Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

csvk 2014.11.19 Creative Commons License 1644
Szia!

A gépírás munka érdekelne, ha még aktuális, milyen formában kell dolgozni?
Válaszodat előre is köszönöm!
Előzmény: Micuki (1642)
Micuki 2014.10.24 Creative Commons License 1642

Sziasztok!

Keresek:
- cikkíró
- gépíró
- fordító (angol-magyar) vagy
- adatrögzítő állást, amit távmunkában lehet végezni.

Aki tudna segíteni, légyszi írjon üzit!! :)

Köszönöm :)

harmony025 2014.09.06 Creative Commons License 1638

Sziasztok!

Kézi kötést vállalnék, minden munkalehetőség érdekel.

Előre is köszönöm!!! 

Remélem, hogy lesz munkám. Nagyon szeretnék dolgozni.

Mondeo2000 2014.04.15 Creative Commons License 1632

Hello! Keresel még fordítót?

Előzmény: mercedes33 (1626)
mercedes33 2014.02.09 Creative Commons License 1626

Fordítót Keresek, Angol Magyar, App Leírások

Hello,

Fordítót keresnék angol nyelvű játék app leírások fordításához és WP-be való beposztolásához.

Minden másnap kellene friss postot előállítani, mivel ez fordítás, kép és videó adott.
Hossz: 800-1000 karakter, per cikk, 2000 Ft / cikk. A fordítás legyen könnyed, de szakszerű.

Próbafordítás: If Galaga was a platformer, it would be Glorkian Warrior | Gamezebo

Jelentkezést PÜ-ben a fordítással várok.

inversion 2013.12.11 Creative Commons License 1619

miért, kéne ezen változtatni?

Előzmény: szilvia.ppr (1618)
szilvia.ppr 2013.12.11 Creative Commons License 1618

Sziasztok!

Kutatások alapján, Magyarországon még gyerekcipőben jár az atipikus foglalkoztatás.

A bejegyzéseitek is ezt erősítik, és több cikk is született a témában.

Ti hogyan látjátok?

Szerintetek hogyan változtathatna egy cég a helyzeten?

inversion 2013.12.10 Creative Commons License 1617

"Hetek óta éjjel-nappal a net-et böngészem hogy találjak egy valós itthon végezhető munkát amihez nem kell befektetés, nem kell előre küldeni pénz és nem kell beszervezni senkit."

még nem találkoztam senkivel, aki otthon üléssel egybekötött semmittevésért adott volna egy forintot is, te igen?

Előzmény: aljuska (1539)
GeriSoft07 2013.08.31 Creative Commons License 1601

csak felvevő piaca nincs a TalkFusionnek, mert mindenük elérhető ingyen is

Előzmény: Törölt nick (1582)
Júliannagnes 2013.08.31 Creative Commons License 1600

"Hetek óta éjjel-nappal a net-et böngészem hogy találjak egy valós itthon végezhető munkát amihez nem kell befektetés, nem kell előre küldeni pénz és nem kell beszervezni senkit."

Sajna ilyen az élet. Szervezett. Ráadásul folyamatos munkaerőbeszervezés a továbbélése érdekében. Ha ez a folyamat megszűnik, esély sincs az életben maradásra.

Mi is hasonló gondokkal küszködünk, úgyhogy végső kétségbeesésemben megoldást jelenthet a hálózat.

Fogyassz, hozz be cégeket aki neked termelik meg igényeid szerint az elfogyasztani kívánt árut, vagy neked nyújtják szolgáltatásaikat úgy, hogy közben még árengedményt is adnak belőle. Nincs elég pénzed? Lehet saját bankrendszered, ami kamat és kezelési költség nélkül támogatja a jövőbeli fogyasztásaidat. Céged van ami termel csak nem képes értékesíteni, vagy csökken a forgalma? Szar ügy, de sok kis ember között csak van egy-két ezer olyan, aki éppen a te termékeid/szolgáltatásod akciós ajánlatára vágyik. Adózni kell utána? Na és, ha van miből. Hihetetlen? Persze. Csalódtál már hasonlókban? Lehet.

smart aleck 2013.07.30 Creative Commons License 1595

Évek óta keresek itthon végezhető konkrét munkát.

Aztán ezekről kivétel nélkül kiderül, hogy vagy beszervezősdi, vagy értékesítő hálózat, vagy ha konkrét munka, akkor vagy előr kell fizetni bizonyos összeget, vagy meg kell vásárolni minden anyagot, eszközt, gépet, szerszámot és végül a "munkaszervező" vagy rendel munkát, vagy nem. Rendszerint nem.

Viszont addigra megvásároltál tőle több százezer Ft.-ért anyagot, eszközt, aztán kenheted a hajadra, mert rendelés az nem jön.

Vagy befektetéseket ajánlanak, ami ugye nonszensz, hiszen ha valaki munkát keres, akkor nem dúskál a befektethető többletpénzben.

Lett volna konkrét, magas szakképzettséget igénylő munka, de a feltételek olyanok voltak, hogy azért egy normális ember nem vállalja.

pet885 2013.07.27 Creative Commons License 1593

Menj el mosogatni az akapellába ,otthon végezhető munka nincs mind kamu mert nem munka hanem beszervezősdi azaz piramis játék ébredj föl.

Előzmény: aljuska (1547)
Törölt nick 2013.05.31 Creative Commons License 1582

A Talk Fusion egy nagyon korrekt cég.Már 6-ik éve müködik. A jutalékot tényleg azonnal kifizeti, még senkit sem csapott be

Előzmény: Vezo228 (1532)
szjozsi79 2013.01.08 Creative Commons License 1568

Otthon végezhető bedolgozós munkát hirdetnek orrba szájba mindenhol. Kértem egy tájékoztatást. Szokásos, fizess be x*100Ft reg.díjat, amiért megkapod a munkacsomagot, meg instrukciókat stb. Aztán visszakérdeztem, hogy milyen cég az, ahol nem tudják megfinanszírozni a reg.díjat. Válasz semmi.

Törölt nick 2012.11.13 Creative Commons License 1563

Te most komolyan nem erzed hogy o pont vmi szemet szutyok MLM szart probal megint lenyomni az emberek torkan? :)

Előzmény: vvercsi (1562)
vvercsi 2012.11.13 Creative Commons License 1562

Dawei #86

Szerintem, egy próbát megér! De pénzt ne tegyél bele!!!!

vvercsi 2012.11.13 Creative Commons License 1561

Sziasztok!

A távmunka.net-ről tud valaki valamit? Valaki dolgozott már vele?

vvercsi 2012.11.03 Creative Commons License 1555

Sziasztok!

Én isrégóta keresek otthon végezhető munkát. Én sajnos csalódtam és nagyon sokat buktam ( anyagilag ). Ezért írok,hogy remélem tanultok a hibámból. Olvastam itt is, hogy amerikai aukciós oldalak reklámozásához keresnek embereket. Én senkinek sem ajánlamám, maximum, úgy hogy tényleg nem fektet bele pénzt. Sajnos én fektettem bele, nem keveset és rá egy hónapra bebokott a cég. Úgyhogy én csak azt tudom mondani, hogy abból pénzed nem lesz, ha csak hirdetéseket adsz fel... De ha meg is próbáljátok, pénzt ne fektessetek bele!!!

allasszerzo2 2012.09.26 Creative Commons License 1548

Sziasztok, az Álláskereső tapasztalatok topicba betettem egy otthonról végezehető munkalehetőséget. Odesk-en kaptam.

Akit érdekel jelentkezzen e-mailben, vagy ott van egy skype cím, a megrendelőnél közvetlenül is lehet próbálkozni (amerika, úgyhogy X óra eltolódás van)

aljuska 2012.09.25 Creative Commons License 1547

Köszönöm válaszod Nati777. Még mindig keresgélek mert tapasztaltam azt amit leírtál. Vagy előre befizetni kell és/vagy leinformálhatatlan ködös cégek vannak és a kifizetést sem láttam egyiknél sem biztosítva. Tiszta "homály" hogy hogyan tudnám  megkapni a pénzt. Ezeket el sem kezdem. Egyre elkeseredettebb vagyok, fogytán a tartalékunk.... Az sem érdekelne ha nem internetes munka, hanem "kétkezi" de olyat egyet sem találtam.

Előzmény: nati777 (1545)
nati777 2012.09.20 Creative Commons License 1545

Otthoni munkát, ami fizet, telefonost-telemarketingest a legkönnyebb találni. Viszont ahhoz erős internet, számítógépismeret, kommunikáció és kitartás kell. Más jellegű munka nyelvismeret nélkül nehezen található. Szerintem adj fel hirdetést ingyenes hirdetési portálokon, lehet, hogy szerencséd lesz és jelentkezik valaki, aki tud neked munkát adni. Vigyázz, mert rengeteg a csaló, ne dőlj be olyan ajánlatnak, ahol előre kell fizetni, vagy nem leinformálható (nehogy ingyen dolgoztasson valaki hetekig). 

aljuska 2012.09.19 Creative Commons License 1539

Sziasztok! 

Hetek óta éjjel-nappal a net-et böngészem hogy találjak egy valós itthon végezhető munkát amihez nem kell befektetés, nem kell előre küldeni pénz és nem kell beszervezni senkit. 

Mostmár nagyon el vagyok keseredve mert semmit nem találtam.

Lassan egy éve hogy - 50 évesen - munkanélküli lettem, azóta sem tudok elhelyezkedni. Egyedül nevelem 20 és 14 éves tanuló lányaimat, lassan már szószerint ennivalóra sem jut, feléltük a tartalékainkat.

Létezik egyáltalán valós otthon végezhető munka?

Ha valaki tudna olyan cégről, munkáról amit ha becsületesen elvégzek a hónap végén ki is fizetik, kérem írja meg nekem a szamuraj39@freemail.hu címemre.

Nem akarok meggazdagodni, beérném annyival is ha meg tudnánk élni. Már havi 20-25 eFt-nak is nagyon tudnék örülni.

harcosking 2012.09.13 Creative Commons License 1537
DUBAI BOGLÁRKA CSALÔ,JELENTKEZZ HA TÊGED IS BECSAPOTT, FELJELENTEM. ,DE HA TÖBBEN VAGYUNK NAGYOBB AZ ESÉLY! harcosking@gmail.com Köszi Benke Krisztina
harcosking 2012.09.13 Creative Commons License 1536
Sziasztok,kêrem mindazok jelentkezêsêt,akit becsapott egy. DUBAI BOGLÁRKA (VAGY BOGI)nevû kis szemêt, hogy amennyiben vâlalja, hogy küldje el nekem cîmêt,tell.sz. nevêt, hogy megtudjam tenni a rendõrsêgi feljelentêst. Ha többen vagyunk nagyobb az esêly, ilyen szemetek leállîtására. Adataidat diszkrêten kezelem persze. 700 forintokat csal ki Otp számlára utaltatja a pênzt.. cîmem:harcosking@gmail.com Benke Krisztina köszönöm, ha segîtesz! !!
molleslie1 2012.09.09 Creative Commons License 1534

Saját műhelyemben, nyugdíjasként, vasipari, elektronikai munkát vállalnék, tervezéssel, kivitelezéssel, akár egyedi darabokat is. Több évtizedes fémipari, elektronikai gyakorlattal, esztergapad (750/230), kis marógép, fúrógép, CO2 hegesztő, stb.stb.

Volt vállalkozó, most már nyugdíjas.

Előre senkinek nem fizetek, a kifizetés a termék átvételekor, azonnal.

06302934696. Érd.

El Cen 2012.09.05 Creative Commons License 1533

oDesk-en keresett összeg hazai adózásáról tud valaki infót.
Ugye IRS nyilatkozatot teszek, hogy itthon bizony hogy leadózom és nem ott.

Vezo228 2012.09.03 Creative Commons License 1532

Talk Fusion-ról van infoja valakinek?

lotux83 2012.08.13 Creative Commons License 1526

Amerika egyik legnagyobb aukciós cégének reklámozásához keresek üzlettársakat az ország egész területéről. Semmit nem kell eladni, sem fazekat, sem étrendkiegészítőt, sem kenceficéket, de még életbiztosítást sem, csupán hirdetéseket kell feladni.Egy otthonról végezhetó napi 5-10 perc elfoglaltásgot igénylő munka amivel tisztességes mellékjövedelmet lehet keresni hónapról-hónapra.Ez egy ténylegesen működő lehetőség amit több oldalról is tud ellenőrizni.Internet hozzáférés szükséges és kitartó becsületes szorgalom.Ha felkeletettem érdeklődését kérem keressen az alábbi e-mail címen: irsastrucc@gmail.com

Nekem semmit sem kell fizetnie!

zebulónia 2012.08.01 Creative Commons License 1522

A tel.szám:06/30/568-84-77.lemaradt. elnézést kérek!.

Előzmény: zebulónia (1521)
zebulónia 2012.08.01 Creative Commons License 1521

Üdv. Munkát keresek!Van  fém és fa ESZTERGÁM, Maró gépem sok kézi szerszámom.

Rész munka is érdekel pl.:menetvágás darabolás ékpálya (reteszhorony)marás stb.

Kisszériás munka is jó, csak 1-1 db nem.

Budapest XVl. ker.-ben lakom. Ha valaki tud ilyen munkát, kérem,értesítsen.

ELŐRE senkinek NEM fizetek, a megkapott pénzből jutalék szóbajöhet!