Keresés

Részletes keresés

big-dewil Creative Commons License 2004.11.20 0 0 0
Ha zenét is szeretnél hallgatni,akkor felejtsd el a warfedálet. A Hifibarlangban esetleg még lehet kapni a régi sorozatbol walamelyik olcso JPW-t. Ezekkel sokkal jobban járnál
jobbhorog Creative Commons License 2004.11.20 0 0 topiknyitó

Házimozi-hangfalszettet szeretnék vásárolni, hagyományos nagy sztereó sugárzókkal a zene miatt. Kb. 75000 Ft-om lenne rá max. A Wharfedaleről sok jót mondtak a topicokban, de a Diamond sorozat nagyon drága nekem. Két magyar on-line boltban bukkantam a Wharfedale Crystal 40 szett-re 75000 körüli áron. Erről viszont alig lehet valamit olvasni, magyar és nyugat európai honlapokon.

Egy furcsaság: Ezek a Crystal hangsugárzók egy interneten talált 2003-as árlista szerint majdnem ugyanannyiba kerültek, mint a Diamond sorozat. Pl. A center hangfal 189 ill. 199 Euro, vagy a nagy 3-utas hangfalak 459 ill. 479 Euro. Most viszont ordító a különbség az árban. A Diamond szett 100000 felett van mindenütt, a drágábbik Crystal (3-utas nagy hangfallal) pedig 74000. Ezt nem értem. Tudja valaki, miért van ez így?

Egy biztos: a Crystalnak polipropilén mélysugárzója van. Ez sokkal rosszabb, mint a kevlar, vagy csak kicsivel?

Egy szóval: Tud valaki erről a szettről valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!