istenieket morrantottam ifjú 60 éves koromban!! Most meg hol a Rém kopog, hol Alz bácsi...... Tudom. Nem csak a 60 éveseké a világ..

Sőt. 

Boszi barátnőjére gondolok mindig meg-megállva..De nem reggel. Majd este/éjjel, amikor becsukom a könyvemet.. És jöjjenek a bohó álmok! De errefele csak Csókos Lajos, aki olykor elkap, ha nem figyelek. Most is a hátamon szaladgál a hideg, ha eszembe jut.. 

De örömtelenül közlöm itt mindenkivel, aki sorsom érdeklődője, hogy megjelent nekem is Ő. Igaz, még nem látott- nem is fog-, igaz, még nem hallott- nem is fog:::)) -, de tegnap a My spacen bekönyörögte magát ismerősnek. 47 !!!!!!!! éves és 192 cm ... Bár ez lehet, hogy a kilóinak a száma. Elfelejtettem. A govermentnek dolgozik Törökországban. Postafordultával közöltem vele adataimat, minden aláírásomkor zárójelezem a koromat, de látod topik, ez!! a szerelem. Ő fittyet hány a 65-re, s csuda érdekes képekkel örvendeztetett meg az éjjel. Majd tovább örvendeztetek, mert érdekesek.

Megérkezetek ABDULLAH első februári levelei is. Lehet, hogy nem szeret aludni, mindenesetre mivel rém :::)) kíváncsian lesitek sorsom ilyetén fordulását, majd megszámolom hány levelet kaptam egy fél nap alatt!!!

Hát ilyen a zajló élet a Végeken.

És szakad a hó. Majd lefényképezem magam hólapátolás közben, s küldök magamról
sztárfotót:::))) neki. Leesik az álla... 

Hogy az a kaporszakállú::)))

De most vigyázzállok, s balra el macskaetetni...

Jó napo(s)t!!!

Előzmény: macinagyi (70267)
NagyonI  2009.01.08    0 0 69380Jelentés, amit nem kell elolvasni, ha még ebéd előtt vagy...

10 kor megérkezett Csókos Lajos.Mire ráordibáltam, hogy smár nincs, addigra már kettőn túl voltunk:::(((((

Mostra van túl az ásáson, és a "KINCS", ami NINCS" meglelésén. Még forintosítani nem tudom, csak azt tom, hogy szar meló volt, nekem oszt elhihetitek..

2 órám volt d.e. a 2. végére be kellett egy lyukamat a lábam között fognom, mert elöl víz, hátul tűz. Fogtam egy Fantás üveget, lefejeztem, majd előkelő hanyagsággal beslisszoltam a spájzba, s vadul toltam le a gatyám.. Ám ekkor bejött Mai Józsi, hogy Éva néni megenézné. Mondtam, nem tok kimenni, mert nem tok... Jaaa?? Hogy már mehetek a WCre... Lőn..

Megvolt a főpróba,,, Már temetik el a trutyit....Van... azaz volt...Mai Józsi most elment szöget venni, hogy vissza lehessen a WC csészét erősíteni..Kért 2000 pénzt szögre...

Csókos Lajos meg temet....

Csak azon izgulok, nehogy kevés pénzet kérjenek...De mennyi a kevés????
NagyonI  2009.01.07    0 0 69362Rettenetes nap okatlátok közeledniminőket még nem látottavi lág-

Azaz holnap- ha sikerül józannak maradnia, akkor Csókos Lajos kiássa a házam mögötti csatornát- aminél Mai Józsi szerint van a gáz. Addig nyugodtan pisilhetek a WCbe, vissza lett állítva, de nem bízok benne. 

Józsival csöveztünk, dugtunk rendületlenül véknyabb majd kövérebb görényt... De görények nem akartak görénykedni...Józsi szerint ne hívjam a dugulósokat, mert igen drága. Így most hívom a Csókost. Én lelki füleimmel az ágy hívogató nyikorgását hallottam, mert úgy 1 és 2 között engem mindig hívogat. De Józsi még elmesélte élete történetét. Ami nem volt rövid, viszont így nem tudtam teljes pompámban hosszú időre elnyúlni a nyikorgón, s negyed 4-kor arra riadtam, hogy sikerült egy órát aludnom. Na jó. Még délutáni munkáig van idő. Így hát miután 50.et nyomtam VanMásIIIkba, elkarikáztam Herdával a Forrás nevezetű boltba. Ahol sor volt. Hazaérk után adtam macsekoknak eleget.

Én meg hamarosan elkezdtem készülni a délutánira, de elébb még megkerestem a pasit, akitők DVD lemezt szoktam volt venni. És az elébb fejeztem be a dolgot. 

Mert óvónő mégis visszafogadott tanárnak, s vele hosszasan el lehet tölteni egy német órát német beszéd nélkül..

Bezártam a kaput, kitisztogattam az almot, majd befaltam másfél - tudom, Boszi, ez felesleges volt, viszont jó zsemlét... És most megyek tisztálkodni. Bár nincs hétvége, mégis. Ki tudja, a hétvégén tudok-é még meleg vizet csiholni...-Hidegben meg fog a fene. Majd Izabella királynősre veszem a figurát..

Szeditünk a minap megírta bokros klubbajárnivalóit. Vendégség, klub, meg vendégség..

neki ez igen fontos... Ő tudja..Előzmény: Boszorka (69360)
NagyonI  2008.05.07    0 0 61295És a pankrácijót tudod???

Na de most mesélek...

Délután alapos fűnyirbálás (nyirba meghalt, a jó kis kényelmes tologatóssal nyírtam, hátul meg Csókos Lajos tegnap 2500-ért á!!fa nélkül lekaszálta a combközépig érő füvet. Myírtam, nyírtam, meg locsolgattam a földet, mikor is felpercene bennem a mező látására nvaló kívánság. Szóltam is hűtlen táltosomnak, Kinti kutya!! nyergelj,  fordulj, séta lőn. Hűtelen táltos vonszolt egy darabig, majd  szokásához híven ott hagyott a rétség kellős szélén. 

Én gyűjtögettem a csodaszép tavaszi virágokat, majd hazatértünk.....

Előzmény: NagyonI (124776)
NagyonI Creative Commons License 1 napja 0 0 124776

KELLEMES NAPOT!! Kevés (kevesebb) esőt!NÁlam száradnak a hintaágy ruhái(::)). Jöhet a beigért 33 fok, mert unom a sok forgatást. 

Pirikét próbltam felhívni a napokban: fel is vette a telefont, ám sajnos nem értette a mondandómat.

Tavaszoljatok!!

Legyetek vidámak!! Baritonnal tegnap rendeset vidámkodtunk, de derüre jött egy kis boru is::(( Korunban a legvacakabb, hogy barátaink, rokonaink fogyatkoznak.  A napokban hallottam, hogy Csókos Lajos is elment.. Csókos Lajos... hogy ki az?? Hát az ember, akitől a frász jött rám, ha találkoztam vele, vagy éppen hívni kellett valami melóra,és az arcon csókolását sohasem tudtam megúszni. Kivéve, ha már fél kilométer távról nem ordítottam, hogy: Lajos! smár nincs::())(RIP)

Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 124775

A Chromon nincs ez a fekete csik,  a képfeltöltés helyén. Megnyugtató.

Előzmény: Boszorka (124773)
Jolimama Creative Commons License 2 napja 0 0 124774

Lenne még, ahova én is szeretnék eljutni . . . .

Megnéztem a virágaidat :-) Nagyon szépek.

Előzmény: NagyonI (124771)
Boszorka Creative Commons License 2 napja 0 0 124773

Nálam tegnap délután, hipp-hopp eltünt az internet, meg a telefon és a tv is. Lényem egy ideig tökörészett, mert utál telefonálni, de aztán kézbe vettem a dolgot. Háromszor végig hallgattam a szörnyű hangú nőt és nyomogattam a gombokat, aztán váratlanul rövid zene hallgatás után már tudtam is beszélni egy leányzóval. Húzzam ki, várjak, dugjam be, nem vezetett eredményre. Átadja javításra. Most jött vissza minden. Ki tudja ki és hol vágott el vagy húzott szét valamit.

Fekete gerenda itt van alul a képfeltöltés helyén. Tiszta szerencse, hogy nem akarok képet feltölteni. Majd megnézem a chromon is van-e vagy csak a firefoxon.

Jolimama Creative Commons License 2 napja 0 0 124772

Sajnos, nem jött a kép :-(

Máriazell és környéke gyönyörű, én már sokszor voltam, de szívesen megyek.

Sajnos vasárnap reggel esőre ébredtünk.

Előzmény: NagyonI (124771)
NagyonI Creative Commons License 2 napja 0 0 124771

Jó, hogy kihagytad:::)))Klassz helyen voltatok.  Én Máriacellbe szeretnék egyszer eljutni (Hát sohasem lesz vége annak, hogy hova szeretnék még eljutni:::))??? - össze kellene a bakancskistámat állítanom. Harta hamarosan meglesz:)

Jó  reggelt!!Arra ébredtem, hogy 13 év után először kint hagytam a hintaágyon a cuccot. Rohantam a dörgésre ki- sikerült is rendesen eláznom-,meg a cuccnak is::(( Hogy fog megszáradni?? Hogy mért hagytam kint? Olyan édesen feküdt rajta Curük cicám, nem volt szívem elzavarni. Most reggel alartta gubbasztott. Süss fel nap, fényes nap, mert a száradáshoz nagyon fényesnek kell lenned!!

A fészen akartam dicsekedni a virágaimmal, de nem jött össze. Itt tudok??

Előzmény: Jolimama (124770)
Jolimama Creative Commons License 2 napja 0 0 124770

Nagyon szép a virágod :-)

Mutatom, hogy mi az, amit én kihagytam a kiránduláson :-) A képek viszont gyönyörűek onnan fentről.

A fiam nem :-)

Előzmény: NagyonI (124768)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 124769

Ezek szerint lehet képet feltenni..

Előzmény: NagyonI (124768)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 124768

Nem csak Rigó utca van. Van Goethem ECL, meg TELC_ amit írtam volt. Ez utóbbi kettőnek a magnóra felvett anyGÁT kiküldik N.o-ba, ott  értékelnek. Szóval cefet rosszak a kifogásad.

Loncom a napokban:

Előzmény: Boszorka (124767)
Boszorka Creative Commons License 3 napja -1 0 124767

Biztos írtam már, hogy az angol miatti frusztrációmat egy német érettségivel akartam helyrehozni. Esti gimnázium, svédeknél ingyenes. Ott kezdődött, hogy kb. a 3. órától csak ültem ott mint egy kuka. Tanár soha nem szólított fel, mert túl jól beszéltem. Ugyanakkor a felvételin a nyelvtan miatt nem akartak felvenni a legfelsőbb osztályba, de németül meggyőztem a felvételiztetőt. Aztán eljött a vizsga ideje. Csak írásbeli volt, én az ázsiai influenzámból lábadoztam otthon betegállományban. De azért elmentem, mondván megcsinálom gyorsan, aztán vissza az ágyba. Így is lett, kb. 90 perc alatt megcsináltam mindent, írtam fogalmazványt, fordítottam oda-vissza és igyekeztem a nyelvtani részt is kitölteni rendesen. Egyébként fordítani csak úgy tudtam, hogy közbe iktattam a magyart. Tanár csak nézett, hogy már kész? Igen, megyek haza az ágyba mert beteg vagyok. Mikor megkaptam az eredményt ötös volt. A legjobb az hatos volt akkoriban. Tanár megjegyzése a jegy alatt: még soha nem találkoztam senkivel, aki ilyen slamposan használja a német nyelvet, de ilyen szókincs alapján nem adhatok rosszabbat mint 5.

Nem hinném, hogy a Rigó utcában méltányolnák ha jobban beszélnék mint ők, így én már csak igy, egy szál nyelvvizsga nélkül fogok meghalni.

MÁS!Nálam napok óta a képfeltöltés helyén egy fekete vastag csík van. Nem akarok képet feltölteni, de most nem is lehet?

Előzmény: NagyonI (124765)
Jolimama Creative Commons License 3 napja 0 0 124766

Megnéztem a videót, köszönöm. Nagyon jó volt látni, hallani Pirikét, de nekem mindig az a régi, kedves, mosolygós arca marad meg. Kulcsi emlékkel.

Merre jártam? Rövid összefoglalóként pár kép az FB-n láthatják az ismerősem :-) Gyönyörű volt :-)

Előzmény: NagyonI (124763)
NagyonI Creative Commons License 3 napja 0 0 124765

Pedig csupán a móka kedvéért menj el. Jövőre ingyenes lesz a nyelvvizsga állítólag. Jó hecc lenne!! Hecceld meg őket!!!Küldök vizsgafelagdatokat, ha akarod, s ha nem akarsz magad keresgélni.

Benne vagy a buliban???

Előzmény: Boszorka (124764)
Boszorka Creative Commons License 3 napja 0 0 124764

Ha igy van, akkor jól van. Azért én mr nem megyek nyelv vizsgára semmiből. Angolból lenne esélyem, mert azt nem beszélem, de a rendhagyó igéket álmomban is tudom.:-)

Az, hogy a magyar helyesírást hanyagolják, azt igen rossz néven veszem. Sokszor szúrja a szemem, főleg a neten, mert máshol nemigen olvasok, a sok helytelen írásmód. Az ikes igék nem figyelembe vétele kifejezetten szúrja a szemem, pedig egy felületes olvasó vagyok. Persze manapság már csak sms-t ír az ifjúság és ott tényleg semmi se számít. :-(((

De milyen írók, újságírók lesznek ezekből?

Előzmény: NagyonI (124762)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!