Keresés

Részletes keresés

gepesz Creative Commons License 2014.10.24 0 0 116892

Meg Kanadába se mentek.

Érdekes ez a kutyabaleset. Majd műtét után megmondja kedves anyám, hogy mi van.

nem értem. Két kutyákok játszik és a nagy mafla úgy lép rá vagy ugrik, hogy a kicsinek csontja törik?

Milyen vizsgálata volt szegény állatnak, hogy akkor is altatták? ha eltört, akkor is miért kell műteni?

Na! Hagy legyenek túl rajta és megtudjuk. Maradjunk a sajnálat mellett annyiban, hogy ebcsont beforr. Tényleg sajnálom a kis jószágot. Te meg anyu ne idegeskedj! Amikor a fiamnak eltört a keze anyuéknál és ijedten telefonált is mondtam, hogy mit izgulsz? Majd összenő.

Előzmény: Boszorka (116885)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.24 0 0 116891

Drukkok mennek. Fiatal kutyus, gyorsan fog gyógyulni, ne félj!

Várom a műtétbeszámolót!

Előzmény: NagyonI (116890)
NagyonI Creative Commons License 2014.10.24 0 0 116890

Nagyon félek a műtét utáni hetektől. Most már bármikor jöhet Ittem, s elindulunk. Aludtam vagy 2-3 órát:::((

 

Nektek szép napot!!

 

Köszönöm, Jolimama!!

Előzmény: Jolimama (116889)
Jolimama Creative Commons License 2014.10.24 0 0 116889

Jó reggelt, szebb napot! Itt legalább is, nem jó a nap, esik és fúj a szél:-(

NagyonI, gondolok Rátok! Biztosan minden rendben lesz és Tücsi is szerencsésen túl lesz a műtéten.

Boszorka Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116888

Köszönet és hála!

Csak vagánykodj, addig leszel egészséges meg normális. Nincs rosszabb mint az örökös aggódás, hogy mi lesz ekkor meg akkor. Tölgyünknek persze ez munkahelyi ártalom, neki vigyázni kellett az idősekre meg ellátni őket jó tanáccsal stb. De mi, független nyugdíjasok azt csinálunk amit akarunk, már ameddig mozog a kezünk meg a lábunk. Időnként letolom magam, mert ugye volt a múltban néhány hatalmas esésem az elnézett lépcsők okán és most félek a lépcsőktől. Szégyenlem is magam, de hát ez van. Különösen az alatromos szürke lépcsőket utálom, amik csak úgy magányosan besímulnak a tájba teljesen logikátlan helyeken. Na de éberség van, Lényem engem félt én meg őt, így időnként kórusban mondjuk, hogy vigyázz lépcső! :-)

Előzmény: NagyonI (116883)
NagyonI Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116887

Nincs mit, Boszi::::))))))))))))))))))))

 

 

Jó éjt!!

 

 

Előzmény: NagyonI (116883)
gepesz Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116886

Szerencsés? Hiszen innen nem mennek Svájcba. :-(

Előzmény: Boszorka (116885)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116885

Mondtam már 2 napja, hogy szerencsés helyen laksz. Nálad csak sárga jelzés volt, jelentsen az bármit. Nálunk meg vörös!!!:-)

 

Ehhez képest Zürichben kis időre lezárták a repülőteret, voltak akik a gépben ücsörögve várták, hogy mikor tudják őket "felszippantani" miután a szél úgy fújt, hogy billegett a lépcső és a gép is, de nem szinkronban.

 

 

Előzmény: gepesz (116882)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116884

Anyukád meg én is átéltünk már néhány igazi vihart az életünkben. Fújt a szél, de semmi veszélyes. Az egyik kirándulás egy megbeszélt dolog volt, a másik pedig szinház. Nem láttam annyira vészesnek a helyzetet, hogy lemondjam bármelyiket is. Arról már nem is beszélve, hogy erősen fatalista vagyok. Aminek meg kell történnie az itthon is megtörténik és kész.:-)

Előzmény: tölgy_12 (116881)
NagyonI Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116883

Boldog, nyugodt, szélmentes ünnepet, még boldogabb névnapot az ünneplőnek!!!!

Szívbéli gratulációt t nekem, hogy a topiknagyis életemben első alkalommal kiáltom elsőnek szélcsendbe, hogy boldog névnapot!!!

 

Igen, drága Tölgyem, mi vagánykodunk. Közben tudjuk, hogy nem kéne, de mi de. ÉN tegnap este 8 után már nem tudtam...És amikor már nem tudok vagánykodni, ronda zsémbes öregasszony leszek, ronda megjegyzésekkel, a sírás határán. 

A mai vagánykodásomat 11-kor kezdem. Leviszem a leandereket, le én. Mi van, ha jön a rettenetes fagy?? Nem hagyhatom megfagyni őket!! És Ittvej nem volt boldog, hogy azonnal ugorhat segíteni, s vonszolni a ládákat a pincébe...Mi az, hogy itt üldögél 6 után a konyhában, csendesen eszegeti a körtéjét, ahelyett, hogy a pincébe szaladgálna???

Hát majd én. Ma csak kettőt dolgozom, szépen beosztom a ládákat. Vagányan. Biza.

 

Most elugrálunk a rétre, csak előbb kisebb nagyobb dolgaimat intézem még idebent..

 

Aztán jöhet a vagánykodás::::)))

 

Jó reggelt skacok::::))))))!!!

 

Előzmény: tölgy_12 (116881)
gepesz Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116882

Milyen vihar? Még azt se mondhatni, hogy szél fújt. Csendesen esegetett az eső.

Talán egyszer hallottam, hogy megzördült az előtető.

tölgy_12 Creative Commons License 2014.10.23 0 0 116881

nekem ugyan eszembe jutott, mi a fenének kell mászkálni ekkora szélviharban /halaszthatatlan mi tud lenni nyugdíjaskorban?  merthogy én  egyik téli jégpályás reggelen kötött zoknis cipőre valóval totyogtam el a lejtős úton a buszig mert  az egyedül lévő beteget nem lehetett hagyni az ágyában.

na akkor menni kellett, de talán még orvosi vizsgálódások is átprogramozhatóak , tehát baráti látogatások, vagy nagybevásárlások, ügyfélszolgálatok felkeresése is tolható.

 

de aki dacolni vágyik az időjárással az tegye. kis kaland pezsdítően hat/hat/

 

/az anyukámat is ilyen kalandvágy fogta el, és hiába hívogattam a mobilja is ki volt kapcsolva, útnak indult otp-ből felmarkolni a nagyját a nyugdíjának,, majd  banyatankját húzogatva nagybevásárolt a sparban. szélviharban, szép nagy fákkal szegélyezett utcákban, ahol erkélyekről is repülhetnek cserép virágok, de faltörmelék, vagy tetőcserép is akár. ja és tetézte mindezt a beszámolóját ,h  a héten függönyöket cserélt, ablakot pucolt! létrára kapaszkodott. és bár  a házban 2 csajszi is sigitené, ha nekem elárulja a vágyát akkor esetleg besegithetek én is, de az unokái is.

áááá

nem

ő

megcsinálja/ta.

 

szerencsésen meguszta.

nem szédült meg, nem esett le.

 

vagánykodik.

én meg haragszom.

 

 

Előzmény: Boszorka (116880)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116880

Sőt, az esti kirándulást is túléltük. Igaz haza fele, először nem találtuk a buszmegállót, aztán elhúzott egy busz az orrunk előtt. Taxit hívtam, kifogtam életem második "hívő" taxisát. Nagyon akart beszélgetni, hagytam.:-(((

Előzmény: Boszorka (116879)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116879

Bár senki nem aggódot, közlöm, hogy a viharnak sem kellettem.:-)

tölgy_12 Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116878

Nagyonka

 

picinyke féltés

óriási megértés

 

ezer ölelés

 

simi

 

legyetek jól.

 

:-)

 

Előzmény: NagyonI (116872)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116877

A mi lesz az ebéd, nmálam is örök téma. Lényem ebben semmi segítséget nem nyujt, mert ő ugyus mindent megeszik, mondja és igy is van.

Csak akartam szólni ,hogy most indulok utamra. Ha sokáig nem jelentkezem akkor elvitt a vihar.:-)

Előzmény: NagyonI (116876)
NagyonI Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116876

Ittvej nem tud szobabiciklit javítani. Ha Ittem sokáig dolgozik, az ő meg az én felelősségem a gyerekek. Ő hiűozza a vitaminokat, most a héten  pedig a leanderjeimet fogja a pincébe vonszolni. Látástól mikulásig lót. fut. Ittem fog segíteni a kutyus szegecseinek fertőtlenítésében. Naponta fog kelleni megtisztítani. Ittem visz minket a műtétre. Ittem kapja föl a kutyát, s viszi föl a lépcsőn.Mindenkinek van ezer500 dolga, de Ittemnek (ld. alább).

Nincs jókedvem mostanság. Félek az előttem álló hetektől. Talán a jövő héten a Kistótól is elindulnak néhány napra... És jön a novemberi temetőjárás., de egyelőre még nem tudom, hogy.....Ittem felajánlotta, hogy 2 napra ideköltözik, de végleg az operáció után döntünk.

 

A videó a kutyusokról (Pirike!!) nem mostani,.,. kb. 2 éves már. Tehát nem videózás közben történt a baleset.

 

Most meg Herda ..........-tat. Hogy menjek már... Jó. De mi legyen az ebéd????Nekem mélyhűtős töltött paprika, de azt Kisittek nem... Pizza? De milyen??? Már megint rántott hús???

 

Ezer a töprenkedni valóm... 

Előzmény: Boszorka (116875)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116875

Senkitől se kell bocsánatot kérdned!!! Én csak heccből írtam azt amit, mert hiányolom a hosszú meséidet házad népéről.

Ittednek biztos lenne 5-10 perce ha szólnál neki a problémáról. Ittvej mit csinál?????

Előzmény: NagyonI (116872)
kerub Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116874

Én meg nem raktam ki a smiley jeleket és komolyra vetted!

 

Előzmény: gepesz (116871)
NagyonI Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116873

PS:  jó reggelt!!

Előzmény: NagyonI (116872)
NagyonI Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116872

Boszi, ezerszer megírtam már, hogy a laptopom nem való már írásra.De hamar akartam Tölgynek reagálni- nem kellett volna- ám Tücsit nem akartam egyedül hagyni az altatás utáni kábulatban.

Nem kellett volna a válaszhoz kezdenem, s akkor nem derült volna ki, hogy gép mellett vagyok. A laptiűop csupán olvasásra való. ds ezt nekem IS tudomásul kell(ene) vennem. 

 

Tücsi jól aludt, most reggel sétáltunk egy kis kört, nagyon fárasztó neki, s én nem is erőltetem. Az én mozgásom is igen leszűkült, a szobabiciklit nem tudom használni, valamiért mindig fel akar dőlni, s gőzöm sincs, hogy kellene megcsinálni. Ittem tudná, de neki 2406 dolga van, most vannak az önkormányzatok alakulásai,ma is csak 7-8 körül jön a gyerekekért. Holnap nekik szünet- nekem nem,pénteken meg a műtét miatt 1-2 órás lesz- nehéz napunknak ígérkezik.

Tölgytől szvsz elnézést sem kell(ene) kérnem, de kérek, mert udvarias ember vagyok, aki tudja, hogy Tölgy tudatában lehetett miért.sietős válaszomnak.

Ugye, Tölgy?? Ugye Jolimama?? Ugye mindenki????

Előzmény: Boszorka (116865)
gepesz Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116871

Nem mondtam, hogy kacsa, csak azt, hogy nem akarom felsrófolni magam.

A fideszesek azt kapják jutalmul, amit én büntetésnek.

Előzmény: kerub (116870)
kerub Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116870
Előzmény: gepesz (116869)
gepesz Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116869

Ilyen tartalmú cikket tett be zozo a facera. A fidesz 2008-ban tagadta, az idén bevezeti....

Nem olvastam el, mint ahogy a rezsicsökkentés tartalmakat sem.

Óvom magam. Egy jó nagy rózsaszín tablettát javaslok. Tiszteletből nem írom ki a nevét. :-)))

Előzmény: pirineni, (116863)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116868

Közben láttam, de nem néz ki egyszerűnek. Majd akkor idegeskedem ha már itt lesz.

Előzmény: Boszorka (116867)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116867

Pirike ne olvass rémhíreket. Gondolom ez is valami kacsa, legalább is én még sehol nem láttam ilyesmit.

Előzmény: pirineni, (116863)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116866

Ajjajj... akkor mégegyszer is kell menni. Itted akkor is üzemben lesz?

Előzmény: NagyonI (116861)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116865

Te tényleg beszedtél valami fogalmazás gátlót. Tölgyünk szép hosszú gondolatmenetére ilyen kis tőmondatokkal válaszolni, nem szép dolog.:-)

 

Egyeelen enyhitő körülmény Tücsike, akiről szivesen hallanék valamit, így a kórház után.

Előzmény: NagyonI (116858)
Boszorka Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116864

Szerencsémre van közelebb is cukrászda sok finomsággal. Természetesen elhiszem, hogy nagyon finom ott minden, de én már csak ilyen Pesthez ragadt vagyok, azt szeretem amit könnyen elérek.:-(

Előzmény: kerub (116855)
pirineni, Creative Commons License 2014.10.21 0 0 116863

Szegény,   szegény   Tücsi !   Szerencse,   hogy   ilyen   csupa-szív   gazdi/társa   van.

Várom   a   teljes   gyógyulást,   addig   nagyon  drukkolok   nektek !

Már    is    lemondtam   kutyus-vágyam   teljesedéséről !     Egy   kis    videó,   aztán   ennyi   pénz ! ! !   /    a   szomorúságról    nem   is   beszélek.   /

 

Most   olvasgatva    a   híreket,   teljesen   a   padlón   vagyok.

 

FIÚK !   SZÓLJATOK    HOZZÁ !  !  !

 

Bevezetik    az    internet   adót !    Becstelenség,  aljasság,   gonoszság !   Nem   volt   nekem   elég   már    az   internet   miatti     piszkálódás?????    Nagyon   sírok !   

A   gyerekek    tanulásához   is    szükségeltetik-------erre    nem   gondolnak?

És   az   ilyen   öreg ,    szobához   kötött    anyókának   egyetlen    vigasza,  öröme,  élete......

 

Tényleg    jó,   hogy    már    az   úz   vége    lesz,    még    mit   találhatnának    ki? 

Előzmény: NagyonI (116842)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!