Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.06 -3 5 504

Szemmel láthatóan HAARP elmebefolyásoltság alatt állsz... neked annyi, rádálltak az illuminált gyíkemberek... XD

Előzmény: emem (503)
emem Creative Commons License 2017.01.06 -5 0 503

Előzmény: emem (502)
emem Creative Commons License 2016.12.06 -5 0 502

A Szkeptikus Klub következő rendezvénye:

MIT TUD A HÁRFA - ÉS MIT NEM? A HAARP KÍSÉRLET ÉS KÖRNYÉKE

Lichtenberger János űrfizikus, egyetemi tanár (ELTE Geofizikai és Űrtudományi Tanszék), az MTA doktora előadása

A HAARP (High-Frequency Active Auroral Research Program) ionoszféra-kutató programot, melynek fő létesítménye az alaszkai Gakonában található antennamező, mindig is titokzatosság vette körül. Összeesküvés-elméletek sokasága született arról, hogy ez valójában egy hatalmas erejű fegyver, amelyet az időjárás befolyásolására, hurrikánok, földrengések előidézésére, vagy éppen elmekontrollra használnak. Vajon mi igaz mindebből, és mire jó valójában a HAARP? Ez decemberi klubestünk tárgya.

Az előadótól kapott előzetes ismertető:

HAARP. Lehet, hogy nem véletlen a névadás:

"Játszott Vejnemöjnen ujja,
Harsogott a hárfa húrja,
Hegy-völgy zengett, szikla rengett,
Mind a szirtek mennydörögtek,
Habokon kövek görögtek,
A fenyérek vízben úsztak,
Fenyőfák is vigadoztak,
Mezőn tuskók táncot roptak."

(Kalevala - a hárfa eredete)

Ha Vejnemöjnen hárfája képes hegyeket szétzúzni, akkor a HAARP is biztosan képes erre...
Vagy inkább eszköz az űridőjárás és a rádióhullám-terjedés vizsgálatára? Erről szól ez az előadás.

2016. december 13., 18:00–20:00
Helyszín: Kossuth Klub, földszinti klubhelyiség
A belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.30 -3 4 501

És ha netán mégsem, príma alu bélelt sapkák kaphatók amúgy is...

Előzmény: pk1 (500)
pk1 Creative Commons License 2016.08.30 -5 0 500

Ezek szerint aki eleve nem hisz benne, bántódás nélkül odamehet, nincs rajta mit befolyásolni.

Előzmény: pizzaboy_ (499)
pizzaboy_ Creative Commons License 2016.08.27 -5 0 499

Honnan tudod, hogy ahogy megközelíted nem kezdik el máris befolyásolni az elmédet, hogy utána azt mondd, nincs ott semmi? Ez egy csapda, ne menjen oda senki!

Előzmény: emem (498)
emem Creative Commons License 2016.08.27 -5 0 498

tessék elmenni, és leleplezni a gonosz háttérhatalom aljas manipulációit:

 

HAARP Opens Doors To Conspiracy Theorists To Prove "It Is Not Capable Of Mind Control"

 

"HAARP, aka the High Frequency Active Auroral Research Program, lives out a quiet existence in the middle of the Alaskan wilderness. But for one reason or another, this ionospheric research facility has become the favorite scratching post for conspiracy theorists – attracting accusations of being a weather-altering superweapon, the force behind chemtrails, and even a mind-control device.

The new management of HAARP – The University of Alaska Fairbanks – aren’t too happy with these claims. So this Saturday, they’re opening its doors and inviting the public to come visit the facility for free. The open house will include facility tours, a mobile planetarium, a permafrost exhibit, science talks, and a barbecue."

 

 

Dancsecs Creative Commons License 2014.09.03 -1 3 497

Klíma Manipuláció, Időjárás Háborúk és a Civilizáció Összeomlása

 

pizzaboy_ Creative Commons License 2014.08.28 -4 0 496

Nem annyira jó az angolom, viszont jó lenne tudnom, hogy akkor az alufólia-csákó most véd a HAARP ellen vagy sem?

Előzmény: Törölt nick (495)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.28 -3 0 495

Egy magas nézettséget elért cikkem a "BeforeItsNews"-ról. Eredeti nyelven, később jön a magyarított is igény esetén.

Jah: blog az érdeklődőknek: goulashpr.com/freeyourmind   (itt a HAARP, GPS, adta Agyi befolyásolás lehetőségeiről bővebben, ill az azzal kapcsolatos egyéb tevékenységek lehetőségeiről)

 

TO START WITH A WELL KNOWN PIECE:

“Since Edward Snowden revealed HAARP’s Global Assassination Agenda, proving that the High Frequency Active Auroral Research Program, or HAARP, is definitively engaged in a program of assassination and mind control.

Unbeknownst to victims or their loved ones, HAARP projects ultra-high-powered radio waves. Those waves operate at the same electronic frequency as the truncus encephali, or brain stem, selectively inducing deaths seemingly by natural causes – including by some appearing to coroners as innocuous as strokes or heart attacks.

“When and if the intelligence community doesn’t view outright assassination as an optimal effect,” said Snowden, “‘they’ can simply make a ‘target’ act in an insane fashion, in order to discredit them. When we were in transit between Hong Kong and Moscow, WikiLeaks staff and I had to fend off the constant threat of radio-generated homicidal delusions.”

Quickly ushering staff into his lavish room at Sheremetyevo Airport’s Hotel Novotel, the former NSA contractor quickly began to explain himself. Due to confidentiality agreements with the 30-year-old, formerly of Booz Allen Hamilton, the Chronicle cannot elaborate beyond the point that he has outfitted his entire flat to be a thoroughly functioning Faraday cage.”

Neuro-linguistic programming, and it’s impact on people is among the most criticized techniques of the mental “self-building”. As brother of Dianetics (Scientology) shares professionals’ opinion concerning it’s effects. Used by a person for his/her own career, self esteem improvement, certainly can be a useful but autocratic tool. Voice 2 Skull „programming“ on the „software side“ combined with the most actual high tech electronic weaponry, and this really dangerous NLP against an individual can create even fatal mental torture.

NLP (LINK)

DIANETICS (LINK)

HAARP (LINK)

ALL ABOUT TARGETED INDIVIDUALS / VOICE 2 SKULL (LINK)

ALL ABOUT GANG STALKING (LINK)
Just imagine that, in case you decide not to participate, you just stand up and leave that unwanted NLP lesson. A Targeted Individual has remotely transferred words repeated within his skull. Scientology used techniques already made people to commit suicide. The same effect can be reached when V2K used within a human skull. The individual cannot run away as targeting satellites/radar systems detect his position needlepoint-perfectly.

How the „program“ works? The individual receives negative enforcement all the time when his perpetrators decide to feedback this way. Eliminating the target from his favourite activities, places, acts, making him disable to work properly.

24/7 harassment is common, induced morning stress is created by the harsh wake up „call“ of the perpetrators, makes the cortisol level of the target high, and the everyday waiting for the end of the operation – sleep calmness- NLP wake up sequences create really unbearable effects.
However it IS a fact that number of Targeted Individuals are growing, since HAARP, Brain research programs, and semi-secret operations of DARPA, NSA, and CIA, an other fact is that number of medicine resistant schizophrenic patients are growing same way.

Another strange coincidence that 98% of Targeted Individuals are gay, what creates questions again. Admit it, mostly without close „family“-like relationships, becoming the most vulnerable being accused, eliminated, targeted, and used as guinea pigs. Further it is easy to „stamp“ on them/us that they/we have family rooted mental illness (divorces etc.). Suicides committed by homosexuals would be more easily understood, saying „he was lonely“, „depressed“, „made something“, and certainly family members, mothers, fathers are usually not involved in their/our private life, so after anything situation occurring, noone has any real information about their sons life.

Combining Gang Stalking, Voice 2 Skull and unavoidable “trance state” of radiated NLP, creates situations like a roller coaster even for the strongest person.
Isolated persons, stalked and later V2K-d can be anytime „stamped“ by the perpetrators themself, that they were, are, and will be mentally ill. They can be even „V2K“ blackmailed, simply via the technology. 

That would be mandatory to give chance for targeted individuals to explain their case, to figure about the possible motifs of their perpetrators, or figure out if covert activities, mafia activities, venedettas, minority issues are the point. (classic governmental gang stalking, predatory gang stalking, cause stalking )

„It is important to realize that our society’s understanding of human psychology has grown exponentially over the last 50 years, allowing any hate or vigilante group to take full advantage of such knowledge. “Psychological warfare” is the perfect crime, because it causes the maximum damage to the victim, with the least chance of exposure of the perpetrator(s). Victims can very well be driven to suicide, while the explanation appears to be mental illness, so their claims are never investigated.

There are countries where a TI has chance to live his life normally „simply“ knowing that, he is what he is, there are countries where they are hospitalised, forced, accused for “pre-set” street theater organised events.
Countries where HAARP based counterintelligence programmes are already known. Countries where HAARP activities are uncontrolled.

Again about the human side:  That could be a great way to start to interview the patients about their experiences about the periods if NLP, DARK NLP was involved or not. Certainly only a person“s own mind can be the only proof of the operation, explaining the way of the „communication“: type of sounds, linguistic patterns, digital experiences, tinnitus types. Matrix of these symptoms could be a great proof of the existence of these operations. And OS/EH experiences of individuals could surely lead somehow to the perpetrators.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.28 0 0 494

Edward Snowden NSA informátor és menekült dokumentumokat tett közzé az Internet Chronicle riporterének bizonyítva, hogy a Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszféra-kutató Program, vagy HAARP határozottan részt vesz egy gyilkossági és agykontroll programban. (Következő postomban a működésről részletesen)

 

Edward Snowden NSA informátor és menekült kedden dokumentumokat tett közzé az Internet Chronicle riporterének bizonyítva, hogy a Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszféra-kutató Program, vagy HAARP határozottan részt vesz egy gyilkossági és agykontroll programban.

Míg a katonai börtönipari komplexum mindig rutinszerűen ragaszkodott ahhoz, hogy az alaszkai bázisú HAARP csak a természeti jelenségek tanulmányozását szolgálja a Föld ionoszférájában, Snowden rácáfolt erre a brutálisan hatalmas színjátékra.

"A HAARP kutatóállomás," - mondta, "stratégiailag lett létrehozva a kíváncsiskodó szemektől távol, közel Gakona-hoz, Alaszkában, melyet ténylegesen arra használtak, hogy a globális kapitalizmus leendő ellenzékét, azaz több millió embert megszüntessen vagy manipuláljon."

"Ezekkel a földi antennákkal a NATO (Észak-atlanti Szerződés Szervezete) képes globális szinten, távolról elhallgattatni a "deviáns vagy felforgató elkövetőket" a gondolataik eltorzításával."

A sértettek vagy a szeretteik tudtán kívül a HAARP ultra nagyteljesítményű rádióhullámokat bocsát ki. Azok a hullámok ugyanazon az elektronikus frekvencián működnek, mint a truncus encephali vagy agytörzs, szelektíven kiváltva haláleseteket, melyeknek látszólag természetes okai vannak, köztük a halottkémek számára néhány ártalmatlannak számító, mint az agyvérzés vagy a szívroham.

"Ha és amennyiben a hírszerző közösség nem tekinti optimális hatásúnak az egyenes merényletet," - mondta Snowden, "akkor 'ők' egyszerűen el tudják érni, hogy a 'célpont' őrült módon viselkedjen, annak érdekében, hogy lejárassák őket. Amikor útban voltunk Hongkong és Moszkva között, a Wikileaks alkalmazottnak és nekem ki kellett védenünk a rádió generálta gyilkos téveszmék állandó fenyegetését."

Gyorsan betessékelve az alkalmazottat a Seremetyevo Repülőtér Novotel hoteljének pazar szobájába a korábbi NSA alkalmazott elkezdte kifejteni. A 30 éves Booz Allen Hamiltonnal kötött titkotartási megállapodások miatt a Chronicle nem részletezhette azon a ponton túl, hogy az egész lakásban fel van szerelve egy teljesen működőképes Faraday kalitka.

Snowden ötletszerűen megépített Faraday kalitkája állítása szerint képes blokkolni a zavaró külső statikus és nem statikus elektromos mezőket.

"Enélkül," - mondja, "már abban a pillanatban halott lettem volna, amikor a The Guardian féle első történet nyomdába került."

Snowden tanúságtételét a HAARP dokumentumaival erősítette meg, melyeket magas rangú tisztviselők privát email fiókjaiból gyűjtött, többek közt admirálisoktól és légierő vezérőrnagyoktól. A hírszerző közösségek belső forrásai megerősítették a The Internet Chronicle-nek ezen dokumentumok hitelességét, ahogy mindezek szörnyű következményeit az emberi méltóságra.

A források ismerik a Fejlett Védelmi Kutatási Projektek Ügynöksége (DARPA) és az Alaszkai Egyetem közötti megbeszéléseket, melyek segítették működtetni a HAARP-ot azt sugallva, hogy a rádiótornyok, valamint a TrapWire "benne vannak a játékban".

Snowden vallomása úgy tűnik, hogy részben összhangban van egy amerikai szenátoréval 2009-ben. Ekkor ő, Nick Begich elmondta az "Összeesküvés Elméletben Jesse Venturának", hogy "csak hogy befolyásolják az agy érzelmi állapot változásait, könnyen megvalósítható" a HAARP-al.

repcsepista Creative Commons License 2012.12.05 0 0 493

Harposok haparooo...zegén flotások de flotta ta ta ta...

 Abculdaultramutya hogy a HAARP tota kapicsapolásba van a LÁTHATALAN ŐR DÖGGÖKKEL...akik mindent elkövetnek hogy az emberrisegget...a seggük allatt seggbeee...tartjajajajajjjj...

 Na, az a HATALOM S ERŐ ami a PÉNZGYÁROSOK MEG CONTROLLA MEGETT VAN...azok rendelkeznek a a a...ennek a vassárgolónak a a a...NukleUSA -va va vaaa...

 Noca, ennek a vasszargollobisnak két MÁGNES ORSÓLYA VALA.., ami midnen háttér hatalmás titka...

 tita tita...pitta, iffol mufftoooo...

 DE, TOT VAN EGY LÁTHATALAN GONDOSZ ALIEN DÖGGÖS DE ŐRÜLT ŐRDÖGGÖS HA HA HAAA... HARAPOOO...

e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.13 0 0 492

OFF:

Bevallom neked,ma én is egy nagyhalom vasalnivalót hagytam a "talonban",azért,hogy megnézzek egy(-két) filmet ! :))) / A vasalás várhat holnapig/ 

 

( Nem is vagyok lusta! :)) Egész délelőtt mostam,( na nem ám automatával)centrifugáztam ,teregettem, főztem,takarítottam)

 

Végül is,ha ajánlanom kellene most jelen pillanatban egy filmet,azokból amit a héten megnéztem,az a Total Reccall ( Az emlékmás) 2012-es. lenne. Szerintem jobb volt mint a régi .Azt bizonyára láttad már.

 

ON:

 

Este,könnyű így lemenni alfába (1. 2. 3..... 7.8Hzzzzzz :)))

Előzmény: Menroting (491)
Menroting Creative Commons License 2012.11.13 0 0 491

És melyiket volt érdemes megnézni ? Tele vagyok majd megnézendő filmekkel s valahogy sosem találok időt rá. Lehet hogy látatlanban elért a haarapos frekvencia ?:-D

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (490)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.13 0 0 490

Merlin: Titkok könyve (Merlin and the Book of Beasts)volt a film címe.

 

Ma,hogy ne térjek el nagyon a HAARP-tól ;)),szokásomhoz híven,találomra újra letöltöttem egy filmet.

Mivel bízom az ösztöneimben,kiválasztottam a Biggles ( Kaland az időben) című filmet.

 

Ez,természetesen a témához   sokkal jobban kapcsolódó film volt, melyben a németek "titkos" fegyveréről is említést tettek .

 

( Tudom sokszor "belemagyarázósnak tűnik amiket itt összehordok,de sajnos így működök! :(((

 

/ Még nem tökéletes a rendszerük!!! ;))) /

Előzmény: Menroting (488)
Menroting Creative Commons License 2012.11.13 0 0 489

"Az SR-frekvencia mind a vertikális elektromos, mind a horizontális mágnesestér-komponens, és mindegyik rezonancia-módus esetében azonos értelmű változást mutat a tizenegy éves napciklus során, a naptevékenységgel azonos fázisban (Sátori et al., 2005). Ez egyértelműen a Föld-ionoszféra üregrezonátor „elhangolódását” jelzi, azaz a rezonátor felső határoló rétegének, az ionoszférának a magassága és vezetőképessége változik a tizenegy éves napciklus során.

ELF-sávban keletkező elektromágneses hullámokat nem csak villámok keltenek, hanem tornádókvulkánkitörések, porviharok és valószínűleg földrengések is. Földrengések előrejelzésével ELF-sávú elektromágneses jelek segítségével annak ígéretes volta miatt sok tudós foglalkozik, ennek során amatőrök által gyűjtött adatokat is feldolgoznak.[2]"

 

Szóval már megint összesküdott a Nap ellenünk.:-D

Előzmény: Törölt nick (483)
Menroting Creative Commons License 2012.11.13 0 0 488

Ehez speciel azt is kéne tudnom hogy hogyan is vált kigyófejjé a lábas.:-)

Tán át haarp dálták vagy egy mágus fedő hijján rátette a kalapját ? :-D

Egyébként mi volt annak a filmnek a cime ?

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (487)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.13 0 0 487

Wrről már csak a fedő ( sztori);) hiányzik!

Előzmény: Menroting (482)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.13 0 0 486

...."És biztosan lesz olvasó, aki majd elmeséli, mi is az a Schumann-frekvencia, és mi a jelentősége a 7,83 hertzes frekvenciának. Élvezni fogjátok."

 

 

Mostmár volágos,hogy miért imádom annyira a hatalmas viharokat,és a gyönyörű villámokat.Olyankor az ablakban "lógok" :)))

 


Előzmény: Törölt nick (483)
Menroting Creative Commons License 2012.11.13 0 0 485
lábasfej :-)) (a válaszban a medúza osztályára utaltam)
Előzmény: Törölt nick (484)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.12 0 0 483
Menroting Creative Commons License 2012.11.12 0 0 482

Akkor bizti idevaló !:-))

 

 

 

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (480)
Qhapaq Kacika Creative Commons License 2012.11.10 0 0 481

?

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (476)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.09 0 0 480

Ja és az már csak hab a tortán,hogy fél hatkor letöltöttem találomra egy filmet,amibe most belenézve kígyófejű Medúzákkat találtam . :))))

"

Szzzzzz ! "Ez már nagyon kígyÓ  !!":))))

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (479)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.09 0 0 479

...." hol is tartunk tehát ki befolyásol s miért?"

 

Ha paranoiás lennék,akkor azt mondanám ebben a pillanatban,( eltérve a tárgytól,de a következő hozzászólásnál maradva) hogy a repcsepisti befolyásolt engem.

 

Miért is írtam ezt? Néhány perccel ezelőtt leültem kicsit a tanyához,és ( tudom ismered a témát) és "elrepültem a szigetemre",és azon filóztam mi is kell a feladat megoldásához.

 

Na mit raktam a területre?? Természetesen kígyókat! !!!( soha nem szoktam kirakni,mert látni sem bírom a pofájukat!)

 

Ezután átléptem ide,és niről  kell olvasnom???? Természetesen azokról az undorító kígyófajzatokról!!! ;)))))

 

 

Na most akkor ki is befolyásolt kit,és miért(jük) is!!! :)))

Előzmény: Menroting (477)
repcsepista Creative Commons License 2012.11.09 0 0 478

haarp ham ham ham...mehaparlak lak lak kkk...

 vedük a dobozunkat ami öccetevős = összvérség? -azaz ha nem vagy jo kigyónak, akkor megemsznek a nyüvek, tehát a kigyó fa a leg hátsó alappa létezés és és és...aztán a bestia...mell csak gyeppel vala...de mivel faji keverekkeee...van átmenet...ugannés a bestia mind gyeppüs vala, de voltak akiket meghágott az Óriháss AnaConda...monduk pont cannaconda vala...aztán lenne az EMbrrrr...

 A tetőn a KIGYÓFÁKZATOK = aranbornyus -pénzistenessek valának...akiknak csak a husunk kell vala...ecssetleg dolgoztatnak...hogy a baromfajta beee...meeee...unatkozzon...de enni...csak ha CONgatnak nak nak nak...deee...

 Na, amibe vogooo...fajok keverekke kekk kekk kkk...

 Lenni mi? -vagy neee...

Menroting Creative Commons License 2012.11.09 0 0 477

Én totál elvesztettem a fonalat itt .Most akkor hol is tartunk tehát ki befolyásol s miért ?

e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.08 0 0 476

Gondolod? ;)

 

/ Nevem: ........ 

 

Válaszod:.........?

 

:)))

Előzmény: Qhapaq Kacika (475)
Qhapaq Kacika Creative Commons License 2012.11.08 0 0 475

Akkor a HAARP bizti nem rossz mivel csak gondolják..:-D

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (474)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.11.08 0 0 474

"Ez izgalmasan hangzik.... ;)"

 

ROSSZ AZ AKI ROSSZRA GONDOL ! ;)))

Előzmény: Törölt nick (473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!