Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2016.05.10 0 0 121885

Szép napot Neked és "titokzatos" Vendégednek:-)

Itt bizony a tegnapi gyönyörű idő után csúnya, csöpörgős nap van.

Jó Ibrahimozást:-)

Előzmény: NagyonI (121884)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.10 0 0 121884

Még mindig lehet sétálgatni a Gyöngyös parton, Pirike!!  Még mindig gyönyörűek a platánok a Végeken.  És csoda szép időt hozott Vendég a Cityvel.  Ma meglátogatjuk Ibrahimot. Bár tegnap este óta fontolgatom a lebeszélést róla. Érdemes annak vaskos pénzeket fizetni egy étteremben, aki max 2-3 kanálnyit képes enni??? Természetesen ez nem én vagyok:::(((((És bár tudom, hogy egészséges evés= lassú evéssel, én mégsem. Kisittek már régen püfölték a szgépet, én a vacsorán törtem a buksimat,, amikor még Vendég a 3. kanállal evett. Persze vadul pörögtek agyamban a jajnemízlikneki, jajvalamimástkelleneadni neki gondolatok, de azt mondta, jó::::(((( Hm.... Hm.....Lehetett volna választani mást is.

Szóval komoly gondok ezek...

Persze ne legyenek nagyobbak..

Napok óta készülök az ibrahimozásra.  De hogy faljak boldogan, ha csak én falok??::::))))))

Boszorka Creative Commons License 2016.05.07 0 0 121883

Hát persze. Az ő pénzük oda szórják ahova akarják. Nyilván él a hit, hogy másutt nem olyan jó mint Amerikában, pedig.....

 

Nálunk változatos az idő. Leégés nem fenyeget, legfeljebb anyagilag, de talán még ott se, miután nulla kisértés van. Illetve akkora a kisértés, hogy az már nem is kisért.:-(

 

Városban tömeg van, bár csak igen  éritnőlegesen voltunk bent, az ujságok miatt. Viszont délután megyünk örömzenélni a fesztivál zenekarral. Remélem találok valami helyet, ahol le lehet ülni, mert állni azt nem tudok.

Előzmény: NagyonI (121882)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.07 0 0 121882

Nekem nagyon tetszik az ötleted. De hát nem az én véleményem a döntő. Dánia egyébként is nagyon tetszett a PUttynak tavaly.

 

Gyönyörű idő volt tegnap a Végeken.,  Felavattam a hintaágyat a szomorú diófák alatt:::((( És ágyat takarítottam. Ezt Jutka sohasem csinálja, nekem meg a tavalyi év kimaradt. Szódabikarbónáztam, majd vizes lepedő alatt püföltem ki . Rá sem lehet ösmerni.  Mintha új lenne. 

 

Kisittlány a tegnapi kirándulásukon jól leégett. Úgy indultak a Föld napja (?) kirándulásra, hogy jaj! el ne felejtsünk esernyőt vinni!! Végül jó szolgálatot tett az ernyő, de a nap elől bújtak alá:::)))

 

Semmi történés... Nyugalom. Csak az éjszakáim szokatlanok. Erotikus álmaim vannak:::))  De. Röhög::)))))  Pedig túl vagyok Szepesi NIkolett könyvein,  túl az M-en is.  És mégis..  Éhes a disznó?????

 

Jó szombatot!!

Előzmény: Boszorka (121881)
Boszorka Creative Commons License 2016.05.06 0 0 121881

Ammerikában tényleg pofátlanul drágák a jobb egyetemek. Gyengébbe meg nem érdemes járni. Viszont Europában sok olcsó sőt ingyenes egyetem van, pl. Dánia. Ha nekem lennének egyetemre váró gyerekeim feltétlenűl körülnéznék Europában.

Előzmény: NagyonI (121880)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.06 0 0 121880

Semmi ünneplés: Ittem barátnőzik valahol az Alföldön. Az ajándékot tőlem már régen megkapta. Szerettem volna ugyan az otthonukban megnézni (tévé), de egyszerűen nincs erre ideje. Úgy, hogy csak kérdezek róla::((  Mindig fut, mindig időhiányban szenved.

Térdemre nem gondolok. Megijedtem a sok rossz kórházi hírtől. Fertőzések stb. Na és a pénzem sem jön össze rá. Minden befolyó manyt el tudok költeni. Most is megyek kedvenc Spáromba, hogy a vendégem ne szenvedjen hiányt semmiben::)

Messzi nagyon akar jönni, de náluk is számolni kell a pénzt . A tanárok ott sem dúskálnak. És nőnek, egyre nőnek a lányok. Idén a nagyobik Kismesszivel egyetemeket járnak nézni. Szerencsére nagyon jól tanul, s szerencsére tehetséges is. Szerencsétlenségre drága az egyetem. És főleg drága lesz, ha Kismesszi is csatlakozik az egyetemistákhoz. 

A horoszkópom szerint váratlan pénzhez jutok::::)))))))  Vegyek lottót, vagy halasszak meg egy gazdag öreg rokont (de nincs is ilyenem:::)))  ?

 

Legyetek jók, ha tudtok:::)))

Előzmény: Boszorka (121878)
Jolimama Creative Commons License 2016.05.06 0 0 121879

Isten éltesse Ittedet!

 

Szép napot:-)

Előzmény: NagyonI (121877)
Boszorka Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121878

Ebből is látszik, hogy még milyen fiatla vagy te is meg Itted is. Az én korosztályomnak már dédunokáik vannak, ergo már az unokák is negyvenesek. Szóval élvezzétek az életetet. Ünnepeljétek meg Ittet rendesen.

Mi van a térdeddel? Határoztál már? Gondolom Messzi már a startluknál várakozik, hogy mikor jöjjön pátyolni téged.

Szép álmokat!

Előzmény: NagyonI (121877)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121877

csak egy vendég... De már nem túl jó a szeme:::))) Így talán nem kell rettenetes pakolászásba fognom....De mindenkit jól kibeszélünk...

 

Már ha lesz közös kibeszélni valónk.

Rettenetes éjszakákat élek meg::(( A kutya mellé a 3 (azaz három!!!) macsek is betelepült az ágyamba.. Nagyon édesek vagyunk persze, csak ne kellene éjjel leóvatoskodnom pisilni. Nehogy valaKIt megzavarjak..

 

Szóval Ittem 40 lesz..... Hogy merészel:::))??  Úgy megállítanám egy kicsit az időt! Csak egy kicsit.... Vagy lassítanám!Nemrég született. 

Valami hülye krimit olvastam, lassan tágultam, a tágítások között ráértem. Így hát olvastam, majs sétálgattam. S akkor még nem lehetett tudni a gyermek nemét. Csaba lett volna, ha... De nem az lett. Mindenki a véletlenre fogta jövetelét. Pedig nem volt az!! Nagyon is vártam!  És a testvérek is várták. Fijú megígérte, hogy bábozni fog neki.. Szvsz biztosan fog:::))) Hogy én megérem-e persze, azt nem tudom..

 

Nem könnyű Ittemnek. Minden rigolyámat neki kell elviselnie... Azt hiszem, egyre nehezebben viseli::::((((((

 

Na mindenkinek pá!! Pának is pá:::)))

Előzmény: Boszorka (121876)
Boszorka Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121876

Vendégek jönnek? Naná, hiszen irtad tegnap. Szörnyű, de legalább az Ibrahimban vigasztalódhatsz. Máskor gondold meg a vendégséget, elpakolni, rendet csinálni szörnyű.

Előzmény: NagyonI (121875)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121875

Kidolgoztam magam rendesen. Hogy mi a mai dolgom még?? Az, amit utálok: a szanaszétség csökkentése... Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr,

Boszorka Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121874

Okos! Részemről irigyellek. Nekem beszóltak az égiek 23 év után.:-(((

Előzmény: hasznoska (121873)
hasznoska Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121873

Rájöttünk, hogy ahogy javasoltad, lenyeltük a sértő viszályt.

6 év udvarlás után , 42 év házasság, ami lélekben  már összetart minket.

Előzmény: Boszorka (121872)
Boszorka Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121872

Béküljetek ki! Nem vagytok már annyira fiatalok, hogy hipp-hopp saját akaratból új életet kezdjetek. SZERINTEM!

Előzmény: hasznoska (121871)
hasznoska Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121871

Drága , Nagyonkám! Igen, előtte, utána , érvényes a köszöntés! KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!Pár nap után, már alig várom a kerek évfordulóm. Bizakodom, hogy egy pici ajándékot is fogok kapni.

Nem vagyok magamnál! Férjjel, hatalmas , durr volt! Mosolyszünet. Átköltöztem a szobából Két szobában hagyok el dolgokat .

A terápiás vásárlást, most nem tehetem, pedig kedély javítóm lenne.

Bocsi, hogy szétjajgattam magam!

Előzmény: NagyonI (121868)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.05 0 0 121870

Holnap lesz Ittem 40 éves--- Most éppen futásban van, a napján nem tudok puszit adni neki...40!!!! Mintha most lett volna... 

Majd elmesélem a 40 évvel ezelőtti napot!!Izgi volt.

 

De ma munka-- Sok munka!!!  Ha nem lepnek meg azzal a"gyermekek", hogy otthon múlatják az időt. Ez a tény mindig emeli a nyomásomat::)))  Tegnap arra gondoltam, hogy kell ez nekem?? Abbahagyom...De amikor olyan szenzációs vagyok:::))))))

 

 

Na indulás a reggeli sétára... 

 

Jó reggel(I)t!!!

 

 

Előzmény: Boszorka (121869)
Boszorka Creative Commons License 2016.05.04 0 0 121869

Azért csak óvatosan a doktor vérnyomás mérőjével. Virág szitteremnek mértem a vérnyomását. évekkel ezelőtt volt, mindig magas volt. Elment a doktornőhöz, normális volt. Ezt eljátszottuk egy darabig. Kérdeztem ,hogy milyen mérője van a doktornőnek? Hát olyan régi módi, amit maga hallgat közben. Aha, kicsit süket talán? Végül is egyszer volt egy helyettes doktornő és az is igen magasat mért. Jó volt a füle. Azóta szoros ellenőrzés alatt van. Lett a rendelőben is modern vérnyomásmérő és sajnos elég sokat rakoncátlankodik a vérnyomása, bár állítólag jelenleg jól van beállítva a gyógyszer.

Aztán az meg hogy lehet, hogy elfogy a vérnyomás gyógyszer? Azt egy napra se szabad kihagyni!!!!!

 

Feléd igen hideg lehet, mert én már 2 napja leállítottam a fűtést és majdnem 24 a fok a lakásban. Jó lakámrozást az Ibrahimban, de nem feledkezz el közben a vérnyomásról meg a gyógyszerről!

Előzmény: NagyonI (121868)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.04 0 0 121868

Ma vérnyomultam. Kaptam Baritontól egy vérnyomásmérőt- az enyém kaputt lett-, s méricskéltem, majd nagyon (182) magasnak gondoltam. Elfogyott a gyógyszerem is, hát elbandukoltam a gyógyszertárba, ahol meg szerettem volna méretni a nyomást. De nem tudták. Na jó. Még egyszer megmértem. 182:::((Ez nekem sokkkk!!!

 

Elmegyek házi drhoz. Láss csudát!! 5 percet kellett várni,. 136.... csodás!! remek!! Mesélem neki a mérőt... HOgy biztosan behajlítottam a könyököm. Hát persze. Úgy kényelmesebb .Megmutatta, hogy kell...Hát majd gyakorlom...

 

És képzeljétek!! Fűtök!! És munka is volzt. Holnap is lesz..

 

Jövő héten pedig Vendégem érkezik. Kettőt alszik nálam:::)) Vendége leszek az Ibrahimban. Heuréka!!Vendég leszek!!És eszméletlen sokat fogok rendelni!!!

 

Vagy nem????

 

És mea culpázok... Elfelejtettem Hasznoskának boldog szülinapot kívánni?? Most megyek is a sarokba..

 

De a 8 napba még belefér!!!!!!!Sok boldogot!!!!! Nagyon sokat!!!!!!!!!Hallod, Hasznoska???

 

 

Előzmény: Boszorka (121867)
Boszorka Creative Commons License 2016.05.03 0 0 121867

Már megint ez nagy csend. Ősziharmat beköltözött Szátyárka helyére???

Ébredj Nagyi, holnap már jön Fiad Pá is haza és mesél nekünk, már ha ide kegyeskedsz fáradni.

Boszorka Creative Commons License 2016.05.02 0 0 121866

Tengert nézni megnyugtató kivéve ha hideg és esős. Jó pihenést!

Előzmény: gepesz (121865)
gepesz Creative Commons License 2016.05.02 0 0 121865

Tényleg nem. Egyiket sem. Sem a szántást, sem a mászást. Főleg, ha 1700 méter a szintkülönbség.

Ma erősen fúj a szél, ülök egész nap a teraszon és lesem a tengert. Amit kellett azt már megjavítatták velem. Még egy csavart kell berakni a hitvány zuhanytálcába. Csavar nincs, bolt is csak holnap.

Nem tudom, mit ünnepelnek ma? Május 2.-át?

Előzmény: Boszorka (121863)
hasznoska Creative Commons License 2016.05.02 0 0 121864

Eső mentes, májust kívánok a Kuckó lakóinak!

Boszi! Köszönöm szépen a jókívánságot!

Nem volt felhőtlen az ünnep.

 

Előzmény: Boszorka (121846)
Boszorka Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121863

Nem szokta a cigány a szántást, akarom mondani a Gépész a járást.:-)))

Előzmény: gepesz (121862)
gepesz Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121862

Hazaértünk. Beszámoló, majd.

Holnap szerintem nem kéne menni sehová. izomlázam van. Sem halászokat, sem a büdös piacot nem láttunk. :-(

Boszorka Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121861

Ma megkaptam az évi rendes gyönygyvirág csokromat. Ez rengeteg éve fogadott hugom kertjéből származik. Eddig minden évben bóditó illattal árasztotta el a szobát. Az idén semmi de tényleg ablszolute semmi illata nincs. Mi lehet ennek az oka??????

Boszorka Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121860

Nálatok még van felvonulás? Ki integet a tribünről???

 

Mik jutottak eszembe, mindjárt megírom.

Előzmény: NagyonI (121859)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121859

HMHMHM

 

Ha viasszafele is jönnek (úgy tűnik), az már takarodót jelent?? Na de rezesbanda takarodót?????

Előzmény: NagyonI (121858)
NagyonI Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121858

Hm... Hm.... Fél egy is elmúlt!!! Most vonult el a zenés ébresztős fúvós zenekar.. Hol alukáltatok, fiúk?????

Boszorka Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121857

Fölöslegs meleget küld ide. Egyszer menj hétköznap késő délután Tarifára. Olyankor jönnek be a halászok és van egy nyitott csarnok, ahol árverezik a halakat. Kicsit halszagu az ügy de érdekes. Mi persze véletlenül futottunk bele.

Előzmény: gepesz (121856)
gepesz Creative Commons License 2016.05.01 0 0 121856

Ez a gép spanyolnáthát kapott, beszámolók csak akkor lesznek, ha estére meg tudom gyógyítani.

Megyünk Tariffára.

Bosszantásotokra és a saját magaméra írom. Melegebb van, mint szeretném. 26°.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!