Keresés

Részletes keresés

miki_ng Creative Commons License 2004.11.29 0 0 8

szerintem, ha sokan megcsinálják ugyanazt...

annak lesz hatása

ergo elolvassák

 

Előzmény: Ghanima (5)
originalqszi Creative Commons License 2004.11.29 0 0 7
Köszönöm, szíves örömest írom le mégegyszer: Nemzetáruló Kormány=Gyurcsány kormány:((((PPPP
Előzmény: Powersystem (6)
Powersystem Creative Commons License 2004.11.29 0 0 6

nekzetáruló kormány ellen

 

Az meg milyen! :-)

Ejnye írni csak pontosan és szépen.... :-)

Előzmény: originalqszi (3)
Ghanima Creative Commons License 2004.11.29 0 0 5

Félre van az értés!!!

Ha a választó annak rendje-módja szerint egy-egy db kockát keresztirányban áthúz, akkor az érvényes. Az, hogy megjegyzéseket (is) ír a papírra, nem befolyásolja a szavazatát.

Nyugodtan rá lehet írni bármi továbbit, tehát, csak lássék világosan és tisztán, hogy a szavazatát mire adta.

A gond az ilyenmód megfejelt, üzenőfüzetnek használt szavazólapokkal inkább az lesz, hogy a szavazatszámláló bizottságoknem fognak ügyet sem vetni az üzenetekre, hanem - mivel sietniük is kell - jól megszámolják, ellenőrzik magát a szavazat érvényességét, leadják a végeredményt a központoknak, aztán összekötegelik a lapokat, lepecsételik a kötegelőpapírokat és az egész megy az irattárba.

Senki ne gondolja, hogy majd olvasgatni fognak!! És mivel - ma én például még nem tudom - hogy részt akarnak-e venni a pártok delegáltjaikkal a bizottságokban, szinte biztosra veszem, hogy az önkéntesek nem fognak cicózni az olvasgatással. Ha jönnek pártdelegáltak, tartok tőle, hogy ők sem, de ha akarják és a többiek beleegyeznek, éppenséggel megszámolhatóak, elolvashatóak a szavazólapi üzenetek.

Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.11.29 0 0 4

akkor több lesz az érvénytelen szavazat.

 

Ha összeszedsz 200e aláírást, hogy erről népszavazzunk, én is aláírom és igennel szavazok.

 

De most már ne csináljunk operettet még jobban ebből a népszavazásból, nem csak pénzből került sokba ez nekünk...

Előzmény: miki_ng (2)
originalqszi Creative Commons License 2004.11.29 0 0 3
Én csinálnám szívesen, de nem kockáztathatom az IGEN szavazatomat:((((( Most minden IGENre szükség van, ez ellen a nekzetáruló kormány ellen!!!:))))))
miki_ng Creative Commons License 2004.11.29 0 0 2

hát ha csak én írom rá, akkor valszeg így lesz, de ha már többen csinálják ugyanezt...

 

Előzmény: wizes (1)
wizes Creative Commons License 2004.11.29 0 0 1

Érvénytelennek minősítik és xarnak rá, majd a kötelező megsemmisítéskor mexünik.

wizes.

Előzmény: miki_ng (-)
wizes Creative Commons License 2004.11.29 0 0 0

Nulla esély.

wizes.

Előzmény: miki_ng (-)
miki_ng Creative Commons License 2004.11.29 0 0 topiknyitó

December 5-én népszavazás.
Sokak szerint olyan kérdésben, amiről végül úgysem mi fogunk dönteni. Sokaknak elege van a parlament "munkájából". Talán még olyanok is vannak, akik azt gondolják, nem mennek el szavazni. Nos ők ne tegyék.
Menjenek el szavazni.

És utólag írjanak a lapra még egy pontot, mely: "Ön szerint a politikusok foglalkozzanak-e az emberek gondjaival is, ne csak egymást szapulják és felelősségre vonhatóak legyenek-e?"
O Igen
O Nem
Ikszeljék be a megfelelő karikát.
Ha ezt ezer ember megcsinálja, akkor talán elgondolgoznának ott fent, hogy máshogy is lehetne politizálni.
Talán.

 

Azért egyesélyt megér. Én azt hiszem megpróbálom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!